Çok Satanlar

Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 Yeni Nesil IPL Cihazı

Ürün Kodu: 120213485
 • En geç 01 Haziran Perşembe günü kargoda
8.999 TL
8.999 TL

Ürün Açıklaması

Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 yeni nesil IPL cihazı ile vücudunuzdaki tüylere elveda deyin! Güzellik merkezlerindeki ışık teknolojisinden ilham alan bu ürün; SensoAdapt özelliği, 300.000 flaş atımı, 3 yoğunluk seviyesi ve rahat tutuşuyla tam aradığınız epilasyon aleti. Siz de böyle bir IPL cihazı arıyorsanız ürünü sayfamız üzerinden detaylıca inceleyebilir, birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

Neden Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 Almalıyım?

Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 yeni nesil tüy alma cihazını satın almak için pek çok sebebiniz var. Bunlardan ilki ürünün SensoAdapt teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde cihaz cilt tonunuzu okuyabiliyor. Böylece teninize uygun olan ışık yoğunluğunu ayarlayarak etkili ve güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Siz de Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 ile bakımınızı dilediğiniz gibi planlayabilir, en özel günlerinizde tüysüz bir cilde zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Ayrıca Braun Silk Expert Pro 3'ün önceki IPL cihazlarına kıyasla 2 kat daha hızlı olması, bu ürünü satın almak için size bir neden daha sunuyor. En düşük enerji düzeyinde bile her iki bacağınıza işlem yapmak, Braun Silk Expert Pro 3 ile sadece 9 dakika. Cihazın derin çekme modu, vücudun hassas ve küçük bölgeleri için uygun bakımı sağlarken, kayar mod daha hızlı bir bakım için vücudun büyük bölümlerinde ideal olan fazla flaş atımını tetikliyor. Böylece vücudunuzun her yeri hak ettiği bakımı kazanıyor. Tüm bunlara ek olarak bu ürün Skin Health Alliance Cilt Sağlığı Birliği) tarafından da öneriliyor. Dermatologlar ve bilim insanlarıyla beraber çalışan uluslararası cilt sağlığı kuruluşu Skin Health Alliance, Braun Silk Expert Pro 3 PL3132'nin dermatolojik açıdan güvenli olduğunu onaylamıştır. Dolayısıyla cihazı vücudunuzda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Son olarak bu ürünün bir de mobil uygulaması bulunuyor. Braun silk Expert Pro uygulaması üzerinden bakımlarınızın ilerlemesini takip etmeniz mümkün. Ayrıca bu uygulama size SensoAdapt cilt rengi sensörünün çalışma biçimini de gösteriyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Braun Silk Expert Pro 3 PL31322'yi kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor. Bunlardan ilki cihazı göz ve alın bölgenizde kullanmamanız gerektiği. Cihazı yüzünüzde kullanabileceğiniz tek bölge elmacık kemiklerinin altındaki bıyık bölgesi. Diğer yandan IPL, herkesin kullanımı için uygun bir yöntem değil. Bu yeni nesil tüy alma yöntemi açık ve orta renk cilt tonları için koyu renkli tüylerde en etkili sonuca ulaşıyor. Cihazın sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için kullanım kılavuzundaki 3. sayfaya göz atmanızda fayda var. Braun Silk Expert Pro 3 PL3132, cilt yüzeyinin altında saç kökünde bulunan melanin odaklı, tüy gelişimini durdurmak amacıyla çalışıyor. Düzenli kullanımda, ışık enerjisi, cilt yüzeyinden çıkmakta olan istenmeyen tüyleri engellemeye yardımcı oluyor. Akıllı SensoAdapt cilt tonu sensörleri, en iyi fayda ve güvenliği sağlamak için otomatik olarak ışık yoğunluğunu ayarlayarak her flaş ışığından önce devamlı olarak cilt tonunuzu okumak için geliştirilmiş. Bu, uygun cilt tonlarının uygulamasına izin veriyor; ancak eğer cilt tonunuz çok koyu ise uygulamayı engelliyor. Bunlara ek olarak eğer hamileyseniz, 18 yaşının altındaysanız, bronzlaştıysanız ya da emziriyorsanız bu cihazı kullanmamanızda yarar var. Zira Braun Silk Expert Pro 3'ün kontraendikasyonları bu kişiler üzerinde test edilmemiştir. Ayrıca bu cihazı kullanmanızın hemen ardından direkt güneş ışığına da çıkmamanız öneriliyor. Diğer yandan ürünü kullanıma hazırlamak içinse uygulama yapacağınız bölgeyi bir jilet yardımıyla tüylerden arındırmanız gerek. Ardından kuruladığınız bölgeye işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için ilk önce ana istasyonu bir elektrik prizine bağlamak adına elektrik kablosunu kullanın. Cihazı çalıştırmak içinse nazik mod düğmesine basın. LED güç gösterge çubukları bir defa yanacak ve fan kısa bir süre çalışacaktır. Bu cihazın hazır konumda olduğu anlamına gelir. Kullanım süresi boyunca cihazın biraz ısınması normaldir. Ardından cilt tonu sensörlerinin her ikisi de ciltle temas ettiğinde cihaz, cildinizin tonunu okuyor ve LED güç gösterge çubuklarında belirtilen uygun ışık yoğunluğunu seçiyor. Tüm bu işlemlerle birlikte cildinize uygun ışık atımı sonucunda uyguladığınız alandaki etkileri görmeye başlıyorsunuz.

Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 Kimler için Uygun?

Braun PL3132 yeni nesil tüy alma cihazı vücudundaki tüylerden sonsuza kadar kurtulmak ve bunu evinde kendi başına yapmak isteyenler için harika bir ürün. Zira Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 ten renginizi algılayıp ona uygun çözüm sunan bir teknolojiye sahip. Açık, orta ya da koyu cilt tonlarına uygun ışık atımları sağlayarak vücuttaki tüylerin tekrar çıkmasına engel oluyor. Dolaysıyla eğer siz de bacaklarda, kollarda, kol altında, bıyıklarda ve bikini bölgesinde yer alan tüylere veda etmek isteyenlerdenseniz, Braun Silk Expert Pro 3 PL3132'yi buradan hemen şimdi satın alarak pürüzsüz bir cilde merhaba diyebilirsiniz.

Bu Modelin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Braun Pro 3 PL3132 yeni nesil tüy alma cihazının en çok öne çıkan pek çok özelliği bulunuyor. Bunlardan ilki ürünün IPL (Intensed Pulsed Light) yöntemini kullanması. Bu yöntem, cihazdaki SensoAdapt teknolojisiyle birleştiğinde vücuttaki tüylerden kalıcı olarak kurtulmanız mümkün demektir. Güzellik merkezlerindeki ışık teknolojisinden ilham alan Braun Silk Expert Pro 3'ün tüyleri kalıcı olarak aldığı klinik olarak da test edilmiş ve onaylanmıştır. Ayrıca bu ürün, mobil uygulamasıyla da beğeni topluyor. Braun Silk Expert Pro uygulaması ile rutin bakımlarınızı takip edebilir, planlayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Üstelik bu cihaz önceki çeşitlerine kıyasla 2 kat daha hızlı çalışıyor. Cildinize karşı oldukça nazik ve hassas olan bu IPL cihazıyla güne hazırlanmak son derece pratik ve zahmetsiz. Braun Silk Expert Pro 3 PL3132'nin hassasiyet başlığı; yüz, bikini ve koltuk altı gibi küçük ve nazik bölgelerdeki tüyleri kolayca almanızı sağlıyor. Ürünü fişe takın ve çalıştırmaya başlayın. Dakikalar içinde hazırsınız.


Braun Silk-expert Pro 3, yalnızca 3 ayda tüyleri kalıcı olarak azaltır.¹ Güvenlik ve etkinlik arasında ideal dengeyi sağlamak için ten renginize otomatik ve sürekli uyum sağlar. 300.000 flaş atımı. 3 yoğunluk seviyesi 16 yıl işleme eşdeğer 300.000 flaş atımı (önceki Silk-expert 3 ile karşılaştırıldığında +%20) sunar. 3 yoğunluk seviyesi, ışığın cilt renginize uyum sağlamasını sağlar. SensoAdapt™ teknolojisi sayesinde en güvenli IPL.¹ Cilt rengi, vücut rengine göre çeşitlilik gösterir. (UV korumalı) SensoAdapt™ sensörü, en güvenli, en etkili, kalıcı sonuçlu ve gözle görülür tüy alma için cilt rengini sürekli okur ve ışık yoğunluğuna uyum sağlar. ¹ Verimlilik için, pencere boyutu, hız ve enerji kombinasyonu esas alınır. Cyden ile ortak güvenlik teknolojisi. Hassasiyet başlığı Hassasiyet başlığı, yüz, bikini ve koltuk altı gibi daha küçük ve nazik bölgeleri alabilmenizi sağlar. Hızlı kayma ve derin çekme modu Derin çekme modu vücudun küçük ve hassas bölgeleri için uygun daha hassas bir bakım sağlarken, kayar mod, en hızlı bakım için, vücudun büyük bölümlerde ideal olan daha fazla flaş atımını tetikler. Klinik olarak test edilmiştir Uzmanlar tarafından klinik olarak test edilmiş olan uygulamalar nazik ve neredeyse acısızdır. Venus Devine Sensitive tıraş makinesi üstün kaliteli çanta IPL’nizi depolamak ve taşımak için. Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı İttifakı) tarafından önerilir Dermatologlar ve bilim insanlarıyla çalışan önde gelen uluslararası bir cilt sağlığı kuruluşu tarafından dermatolojik açıdan onaylanmış ve cilt için güvenli olduğu onaylanmıştır. 2 konfor modu Yeni başlayanlar için ideal bir nazik ayar ile normal ve nazik modu içerir. Kesintisiz güç Pil ya da şarj gerektirmez. Uygulamaya başlamak için cihazın fişini takmanız yeterlidir. Renk Beyaz/leylak


Ürün Rengi Güç Kaynağı Islak & Kuru Tüy Alma Teknolojisi
Beyaz, Leylak AC Hayır Yoğun Atımlı Işık (IPL)
Vücut Eklentisi
Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Braun Silk Expert Pro 3 PL3132 Yeni Nesil IPL Cihazı
4.4
 • 5
  5
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek