Braun Fiyatları ve Modelleri

206 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Yeni
  Braun PL3136 IPL Silk·Expert Pro 3 Evde Tüy Alma Çanta Venüs Tıraş Makinesi 2 Başlık İle IPL

  Braun PL3136 IPL Silk·Expert Pro 3 Evde Tüy Alma Çanta Venüs Tıraş Makinesi 2 Başlık İle IPL

  13.899 TL
 • Yeni
  Braun IPL Silk·Expert Pro 5 PL5052 Evde Tüy Alma Çanta 1 Başlık İle IPL

  Braun IPL Silk·Expert Pro 5 PL5052 Evde Tüy Alma Çanta 1 Başlık İle IPL

  18.299 TL
 • Yeni
  Braun SI7062BL Buharlı Ütü

  Braun SI7062BL Buharlı Ütü

  3.299 TL
 • Yeni
  Braun PL7147 IPL Skin i·Expert Evde Tüy Alma Çanta Gillette Venus 2 Başlık IPL

  Braun PL7147 IPL Skin i·Expert Evde Tüy Alma Çanta Gillette Venus 2 Başlık IPL

  27.999 TL
 • Braun Silk Expert Mini PL1000 Ipl Lazer Epilasyon Aleti

  Braun Silk Expert Mini PL1000 Ipl Lazer Epilasyon Aleti

  8.899 TL
 • Çok Satanlar
  Braun Face Mini Tüy Alma Makinesi FS1000 Smartlight
  Kredi Fırsatı
  5.0 (4 Değerlendirme)

  Braun Face Mini Tüy Alma Makinesi FS1000 Smartlight

  1.099 TL
 • Çok Satanlar
  Braun 3 Serisi 310BT Tıraş Makinesi
  Kredi Fırsatı
  4.7 (61 Değerlendirme)

  Braun 3 Serisi 310BT Tıraş Makinesi

  2.299 TL
 • Braun Exactfit 5 BP6200 Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  Braun Exactfit 5 BP6200 Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

  3.699 TL
 • Çok Satanlar
  Braun Silk Epil Eversoft 1170 Ceemea Epilatör
  4.8 (10 Değerlendirme)

  Braun Silk Epil Eversoft 1170 Ceemea Epilatör

  914 TL
 • Çok Satanlar
  Braun Silk Epil 3 / 3170 Soft Perfection Epilatör
  Kredi Fırsatı
  4.7 (26 Değerlendirme)

  Braun Silk Epil 3 / 3170 Soft Perfection Epilatör

  1.099 TL
 • Braun Silk Expert Pro 3 PL3133 300.000 Atımlı 2 Başlıklı Yeni Nesil IPL + Seyahat Çantası

  Braun Silk Expert Pro 3 PL3133 300.000 Atımlı 2 Başlıklı Yeni Nesil IPL + Seyahat Çantası

  10.599 TL
 • Çok Satanlar
  Braun Silk Epil 9 9720 Epilatör
  4.8 (21 Değerlendirme)

  Braun Silk Epil 9 9720 Epilatör

  2.999 TL
 • Braun MGK 5360 8'i 1 Arada Şekillendirici Erkek Bakım Kiti + Gillette Fusion ProGlide Hediyeli
  Kredi Fırsatı

  Braun MGK 5360 8'i 1 Arada Şekillendirici Erkek Bakım Kiti + Gillette Fusion ProGlide Hediyeli

  1.299 TL
 • Braun Satin Hair ES2 /ST710 Saç Düzleştirici

  Braun Satin Hair ES2 /ST710 Saç Düzleştirici

  %16
  3.799 TL
  3.199 TL
 • Braun Silk Expert Pro 5 PL5154 400.000 Atımlı 2 Başlıklı Yeni Nesil IPL + Tasarım Çanta

  Braun Silk Expert Pro 5 PL5154 400.000 Atımlı 2 Başlıklı Yeni Nesil IPL + Tasarım Çanta

  22.499 TL
  21.499 TL
 • Braun FaceSpa Pro 911 Yüz Epilatörü Beyaz/Bronz
  1.5 (2 Değerlendirme)

  Braun FaceSpa Pro 911 Yüz Epilatörü Beyaz/Bronz

  %8
  5.199 TL
  4.799 TL
 • Braun XT 5200 Sakal Şekillendirme ve Tıraş Makinesi
  5.0 (1 Değerlendirme)

  Braun XT 5200 Sakal Şekillendirme ve Tıraş Makinesi

  1.069 TL
 • Braun Satin Hair AS720 Saç Şekillendirici
  Kredi Fırsatı
  4.0 (1 Değerlendirme)

  Braun Satin Hair AS720 Saç Şekillendirici

  1.999 TL
 • Çok Satanlar
  Braun Multi Quick 7 El Blender Seti MQ 7025X
  Kredi Fırsatı
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Braun Multi Quick 7 El Blender Seti MQ 7025X

  3.629 TL
 • Braun 9 Serisi Pro 9475CC Şarjlı Islak ve Kuru Tıraş Makinesi + Şarjlı Seyahat Kabı

  Braun 9 Serisi Pro 9475CC Şarjlı Islak ve Kuru Tıraş Makinesi + Şarjlı Seyahat Kabı

  %6
  18.999 TL
  17.899 TL
206 üründen  ürün görüntülediniz

Braun; erkekler için tıraş ürünleri, kadınlar için epilasyon ürünleri, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, mutfak ürünleri ve diğer küçük ev ve bakım ürünleri sunan bir markadır. Yüksek performansı ile kullanıcılarına etkili çözümler sunar. Braun ürünleri, pratik ve sağlıklı kullanım sağlamak için gerekli olan tüm donanımlara sahiptir. Bu donanımlar sayesinde kişilerin günlük olarak yaptığı vücut bakımları basit şekilde tamamlanabilir. Markanın önem verdiği konulardan biri ise her zaman enerji verimliliği ve tasarrufu olur. Enerji verimliliği konusunda çalışmalarını sürekli olarak devam ettiren marka, A sınıfı enerji tasarrufunun dışında sessiz çalışma prensibi sayesinde gereksiz gürültünün önüne geçer. Braun vücut bakım ürünleri, uzun ömürlü kullanım sağlamak amacıyla gerekli özelliklere sahip şekilde üretilir. Uzun yıllardır kaliteli ve dayanıklı ürünler sunan Braun; tüm ürünlerini Teknosa aracılığı ile kullanıcılarına sunar.

Braun Ürünleri

Braun Türkiye, tüm ürünlerini kişilerin günlük hayatını daha konforlu ve kolay hale getirmek için tasarlar. Kullanıcıların memnuniyetini kazanmak için tasarlanan bu ürünler ergonomik yapıları ve hijyenik tasarımları ile dikkat çeker. Ürünlerin içerisinde sadece elektronik ürünler değil aynı zamanda temizlik ve bakım için üretilen modeller de yer alır. Mutfak ve ev ürünleri alanında ortaya çıkan ürünleri ile dekorasyonla uyum yakalamak da mümkündür. Markanın erkek tıraş, bayan tüy alımı, cilt bakım, saç bakım, mutfak ve ev ürünleri alanlarında ürünleri bulunur. Tıraş ürünleri içerisinde elektrikli tıraş makineleri, şekillendirme ve kırpma makineleri, tıraş başlıkları ile temizlik ve şarj istasyonları yer aldığı görülür. Kadınlar için tüy alma çözümleri sunan ürünleri arasında ise epilatörler, tüy azaltma ürünleri ve yedek ürünler yer alır. Markanın son yıllarda oldukça uzun bir yol kat ettiği mutfak ürünleri arasında ise her mutfakta yer alan; ısıtıcı, kahve makinesi, katı meyve sıkacağı, blender çeşitlerini görmek mümkündür. Braun ürünlerine Teknosa'dan ulaşabilirsiniz.

Braun Mutfak Ürünleri

Braun mutfak aletlerinin en önemli parçalarından biri blender ürünleridir. Braun blender ürünleri ergonomik tasarımları ile göze çarpar. Özellikle el ile tutulan kısmının özel malzemeler kullanılarak tasarlanması, ıslanması durumunda dahi rahat bir kullanım sağlar. Yiyecekler ile temas eden bölümünün metal materyallerden yapılmış olması yüksek sıcaklıktaki gıda maddeleri ile sağlıklı şekilde kullanılmasını sağlar. Bıçak kısmı yiyeceklerin hızlı ve basit şekilde parçalanması için paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Ürünlerin parçalama dışında karıştırma, doğrama, ezme, çırpma gibi fonksiyona sahip olan çeşitleri de bulunur. Braun ürünleri içerisinde bulunan kahve makineleri de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Özellikle filtre kahve makinesi son dönemin en favori ürünlerinden biridir. Ürün cam hazneye sahip olması ile estetik bir görünüme kavuşur. Aynı zamanda kahvenin dışında çay da yapılabilmesi ürün için ekstra bir kullanım sağlar.

Braun Tıraş Makinesi

Braun, erkek bakım ürünleri arasında yer alan tıraş makineleri ile kullanıcılara ergonomik bir kullanım sunar. Braun tıraş makinesi çeşitleri ile günlük bir ihtiyaç olan sakal tıraşı çok daha konforlu şekilde tamamlanabilir. Ürün aynı zamanda şarjlı modelleri sayesinde kullanıcılarını elektriğe bağlı kalmaktan kurtarır. Daha önceden şarj edilen pili ile kullanıcılarına elektrik olmayan alanlarda da tıraş olabilme imkanı sağlar. Markanın erkek bakım ürünleri olan tıraş makineleri, farklı fonksiyonlar ve farklı yüz hatlarına uyum sağlayan yapıları ile tıraş işleminin kısa sürede ve basit şekilde tamamlanmasını amaçlar. Güçlü pilleri sayesinde tek şarj ile uzun süre kullanılabilen tıraş makineleri istenen her zaman ve her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerin kablolu ve kablosuz çeşitlerinin olması ise kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda farklı seçenekler olarak sunulur. Ürünlerin en önemli özelliklerinden biri olan kolay temizlenmesi ise makinenin sonraki tıraş için hızlı şekilde hazırlanmasını sağlar.

Braun Epilatör

İstenmeyen tüylere karşı etkili çözümler sunar Braun epilatörler, kadınlar için önemli bir problem olan bu konuda acısız ve sağlıklı ürünler ortaya koyar. Tek bir cihazda vücudun farklı bölgelerinde kullanılabilecek farklı fonksiyonları bir arada toplayan marka, bu sayede kullanıcılarını ekstra masraftan kurtarır. Ürün özellikleri arasında en dikkat çeken nokta çıkarılabilir başlıklarıdır. Farklı vücut bölgelerinde kullanmak için başlıklar hızlı şekilde değiştirilebilir. Ayrıca acısız ve hızlı bir epilasyon sağlamak adına uç kısımlarının yumuşak şekilde tasarlandığı görülür. Vücut bakımı için birbirinden farklı ve fonksiyonel ürünler sunan Braun online satışlar ile de kullanıcıları ile buluşur. Bu ürünlerin her birine, Teknosa'dan online satış yolu ile sahip olabilirsiniz.

Braun Fiyatları

Braun fiyat skalası ürünlerin fonksiyonlarına göre değişiklik gösterir. Ürünün hangi amaçla kullanılacağı, şarjlı ya da kablolu oluşu gibi seçenekler fiyatların belirlenmesinde etkili olan faktörler olur. Hem kadın hem de erkek kullanıcılar için yaşamı kolaylaştıran ürünler sunan Braun, Teknosa'da uygun fiyat avantajları ile kullanıcılarına sunulur. Ürünler sürekli olarak geliştirilmeye devam ettiği için özellikleri düzenli olarak değişir. Bu da fiyatlarda artış ya da azalış şeklinde kendini gösterebilir. Ürünlerin fiyatlarında etkili olan bir diğer detay da ürüne tek ya da set halinde sahip olmaktır. Aynı ürünün birçok parçasının bir arada bulunduğu set ürünler, her bir parçaya tek tek sahip olma seçeneğine göre daha uygun olur. Bu nedenle kullanıcılar, ürünün aksesuarlarının da bulunduğu setlere sahip olmak isteyebilir. Teknosa'da tüm Braun ürünlerini tüm çeşitleri ile bulabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.