Asus Notebook Fiyatları ve Modelleri

Asus Notebook

Asus Notebook için 0 ürün bulundu

Asus Notebook Laptop

Notebooklar; fiyatlarının ucuz olmasından, boyutlarının ideal olmasından, ağırlık olarak çok ağır olmamalarından, pil ömrünün ve bataryasının uzun olmasından dolayı kullanıcılar tarafından tercih ediliyorlar. Ürettiği yüksek performanslı cihazlarla Asus kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor.

Asus Notebook Modelleri

En popüler Asus notebook modelleri Teknosa'da sergilenmeye devam ediyor. Asus X Serisi Notebooklar her bütçeye hitap ediyor. 7. Nesil Intel Core i7 ve 8. Nesil Intel Core i5 işlemci ailesinin üyesi olan Asus Notebook modelleri birbirinden farklı avantajlarla sizi bekliyor.

Asus Notebook Fiyatları

Asus dizüstü bilgisayar fiyatları sahip olduğu donanıma göre farklılık göstermektedir. Bilgisayar fiyatlarını etkileyen en önemli dinamiklerden biri kullanım amacıdır. Alacağınız ürün günlük kullanımda ihtiyacınız olan internet gezintisi, müzik ve video oynatma, mail okuma, office programları ile çalışmaksa giriş seviyesi Asus bilgisayarlar ihtiyacınızı karşılayabilir. Ancak oyun oynamak gibi daha yüksek performans gerektiren işler yapmak amacıyla alıyorsanız daha donanımlı Asus laptopları tercih edebilirsiniz.