Gürültü Seviyesi 70 dB

Arnica Tesla Ergo Active Kahverengi Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

Ürün Kodu: 115041224
 • En geç 06 Haziran Salı günü kargoda
Satıcı Markadayım
5.290 TL
5.290 TL
Diğer Satıcılar (3)
Satıcı
5.399 TL
Satıcı
TEKNOSA
6.999 TL
7.099 TL

Ürün Açıklaması

Toz torbasız süpürgeler arasında Arnica Tesla Ergo Active kahverengi modeli popülerliğini koruyor. Yüksek Watt gücünden geniş toz haznesine kadar kullanıcısına avantaj sağlayan Arnica Tesla Ergo Active ET14340, gelişmiş filtresi ile de etkili bir temizlik yapabilmeyi kolaylaştırıyor. Siz de Teknosa'da Arnica Tesla Ergo Active özelliklerini keşfedebilir ve yepyeni elektrikli süpürgenize hemen sahip olabilirsiniz!

Arnica Tesla Ergo Active Süpürgeyi Neden Almalıyım?

Arnica Tesla Ergo Active ET14340 toz torbasız elektrikli süpürge olarak tasarlanıyor. Böylelikle toz torbalı süpürgelerin aksine sürekli toz torbası almanıza gerek kalmıyor ve birkaç dakika süren hazne temizliği işleminin ardından süpürgeniz tekrar verimli bir şekilde çalışabiliyor. 750 W çalışma gücü ile de yüksek performans sergileyen Tesla Ergo Active böylelikle mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca 3 litrelik toz haznesi sayesinde de süpürgenizi sürekli olarak tozlardan arındırmanıza gerek kalmıyor. Büyük hazneye sahip olan model, böylelikle tek seferde ara vermeden tüm evinizi etkili bir şekilde süpürmenizi sağlıyor. Bunlara ek olarak Arnica Tesla Ergo Active kahverengi toz torbasız elektrik süpürgesi yıkanabilir HEPA 13 filtresi ile de çifte avantaj sunuyor. HEPA 13 filtresi, %100'e yakın tutma performansı sayesinde makineden dışarı giden havayı üst düzeyde temizleyebiliyor. Genel olarak da HEPA 13 filtresi 100,000 adet partikülden yalnızca 50 adedini egzozdan dışarı çıkarıyor. Bu da daha düşük seviyedeki HEPA filtrelerine oranla çok daha iyi bir temizlik demek. Ayrıca bu filtrenin sunduğu diğer avantaj da yıkanabilmesi. Toz haznesinin şeffaf tasarımı da hem modern bir hava yaratıyor hem de toz seviyesini kolayca takip etmenizi sağlıyor. Böylelikle hazneyi ne zaman boşaltıp yenilemeniz gerektiğini de kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Cihazın 8 metrelik kablosu da erişilmeyecek nokta bırakmıyor. 8 metrelik kablo ve 11 metrelik erişim alanı sayesinde prize takılı alandan evin pek çok diğer bölümüne de rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz. Son olarak; ürünün tutma sapında yer alan kumanda sayesinde de yapacağınız işlemler için eğilip motora erişmenize gerek kalmıyor.

Nasıl Kullanırım?

Öncelikle cihazın yönetiminden bahsetmek gerekirse; Arnica Tesla Ergo Active hem tutma sapında hem de motor bölümünde kontrol düğmelerine sahip. Açma - kapama, hız ayarı gibi kontrolleri de bu bölümlerden sağlayabilirsiniz. Örneğin, motor üzerinde bulunan "+" ve "-" sembollerine sahip düğmeler sayesinde emiş gücünü artırabilir, azaltabilirsiniz. Ayrıca ürün kılavuzundaki tanıtıma göre bu işlem için, motorun arka bölümünde yer alan çevirmeli ayar düğmesinden de yardım alabilir, artı (+) ya da eksi (-) yöne çevirerek emiş gücünün seviyesini ayarlayabilirsiniz. Cihazın kablo sargı düğmesi de yine arka alt bölümde konumlanıyor. Şeffaf toz haznesini çıkartmak da son derece kolay. Haznenin tutma sapında yer alan düğmeye basarak, hazneyi motordan ayırabilirsiniz. LED gösterge paneli ise motor bölümündeki emiş gücü azaltma ayar düğmelerinin ortasında konumlanıyor. Buradan cihazınıza yönelik pek çok bilgiye erişebilirsiniz. Cihazın hortum ve boru grubundan da bahsetmek gerekirse; örneğin hortumun tutma sapında kumandalı bir tetik bulunuyor. Böylece cihazı bu bölümden de kontrol edebilir, yönetebilirsiniz. Emiş gücü artırma - azaltma ayarı tutma sapındaki bu tetik bölümünde de yer alıyor. Onun da hemen altında ise bekletme düğmesi yer alıyor. Tüm bunların haricinde; dar uçlu boru, aksesuar tutucu, yuvarlak fırça, koltuk temizleme aparatı, sert zemin fırçası, turbo fırça ve pedallı ana süpürme ucu da diğer aksesuarlarını oluşturuyor. Pedallı ana süpürme ucu halı, kilim, parke, fayans, mermer gibi yüzeyler için kullanılıyor. Dar uçlu boruyu ise radyatör, çekmece, köşeler gibi dar alanlar için kullanabilirsiniz. Yuvarlak fırça ise perde, raf, kitaplık, abajur, mobilyaları süpürmek için ideal. Daha fazlası için cihaza yönelik hazırlanan kullanım kılavuzundan da yararlanabilirsiniz.

Arnica Tesla Ergo Active ET14340 Kimler İçin Uygun?

Arnica Tesla Ergo Active yorumlarına göre toz torbasız süpürge arayan geniş bir kullanıcı kitlesi için bu modeller nokta atışı bir seçim. Öncelikle, sürekli torba değişiminin gerektiği toz torbalı süpürgelerin aksine yalnızca haznenin temizlendiği bir model arayanlar bu tasarımı tercih edebiliyor. Bununla beraber, süpürge ile beraber gelen zengin aksesuarlar da modeli çok daha geniş bir kesim için ideal kılıyor. Örneğin, dar alanları süpürmeniz gerekiyorsa dar uçlu boru aksesuarından yardım alabilirsiniz. Süpürgesi ile zeminler kadar yastık, minder, koltuk gibi mobilyalarını temizlemek isteyen kullanıcılar da yine bu modeli tercih edebiliyor. Bunun nedeni ise cihazda koltuk temizleme aparatının da bulunuyor olması. Turbo başlık ise özellikle kedi - köpek gibi evcil hayvanlar ile beraber yaşayanlar için ideal. Tüm bunlara ek olarak bu elektrikli süpürge genel ev kullanımına yönelik olarak hazırlanıyor. Dolayısıyla ev ve benzeri ortamların temizliği için süpürge arayışında olanlara daha çok hitap ediyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Cihazdaki en önemli özelliklerden biri uzaktan kumanda edilebilmesi. Tutma sapındaki kontrol düğmeleri sayesinde motora eğilip ayarlama yapmanıza gerek kalmıyor. Bu sayede emiş gücünü artırma - azaltma, cihazı bekletme fonksiyonlarını tutma sapındaki düğmeler aracılığıyla etkinleştirebilirsiniz. Buna ek olarak hazne kapağını da yerine sabitlemek zorunda değilsiniz. Cihaz, çalışmaya başladığı zaman otomatik kapanma özelliği devreye girebiliyor. Bu sayede vakit kaybetmeden temizliğe başlayabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen CYCLONE MAX Siklon ise evinizdeki en küçük tozların dahi hazneye alınmasını kolaylaştırıyor. Ekstra motor koruma filtresi de motor gücünün azalmasını önleyerek süpürgeyi daha uzun ömürlü kılabiliyor. Arnica Tesla Ergo Active fiyat ve özelliklerini keşfedebileceğiniz sayfamızda hemen alışverişe başlayabilirsiniz.


Derinlik Genişlik Güç Yükseklik
310 595 750 W 410
Gürültü Seviyesi Ürün Rengi Hepa Filtreli Kablo Uzunluğu
70 dB Kahverengi Evet 8 M
Toz Kapasitesi Yıkanabilir Filtre
1, 00-3, 99 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Arnica Tesla Ergo Active Kahverengi Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizin İçin Seçtiklerimiz
Philips PowerCyclone 4 XB2142/09 850 W Beyaz Toz Torbasız Süpürge
Reklam
Philips PowerCyclone 4 XB2142/09 850 W Beyaz Toz Torbasız Süpürge
%4
2.599,00 TL
2.499,00 TL
Philips PowerPro City FC9331/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Reklam
Philips PowerPro City FC9331/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
3.789,00 TL
Arzum AR4072 Clean Force Blue Cyclone Filtreli Elektrkli Süpürge
Reklam
Arzum AR4072 Clean Force Blue Cyclone Filtreli Elektrkli Süpürge
2.199,00 TL
Arzum AR4092 Olimpia Line Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürge
Reklam
Arzum AR4092 Olimpia Line Cyclone Filtreli Toz Torbasız Süpürge
3.099,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek