Zyxel Modemler Fiyatları Ve Modelleri

Modemler
FİYAT
STOK DURUMU

Modemler

  için 11 ürün bulundu

İnternet teknolojilerinin büyük bir dönüşüm geçirdiği bugünlerde her an çevrim içi olmanın ve bağlantı kalitesinin önemi giderek artıyor. İnternet ortamına erişim hızı kullanıcıların dijital deneyimlerinden elde ettikleri verim ve keyfi etkileyen en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Çekim kalitesi, kapsama alanı, kablolu ve kablosuz bağlantı kapasitesi gibi etkenler internet kullanımına dair önemli noktaları temsil ediyor. Modemler de indirme ve yükleme hızı başta olmak üzere, çeşitli alanlardaki bağlantı imkânlarını destekleyen cihazlar olarak değerli bir göreve sahip.

Zyxel modem çeşitleri de internet dünyasındaki kullanıcı deneyimini daha işlevsel hâle getirmeyi amaçlıyor. Farklı kullanım amaçlarına ve kullanıcı ihtiyaçlarına hitap etmeyi başaran Zyxel modemler geniş ürün yelpazesi sayesinde en iyi kalitede internet erişimine sahip olmanızı kolaylaştırıyor. Tercih ettiğiniz Zyxel modem türü her ne olursa olsun, internet altyapınızın kalitesinin bağlantı hızınızı doğrudan etkilediğini unutmamanız gerekiyor. Zira bir modem mevcut bağlantı olanaklarını belirli açılardan daha verimli ve stabil hâle getirmeye yarayan bir aygıt şeklinde tanımlanıyor.

Zyxel Modem

Zyxel modem çeşitleri kullanıcı profilleri göz önünde bulundurularak hazırlanan ve birçok farklı teknik özellikler ışığında, değişen bağlantı kapasitelerini bünyesinde barındıran bir seçkiden oluşuyor. Örneğin kablosuz tekrarlayıcı işlevi gören, bir başka deyişle kablosuz erişim noktasından hâlihazırdaki sinyali alıp ikinci bir ağ oluşturmak için yayınlayan Zyxel Wre6602 Ac12000 Wi-Fi Range Extender menzili genişleterek daha geniş alanlardan aynı ana ağa bağlanmanızı mümkün kılıyor. Saniyede maksimum 867 Mbit veri aktarım hızına sahip olan cihaz, Ethernet LAN bağlantısı seçeneğiyle de verimli bir erişim imkânı yaratıyor.

Yine benzer bir ihtiyaca hitap eden ve markanın ürün gamının içerisinde önemli bir yeri bulunan Zyxel WRE2206 Menzil Genişletici de bağlantının yapıldığı ana ağın kapsama alanını genişletmek için tercih ediliyor.

Ana ağdaki ve modemdeki bağlantı hızından ödün verilmemesini de sağlayan aygıt, saniyede maksimum 300 Mbit veri aktarım hızıyla standart bir deneyim sunuyor. Bağlantı noktasına yakın olmak zorunda kalmadan, birçok farklı yerden internet erişimine rahatça kavuşmanın çok önemli olduğu düşünüldüğünde Zyxel tarafından üretilen menzil genişleticiler önemli bir fonksiyonu yerine getiriyor. Keza değiştirilebilir antene yer veren Zyxel Wap3205 V3 de kullanıcı ihtiyaçlarını karşılaşmak konusunda diğer iki modelden geri kalmıyor.

Zyxel Modem Özellikleri

Fiber bağlantı, internet erişimini sorunsuz hâle getirmek için atılan en önemli adımlardan biri olarak kabul ediliyor. Daha geniş bant kapasitesi ve bağlantı hızıyla standart internet bağlantılarından ayrılan fiber, tüm modem türleriyle birlikte kullanılamıyor. İnternet altyapınız fiber şeklinde düzenlenmişse fiber bağlantıyı kaldırabilecek bir bant genişliği ve cihaz yapısı sunan modemleri tercih etmeniz gerekiyor. Zyxel'in ürettiği VMG3925B10-B AC1600 da fiber destekli özelliğiyle söz konusu ihtiyacınıza çözüm üretmeyi başarıyor. Fiber bağlantıya uygun şekilde tasarlanan Ethernet LAN bağlantısının yanı sıra USB seçeneğine de sahip olan cihaz, pratik LED göstergesinin yardımıyla birçok farklı kategoriyi anlık şekilde görüntülemenize olanak sağlıyor.

Günümüzde fiber bağlantı kadar önemli olan unsurlardan biri de internet erişiminin taşınabilirliği. Dilediğiniz her yerde çevrim içi dünyaya bağlanabilmenizi mümkün kılan Zyxel WAH7601 Taşınabilir CAT4 LTE 4G Router da tam olarak bu işlevi yerine getiriyor. Taşınabilir yönlendirici sınıfında yer alan ürün, Lityum Polimer pil (LiPo) sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. SIM kart yuvası ve USB bağlantı noktasıyla herhangi bir modeme ihtiyaç duymadan internete bağlanmanıza yardımcı olan cihaz, 64 GB maksimum hafıza kartı büyüklüğüyle işlevsel özelliklerini pekiştiriyor. Ürün, Zyxel modem fiyatları içerisindeki bütçe dostu yaklaşımıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Siz de teknik özellikleri ve Zyxel modem fiyat seçeneklerini inceleyip keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamak için Teknosa'yı ziyaret edebilir, dilerseniz ihtiyaç duyduğunuz cihazı hemen satın alabilirsiniz.