Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları ve Modelleri

Robot Süpürgeler
FİYAT
Gürültü Seviyesi
STOK DURUMU

Robot Süpürgeler

  için 3 ürün bulundu
%10 2.999 TL 2.699 TL

Xiaomi Robot Süpürge

Ev temizliği ona emanet! Ev süpürmeyi kolay, konforlu ve pratik hale getiren Xiaomi robot süpürge sayesinde eviniz her an tertemiz görünebilir. Üstün teknolojik özellikleri ile hem süpürme hem de silme işlemi yapabilen Xiaomi robot süpürgeler, temizliği bir zahmet olmaktan kurtarıyor. Siz kahvenizi yudumlarken o tüm evi silip süpürüyor size de yalnızca temizliğin keyfini çıkarmak kalıyor. Dünya genelinde ulaşılabilir fiyatlara üstün teknolojili ürünler sunan Xiaomi, robot süpürge kategorisinde de erişebilir fiyat aralıkları ve üstün özellikleri ile öne çıkmayı başarıyor. Geleneksel ev temizleme yöntemlerini rafa kaldıracak olan Xiaomi robot süpürgeler ile bir an evvel tanışın!

Xiaomi Süpürge Robotu ile Geleneksel Temizlik Yöntemlerine Veda

Xiaomi süpürge robotu ile geleneksel temizlik yöntemlerine veda edebilirsiniz. Evde olmadığınız zamanlarda bile görevini sürdüren bu süpürgeler, sizleri her an temiz ve arınmış ev ortamı ile buluşturuyor. Temizlikte konfor ve kolaylık vadeden robot süpürgeler, farklı model ve renk seçenekleriyle kategorimizde sizleri bekliyor. Beyaz ve siyah renk seçenekleri ile beğenilerinize sunulan Xiaomi robot süpürge modellerinin her biri aynı zamanda farklı bir işleve ve özelliğe sahip bulunuyor. Örneğin bazı modeller yalnızca süpürme görevini yerine getirirken bazı modeller hem süpürme hem de silme yapabiliyor. Şarj ile çalışan bu süpürgelerin şarj üniteleri de süpürge ile birlikte geliyor. Uzun çalışma süresi ile tüm evi baştan aşağı sorunsuz bir şekilde temizleyebilecek olan Xiaomi robot süpürgeniz, bittiğinde de kendi hızlıca şarj olabiliyor.

Xiaomi Robot Süpürge Modelleri

Xiaomi robot süpürge modelleri arasında her isteğe ve beklentiye uygun bir seçenek yer alıyor. Bu modellerden biri olan Xiaomi Mi Mop Essential robot süpürge hem süpürme hem de paspas işlevi arayanların tercihlerinden oluyor. Hayatınızı kolaylaştıracak olan bu süpürge, evin herhangi bir yerine sıkışıp kalmadan rahatça çalışabilme ve her yeri temizleyebilme özelliğine sahip bulunuyor. Xiaomi Mi Mop Essential modeli ile herhangi bir programlama yapmadan evinizin dip köşe temizlenmesini sağlayabilir, hatta evde olmasanız bile temizliği başlatabilirsiniz. Markanın sevilen bir başka robot süpürge modeli olan Xiaomi robot süpürge Mop Pro da hem paspas hem süpürme yapabiliyor. 3 adet paspas modu bulunan bu süpürge, ev temizliğinde en büyük destekçiniz olmaya aday. Engelleri tanıma ve aşma özelliği sayesinde takılma sorunu yaşamayan ve merdivenlerden düşme gibi bir problem yaşatmayan Mop Pro, 2 cm yüksekliğe sahip tüm engelleri kolayca aşabiliyor. Mop Pro modelinde programlamayı kullanarak, süpürgenize evin şeklini kaydedebilir böylece evi daha iyi tanıyarak en iyi temizlik performansını sunmasını sağlayabilirsiniz. Xiaomi robot süpürge modellerinden dilediğinizi seçerek, kolay ve pratik temizlikle siz de tanışın.

Xiaomi Robot Süpürge Fiyatları

Fiyat performans ürünü olarak değerlendirebileceğimiz Xiaomi robot süpürge modelleri, ulaşılabilir fiyatlarla üstün temizlikle tanışmanızı sağlıyor. Xiaomi robot süpürge fiyatları süpürgenin modeline, sahip olduğu özelliklere ve rengine göre değişkenlik gösterebiliyor. Evinizin zahmetsiz bir şekilde temizlenmesini ve siz evde yokken bile dip köşe temizliği sağlayabilen Xiaomi robot süpürgeler; eviniz ve kendiniz için alabileceğiniz en hayat kurtarıcı elektrikli ev aletlerinden biri. Özellikle küçük bebeğiniz ya da tüylü dostunuz varsa, Xiaomi robot süpürge en sevdiğiniz yardımcınız olacak. Tüy ya da yemek kırıntılarını saniyeler içinde içine hapsedebilen Xiaomi robot süpürgeler sayesinde her gün evi süpürmenize gerek kalmayacak. Hemen en uygun fiyatlı Xiaomi robot süpürgeleri sayfamız üzerinden inceleyin ve beğendiğiniz modele Teknosa güvencesiyle sahip olun. Daha fazla markanın robot süpürge model ve fiyatını da incelemek isterseniz Robot Süpürge kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.