0.0 (0 Değerlendirme)

WD Western Digital Elements Desktop 16 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk

Ürün Kodu: 125421010
 • En geç 02 Ekim Pazartesi günü kargoda
Satıcı: Prote
10.799 TL
10.799 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
11.856,88 TL

Ürün Açıklaması

Kapasitesiylle dikkat çeken Western digital elements 16 TB taşınabilir disk, cihazlar arasında bilgi aktarımı sağlayarak verileri güvenli bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olur. Taşınabilir disk sayesinde iş dosyalarından fotoğraflara kadar pek çok dosyanın kaybolma ihtimali ortadan kalkar. Dijital ortamda bulunan tüm belgeleriniz Western taşınabilir diski kullandığınız takdirde güvendedir. Bilgisayar yavaşlamaya başladığı anda, sizin için önemli olan verileri başka bir aygıta aktarmanız önem taşır. Western digital elements desktop taşınabilir diskin içerisine dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde yedeklemeniz mümkündür. Gerekli yedeklemelerin yapılması ile bilgisayarınız büyük ölçüde hız da kazanır. Bilgisayarınıza hız kazandırmak ve verilerinizi depolamak için Western digital elements 16 TB taşınabilir diski güvenle tercih edebilirsiniz.

Western 16 TB Taşınabilir Diski Neden Almalıyım?

12 TB ile 16 TB aralığında depolama kapasitesi bulunan Western digital elements desktop taşınabilir disk, dosyaların saklanmasında önemli bir araçtır. Cihaz, veri aktarma ve depolama sürecinde zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Western taşınabilir disk, gereksinim duyulan belgelere anında ulaşmanıza yardımcı olur. Son derece şık bir tasarıma sahip olan ürünü, ağırlığı hafif olduğu için istediğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Hem USB 2.0 hem de USB 3.0 bağlantısı olan cihazlarla uyumlu çalışan disk, darbelere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. USB bağlantı teknolojisi ile çevre birimlerini bilgisayara bağlamak oldukça kolaydır. Zorlu şartlara uygun olarak üretilen model sizi dosya silme zahmetinden kurtarır. İleride ihtiyaç duyabileceğiniz tüm verileri taşınabilir disk aracılığı ile saklayabilirsiniz. Cihazın depolama kapasitesinin yüksek olması, kullanıcılar için önemli bir avantajdır. Veri aktarım hızı yüksek ve depolama alanı geniş bir model arayanlar için Western digital elements desktop 3.5 inç taşınabilir disk oldukça ideal bir seçimdir.

Western Digital Elements Desktop Taşınabilir Disk Modelini Nasıl Kullanırım?

Kaliteli malzemelerden elde edilen Western elements sabit disk, şık ve sağlam kasası ile bağlandığı cihazlara en iyi şekilde uyum sağlar. Cihazın kullanımı son derece pratiktir. Hızlı kurulum kılavuzunda yer alan adımları takip ederek ürünü çeşitli cihazlarda çalıştırabilirsiniz. USB kablosu ve AC adaptörü ile gücü kontrol edebilirsiniz. USB’den alınan güç yeterli olmadığında adaptör devreye girer. Sabit kullanımda adaptör daha uygun bir seçenektir. Western digital elements desktop taşınabilir disk kutusundan çıktığı andan itibaren kullanıma hazır durumdadır. Bilgisayarınıza taşınabilir diski bağladıktan sonra herhangi bir extra işlem yapmanız gerekmez. Karşınıza çıkan adımları izleyerek bilgisayardan depolama alanına veri aktarma işlemine başlayabilirsiniz. Belgeleri çöp kutusuna atmak veya silmek geri dönülmez sonuçlar oluşturur. Diz üstü bilgisayarda önemli olduğu halde fazlalık olarak gördüğünüz bilgileri depolamak için harddisk kullanmak kurtarıcı bir çözümdür. Saklamak istediğiniz tüm belgeleri yeterli depolama alanı sıkıntısı yaşamadan aktarmak istiyorsanız, 16 TB kapasiteli taşınabilir diski gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Western Digital Elements Desktop Taşınabilir Disk Kimler İçin Uygun?

Western digital 16 TB elements desktop hem öğrencilerin hem de çalışanların ihtiyaçlarına hitap etmeyi başarır. Okul hayatının önemli bir parçası olan ödevler, taşınabilir disk sayesinde güvendedir. Anılarını ve belgelerini dijital ortamda saklamak isteyenler için de WD elements desktop taşınabilir disk kurtarıcı görevi görür. 1 ya da 2 TB depolama alanı sizin için yetersiz ise, 16 TB gibi daha geniş kapasiteli modelleri tercih etmenizde fayda vardır. Herhangi bir ek programa gerek kalmadan kullanabileceğiniz taşınabilir disk, bilgisayarınızda yeni yerler açmanıza olanak sağlar. Bilgisayardaki belgeleri aygıta aktardıktan sonra silebilirsiniz. Sakladığınız dosyalara istediğiniz zaman ulaşmanız oldukça kolaydır. Ürünün bağlantı girişini kullanarak bilgisayarınıza bağladığınızda sakladığınız dosyalar direkt olarak karşınıza çıkar. Cihazın içerisine aktarma işleminde belge dışında, film ya da müzik dosyaları eklemeniz de mümkündür. Ürün oldukça hafif olması nedeniyle her zaman yanınızda taşıyabilmenizi olanaklı hale getirir. Dijital verileri güvenle depolayan taşınabilir disk, hem tasarım hem de kapasite olarak kullanıcıların beklentilerini tamamıyla karşılar.

Western Digital Elements Desktop 16 TB Taşınabilir Diskin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Western taşınabilir disk 16 TB kapasitesi ile kullanıcılarına geniş depolama alanı sunar. 3.5 inçlik boyutu sayesinde fazla yer kaplamayan ürün, alandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Taşınabilir disk, kişileri belge saklama karmaşasından kurtarır. Diskin geniş depolama kapasitesi birden fazla müzik, video, dosya ve film yedeklemek için yeterlidir. Veri depolama cihazı sayesinde internetin olmadığı yerlerde bile film seyredip müzik dinlemeniz mümkün olur. USB 3.0 teknolojisine sahip olan ürün, veri aktarımını son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Aktarım hızının yüksek olması, bilgisayardan aygıta daha kısa sürede dosya göndermeniz açısından önemlidir. Her yere yanınızda taşıyabileceğiniz diske ihtiyacınız oldukça yeni dosyalar ekleyebilirsiniz. Depolama sorunu yaşayan herkes için Western digital elements disk önemli bir yardımcıdır. Dahili sabit diskte yer açmanızı sağlayan aygıt, cihazlarınızın performansına hız kazandırabilir. Taşınabilir disk ile dosyalarınızı bilgisayar dışında saklayabilir ve kendinize yeni dosya depolama alanları oluşturabilirsiniz. Evden işe ya da okula belge taşımak istemeyenler taşınabilir disk ile bu problemi kolayca çözebilir. Taşınabilir diske yedekleme işlemi sonucunda belgeler dijital ortamda güvenli bir şekilde depolanır. Fotoğraf, belge, video saklama sorununu kısa sürede çözen ürün, ultra hızlı veri transferi için uygun bir seçenektir. Siz de uzun yıllar kullanabileceğiniz ve yüksek depolama kapasiteli bir taşınabilir diske sahip olmak için ürünü inceleyerek hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz!


Ağırlık Derinlik Ethernet Lan Bağlantısı Genişlik
900 135 Hayir 48
Usb Versiyonu Ürün Rengi Wi-Fi Desteği Yükseklik
2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Siyah Hayir 165, 8
HDD Kapasitesi
16000

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Western Digital Elements Desktop 16 TB 3.5" USB 3.0 Taşınabilir Disk
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.