Çok Satanlar

Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı Erp'li Kombi

Ürün Kodu: 787300060
 • En geç 29 Eylül Cuma günü kargoda
Satıcı: TOOZİ
14.299 TL
14.299 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
14.849,01 TL

Ürün Açıklaması

Warmhaus Ewa 24 kw Tam Yoğuşmalı Erp'li kombi enerji tasarruflu elektronik gaz adaptif sistemi, paslanmaz çelik eşanjörü, yüksek sıcak su konforu, atık gazda düşük NOx oranı, ideal boyutu ve korozyona dayanıklı pirinç hidroblok parçaları ile burada karşınızda. Siz de bu özelliklere sahip bir kombi arayışındaysanız ürünü sayfamız üzerinden inceleyerek birkaç tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

Neden Warmhaus Ewa 24 kw Erp'li Kombi Almalıyım?

Warmhaus Ewa 24 kombiyi satın almak için birden fazla sebebiniz var. Bunlardan ilki ürünün sessiz çalışmasıyla ilgili. Ön kapağında 20 mm ve yan kapaklarda 15 mm kalınlığında kullanılan özel izolasyon malzemesi sayesinde gövdeden ısı kaybını minimuma indiren bu kombi bu özelliği ile sessiz çalışma sürecini de pekala başarıyor. Böylece kombinin derecesini artırıp azalttığınızda ya da sıcak suyu açıp kapattığınızda kombinizin sesinin stabil olduğunu görebilirsiniz. Buna ek olarak bu ürünün malzemeleri de son derece sağlam. Warmhaus Ewa kombi, korozyona karşı toleranslı pirinç hidrobloklardan üretilmiş. Isıl gerilmelere de dayanıklı olan bu ürün sayesinde cihaz uzun ömürlü ve son derece kullanışlı. Üstelik paslanmaz çelik eşanjör de cabası. Korozyona dayanıklı pirinç hidrobloklara ek olarak paslanmaz çelik, geniş kanallı ve kaynaksız yanma eşanjörü, kombinin ömrüne ömür katıyor. Tek sarmallı yanma eşanjörü ve sağlam çelik malzemeden üretilen kullanım suyu eşanjörü bir araya gelince Warmhaus Ewa 24 kw Erp'li kombinin dayanıklı ve işlevsel yapısı ortaya çıkıyor. Ayrıca cihaz oldukça da kompakt. Kısıtlı alanlara bile rahatlıkla monte edilebilen Warmhaus Ewa kombi sayesinde siz de ortam ve su sıcaklığında yaz kış konfor elde edebilirsiniz. Tüm bu özellikleriyle Warmhaus Ewa 24 kw Tam Yoğuşmalı Erp'li kombi bu sayfada sizi bekliyor.

Cihazı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Warmhaus Ewa 24 kw kombiyi kullanırken onun bazı temel özelliklerine dikkat etmeniz gerekiyor. Kombi kullanımıyla ilgili genel önlemler bunlardan ilki. Örneğin kombinizin bulunduğu ortamda gaz kokusu alıyor ya da herhangi bir gaz kaçağından şüphe duyuyorsanız almanız gereken bazı önlemler bulunuyor. Bunlara arasında; çakmak ya da kibrit yakmamak, elektrikli cihazları açmamak, kapı ve pencereleri açıp ortamı havalandırmak, doğal gaz cihazlarının vanasını kapatmak, kapı zilini kullanmamak, telefon kullanmamak, gaz kokusu olan yerden ayrılmak, tesisata müdahalede bulunmamak, gerekli kuruluşları arayıp yardım istemek ve gazın tahliyesini sağlayan menfezleri kapatmamak sayılabilir. Tüm bu yararlı bilgilerin ardından Warmhaus Ewa 24 kw kombinin paket içeriğinde yer alan ürünlere bakacak olursak; bir adet montaj şablonu, bir adet kullanım kılavuzu, bir adet kısma vidası, iki adet askı vidası, iki adet dübel, bir adet askı plakası ve bir adet atık gaz baca setini sıralamak mümkün. Kombinizin montajı esnasında dikkat etmeniz gereken kurallar da göz önünde bulundurulması gerekenlerden. Öncelikle eğer kombinizi balkon gibi kısmi korumalı bir alana yerleştirecekseniz tesisat suyunu donmaya karşı korumak amacıyla kombinizi bir koruyucu kabin içinde muhafaza etmeye özen gösterin. Kombinin montajının yetkili servis elemanları tarafından gerçekleştirilmesi önerilmektedir. Warmhaus Ewa 24 kw kombinin montajının yapılamayacağı yerler arasında; merdiven boşlukları, genel kullanıma açık koridorlar, havalandırma boşlukları, çatı altları, tavan boşlukları, dar saçak aralıkları, baca duvarları, kapalı balkonlar, doğrudan rüzgara maruz kalan yerler yer alıyor. Belirtilen bu alanlar dışında kalan yerlere kombinizi monte edebilirsiniz. Warmhaus Ewa marka bu kombiyi duvara monte ederken sabitlemenin sağlam ve güvenli olduğunu mutlaka kontrol etmelisiniz. Kombi ile birlikte standart olarak verilen askı sacı da bağlantı vidaları ve montaj şablonunda belirtilen özellikte bir duvara düzgün teknikle monte edilmeli. Tüm bunlara ek olarak Warmhaus Ewa 24 kw Erp'li kombi, metan gazı (G20) ve LPG ile çalışmak üzere üretilmiştir. Dolayısıyla gaz bağlantısını yapmadan önce olası artıkların kombinin iyi çalışmasını ve verimliliğini bozmasını engellemek amacıyla boru döşemelerinin iç temizliğinin yapılması son derece önemli. Ayrıca ana hattan dağıtılan gazın da kombi için öngörülen türde olup olmadığına mutlaka bakılmalı. Farklılık olması halinde kombi üzerinde müdahale yapılarak gaz türü istenilen cinse dönüştürülmeli. Tüm bu ipuçlarını ve kullanma kılavuzundaki yönergeleri takip ederek Warmhaus Ewa 24 kw kombiyi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Warmhaus Ewa 24 kw Erp'li Kombi Kimler için Uygun?

Warmhaus Ewa 24 kombi kullanımı pek çok farklı mekan için düşünülebilir. İster konutlarda ister iş yerlerinde doğru koşullar sağlanmak şartıyla bu kombinin özelliklerinden faydalanmak mümkün. Warmhaus Ewa 24 kw tam yoğuşmalı Erp'li kombiyi evinizin mutfağında, banyosunda ya da koruyucu bir kabin bulunan açık balkonlarda kullanabilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Warmhaus Ewa 24 kw tam yoğuşmalı kombinin öne çıkan pek çok özelliği bulunmakta. Bunlardan ilki cihazın dayanıklı ve sağlam malzemesi. Paslanmaz çelik kullanım suyu eşanjörü ile tek sarmallı, kaynaksız, geniş kanallı yanma eşanjörünün birlikte kullanıldığı bu kombi, korozyona dayanıklı pirinç hidrobloklarla ömrüne ömür katıyor. Üstelik 52 dB çalışma sesiyle kullanıcıları memnun eden Warmhaus Ewa 24 kw kombi kompakt boyutlarıyla da ideal. Cihazın yüksekliği 72,5 cm, genişliği 42 cm ve derinliği 28,8 cm olarak belirtilmiş. Dolayısıyla neredeyse her alanda rahatlıkla tercih edilebilen bu kombiyi siz de ister evinizde ister iş yerinizde kullanabilirsiniz. Son olarak bu cihazda Pre-heat özelliği de mevcut. Ön ısıtma anlamına gelen bu özellik sayesinde sıcak suyunuz her daim hazır. Warmhaus Ewa kombi, aynı zamanda sıcak kullanım suyu bekleme süresini düşürerek suyun boşa akmasını da önlüyor.


Yakıt Türü Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Model Kodu
Doğalgaz 2 İthalatçı Garantili Warmhaus Ewa
Kombi Kapasitesi (Kw)
24 kW

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Warmhaus Ewa 24 kW Tam Yoğuşmalı Erp'li Kombi
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.