0.0 (0 Değerlendirme)

Voit Voit Connect Dokunmatik Ekranlı AC Motorlu Koşu Bandı

Ürün Kodu: 789392346
 • En geç 27 Haziran Perşembe günü kargoda
Satıcı: İNTERSPOR
80.100 TL
80.100 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
82.770 TL

Ürün Açıklaması

Voit Connect Koşu Bandı  Voit Koşu Bantları'nın 2 Yıl motor garantisi vardır.
Ömür Boyu Profil Garantisine sahip bir Koşu Bandı'dır.
Dokunmatik ekranlı koşu bandı sayesinde Netflix, YouTube, Twitter, Chrome, Spotify, Facebook, Prime Video gibi uygulamalara erişerek antrenmanınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ayrıca Bluetooth bağlantısı kurarak FitShow uygulaması aracılığıyla koşu bandınızı kontrol edebilirsiniz.
Koşu bandında adım sayınızı hesaplayan akıllı sistem bulunmaktadır.
Sport Center uygulaması ile, zaman, adım, kalori, mesafe geri sayımı programlarını, düz koşu programını, hazır ve kullanıcı programlarını, nabız kontrol programlarına ulaşabilirsiniz. 
Voit Connect Koşu Bandı Ürün Özellikleri: 
Yürüyüş Alanı: 51x150 cm 
Motor Gücü: 3.0 HP AV 
Hız: 1-19 km/h 
Zemin Sistemi: Spring Cushion zemin sistemi ile EFS (Yavaş düşme sistemi) bulunmaktadır. 
Nabız Ölçme Sistemi: Elden ve göğüs bandı ile nabız ölçebileceğiniz bir koşu bandıdır. (göğüs bandı opsiyonel olarak satılmaktadır.) 
Gösterge Tipi: 10.1'' Dokunmatik ekran bulunmaktadır. 
Gösterge Bilgileri: Zaman, Nabız, Hız, Eğim, Kalori, Mesafe, Adım sayısı, Bodyfat bilgilerine ulaşabilirsiniz. 
Program Sayısı: 36 adet hazır, 16 adet kullanıcı, 1 adet antrenman hedef kontrol, 1 adet de nabız kontrol programı bulunmaktadır. 
Cihazın Kurulu Ebatları: 195x87x148 cm 
Katlanma Özelliği: Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde taşınabilir bir koşu bandıdır. 
Ağırlığı: Net: 83 kg
Brüt 95 kg
Zemin Sistemi: Free flex zemin sistemi bulunmaktadır. 
Bluetooth: Koşu bandınızdaki Bluetooth özelliği sayesinde, tablet veya telefonunuzu eşleştirip cihazın size sunmuş olduğu tüm teknolojik avantajlardan faydalanabilirsiniz. 
Diğer Özellikler: Vücut yağ oranını BodyFat programı sayesinde ölçebilirsiniz.
EFS yavaş düşme sistemi bulunmaktadır.
Tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir bir cihazdır.
Ekrandaki 4 km. 8 km. 12 km. 19 km. hız tuşları sayesinde istenen hıza tek tuşla ulaşılabilir.%3, %9, %12, %15 eğim tuşları sayesinde de istenilen eğime tek tuşla ulaşma imkanı bulunmaktadır.
USB, Mp3 girişi, Hi-Fi link ve hoparlör bağlantısı sayesinde istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.
Koşu bandı üst gövdesinde tablet ve telefon koyma yeri ile suluk koyma yeri bulunmaktadır.
Gösterge kısmında yer alan fan sayesinde rahat bir antrenman yapmanızı sağlar.
Voit Ayrıcalıkları Nelerdir?
Koşu bandı alırken en çok dikkat edilmesi gereken husus koşu bandının esnek bir zemine sahip olmasının gerektiğidir. Eğer sert zeminli bir koşu bandı tercih edilirse bacaklarınızda sakatlık meydana gelebilir. Buna ek olarak esnek zeminli koşu bandında koştuğumuz zaman zeminin yapısına örnek vermek gerekirse, toprakta koşmak, çimde koşmak hatta esnek bir tahta üzerinde koşmak gibi örnekler verebiliriz. Bu nedenle koşu bandı satın alacak kişilerin esnek zeminli koşu bantlarını tercih etmesi gerekir çünkü esnek zemine sahip olmayan cihazlar eklemlerimize zarar verir ve kalıcı rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Eğer esnek zemine sahip olmayan bir koşu bandı satın alırsanız karşılaşacağınız bir takım problemleri şöyle sıralayabiliriz,
- Ayak rahatsızlıkları- Bilek ve kıkırdak rahatsızlıkları- Kas rahatsızlıkları- Omurilik rahatsızlıkları- Kalça rahatsızlıkları- Sırt ağrıları
Multiflex Zemin Sistemi: Koşu bandı seçerken Multishock zemin sistemi olan bir yürüme bandı seçmek en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Multi-Shock sistem eklemlerinizin zarar görmesini engelleyen bir sistem olup bu doğrultuda oluşturulmuştur. Bu sistem sayesinde dış mekanlarda (örneğin asfalt zeminde) koşmak yerine sağlığınız açısından son derece güvenli bir şekilde evinizin rahatlığında koşu bandında koşma ya da yürüme işlevini yerine getirirsiniz.
Multishock, size en uygun koşu hareketlerini sağlamak için 4 farklı esneklik seçeneği sunan bir sistemdir. Koşu bandında koşma işlevini yerine getirirken bulunduğunuz zemine ağırlığınız kadar baskı uygularsınız. Eklemlere uygulanan bu baskı sizin hızlı şekilde yorulmanızı sağlayacağı gibi eklemlerinize de zarar verecektir. Bahsettiğimiz eklem baskısı problemini sona erdirmek için Multishock sistemi vasıtasıyla gerek eklemlerinize gerekse ayak bilekleriniz ve dizlerinize daha az baskı uygulayarak darbelerin absorbe edilmesini sağlayabilir ve en uygun egzersiz için en doğru tampon seviyesini ayarlayabilirsiniz.
Multi-Shock yönetim butonunu kullanarak yürüme, yavaş tempoda koşma, hızlı koşma , çok hızlı koşma gibi farklı egzersizler için gerekli olan esnekliği sağlayabilirsiniz. Bunun için koşu bandı panelinde bulunan butonu 4 farklı kademeden sizin için en uygun olanına getirmeniz yeterlidir.
Kademeler ne anlama gelir: hafif (siyah renkli kademe ), orta hafif (sarı renkli kademe), orta zor (lacivert renkli olan kademe), zor (kırmızı renkli olan kademe).
Dual Deck Zemin Sistemi: Siz koşu bandında koşma eylemini gerçekleştirirken ayağınız zeminle her temas ettiğinde hem dizleriniz, hem kalçanız, hem de bir çok ekleminiz bu darbe esnasında gerilmek sebebiyle rahatsızlık duyacaktır. Bu rahatsızlıkta sizin yorulmanıza neden olacak ve yaptığınız sporun kalitesini düşürecektir. İşte Dual Deck teknolojisi tam olarak burada devreye girmektedir. Koşu bantları platform tasarımlarında çığır açmış olan bu teknoloji sayesinde ayağınız daha yere temas ettiği esnada absorbsiyon (emilme ve sindirme) meydana getirmekte ve arkadan yere çok daha sağlam ve güvenli basmanızı sağlayarak dengenizi muhafaza etmenizi sağlar. Bu da çok daha keyifli ve konforlu bir spor demektir.
İonizer Zemin Sistemi: Voit yine son derece faydalı ve işlevsel bir zemin teknolojisi ile karşınızda. İonizer adı verilen bu teknoloji, koşu bandında yaptığınız koşuyu çok daha sağlıklı ve keyifli kılmak için oluşturulmuş ve voit koşu bantlarına entegre edilmiştir.  İonizer teknolojisi ile, kapalı ortamda koşu bandında koşarken bile dışarıya üflediği hava sirkülasyonu sayesinde sizi ferahlatır ve sağlıklı bir ortamda koşarak sporunuzu daha verimli yapmış olursunuz. İonizer teknolojisinin çalışma prensibi, salgıladığı hava sirkülasyonu neticesinde yaydığı iyonlar kan basıncınızın düşmesini sağlaması üzerine kuruludur. Bu sayede spor yaparken artan kan basıncınızı dengelemiş olursunuz. İyonizer teknolojisinin ortama yaydığı negatif iyonlar vasıtasıyla  tabiattaki negatif iyon yoğunluğundan meydana gelen taptaze havayı evinizde solursunuz.
Reflex System (Yaylı Esnek Zemin): Koşu bantlarında koşarken tüketiciler yürüyüş bandının çok daha rahat olmasını ve koşarken ya da yürürken tam anlamıyla güvenli olmasın isterler. Voit ise bu konuda REFLEX SYSTEM adı verilen (YAYLI ESNEK ZEMİN) teknolojisini geliştirmiştir. Bu teknoloji siz koşu bandınızda koşarken size maksimum güveni sağlamak için tasarlanmıştır.
Reflex System Nasıl Tasarlanmıştır? Nasıl bir mekanizmadan oluşur?Kişilerin ağırlıklarının değişkenliği göz önüne alınarak farklı ağırlığa sahip kullanıcıların faydalanabileceği nitelikte koşu bantları yapılıp sınıflandırılmıştır. Voit'de bu noktayı geliştirip öne taşıyan markadır. İşte bu teknoloji, farklı ağırlıktaki kullanıcılara elastik yay ve köprü düzeneği sayesinde yaylı hareket hissi veren 2 adet elastik yaylı darbe emiciden meydana gelmektedir. Bu mekanizma, koşan kişinin zemine uyguladığı  ağırlık kuvvetini dengelemek suretiyle banttaki esnekliği artırır ve ayağınızı zeminden kaldırdığınızda hafifçe yukarı doğru yaylanarak esner. Bu sistem kullanıcıların çok daha güvenli spor yapabilmesi amacı ile geliştirilmiş olup kullanıcı dostu bir sistemdir. Dolayısıyla eklemlere gelecek her türlü baskıyı azaltarak çok daha sağlıklı ve güvenli bir spor ortamı meydana getirmek için geliştirilmiştir. Esnek zeminde koşan ve egzersiz yapan kişilerin eklem yerlerine çifte darbe almasını önlemektedir.
REFLEX SYSTEM (YAYLI ESNEK ZEMİN) teknolojisi çok dikkatli bir şekilde ve uzun süreli testlere tabi tutularak geliştirilmiş olup yayların esnekliği hassas bir şekilde tasarlanmıştır.
Cushion Flex: inchCUSHION FLEXinch teknolojisi olarak isimlendirilen bu sistem havanın sıkıştırılması esasına dayanır ve platformun koşan kişiye göre esnemesini sağlamak suretiyle kullanıcılara keyifli ve rahat bir antrenman imkanı sağlar. Bildiğiniz ve daha önceden açıkladığımız üzere bir yürüyüş bandında en önemli kriterlerden bir tanesi zeminin esnek olmasıdır. Esnek zemin sizin eklemleriniz açısından büyük önem taşımaktadır. Eklemlerin üzerine binen basıncın azalmasına ve çok daha minimum bir yükle spor yapmanızı ve koşmanızı sağlayan faktör esnek zemin özelliğidir. Ömrümüz boyunca bizimle olacak vücudumuzu en doğru şekilde çalıştırırken bir yandan zarar görmesini engellemeliyiz ve biz Voit olarak siz kullanıcılarımızın zarar görmesini istemeyiz.
Visual Flex: Koştuğunuz veya yürüyüş yaptığınız zeminin sert olması iskelet yapısı açısından oldukça mahzurludur. VISUAL FLEX, sizin koşu yaptığınız esnada platformun ne şekilde esnediğini görmenizi sağlar. Bu sayede siz koşu bandında koşarken ya da yürürken platformun nasıl esnediğini gözlemleyebilirsiniz.
Ac Motor Sistemi: Voit 'in öncü teknolojilerinden bir tanesi de Eco-Tech AC motor teknolojisidir ve bu teknolojiyi ev tipi yürüyüş bandı modellerinde kullanmış olan ilk marka Voit'tir. Daha önce AC Motor teknolojisi sadece üst segmentteki spor salonu tipi profesyonel koşu bantlarında kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Doğru Akım Motor sisteminden farklı olarak AC Motor Sistemi, koşu bantlarının çok daha üstün performanslı olmasını sağlar. Uzun süreli kullanım için çok daha uygun olmasından ötürü Voit'i diğer koşu bantlarından bir seviye ileri çıkartıp en kaliteli ev tipi koşu bandı yapar. Çok daha az bakım gerektirmesi ile de en dayanıklı koşu bandı olarak lanse edebileceğimiz Voit koşu bantları, kullanım esnasında çok az ses çıkarmasından ötürü de en sessiz koşu bandıdır. Yukarıda bahsettiğimiz AC Motor Sistemi ile DC Motor Sistemini karşılaştırısak direkt olarak AC motor sisteminin DC motor sistemine göre üstünlüklerini şu şekilde verebiliriz.-AC motor çok daha az ses çıkarır. Eğer komşularınız ile ilgili olası sıkıntılarınızın önüne geçmek istiyorsanız sporvebiz ekibi olarak koşu bandı tavsiyesinde AC Motorlu Voit Koşu Bantlarını tercih etmenizi öneririz.-AC motorun enerji ihtiyacı daha azdır. Elektromanyetik Parazit Sistemi ile enerji üretildiğinden daha tasarruflu bir enerji tüketimi söz konusudur.-AC Motor'da düzenli bir bakım ihtiyacı gerektirmez. Bunun nedeni doğru akım motorları fırçalı olmadığından ötürü motor için herhangi bir bakım ihtiyacı söz konusu olmamaktadır. Hatırlatmak isteriz ki Voit koşu bantları 5 yıl motor garantili olarak satılmaktadır.
CE-ROHS SertifikasıVoit, Kondisyon Cihazlarını 2010 yılından itibaren CE (Comformite Europeenne) standartlarına uygun olacak şekilde üretmektedir. Bununla birlikte ürettiği tüm cihazlar Rohs (Restriction of Hazardous Substances) Sertifikası (Zararlı Madde kullanımının sınırlandırılması) sertifikasına sahiptir. Kurşun, elektrikli, elektronik ürünlerde bulunan ve zarar verme ihtimali barındıran hiç bir madde Voit Kondisyon Cihazlarında kulanılmamıştır. Voit'in ürettiği tüm kondisyon cihazları çevre dostu olup çevreye katkıda bulunan bir çok sosyal sorumluluk projesinde Voit sponsor olarak yer almıştır. Bunlara ek olarak tüm Kondisyon Cihazları insan ve doğa sağlığı gözetilip buna uygun üretilerek sertifikalanmıştır.


Ağırlık Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Motor Gücü
83 KG 2 İthalatçı Garantili 3.0 HP AV
Eğim Ayarı
Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

*Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına ve sepet tutarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından sepet tutarı 0-1000 TL siparişler için tek çekim, 1001 -15.000 TL için 3 taksit, 15.001-20.000 TL için 4 taksit, 20.001 TL ve üzeri alışverişler için 12 aya varan taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Voit Connect Dokunmatik Ekranlı AC Motorlu Koşu Bandı
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Koşu Bandı
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Voit Koşu Bandı
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.