Toshıba Hayabusa 3.0 32GB Usb 3.0 Bellek Beyaz

42,90 TL

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Toshıba Hayabusa 3.0 32GB Usb 3.0 Bellek Beyaz

Bilgisayar ve diğer medya ortamlar arasında bir ve birden fazla dosyanın aktarılması bakımından günümüzde kullanımı yoğun olan araçların başında USB bellekler gelir. USB bellekler kolay kullanım imkanları ve yüksek boyutlarda taşınabilirlik özellikleri ile veri paylaşım ya da aktarımını oldukça hızlı ve güvenli bir yol sunar. Toshiba Hayabusa 3.0 USB bellekler hafif ve küçük boyutları ile veriler istenilen yere kolayca taşınırken, aynı zamanda özellikleri açısından verilerinizin aktarımında. Çoğu zaman kullanıcıların anahtarlıklarında ya da ceplerinde taşınabilen USB bellekler veri depolama veya aktarma gereksinimleri için size oldukça yardımcı olur.

Toshiba Hayabusa 3.0 USB belleği Neden Almalıyım?

USB belleklerin yaratıcı olan Toshiba uluslararası arenada kendini kanıtlamış markaların başında gelir. Öyle ki, marka yüksek seviyede teknoloji üretebilme hususunda dünya genelinde bir üne sahiptir. Dolayısıyla Toshiba güvenilebilecek kalite bir markadır. Bilgisayarınızda bulunan dosyaları zahmetsizce depolamak ya da istenilen yere taşımak için Toshiba USB bellek kullanıcılar açısından oldukça ideal bir seçenektir. Klasik USB belleklerin aksine hızlı veri aktarımı ve depolaması ile kullanıcıya pratik bir kullanım deneyimi sunar. Mini ve portatif tasarımları ile USB belleği dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Şık tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde benzerlerine fark atan ürün, aynı zamanda uygun fiyatı ile de almak için sebepler arasında sayılır. Bilgisayarınızda bulunan belge, dosya, müzik, resim, film daha fazlasını hiçbir zorluk çekmeden depolayarak, yanınızda 7/24 saat taşıyabilirsiniz ya da istediğiniz farklı bir ortama aktarabilirsiniz. Ürün göz dolduran tasarımı ile Toshiba Hayabusa 32gb USB 3.0 beyaz USB bellek ile geniş kapasiteli verilerinizi şık bir üründe saklama imkânı verir. Boyutu küçük olmasına karşın depolama sahası büyük olan Toshiba Hayabusa 3.0 32gb USB 3.0 bellek beyaz rengi ile de kullanıcıların dikkatini çeker. Toshiba teknolojisi ve kalitesi ile muadillerine göre daha fazla tasarım ayrıntıları ile dikkat çeken ürün, fiyatı ile de uygun olunca ürün alınmaması için seçeneksiz kalır.

Toshiba Hayabusa 3.0 USB Belleği Nasıl Kullanırım?

USB bellekler bilgisayarların USB portuna takılmak suretiyle okuma ve yazma yapması olarak tanımlanabilir. USB portuna takılan Toshiba bellek çok kısa bir süre beklemenin ardından kullanıma girer. Toshiba Hayabusa USB 3.0 bellek bilgisayara takıldığında ayrı bir disk bölmesi oluşur. Burada oluşan diskin adı siz değiştirmediğiniz sürece Toshiba olarak otomatik tanımlanır. Daha sonra USB belleğin hızlı okuma ve yazma özelliğinden faydalanarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledersiniz. Toshiba Hayabusa USB bellekleri sadece bilgisayarlarda değil, telefon, tablet, televizyon, müzik çalar ya da oyun konsollarına takılmak suretiyle kullanılır. Veri transferini başka bir boyuta taşıyan Toshiba bellek küçük ve şık tasarıma sahiptir. Düşünüldüğünden daha kolay bir şekilde bilgisayar takılan ürün, hemen çalışmaya başlar. Daha sonrası kullanıcının istediği doğrultuda kullanıma hazır olan ürün, performansıyla göz doldurur. Çok basit bir arayüze sahip olan USB bellek sürücüler kısmında kendini gösterir. Bilgisayara ait sürücülerin yanında yer alan ürüne tıklamak sureti ile içine girilebilir. Ürün ile işiniz bittiğinde ürünü direk çıkarmak yerine bilgisayarın sağ bölümünün aşağısında yer alan gizli simgeler bölgesinden USB bellek bulunarak çıkma işlemi gerçekleştirilir. Toshiba Hayabusa 32gb USB 3.0 beyaz USB bellek, tüm cihazlara takılması ya da çıkarılması oldukça basit olup, kullanıcıyı asla yormaz.

Toshiba Hayabusa 3.0 USB BELLEK Kimler İçin Uygun?

Toshiba USB bellekler veri depolamak ve veri paylaşmak maksatlı ödev teslimi, sunum yapma, oyun konsollarında oyun oynamak, televizyondan film izlemek, medyalarınızı saklamak veya dinlemek, fotoğraf saklama, özel anlarınızı uzun bir süre koruyabilmek adına ve benzeri gibi ihtiyaçlar için okul, ofis, ev ve diğer yaşam alanlarında kullanılmaktadır. Yani verilerini taşımak ya da istediği yere yanında götürmek isteyen herkes için uygundur. Öte yandan kullanımı çok kolay olmakla birlikte öğrencisinden, öğretmenine, memurdan amirine sokaktaki Ahmet beyden Ayşe hanıma kadar kısacası Toshiba Hayabusa USB bellek herkes için kullanıma uygun olup herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Kısacası Toshiba Hayabusa USB bellekler evinde, işyerinde ya da okuldaki verilerini yanında taşımak isteyenler bakımından ideal seçenek olarak karşımızda durmaktadır.

Toshiba Hayabusa 3.0 USB Özellikleri

Yaşamanızı kolaylaştıran Toshiba Hayabusa USB 3.0 bellekler verilerinizi güvenme depolama, taşıma ve kullanım rahatlığı sebebiyle tüm medya ortamlarında çalışabilme özelliğine sahiptir. Toshiba’nın en fazla ilgi gören USB çubuğundan ilhamla yola çıkılarak tasarlanan Toshiba Hayabusa 32gb USB 3.0 beyaz USB bellek ebatları küçük olmasına rağmen depolama alanı ile oldukça büyük olan şık bir tasarıma sahiptir. Tosbiba Hayabusa USB bellekler hazlı ve güçlü USB 3.0 teknolojisi ile verilerinizi hızlı bir şekilde depolama imkânı verir. Toshiba Hayabusa USB 3.0 USB. 2.0 USB teknolojisi ile kıyaslandığında verileri iki kat daha hızlı transfer yaparak size zaman kazandırır ve veri depolamanın konforunu yaşatır. Aynı zamanda ürün, USB 2.0 teknolojisine de uyumluluğu ile herhangi bir sorun yaşatmadan kullanma imkânı sağlar. Teknik özellikleri ile sizi yarı yolda bırakmayarak verilerinizi hızlı bir şekilde kaydedebilir ve güvenli saklayabilirsiniz. Ürünün kaliteli malzemelerden üretilmesi ve Toshiba teknolojisi ile buluşması ürünü uzun yıllar sorunsuzca kullanmanıza olanak sağlar. Eğitim, iş, ev, ofis vb. gibi yaşam alanlarında verilerinizi güvenle depolayıp herhangi bir medya ortamında kullanabilmeniz için Toshiba Hayabusa 3.0 32gb USB 3.0 bellek modelini göz atabilirsiniz.


Boyutu küçük depolama alanı büyük tasarımı ile Toshiba TransMemory™ U301 USB flash sürücü, çeşitli kapasitelerde sunulur ve medyalarınızı depolamayı kolaylaştırır. Güçlü USB 3.0 teknolojisi ve 64 GB’ye kadar depolama alanı ile daha fazla sayıda önemli belge ve medya saklayabilir ve belgelerinizi düzenli tutabilirsiniz. Geriye dönük USB 2.0 uyumluluğu sayesinde bu işlemleri tüm cihazlarda gerçekleştirebilir. HIZLI DOSYA AKTARIMI Güzel ve bilindik bir tasarımla yeni performans: Yeni TransMemory™ USB 3.0 Flash Sürücünün görünümü, Toshiba'nın en çok satılan USB Çubuğundan ilham alınarak tasarlandı. Yeni Süper Hızlı*1 serisi, USB 2.0 ile kıyaslandığında içerikleri 2 kat daha hızlı*2 aktarabiliyor! Dört farklı kapasite seçeneği sunulmaktadır: Veri koleksiyonunuz için 16, 32, 64 ve 128 GB'lik seçenekler. PRATİK VE TAŞINABİLİR Küçük boyutlu ve hafif tasarımı sayesinde TransMemory™ U301 flash sürücüyü yanınızda istediğiniz yere götürebilirsiniz. Pratik kullanımlı ve şık tasarımlı, basit ve esnek bir depolama cihazı ile belgelerinizi, müziğinizi, fotoğraflarınızı ve çok daha fazlasını hiçbir zahmete girmeden istediğiniz yere götürebilirsiniz. BOYUTU KÜÇÜK, DEPOLAMA ALANI BÜYÜK Hafif ve küçük boyutlu tasarımına rağmen TransMemory™ U301, çok fazla alan kapasitesine sahiptir. Fotoğraflar, müzik, videolar ve çok daha fazlası için 64 GB'ye kadar depolamanı alanı sunar. Göz alıcı beyaz tasarıma sahip TransMemory™ U301 ile verilerinizi şık bir cihazda depolayabilirsiniz. GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE Toshiba, flash belleğin mucididir ve yüksek kalite teknoloji üretme konusunda dünya çapında hak edilmiş bir üne sahiptir.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 8, 4 mm
Genişlik 21, 4 mm
Derinlik 51, 4 mm
Tasarım
Form faktörü Şapka
Teknik detaylar
Form faktörü Şapka
Bağlantı
USB versiyonu 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Araç arayüzü A tipi USB
Performans
USB Tip-A konnektörü Evet
Tak ve kullan Evet
Özellikler
Form faktörü Şapka

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Toshıba Hayabusa 3.0 32GB Usb 3.0 Bellek Beyaz Yorumları