Güç 3200 Su Tankı Kapasitesi 0,35

Tefal FV9850 Pure Max El Ütüsü

Ürün Kodu: 120172561
 • En geç 03 Aralık Pazar günü kargoda
Satıcı: webdetech
4.399 TL
4.399 TL
Diğer Satıcılar (1)
4.899 TL

Ürün Açıklaması

Sizi kireç derdinden kurtaracak olan Tefal FV9850 Pure Max el ütüsüyle tanışmanın tam zamanı! Eğer siz de kireç lekesi bırakan ve performansı düşen ütülerden sıkıldıysanız Pure Max'e şans verebilirsiniz. Bu cihazla yaptığınız ütülerde uzun süreli kalıcı düzlüğü deneyimleyebilirsiniz. Kıyafetlerdeki kırışıklıklarla ustaca mücadele eden Pure Max, olağan üstü buhar gücünü kireç yönetim sistemiyle bir araya getiriyor. Size de zahmetsiz ütülemenin keyfini çıkarmak kalıyor. Zorlu kumaşlarda dahi etkileyici sonuçlar ortaya koyan bu üründe ekstra güçlü 290 g/dk şok buhar özelliği de mevcut. Tefal Pure Max hakkında daha fazla ayrıntıyı incelemek ve Teknosa güvencesiyle alışverişe başlamak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tefal FV9850 Pure Max’i Neden Almalıyım?

Bir türlü açılmayan inatçı kırışıklıklar ve dağ gibi biriken ütülenecek çamaşırlar Tefal FV9850 Pure Max ile geride kalıyor. Sizi ütü ile barıştıracak ve işlerinizi bir hayli kolaylaştıracak bu üründe, özel 2’si 1 arada Micro-Kireç Filtresi kullanılıyor. Ütünün içerisinde zamanla biriken kirecin taban bölümündeki buhar deliklerinden çıkması oldukça yaygın bir problem. Kumaşlarda kireç lekelerine sebep olan bu tür durumların önüne geçmek için Pure Max, kıyafetlerinize gönderdiği buharı %100 oranında filtreliyor. Bu yepyeni özel kireç yönetim sistemi oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyuyor. Micro-Kireç Filtresi, suyun içerisindeki kireci filtre yardımıyla durduruyor ve çamaşırlara saf buhar iletiyor. Biriken kireç ise Micro-Cac Filtresi yardımıyla toplanıyor ve buradan kolayca temizlenebiliyor. Bu buharlı ütü ile tanıştığınızda siz de olağan üstü sonuçları deneyimleyebilirsiniz. Tefal'in kendinden önceki modellere göre en güçlü buharlı ütüsü olan Pure Max, 3200 W güce sahip. Hızlı ısınma ve yüksek performans sağlayan bu güç ütüleme süresini de önemli ölçüde kısaltıyor. Biriken çamaşırlar sebebiyle ütü başında saatler geçirmek istemiyorsanız işlerinizi kolaylaştırmak için hemen bir Pure Max'e sahip olabilirsiniz.

Tefal FV9850 Pure Max’i Nasıl Kullanırım?

Zahmetsiz bir kullanıma sahip olan Tefal Pure Max FV9850 ütü kumaş üzerinde nazikçe kayıyor ve pratik bir şekilde ütü yapabilmenizi sağlıyor. Ürünü kullanım için ilk olarak su haznesini doldurmanız gerekiyor. Çeşme suyuyla rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, suyunuzun sertlik derecesi ne olursa olsun mükemmel filtreleme yapıyor. Kireci su buharından ayıran Pure Max, arka bölümünde yer alan kireç filtresinde depoluyor. Bu sebeple ister çeşme suyu isterseniz de arıtılmış su kullanabilirsiniz. Önce ütünüzü dik duruma getirip daha sonra ön tarafta bulunan su haznesi kapağını açmanız yeterli. Bu bölüme yeterli miktarda su koyup kapağı kapatmalısınız. Sonrasında cihazın fişini prize takıp sıcaklık ayarını yapabilirsiniz. Eğer farklı kıyafetlere göre buhar ayarı yapmak istemiyorsanız otomatik buhar ayarından yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kumaşınızın türüne uygun olan sıcaklığı ütünün iç bölümünde yer alan kontrol kadranından ayarlamak. Bundan sonra otomatik buhar işlevi sayesinde Pure Max sizin yerinize buhar ayarını kendisi belirliyor. Eğer inatçı kırışıklıklarla karşılaşırsanız bu noktada da su püskürtme ve şok buharından faydalanmanız gerekiyor. Su püskürtme düğmesi tutma kulpunun üst tarafında, baş parmağınızla kolay bir şekilde basabileceğiniz noktada konumlandırılmış. Şok buharı düğmesi ise bunun tam altında, yine işaret parmağınızla rahatça kullanabileceğiniz şekilde yerleştirilmiş. Ütüyü tamamladıktan sonra fişi prizden çekip cihazı soğumaya bırakmalısınız. Ayrıca ütünün içerisinde su bırakmamaya da özen göstermelisiniz. Diğer yandan ütünün arka tarafındaki kireç filtresini sık sık kontrol edip temizleyerek ütünüzü sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tefal FV9850 Pure Max Kimler İçin Uygun?

Tefal FV9850 Pure Max ütü siyah gri rengi ve zarif tasarımıyla şıklığa önem veren kullanıcıların dikkatini çekiyor. Tasarımını üstün özellikleriyle bir araya getiren bu cihaz sizi her açıdan mutlu ediyor. Yüksek sıcaklıklara çıkan ütüler, kimi kullanıcılar için tedirgin edici cihazlardan. Size en güvenli kullanımı sunmayı amaçlayan Pure Max ise bazı güvenlik önlemlerine sahip. Herhangi bir acil durum veya dikkatinizi dağıtan durumda ütünün gözetimsiz kalmaması için bu cihazda akıllı otomatik kapanma özelliği mevcut. Ekstra güvenlik sağlayan bu özellik, ütü dikey olarak bırakıldıysa 8 dakikada otomatik olarak kapanmasını sağlıyor. İstenmeyen kazaları önlemek içinse yatay pozisyonda bırakıldığında 30 saniyede kapanıyor. Böylece kıyafetlerinizin veya cihazın güvenliğinden endişe etmeden ütü yapabilmeniz mümkün oluyor. Pure Max FV9850 buharlı ütü aynı zamanda geniş ailelere ve ütü gerektiren kıyafetleri sık sık giyen kullanıcılara hitap ediyor. Çünkü tekrar tekrar su haznesini doldurmanıza gerek kalmadan ütü yapabiliyorsunuz. Tam 350 ml kapasiteli su haznesine sahip olan bu ütüyle tek bir seferde çok sayıda kıyafeti ütüleyebilirsiniz. Tefal FV9850 Pure Max ütünün kullanışlı tasarımıyla evinize rahatlık getirebilirsiniz.

Tefal FV9850 Pure Max’in En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Tefal Pure Max güçlü buhar teknolojisi ile ön olana çıkıyor. 60 g/dk’lık sürekli buhar çıkışı sağlayan bu ürün kırışıklıklara adeta meydan okuyor. Üstelik en ideal miktarda buhar uygulayarak kumaşlara zarar vermeden ütüleme sağlıyor. Cihazın bir diğer öne çıkan özelliği de Mikro Kireç Filtresi oluyor. Bu filtre sayesinde suyun içerisindeki kireci hapsediyor ve giysilerinizde kireç lekesi oluşmasını engelliyor. Kolay açılıp kapanan kireç toplama haznesi pratik şekilde boşaltılabiliyor. Tefal Pure Max FV9850 buharlı ütünün sunduğu etkileyici sonuçlar noktasında öne çıkan bir başka özellik de Durilium AirGlide Autoclean tabanı. Bu taban, her tür kumaş üzerinde tüy gibi kayarak sarf ettiğiniz eforu azaltıyor. Diğer yandan buhar dağılımını ideal şekilde ayarlıyor. Siz de uzun süre temiz kalan ve kolay uygulayabileceğiniz bir ütüye ihtiyaç duyuyorsanız Tafal'in özel olarak geliştirdiği Autoclean özellikli tabana sahip Tefal FV9850 Pure Max buharlı ütüyü tercih edebilirsiniz. Ürüne kolayca sahip olmak içinse sayfamız üzerinden tek bir tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.


3200 W


290 g/dk şok buhar


60 g/dk sürekli buhar


Mikro-Kireç filtresi


Otomatik Kapanma


Durilium Airglide Auto-Clean taban


Tefal’den PURE MAX Buharlı Ütü uzun süre dayanan mükemmel ütü performansı için, olağanüstü buhar gücü ile özel bir kireç yönetim sistemini bir araya getirir. Micro-Calc Filtre sisteminin yepyeni özel teknolojisi, ütü yaparken kireç tortularını ve lekeleri önlemeye yardımcı olurken, 60 g/dk’ya kadar değişken buhar çıkışı maksimum etki sağlar ve ekstra güçlü 290 g/dk şok buhar miktarı en inatçı kırışıklıkları bile açar.


Ağırlık Derinlik Genişlik Güç
1450 152 317 3200
Su Tankı Kapasitesi Yükseklik
0, 35 155

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4,31% 0 TL 5,51% 90,34% 3.713,65 TL 11.140,96 TL
10.000 TL 6 4,31% 0 TL 5,53% 90,78% 2.008,33 TL 12.049,98 TL
10.000 TL 9 4,31% 0 TL 5,53% 90,71% 1.444,92 TL 13.004,34 TL
10.000 TL 12 4,31% 0 TL 5,52% 90,59% 1.166,01 TL 14.003,22 TL
10.000 TL 18 4,31% 0 TL 5,52% 90,56% 896,23 TL 16.132,00 TL
10.000 TL 24 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 767,80 TL 18.427,29 TL
10.000 TL 36 4,31% 0 TL 5,52% 90,57% 651,89 TL 23.467,22 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Tefal FV9850 Pure Max El Ütüsü
5.0
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Markaların Seçtikleri
Philips GC3929/64 Perfect Care Akıllı Buharlı Ütü
Reklam
Philips GC3929/64 Perfect Care Akıllı Buharlı Ütü
%18
2.199,00 TL
1.799,00 TL
Philips GC4567/80 Azur Buharlı Ütü
Reklam
Philips GC4567/80 Azur Buharlı Ütü
2.299,00 TL
Philips DST7012/70 Azur Yeşil Buharlı Ütü
Reklam
Philips DST7012/70 Azur Yeşil Buharlı Ütü
1.999,00 TL
Philips STH7060/80 Buharlı Düzleştirici
Reklam
Philips STH7060/80 Buharlı Düzleştirici
2.399,00 TL
Philips STH3020/10 Buharlı Düzleştirici
Reklam
Philips STH3020/10 Buharlı Düzleştirici
1.599,00 TL
Philips DST5020/30 Buharlı Ütü
Reklam
Philips DST5020/30 Buharlı Ütü
1.099,00 TL
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.