0.0 (0 Değerlendirme)

Tefal BM2520V0 Body Up  Hafızalı Akıllı Gri Dijital Banyo Tartısı

Ürün Kodu: 120180751
 • En geç 02 Haziran Cuma günü kargoda
1.299 TL
1.299 TL

Ürün Açıklaması

Her evin olmazsa olmazları arasında yer alan basküllere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Günümüzde daha çok dijital olarak bulunan basküller arasında Tefal BM2520 Body Up dijital banyo tartısı vücut ağırlığınızı öğrenmeniz konusunda yardımcı oluyor. Siz de Teknosa üzerinden Tefal akıllı dijital banyo tartısına ulaşabilirsiniz.

Tefal Body Up Dijital Banyo Tartısını Neden Almalıyım?

Bazen sağlık açısından düzenli kilo takibi yapılması gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda bir tartıya ihtiyaç duyuluyor. Siz de belirli dönemlerde kilonuzu kontrol etmek istiyorsanız Tefal Body Up akıllı dijital banyo tartısını tercih edebilirsiniz. Kilo ölçmenin yanında vücut yağını da ölçen dijital tartı gelişmiş teknolojisi ile vücudunuzdaki farklı değerleri de ölçüyor. Tartı üzerinde yer alan paslanmaz çelik elektrotlar sayesinde yapılan yağ ölçümü sıfır hata ile sunuluyor. Tefal BM2520 Body Up akıllı banyo tartısı ile sadece kilonuzu değil vücudunuzdaki yağ oranını da öğrenebilirsiniz. Bunun yanında kolay bir şekilde kilo takibi yapmanızı da kolaylaştırıyor. 8 kişi kapasiteli hafızaya sahip olan Tefal Body Up akıllı banyo tartısı, hafıza özelliği sayesinde kilonuzu kaydederek takip etmenize yardımcı oluyor. 150 kg’a kadar ölçüm yapabilme kapasitesine sahip Tefal Body Up dijital tartı hassas ölçüm özelliği ile en doğru ölçümü yapıyor. Yağ ölçme özelliğinin yanında vücut kitle endeksinizi de hesaplayabilen Tefal akıllı banyo tartısı, kilonuz ve tüm değerlerinizi hafızasına kaydediyor. Böylece düzenli bir şekilde kilonuzu takip edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra oldukça sağlam bir yapıya sahip olan dijital banyo tartısı, kırılmaz camdan üretilmiş olup çizilme ve darbelere karşı dayanıklı. Gri rengi ve şık tasarımı ile evinizin her köşesine uyum sağlayabilen Tefal banyo tartısı otomatik olarak kapanıyor. Siz de etkili bir dijital tartıya sahip olmak istiyorsanız Tefal BM2520 Body Up dijital banyo tartısını tercih edebilir, kilonuzu kolayca takip edebilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Kırılmaz platformu, çizilmez ve dış etkenlere dayanıklı yapısı sayesinde kullanışlı bir ürün olan Tefal BM2520 hafızalı dijital banyo tartısı kolay bir kullanıma sahip. Kullanıma hazır bir şekilde gelen dijital tartı, pil kısmında bulunan şeffaf ayraç çekilerek kullanılabilir hale geliyor. 68 mm x 32 mm boyutunda dijital LED ekrana sahip olan banyo baskülü özel aydınlatma sistemi ile kullanım sırasında net bir görüntü veriyor. Karanlık ya da aydınlık yer fark etmeden her ortamda kilonuzu görebilirsiniz. LED ekran altında yer alan aşağı ve yukarı okları kişisel bilgilerinizin tartı hafızasına kaydetmenize yardımcı olurken birden fazla kişinin bilgilerini kaydetmenize de yardımcı oluyor. İki okun arasında yer alan “Set” tuşu boy ve yaşınızı kaydetmeniz için farklı ekranlara yönlendiriyor. Oklar ve set tuşu yardımıyla kişisel verilerinizi kaydettikten sonra tartılarak yağ oranız ve vücut kitle endeksinizi öğrenebilirsiniz. Kilonuzu öğrenmek için tartıyı kullandığınız sırada kilo ekranı çıktıktan 5 saniye sonra yağ oranınız ve vücut kitle endeksinizi görebilirsiniz. Otomatik kullanıcı tanıma sistemi sayesinde başka bir tuşa basmaya gerek kalmadan sizi tanıyabilir. Tefal akıllı dijital tartı, kişisel bilgileriniz kaydolduktan ve ilk tartım yapıldıktan sonra hafızasına kaydettiği bilgiler ile sonraki tartımlarda otomatik olarak kişiyi tanıyor. Otomatik kapanma özelliği sayesinde herhangi bir tuşa basmaya gerek kalmadan kapanan akıllı dijital tartı enerji tasarrufu yapıyor. Açılırken de ayağınızla hafif bir şekilde dokunabilir ve dijital tartınızı aktif hale getirebilirsiniz. Tefal BM2520v0 Body Up akıllı dijital banyo tartısı hakkında daha detaylı bilgi almak için kullanıcı yorumlarından yararlanabilir ya da tartı ile birlikte gelen kullanım kılavuzundan yararlanabilirsiniz.

Tefal BM2520 Dijital Banyo Tartısı Kimler İçin Uygun?

Tefal BM2520 dijital banyo tartısı oldukça geniş bir kesime hitap ediyor. Kilosunu takip etmekte zorlanan, düzenli bir şekilde kilo ölçümü yapmak durumunda olan kişiler başta olmak üzere herkesin kullanımına uygun olan akıllı banyo tartısı pek çok kişi tarafından tercih edilebiliyor. Hassas ölçüm özelliğine sahip Tefal BM2025, 100 g aralıklar ile ölçüm yapıyor. Böylece mevcut kilonuzu en doğru şekilde sunuyor. Günlük kullanım açısından istediğiniz her saat her dakika ölçü yapabilirsiniz. 8 kişilik hafızası ile aile bireylerinizi kaydedebilir ve ailecek kilo takibi yapabilmenize imkan sağlıyor. Otomatik kişi tanıma özelliği ile size ait değerleri LED ekranında kolay bir şekilde gösterebiliyor. Siz de Tefal akıllı dijital tartı ile kilonuzu düzenli bir şekilde takip edebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Tefal Body Up akıllı tartı birden fazla öne çıkan özelliğe sahip. Bunlar arasında en adından söz ettiren yağ ve vücut kitle endeksi ölçme özelliği yer alıyor. Dijital tartı üzerinde bulunan paslanmaz çelikten üretilmiş elektrotlar net bir ölçüm yaparken aynı zamanda vücut kitle endeksini ve yağ oranını da ölçümlenmesine yardımcı oluyor. Böylece sadece tartılmakla kalmayıp vücut değerleriniz detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Şık ve fazla yer kaplamayan tasarımı ile saklaması kolay olan Tefal BM2520 Body Up, otomatik kapanma özelliği sayesinde ağırlık hissetmediği zamanlarda yaklaşık 5 dakika içerisinde kapanarak pil ömrünü arttırıyor. Tüm bu özellikleri ile ön planda olan Tefal Body Up hafızalı akıllı tartıya siz de sahip olabilirsiniz. İsterseniz kişisel bakım kategorimizden ihtiyacınız olan farklı bir kişisel bakım ürününü de inceleyebilirsiniz.


Ekran Özellikleri Hafıza Fonksiyonu Vücut Kitle İndeksi Ölçümü Ürün Rengi
LED Evet Evet Mavi

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Tefal BM2520V0 Body Up  Hafızalı Akıllı Gri Dijital Banyo Tartısı
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek