text.skipToContent text.skipToNavigation

Tablet

KATEGORÄ°LER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Tablet kategorisinde 80 adet ürün bulundu.

Tablet bilgisayar

Tablet bilgisayarlar, tek parça yapıt olarak dizayn edilmiştir. Tablet bilgisayarların içinde hem batarya hem de ekran için gerekli olan bütün devreler yer almaktadır. Tablet bilgisayarların ortak özelliği, diz üstü ve masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi ayrı bir klavye ile kullanılma zorunluluğu bulunmamasıdır. 

Samsung tablet PC

Samsung tablet bilgisayarların dış tasarımları oldukça başarılıdır. Samsung tabletlerin alışılagelmiş bir görünümü vardır. Firma neredeyse bütün tabletlerinde aynı tasarımı kullanmaktadır. Firma tabletlerinde şekil itibari ile aynı tasarımı kullansa da küçük noktalarda değişiklikler yapmaktadır. Samsung tabletler arasında 2 fark bulunmaktadır. İlk fark tabletin kenarlarının daha az yuvarlanmış bir yapıda olmasıdır. Bu sayede tablet elde daha sağlam durmaktadır. İkincisi arka kapağın kaplanmasıdır. Normalde plastik kapak saf bir biçimde dururken bazı modellerinde plastik kapak ince deriye benzer bir kumaş ile kaplanmış gibidir.

Teknosa tablet kategorisinde Samsung tablet modelleri de yer almaktadır. Samsung tabletlerinde hafif kasılmalar meydana gelse de yeni ürünlerinde bu sorun daha az görülmektedir.

Apple iPad modelleri

Apple iPad modelleri büyüklük olarak değişiklik göstermektedir. 9 inç ekrana sahip İPad olduğu gibi, 7.9” 10.5” 11” ve 12.9” ekrana sahip İPad modelleri de bulunmaktadır.

iPad mini 4, gümüş, uzay grisi ve altın renk seçeneklerine sahip olmak ile birlikte 7.9 inç retina ekrana sahiptir. Güvenli kimlik doğrulama işlemi için Touch ID kullanılmaktadır. HDR ve 1080p HD video özelliğine sahip 8MP kamerası bulunmaktadır.

iPad, gümüş, uzay grisi ve altın renk seçeneklerine sahip olup 9.7 inç retina ekrana sahiptir ve kimlik doğrulama işlemi için Touch ID kullanılmaktadır. A10 Fusion çip, HDR ve 1080p HD video özelliğine sahip 8MP kamerası bulunmaktadır. Apple Pencil ile uyumludur.

iPad Pro, 10.5 inç ekrana sahip olup diğer iPad modellerinden farklı olarak roze renk skalası da bulunmaktadır. ProMotion ve True Tone teknolojilerine sahiptir. Otomatik HDR ve saniyede 30 kare 4K video kaydı özelliğine sahip 12 MP kamerası bulunmaktadır. Apple Pencil ile ve Smart Keyboard ile uyumludur.

En uygun tablet bilgisayarlar

Tablet fiyatları Teknosa bünyesinde her bütçeye uygun olacak şekilde sunulmuştur. Tablet fiyatları üretildiği yıla ve sahip olduğu özelliklere paralel olarak değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra markanın popülerliği de fiyatlar üzerinde büyük etkendir.

En uygun tablet fiyatları adında bir liste yapılacak olursa bu listenin başında ismi fazla duyulmamış markalar yer alacaktır. Aynı zamanda tablet fiyatları ucuz-pahalı diye sınıflandırmak günümüz ekonomisine göre doğru bir davranış olmayacaktır.