Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse

799 TL
4 x 199,75 TL = 799 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse

İki elle de kullanılabilen Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse ile PC oyunlarınızdaki üstün başarılara yenilerini eklemeye devam edin. Etkili ışık tasarımı ile oyun atmosferine geçişi kolaylaştıran model, 60 milyon tıklama imkânı sayesinde de uzun yıllar favori oyun fareniz olmaya aday. 8 adet programlanabilir düğmesi ile kolay atamalar gerçekleştirebileceğiniz Steelseries Sensei Ten kolay kavranan yapısı ile de son derece hoş bir tutuş hissi sunuyor. Gecikmeyen yanıt sürelerinin konforunu yaşamanızı sağlayan Steelseries Sensei mouse oyun içerisinde gereken atikliği ve hızı da ayağınıza getiriyor. Siz de markanın bu popüler, üstün oyuncu faresini kategorimizde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Akabinde Teknosa’ya özel fırsatlardan yararlanabilir, hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.

Steelseries Sensei Ten Gaming Fareyi Neden Almalıyım?

Belki mevcut oyuncu farenizden yeterince verim alamıyorsunuz ya da yenisi ile değiştirmek için sağlam sebepleriniz var. Yahut hiçbiri değil de güzel bir RGB aydınlatma sağlayan oyuncu faresi ile PC ekipmanlarınızda değişikliğe gitmek istiyorsunuz. Steelseries Sensei Ten RGB Gaming Mouse bu ve benzeri talepleri yanıtsız bırakmayan bir oyuncu faresi. 18,000 CPI hassasiyeti sayesinde profesyonel oyuncuların beklentilerine cevap veren cihaz, böylece çok daha başarılı bir mouse kontrolünü de beraberinde getiriyor. Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse kablolu siyah mouse modeli, 8 adet programlanabilir düğmesi ile de tuşlara kolayca atama yapabilmenizi sağlıyor. Bu sayede oyunlarınızdaki özel pek çok hareketiniz, hamlenizin her biri için farklı tuşlardan yararlanmanız mümkün. Cihaz, bu sayede kolayca özelleştirilebilir bir yapıya da sahip. 60 milyon tıklama ömrü ise cihazın uzun yıllar favori oyuncu fareniz olabileceğini gösteriyor. Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse kablolu siyah modeli, sunduğu tüm bu özellikler sayesinde oyunlarınızda üstün başarı göstermenizi sağlayacak. Tüm bunlara ek olarak, markanın bu fare modeli eğilme takibi ile de mükemmel bir sensör hizmeti sunuyor. Bu özellik sayesinde eğimli çarpmalar, açılı hamlelerde yanlış yönlere ani takipten kaçınmanız da çocuk oyuncağı. Cihaz tüm bu özellikleri itibarıyla yepyeni bir oyun faresi arayanların seveceği özellikler sunuyor. Üstelik RGB aydınlatması da oyun içi atmosferin yaratılmasını kolaylaştırırken, diğer ışıklı cihazlarınıza da uyum sağlıyor.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse siyah modelini kullanırken verimliliği ve performansı artırmanız için de yapabilecekleriniz var. Bunlar dikkat edebileceğiniz ayrıntılar olarak öne çıkıyor. Örnek vermek gerekirse; cihaz iki elle de kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor. Bu sayede hangi elinizi kullanıyorsanız kullanın Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse siyah modeli ile mükemmel oyun performansı zor değil. Aşınma ve yıpranmalara karşı hiper dayanıklı yapıda tasarlanan cihaz, yüksek kalite polimerden yapılmış bir fare. Bu özellikler aynı zamanda el yorgunluğunu minimize etmek için de çalışıyor. Cihazı kullanırken masa yüzeyinin sorunlu yapısı yerine bir mouse pad / fare altlığından da yararlanmanız mümkün. Bu sayede hamlelerinizi, hareketlerinizi çok daha sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bir mouse pad üzerinde mükemmel performans gösterebilecek şekilde tasarlanan cihazı yanınızda taşımak isterseniz de özel koruma çantalarından yararlanabilirsiniz. 92 gram ağırlığı sayesinde son derece hafif ve portatif olan Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse siyah modeline uygun, kablolu fareler için imal edilmiş koruma çantalarından da yararlanabilirsiniz. Bu sayede cihazı laptopunuz ile beraber çok daha güvenli bir şekilde taşımanız da kolaylaşıyor.

Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse Siyah Kimler için Uygun?

Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse adından ve tasarımından da anlaşılabileceği gibi PC oyuncuları için çok ideal bir model. Bunu özellikleri ve dış görünümü ile de belli eden cihaz, bu açıdan laptop ya da masaüstü bilgisayar fark etmeksizin PC oyuncularının taleplerine yanıt veriyor. Örnek vermek gerekirse; genel kullanım için tasarlanmış standart fare modellerindeki CPI hassasiyetini 800 olarak görmek mümkün. Oysa Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse modeli 18,000 CPI hassasiyeti ile mükemmel mouse kontrolünü mümkün hâle getiriyor. Bu mükemmellik, bilgisayar oyunlarında oyuncuların talep ettiği bir kapasite olarak öne çıkıyor. Cihaz PC oyuncuları içerisinde de geniş bir kitleye hitap ediyor. Örneğin, pek çok mouse modeli yalnızca sağ ya da yalnızca sol el ile kullanıma imkân tanırken Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse bu konuda da güzel bir haber veriyor. Her iki el ile kullanıma da izin veren fare, bu sayede hangi elinizi kullanırsanız kullanın sizin için uygun bir model. Tek bir yaylı mekanizma yerine, ikili yaylı mekanizmaya sahip olan Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse, bu sayede dayanıklılık ve performansını da artırıyor. 60 milyon tıklamaya kadar imkân tanıması da uzun ömürlü bir oyuncu faresi arayanların takdirini kazanıyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse modelinin çokça öne çıkan özelliği bulunuyor. Örneğin bunlar arasında her iki el ile de kullanılabilen yapısı geniş bir kesimin beğenisini kazanıyor. SteelSeries ve PixArt tarafından tasarlanan sensör yapısı da saniyede 450 inç izleme hızı sunuyor. Bu hız sayesinde en yüksek puanlı sensörlerden birine sahip olan Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse, oyun kontrolünü mükemmel ve dinamik kılmayı amaçlıyor. Ani ya da açılı hamleler sırasında ise fare takibi düzeltiliyor. Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse, düzgün ve güvenilir performans için ani takipten kaçacak şekilde düzenleniyor. Yaydığı muhteşem RGB aydınlatması da cabası. Siz de Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse fiyat bilgisine ulaşabileceğiniz sayfamızda, ürün ayrıntılarını ve görsellerini bulabilir, hemen alışverişe başlayabilirsiniz.


Sensei, tanınmış çok yönlü modeliyle geri dönüyor


Yeniden tasarlanmış TrueMove Pro sensörü ile tüm yüzeylerde en iyi kaydırma


Uzun süren oyun deneyimleri için gelişmiş sabitleme


Gerçek tıklama hissi ve 60 milyon tıklama ömrü garantili


Aşınma ve yıpranmaya karşı hiper dayanıklı yapı


EFSANENİN EVRİMİ Adından oyun mouse'larının kralı olarak bahsettiren SteelSeries Sensei, meşhur tasarımı ve performansı ile mücadeleci mouse standardını belirledi. Tercih edilen şekil ve tüm yapısal yükseltmelerle Sensei Ten, mükemmel performans için geliştirildi. TRUEMOVE PRO Tüm Mousepad'lere Uygun En İyi Sensör SteelSeries ve PixArt tarafından şimdiye kadar görülmüş en iyi hassasiyet ile, herhangi bir mousepad üzerinde en iyi performans için özel olarak tasarlanmıştır. Performans için Dengelendi Unreal 18.000 CPI, 450 IPS ve 50G ivme ile TrueMove Pro sensörü, piyasadaki diğer sensörlerden daha iyi takip sağlamak için özel olarak optimize edilmiştir, aldığınız nişan her zamankinden daha hassastır. Takip TrueMove Pro'nun hassas kaydırma özelliği, mouseunuzu yukarı kaldırarak ve eğik açılarla geri yerleştirerek yeniden konumlandırırken, hatta uzun süren oyun deneyimlerini sırasında bile kaydırma hatalarını ortadan kaldırarak tutarlı kalır. Efsanevi Şekil ve Performans Sensei'nin şekli diama aynı kalır, ama asla öncekini taklit etmez. Orijinal Sensei'nin beğenilen çok yönlü şekline sadık kaldık: internette gezinmeden, uluslararası turnuva zaferlerine kadar mouse'unuzu istediğiniz gibi tutmanızı sağlayan yapı. Mekanik Anahtarlar ile 60 Milyon Tıklama Ömrü Standart tek yay yerine, çift yaylı mekanizma dayanıklılığı ve performansı artırır, ilk tıklamadan 60 milyonuncuya kadar net tıklama hissi sunar. Hiper Dayanıklı Yapı Mühendislik harikası tasarım, en iyi kalite polimer yapısı ile aşınma ve yıpranmaya dayanıklı. Sağlamlığıyla öne çıkan malzeme, aynı zamanda el yorgunluğunu azaltan hafif formunu koruyor. Çok Yönlü Konforlu Tasarım Tanınmış tasarımı hem sol elini hem de sağ el ile kullanım imkanı sunar. Pençe, parmak ucu ve avuç içi tutuşu desteklerken, aynı zamanda mouseu saatlerce tutarken en rahat kullanımı kolayca bulmanızı sağlar. Adının Anlamı Ten (天), Japonca/Çince "cennet" karakterinin karşılığıdır. Sensei Ten, 2009 yılında piyasaya sürülen klasik Sensei tasarımının yükseltilmiş en üst formudur. Sensei, sunduğu mükemmeliyetin onuncu yılını kutluyor. Nice Ten'lere! Engine’i Hızlandırın SteelSeries Motoru bütün SteelSeries ürünleri için tüm özellikleri içeren bir kütüphanenin kilidini açar böylece özelleştirme, senkronize yapabilirsiniz ve setinizi mükemmelliğe eriştirebilirsiniz. Önerilen Tutuş Stilleri Sensei Ten'in çok yönlü şekli, oyuncuya en yüksek konforu vermek için tasarlanmıştır. Pençe, parmak ucu veya avuç içi tutuş; hangisini tercih ediyorsanız edin, özel şekil uzun süreli oyun deneyimleri için mükemmel konfor sağlar.


Teknik Özellikler

Tasarım
Tuş sayısı 8
Teknik detaylar
Amaç Oyun
Girdi aygıtı
Dönüş türü Tekerlek
Buton tipi Basmalı butonlar
Yenileme yanıt süresi 1 ms
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Steelseries Sensei Ten Gaming Mouse Yorumları