Sony Soundbar Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama

Sony Soundbar

Sony Soundbar modelleri ile artık harici hoparlör çözümü aramaya son! Özellikle TV altına yerleştirilerek büyük bir keyifle kullanılabilen Soundbar cihazları sayesinde siz de görsellik kadar ses kalitesinde de üst düzey standartlarınızı koruyabilirsiniz. Piyasanın önde gelen markalarından Sony Soundbar modelleri ile yepyeni bir dinleme, izlerken sese kulak verme deneyimine davet ediyor. Siz de Sony Soundbar çeşitleri için kategorimizi inceleyebilir, Teknosa'daki zengin filtreleme seçeneklerini kullanarak hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Yüksek Ses Kalitesi İle Sony Soundbar Modelleri

Sony Soundbar farklı Watt kapasiteleri ile aradığınız ses seviyesine sahip modeli bulmanızı sağlıyor. 320 W, 330 W, 400 W farklı kapasitelere sahip modeller arasından beklentinize uygun olanı hemen bulabilirsiniz. Kolay bir şekilde kurabileceğiniz bu kompakt tasarımlar, televizyonunuz ile mükemmel eşleşmesinin ardından ses kalitesinde gözle görülür bir değişiklik yaratmaya geliyor. Tek bir kablo ile kolay bağlantı sunabilen modellerin yanı sıra bluetooth ile kablosuz bağlanabilirlik özelliğini de deneyimleyebilirsiniz. Markanın bu üstün modellerinde sunduğu bir diğer önemli teknoloji ise sanal surround ses teknolojisi. Bu sayede sinema ortamlarındaki surround sesi taklit eden bu ürünler, filmlerinizde görsel kaliteye mükemmelen eşlik edecek bir ses atmosferi yaratıyor. Böylece evinizde kendi sinema ortamını yaratırken ses noktasında da hiçbir eksiğiniz kalmıyor. Ayrıca sanal surround teknolojisi, ek arka hoparlörlere gerek duymadan sinemaya benzer surround ses ile dört bir yandan sesleri işitmenizi sağlıyor. Derin bas özelliği de Sony Soundbar yorum ve geri bildirimlerinde dahi bahsedilen en önemli özellikler arasında. Yankılanan bir bas ve güçlü hoparlör sistemi, sesteki ayrıntıları bile üst düzeyde fark etmenizi sağlıyor.

Gelişmiş Teknoloji Anlayışı

Sony Soundbar Dolby Atmos ve DTS:X'in olağanüstü etkilerini hissedebileceğiniz modeller de sunuyor. Böylece izlediğiniz filmdeki en ufak nefes sesini dahi son derece çarpıcı bir şekilde algılayabilir, kendinizi filmin içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Kimi modellerde de yukarı çıkışlı hoparlörler, beş ön hoparlör ve derin bas için dâhili çift subwoofer görebilirsiniz. Bunların seslerin dört bir yanından ortamı sarmasına kolaylık sağlayan teknolojiler. Ayrıca herhangi bir tavan içi hoparlöre gerek duymadan 3D ses deneyimini yaşamak için de yukarıdan aşağıya doğru hareket eden sesin ayrıcalığını keşfedebilirsiniz. Müzik tutkunları için de şahane haberler var: Dijital Ses Geliştirme Motoru, yani DSEE Extreme™ yapay zekâ kullanıyor ve bu sayede sıkıştırılmış müzik dosyaları da gerçek zamanlı olarak yükseltilebiliyor. Bu sayede enstrümanlardaki, vokallerdeki vs. tüm unsurları tanıyan bu sistem, sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı ses özelliğini geri kazandırıyor. Yeni formatları destekleyen Sony Soundbar modelleri sayesinde yalnız filmler değil, oyunlarda da yepyeni bir ses deneyimini yaşayabilirsiniz. Gerçekçi bir film izleme deneyimini artıran diğer önemli özelliklerden biri ise Akustik Merkez Senkronizasyonu. Bu sistem, filmdeki karakterlerin diyaloglarını tam da onların sahnede durduğu yerden duymanızı sağlıyor.

Sony Soundbar Fiyatları

Geniş bir skalada ilerleyen Sony Soundbar fiyatlarına etki eden birden fazla faktör bulunuyor. Ürün çeşitliliği bu faktörler arasındaki en belirleyici unsurlardan biri. Aynı durum gereği, tüm bu çeşitlilik arasından beklentinize uygun olan Sony Soundbar modelini de kolayca bulabilirsiniz. Yaşam alanınızın büyüklüğü, evde yaşayan kişi sayısı ve ürüne karşı olan beklentilere göre doğru modeli hemen bulabilirsiniz. Sony Soundbar fiyat skalası, sunulan bu ürün çeşitliliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Bununla beraber kendini yenileyen kimi daha modern modeller yepyeni özellikler sunması ile de günün teknolojisine ayak uydurmayı kolaylaştırıyor. Dilerseniz, kategorimizde ürünleri incelerken fiyatları da görebilir, fiyat aralığı filtresini de kullanabilirsiniz. Bu sayede aradığınız ürünlerin bütçenize uygun olanlarını vakit kaybetmeden sıralayabilirsiniz. Dilerseniz, Hoparlör sayfamızdan çok daha fazla marka ve modeli inceleyebilir, Bluetooth Hoparlör kategorimizdeki ürünler ile de kablosuz bağlantıya uygun ürünleri görebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sony Soundbar modelleri kaç watt?

Farklı modellere göre 320 W, 330 W, 400 W gibi birçok kapasitede Soundbar bulabilirsiniz.

Kablosuz bağlanma özelliği var mı?

Evet, bazı modellerde bluetooth aracılığıyla kablosuz bağlanabilme özelliği sunuluyor.

Derin bas özelliği var mı?

Genel olarak derin bas sistemine önem verilen Sony Soundbar modelleri içinde, derin bas için dâhili çift subwoofer bulunan modeller de var.

Gelişmiş teknolojik özellikler neler?

Örnekse, Dijital Ses Geliştirme Motoru, yani DSEE Extreme™ yapay zekâ kullanıyor ve bu sayede sıkıştırılmış müzik dosyaları da gerçek zamanlı olarak yükseltilebiliyor. Dolby Atmos ve DTS:X'in çarpıcı etkisini de bazı modellerde bulabilirsiniz.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
  • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
    Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
  • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek