Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Sennheiser Momentum True Wireless 2 ANC Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah

%38
İNDİRİM
4.899 TL
3.029 TL
4 x 757,25 TL = 3.029 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri
Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 489,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 619,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 889,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Sennheiser Momentum True Wireless 2 ANC Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah

Fark yaratan Sennheiser kalitesinin bir ürünü olan Momentum True Wireless 2 ANC kablosuz kulak içi kulaklık, ses deneyimini kusursuz bir şekilde elde ederken pratik kullanıma da sahip olmanızı sağlar. Başarılı firmanın uzun yıllardır en önemli önceliği olan ses kalitesi, yenilikçi kablosuz kulaklıkla farklı bir boyuta taşınır. Modelin sahip olduğu yeni nesil teknolojiler sayesinde ses kalitesi her zaman yüksektir. Kulak içi kısmında kullanılan özel materyaller ve tasarım sayesinde gün boyu konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kulaklığın gelişmiş ergonomik tasarımı ve pratik kontrol sunan dinamik sistemiyle her kullanımda yüksek verim elde edersiniz.

Sennheiser MOMENTUM 2 ANC Modelini Neden Almalıyım?

Estetik tasarımı ve pratik kullanımıyla öne çıkan Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC kablosuz kulak içi kulaklık siyah, ses kalitesini her zaman kusursuz bir şekilde elde etmenizi sağlar. Sennheiser, inovatif teknolojileriyle donattığı kablosuz kulaklı modeliyle her müzik türünde etkileyici bir performans ortaya koyar. Sınırları zorlamayı seven başarılı marka dinleme keyfinizde sınırların olmaması için eşsiz bir stereo ses deneyimi sunar. Klasik müzikten rock müziğe, akustikten rap müziğe kadar her türde istediğiniz performansı elde edersiniz. Modelin tasarımında yer alan 7 mm’lik dinamik sürücüler ses ayarlamasını otomatik olarak gerçekleştirir. Detaylı tiz sesler, derin bass ve mid frekansların doğal olması gibi detaylar kulaklık tarafından sizler için optimize edilir. Bununla birlikte kulak zevkinize göre yerleşik ekolayzer ayarlarını düzenleyebilir ve benzersiz ses kalitesini kendi kurallarınıza göre belirleyebilirsiniz. Modeli tercih etmeniz için öne çıkan özelliklerden bir diğeri Bluetooth özelliğidir. Cihazın güçlü bağlanabilirlik özelliği dilediğiniz her yerde kesintisiz bir deneyim sunar. Aynı zamanda bu özellik yenilikçi kulaklığın pratik kullanımla birlikte uzun ömürlü olmasını sağlar.

MOMENTUM True Wireless 2 ANC’yi Nasıl Kullanırım?

Her müzik türünü eşsiz bir deneyim haline dönüştüren Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Bluetooth kulaklık siyah, kablosuz bir kullanıma sahiptir. Yenilikçi kablosuz kulak içi kulaklık modelinin Bluetooth özelliği beraberinde son derece pratik bir kullanım getirir. Kulaklığı gittiğiniz her yerde rahat ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Cihazın güçlü şarj yapısı uzun süre kullanım imkanı tanır. Ürünü USB-A’dan USB-C’ye kadar tüm kablolarla şarj edebilirsiniz. Kulaklığın kendisi 7 saat boyunca kesintisiz bir şekilde kullanılabilir. Bununla birlikte şarj kutusunda 21 saat daha eklenerek toplamda 28 saat gibi oldukça uzun süren bir kullanım deneyimi mevcuttur. Aynı zamanda kulaklığın 60 günlük bekleme süresi de mevcut. Böylece kulaklığın sabit kalan şarjıyla dilediğiniz zaman kullanıma devam edebilirsiniz. Cihazın ergonomik tasarımı ve uzun süre dayanan şarjıyla ayrıcalıklı bir deneyim fırsatına sahip olabilirsiniz. Yeni nesil kulaklık modelinin şarj kutusu, şarj özelliğinin yanı sıra koruma da sağlar. Böylece seyahatlerinizde de güvenli bir kullanım elde edersiniz. Konforlu kullanım kazandıran özelliklerden bir diğeri cihazın kutusunda yer alan silikon kulaklık adaptör setleridir. Kişisel kullanımınızda büyük kolaylık sağlayan setler XS, S, M ve L boyut çeşitliliği sunar.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 Kimler İçin Uygun?

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 kablosuz mikrofonlu kulaklık siyah modeli kusursuz ses kalitesi isteyen her kullanıcının beklentilerini karşılar. Sennheiser, inovatif teknolojileriyle birlikte her alanda benzersiz bir deneyim fırsatı sunar. Kesintisiz bir şekilde müzik keyfi yaşamanız için kulaklığın aktif gürültü engelleme özelliği mevcut. Her kullanımda rahat bir şekilde konsantre olmanızı ve dışarıdan gelen seslerden rahatsız olmamanızı sağlayan bu özellik, müzik dinleme deneyimine yeni bir boyut kazandırır. Dış seslerden izole bir şekilde müzik keyfinin farkını her kullanımda hissedersiniz. Yüksek gürültülü ortamlarda bile ses kalitesini yüksek çözünürlüklü olarak elde edersiniz. Bununla birlikte çevrenizdeki sesleri duymak istediğinizde transparan duyma özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Cihazın her kullanıcının beklentisini karşılamasını sağlayan bir diğer özelliği sahip olduğu dayanıklılık seviyeleridir. Köklü firma, kulaklığın tasarımında kullandığı fark yaratan materyallerle en üst seviye kaliteyi sizlere sunar. Uzun süreli kullanım ömrüyle avantaj kazanmanızı sağlayan model, IPX4 sıvı dayanıklılığına sahip olarak üretilir. Böylece yağmur altında veya sporda kulaklığı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yenilikçi kablosuz kulaklık modeliyle alakalı sorularınız için ürünü deneme fırsatı yakalamış kullanıcıların yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Sennheiser MOMENTUM 2’nin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Gittiğiniz her yerde benzersiz ses kalitesi ve pratik kullanım sunan Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 siyah kablosuz kulaklık modeli, sahip olduğu yeni nesil teknolojileriyle eşsiz bir ses kalitesi sunar. Ürünün ileri seviye donanım ve bağlanabilirlik özellikleri kesintisiz bir müzik keyfi sağlar. Dış seslerden etkilenmeden sadece müziğe odaklanabilirsiniz. Fark yaratan kablosuz kulak içi kulaklık modelinin kusursuz ses kalitesinin yanında en çok öne çıkan özelliği geliştirilmiş mikrofon sistemidir. Bu yenilikçi sistem kişiselleştirilebilir kontrol imkanı da sunar. Kulaklık üzerinden ses seviyesini, müziği ve aramalarınızı iki tarafta da yer alan dokunmatik yüzey üzerinden kolayca düzenleyebilirsiniz. Görüşmelerinizin de dinlediğiniz gibi kalitesini yüksek olması için cihazda geliştirilmiş çift mikrofon özelliği bulunur. Kulaklık üzerinden ayrıca Google Assistant veya Siri’ye de erişmek mümkün. Aynı zamanda en sevdiğiniz müziklerin bir saniyesini bile kaçırmamanız için kulaklığın donanımında Smart Pause özelliği mevcut. Bu özellik sayesinde kulaklığı kulağınızdan çıkardığınızda müzik otomatik olarak durdurulur ve geri taktığınızda kaldığınız yerden devam eder. Eğer siz de eşsiz ses kalitesi sunan ve pratik kullanımıyla kolaylık sağlayan bir kablosuz kulaklık arıyorsanız, MOMENTUM True Wireless 2 modeline göz atabilirsiniz.


Üst seviye Aktif Gürültü Engelleme


7 mm özel Sennheiser sürücüsü


IPX4 Suya Karşı Dayanıklılık


USB Type-C ile Hızlı Şarj


Transparan Duyma Özelliği


Geliştirilmiş ergonomik dizayn


Şarj kutusuyla birlikte 28 saatlik kullanım süresi


Yeniden Tasarlanmış Şarj Kutusu


İki Farklı Renk Seçeneği


Kaliteli Telefon Görüşmeleri İçin Geliştirilmiş Çift Mikrofon Sistemi


Gerçek Kablosuz Kulaklıkların En İyisi Artık Daha İyi! Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 Önceliğiniz ses olsun! 75 yıl boyunca Sennheiser, her zaman ses kalitesini önceliği olarak belirledi. Yeni Momentum True Wireless 2'de bu değişmiyor. Lider ses teknolojisi ve inovasyonların katkısıyla, bu yeni kulaklıklar her yerde, her zaman, en iyi müzik deneyimini sunuyor. Geliştirilmiş ergonomik dizaynı ve yeniden tasarlanmış dokunmatik kontrol sistemi ile, yeni MOMENTUM True Wireless 2, tüm gün boyunca onları takıyor olsanız bile size harika bir konfor ve deneyim sunacak. Sınırları olmayan stereo ses Klasik müzikten rock'a, hip hop müzikten akustiğe, her türlü müzik türüne uygun bir şekilde tasarlanan 7 mm'lik dinamik sürücüler, yeni MOMENTUM True Wireless 2'ye zengin ve derin bass, doğal mid frekanslar ve detaylı tiz sesleri sağlıyor. Artı olarak, dinleme deneyiminizi yerleşik ekolayzer ayarlarıyla kendi tercihlerinize göre geliştirebilir ve inanılmaz ses kalitesinin keyfini kendi kurallarınıza göre çıkarabilirsiniz. Aktif Gürültü Engelleme ile sadece müziğe odaklan. Senin sesin. Senin odak noktan. "Doğru" zamanda "doğru" müziğe yeni MOMENTUM True Wireless 2 ile konsantre olabilirsiniz. Yeni Aktif Gürültü Engelleme özelliği ile müzik dinleme deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyın ve dinlediğiniz şarkıların gerçek potansiyeline dış seslerden izole olarak erişin. Önceki modelde hali hazırda çok iyi bir performans sergileyen pasif izolasyon sistemi, True Wireless 2'de Aktif Gürültü Engelleme sistemi ile birleşiyor ve inanılmaz yüksek çözünürlüklü ses kalitesi gürültülü ortamlarda bile size sunuluyor. Çevrenizde olan bitene odaklanmak için ise tek bir parmak hareketiyle Transparan Duyma özelliğini aktifleştirebilir, sonrasında kaldığınız yerden müzik keyfinize devam edebilirsiniz. Tüm gün süren konfor 28 saate kadar oynatma süresi Kulaklıkta 7 saat, şarj kutusunda 21 saat ile toplamda 28 saatlik şarj süresi elde edin ve müzik keyfinizi asla bölmeyin! Ve inanılmaz 60 günlük bekleme süresi ile kulaklıklarınız uzun süre şarjlı halde kalacak. Geliştirilmiş ergonomik dizayn Kendinizi bir film gecesine mi hazırlıyorsunuz? Geliştirilmiş ergonomik dizayn ile, rakip tanımayan ses kalitesini inanılmaz konfor ile birlikte yaşayın. Geliştirilmiş yeni mikrofon sistemi ve ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz sezgisel kontroller Kişiselleştirilebilir kontroller Ses seviyesini, müziğinizi ve aramalarınızı iki tarafta da kişiselleştirilebilir dokunmatik yüzey ile kontrol edebilirsiniz. Kişisel Asistan Desteği Tek bir dokunuşla Google Assistant veya Siri'ye erişin ve geri dönütleri yüksek ve net bir sesle duyun. Smart Pause özelliği ile Akıllı Durdur / Oynat Favori müziğinizi bir saniye olsun kaçırmayın. Smart Pause özelliği, kulaklıkları kulağınızdan çıkardığınızda müziği durdurur, geri taktığınızda oynatmaya devam eder. Ve bunu mükemmel bir sorunsuzlukta yapar. Kaliteli Telefon Görüşmeleri İçin Geliştirilmiş Çift Mikrofon Sistemi Ayrıca yeniden tasarlanan mikrofon sistemi sayesinde görüşmeleriniz hiç olmadığı kadar kaliteli ve net! Özenle tasarlanan yeni MTW 2, şıklığıyla göz kamaştırırır, dayanıklılığıyla güven verir IPX4 sıvı dayanıklılığı IPX4 sıçramaya dayanıklı tasarım ile sporda veya yağmur altında kulaklıklarınızı güvenle kullanın. En üst seviye malzeme kalitesi Olabilecek en iyi materyaller kullanılarak yapılan yeni MOMENTUM True Wireless 2, yeni beyaz renk seçeneği ile farklı tercihlere kucak açıyor, ve eski modelindeki efsanevi siyah renk seçeneğini, yeni tasarlanan gri kadife kılıfıyla devam ettiriyor. Kutuda ne var? - Şarj ve Koruma Kutusu - MTW 2 Kulaklıklar - Silikon Kulak Adaptör Setleri (XS, S, M, L) - USB-A'dan USB-C'ye Şarj Kablosu Teknik Özellikler Boyutlar: 76.8 x 43.8 x 34.7 mm (kulaklıklar ve şarj kutusu) USB Standardı: USB-C Güç: 5 V - 650 mA Sürücü tipi: Sennheiser 7mm dinamik driver Frekans aralığı: 5 - 21.000 Hz Frekans aralığı (mikrofon): 100 Hz - 10 kHz Gürültü Engelleme: Kulaklık başına 1 adet ANC mikrofonu Bluetooth Versiyon: 5.1 Şarj Olma Süresi: 1.5 saatte tam şarj / 10 dakika hızlı şarj ile 1.5 saat oynatma Uygulama Desteği: Smart Control Batarya: Yerleşik şarj edilebilir Lityum İyon pil 5 V - Kulaklık başına 60 mA - Şarj kutusu: 600 mA Batarya süresi: Kulaklık 7 saat + Şarj kutusu ile birlikte 28 saat Profiller: A2DP, AVRCP, HSP, HFP Codec'ler: SBC, AAC, aptX™ Kulak kavrama tipi: Kulak içi, kapalı dizayn Paket boyutları: 170 x 115 x 45 mm Toplam Harmonik Distorsiyon: <0,08% (1kHz / 94dB) Garanti: 2 yıl Ağırlık: İki kulaklık ve şarj kutusu: 70 gram Tek bir kulaklık: 6 gram Şarj kutusu: 58 gram


Teknik Özellikler

Bluetooth Versiyonu 5
Pil Performansı 650 mAh
Bağlantı Teknolojisi True Wireless Stereo (TWS)
Bluetooth Evet
Gürültü Yok Etme Etkisi Evet
Kulaklık Hassasiyeti 107
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.029 TL 3.029 TL
2 1.514,50 TL 3.029 TL
3 1.009,60 TL 3.029 TL
4 757,20 TL 3.029 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.029 TL 3.029 TL
2 1.514,50 TL 3.029 TL
3 1.009,60 TL 3.029 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.029 TL 3.029 TL
2 1.514,50 TL 3.029 TL
3 1.009,60 TL 3.029 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.029 TL 3.029 TL
2 1.514,50 TL 3.029 TL
3 1.009,60 TL 3.029 TL
4 757,20 TL 3.029 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.029 TL 3.029 TL
2 1.514,50 TL 3.029 TL
3 1.009,60 TL 3.029 TL
4 757,20 TL 3.029 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.029 TL 3.029 TL
2 1.514,50 TL 3.029 TL
3 1.009,60 TL 3.029 TL
4 757,20 TL 3.029 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 3.029 TL 3.029 TL
2 1.514,50 TL 3.029 TL
3 1.009,60 TL 3.029 TL
4 757,20 TL 3.029 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar alımlarında vade 12 ay ile sınırlıdır.
*Tablet alımlarında vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,49% 0 TL 3,5312% 42,3749% 1.767,24 TL 5.301,72 TL
5.000 TL 6 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3766% 922,62 TL 5.535,72 TL
5.000 TL 9 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3769% 641,81 TL 5.776,29 TL
5.000 TL 12 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3765% 501,95 TL 6.023,40 TL
5.000 TL 24 2,49% 0 TL 3,5316% 42,3792% 294,86 TL 7.076,64 TL
5.000 TL 36 2,49% 0 TL 3,5314% 42,3773% 228,61 TL 8.229,96 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Sennheiser Momentum True Wireless 2 ANC Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah Yorumları