0.0 (0 Değerlendirme)

Sennheiser IE 900 Kablolu Gümüş Kulak İçi Kulaklık

Ürün Kodu: 780290007
 • En geç 09 Şubat Perşembe günü kargoda
Satıcı hifilife
34.999 TL
34.999 TL
Ürün Açıklaması

Sennheiser IE 900 Kablolu Gümüş Kulak İçi Kulaklık

Sennheiser IE 900 High-End Referans Kulak İçi Kulaklık

Mükemmeliğin tanımı yenilendi: Sennheiser IE 900

Alüminyumdan yapılan gövdesi ile kusursuz bir ses doğruluğu sunan IE 900, yeni geliştirilen TrueResponse dinamik sürücülerini, markanın X3R teknolojisinin tam merkezine oturtarak inanılmaz gerçekçi bir ses deneyimi sunuyor. Alman teknoloji mühendisliğinin zirve noktasına ulaşan bu eşsiz kulaklık sadece saf, gerçekçi bir ses sunmak için geliştiştirildi.

Öne Çıkan Özellikler:

 • Taşınabilir seste yepyeni bir zirve
 • Kusursuz doğruluk & işçilik
 • Almanya’da üretildi
 • X3R Teknolojisi: TrueResponse sürücüleri 3 adet Helmholtz rezonans odası ve acoustic vorteks ile birleştirilerek yüksek tutarlılık ve kusursuz diyafram yanıtı
 • Anodize edilmiş alüminyum gövde
 • Sennheiser ana merkezinde el ile birleştirildi
 • “Gold-plated Fidelity” (+) MMCX bağlantı konnektörü ile daha stabil dinleme
 • Para-aramid ile güçlendirilmiş kablo (2.5 mm, 3.5 mm, 4.4 mm)
 • Ayarlanabilir kulak kancası ve tercihe göre değiştirilebilir kulaklık uçları
 • Geniş ses tepkime aralığı: 5 Hz - 48,000 Hz
 • Çok düşük Total Harmonik Bozulma: 0.05% (1 kHz, 94 dB)
 • Düşük empedans: 16 ohm

  The IE 900 — Performanstan asla ödün vermeyin

  Hi-Fi stüdyo kayıtları birer sanat eseridir. Sanat eseri olarak kabul edilen, değerli bir resmin bir yerden bir yere iletilirken zarar görmesi nasıl utanç verici bir durumsa, ses iletimini yaparken performanstan ödün vermek de Sennheiser için utanç verici bir durumdur. Bu felsefeye sadık kalarak IE 900 ile bir kaydın tüm gerçekliğini koruyarak ses iletimi yapıyoruz. Çünkü kaydedilen müziğin, onu değerini bilen bir ses tutkununa ihtiyacı vardır. O tutkunun da kusursuz bir ses performansına ihtiyacı vardır. Mükemmel, coşkulu tizler; harmonilerce zengin, bulanık olmayan mid frekanslar; güçlü ve kararlı düşük bass frekanslar… İşte sesin tüm renklerini detayca zengin ve kusursuz bir şekilde ileten bir kulaklık… Üstelik uzun süreli dinleme seanslarında bile konforlu ve rahat bir şekilde…

  Bu performans odaklı ayrıntı tutkusu 75 yıllık mühendislik anlayışının bir yansımasıdır. Sennheiser’ın 7mm’lik sürücüleri bu anlayışla IE 900 için özel olarak tekrar tasarlandı. Yeni X3R üçlü rezonans sönümleme teknolojisi masif alüminyum gövde içerisine akustşk vorteks ile birlikte kusursuz bir şekilde yerleştirilerek kusursuz bir frekans tepkimesi oluşturulması sağlanmıştır. Tüm bu inovasyonları düşünürseniz, IE 900’ün size hiçbir performans unsurundan taviz vermeden eşsiz bir ses sunmasını sağlar.

  Her Bir Detayı Defalarca Kez Keşfedin

  IE 900’ü üretirken en büyük çabayı müzikal performansın tüm nüanslarını yakalamak için harcadık. Stüdyoda ya da bir konser alanında kaydedilen müziğin ve sanatçının yaratıcılığını, “o” kayda özgü dokuyu tekrar yaratarak, adeta oradaymış gibi hissetmenizi istedik. Bunu yapabilmek sadece kayıpsız bir kayıt ile mümkün değildir. Kaydı dinleyeceğiniz ekipmanın da kaydın kendisi kadar eşsiz olması gerekmektedir. Alman mühendisliğinin ve üretim yetkinliğinin en büyük örneği olan TrueResponse sürücüleri sıra dışı bir doğallıkta ses üretimi sunar. Bu teknolojinin en büyük görevi, diyaframın üretildiği üst sınıf materyaller ve iç damping özelliğinin mükemmel bir uyum sağlayarak hassas frekans tepkimeleri vermesini sağlamaktadır. Sinyal durduğun an ses de anında duracaktır. İşte bu tepki hassaslığı daha önce bildiğinizi düşündüğünüz, en sevdiğiniz şarkılarda bile size yepyeni detaylar ve keşfedilmemiş bir performans sunacaktır.

  IE 900 için önemli olan tek şey sizin ne duyduğunuzdur. Her enstrüman, her ton ayrı ayrı ve net bir şekilde duyulacaktır. Üstelik IE 900 ile duyacağınız tek şey müzisyenin eşsiz yeteneği olmayacak. Müzisyenin içinde bulunduğu odanın akustik özellikler bile yepyeni bir anlam kazanacak ve dinleme deneyiminize müthiş bir tat katacaktır. Yüzeysel olarak sesi duymak yerine, en kompleks pasajlar, harmonilerin içine dalarak, nefes kesen bir ses sahnesi ile keşifler yapabileceksiniz

  Net ve Detaylı Seste Yeni Bir Seviye

  IE 900’ü tasarlarken çok önemli bir karar verilmeliydi. Çoklu sürücü kullanmanın doğal dezavantajları (Faz sorunları ve üst üste binen frekans aralıklarında oluşan bozulma/distortion) bu kararı vermemizde büyük kolaylık sağladı: Tek bir dinamik sürücü kullanmak! En yüksek performanslı ama hiçbir şeyden ödün vermeyen.

  Aradığımız sese ulaşabilmemiz için, üç adet sofistike Helmholtz rezenatörleri ile bir sistem tasarladık: X3R! Her kulaklığın sağlam alüminyum gövdesi içine yerleştirdiğimiz bu önemli yapı bir kanal görevi görmektedir. Bu kanallar, diğer birçok kulaklıkta gerçekleşen rezonansın IE 900’de oluşmaması için rezonans sönümleyici olarak görev yapmaktadır. Sönümlenmeyen bu rezonanslar seste renklendirme olarak tabir edilen ve gerçek sesten uzaklaşarak belirli frekansların öne çıkarılmasına sebep olan bir kavramdır. IE 900 sesin en doğal haline ulaşmayı hedefleyen ve Sennheiser felsefesini birebir yansıtan bir kulaklıktır. Ek olarak bu kompleks yapının içerisine çok önemli bir parça daha entegre ettik. Bu Vorteks adını verdiğimiz bu parça akustik enerjiyi bir girdap gibi kararak ses sinyallerinin tepe noktası yaptığı anlarda pürüzsüz ve yumuşak bir şekilde geçiş olmasını sağlar.

  Amacımız dikkat dağıtıcı pik frekans noktaları ve frekans çukurları oluşturmadan transparan bir ses karakteri oluşturmaktı. Bunu gerçekleştirmekteki en önemli kriter düşük (low) frekanslar ile mid frekansları birbirinden ayırmaktı. Kritik bir frekans bandında çalışırken bu tutarlılığı oluşturmak için “Akustik Arka Ses” / Acoustic Back Volume adını taşıyan özelliği kullandık. Kulaklık kapsülü içinde yer alan “oda içerisinde başka bir oda” diye tabir edebileceğimiz yapı bass frekans eğimini kontrol etmemizi ve bass frekansları güçlendirmemizi sağladı. Arka Ses yapısı, sesin hem yönelimsel olarak kontrolünü hem de sürücü sistemi boyunca oluşan toplam hava giriş çıkışı kontrolünü yapmamızı sağlayarak, imza niteliğindeki temiz ve doğal ses karakterini elde etmemizi mümkün kıldı. Burada duyduğunuz disipline edilmiş bir bass ve mid frekans deneyimi. İstenmeyen rezonans ve dinleme ağırlığı bu ufacık sistemin geniş dünyasında ortadan kalkacak.

  Üretimde Uzmanlığın Sesi

  IE 900, dünyaca ünlü Alman üretim tesislerimizde hayat bulmaktadır. Bu ün, Sennheiser’ın sıradışı performanslı ürünlerinin neden bu övgüyü hak ettiğinin bir kanıtı olarak bu kulaklıkta da parlamaktadır. Alüminyum kullanımı bu ünlü üretim anlayışının ilk elementlerinden. İyi oturtulmuş ve hassas frezeleme yapısı aynı zamanda estetik açıdan da bir tatmin sunmakta ve uzun süreli kullanım için elektro-akustik parçaların mükemmel uyumunu yansıtmaktadır. Beş eksenli CNC cihazları, tekil blok alüminyumdan her bir gövde için hassas kesimler yapmaktadır. Tüm bunların sonucu bir sanat eseri olmuştur. Anotlanma işleminin ardından kulaklık gövdesi/kapsülü kullanıma ve korozyona karşı yüksek bir dayanıklılığa sahiptir. Her bir çift IE 900’deki sürücüler, otomatik üretim aşamasında birbiri ile eşleştirilerek her iki kulak kapsülünden aynı sesin çıkmasını sağlanmaktadır. Sonuç? Hiçbir atlama ya da farklılaşma olmayan eşdeğer bir ses sahnesi.

  Kusursuz Ses Deneyimi İçin Mükemmel Oturuş

  Müzisyenler ile çalışmak, yüksek performansa olan güveni ve kişisel monitör sistemleri olarak konforlu bir kullanım sunmayı gerektirir. Ancak gerçeğe yakın canlı müzik deneyimine sahip olma ayrıcalığı sadece müzisyenlere ait olmamalı diye düşünüyoruz. Bu sebeple profesyonellerin aradığı konforu ve güvenli oturuşu IE 900’e de taşıdık. Artık en sevdiğiniz müzisyenlerin sizin için yarattığı müzikleri dinlerken onların sahip olduğu rakipsiz konfor ve oturuşa sahip olacaksınız. IE 900’ün sahip olduğu silikon kulaklık uçları ve üç farklı esnek hafızalı kulaklık uçları her kullanıcı içi kusursuz oturuşu sağlıyor. Kulağın doğal şeklini alabilen bu kulaklık uçları kişisel özel bir deneyim sunar.

  Kullandığımız kulaklık ya da hoparlörde oluşan rezonans frekansının sebep olduğu istemsiz bass tepkimeleriyle mükemmel bir şarkıyı çok kötü bir şekilde dinlediğimiz zamanlar oldu. Sert treble/tiz frekans vızıldaması sebebiyle dinleme deneyimini çok daha erken kesmek zorunda olduğumuz anlar da yaşadık. Eşsiz teknik ve tasarımsal üstülüğü sebebiyle IE 900’de bunların hiçbirini yaşamanız mümkün değil. Tek duyacağınız müzisyenin size duyurmak istediği ahenkli notalar olacak. IE 900 sık zaman geçirdiğiniz günlük masanızın başında, bir tren yolculuğunda ya da bir ormanda yürüyüş yaparken bu mükemmel ses deneyimini size sunuyor olacak. Dinleme deneyiminizin asla bir kulaklık sebebiyle bozulmasına izin vermeyin.

  Huzurlu Bir Kulak İçi Kullanım ve En İyi Deneyim İçin Bağlantı Çeşitliliği

  Sıradışı ses performansına ek olarak, odyofillerin uzun yıllar boyunca kullanabilmesi için IE 900 olabilecek en sağlam ve tutarlı materyaller kullanılarak üretilmiştir.

  Altı kaplama “Fidelity+ MMCX” konnektörleri mükemmel bir tutus sağlar. Her bağlantı ucu, gövdenin altında yer alan yüzeye oyulmuş, 4.8 mm’lik geniş soket haznesine sağlamca oturtulmuştur. Böylece gerilme gibi bir sorun ile karşılaşılmaz. Para-aramid ile güçlendirilen kablo, binlerce kez kıvrılmasına imkan sağlamaktadır. Özel olarak üretilen taşıma kutusu içinde ise hiçbir sert kıvrılmaya maruz kalmadan kulaklığı taşıyabilirsiniz.

  IE 900’ü, amplifikatör, laptop veya herhangi bir ses birimine üzerinden neredeyse tüm dijital ses kaynaklarına 3.5mm’lik jak ile bağlayabilirsiniz.

  Her bir çift IE 900, 2.5mm’lik ve 4.4mm’lik simetrik kablo ile gelir. Böylece ihtiyacıınz olduğunda Hi-Fi birimlere balansılı bir şekilde kulaklığınızı bağlayabilirsiniz. Çünkü en doğal ses performansına sahip olmak her detayın duyulmasını gerektirir.

   


Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Dahili Mikrofon Konnektör Tipi 2
2 Resmi Distribütör Garantili Hayır 3.5 MM

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Sennheiser IE 900 Kablolu Gümüş Kulak İçi Kulaklık
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.