Samsung Ankastre ve Set Fiyatları ve Modelleri

11 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Samsung NA64N7100AB/TR Ankastre Ocak Siyah 

  Samsung NA64N7100AB/TR Ankastre Ocak Siyah 

  8.299 TL
 • Samsung NA64M7100AW/TR Ankastre Ocak 

  Samsung NA64M7100AW/TR Ankastre Ocak 

  7.649 TL
 • Samsung NK24M7060VW/TR Ankastre Davlumbaz 

  Samsung NK24M7060VW/TR Ankastre Davlumbaz 

  7.699 TL
 • Samsung NA64H3110AS/TR Ankastre Ocak 
  4.5 (2 Değerlendirme)

  Samsung NA64H3110AS/TR Ankastre Ocak 

  5.599 TL
 • Samsung Beyaz Ankastre Set (NV60K5140BW + NA64M7100AW + NK24M7060VW/TR)
  1.0 (1 Değerlendirme)

  Samsung Beyaz Ankastre Set (NV60K5140BW + NA64M7100AW + NK24M7060VW/TR)

  28.649 TL
 • Samsung NA64B3100AS/TR Inox Ankastre Ocak

  Samsung NA64B3100AS/TR Inox Ankastre Ocak

  4.599 TL
 • Samsung (NV60K5140BB + NA64N7100AB + NK24N7060VB/TR) Siyah Ankastre Set

  Samsung (NV60K5140BB + NA64N7100AB + NK24N7060VB/TR) Siyah Ankastre Set

  31.599 TL
 • Samsung Inox Ankastre Set (NV60K3110BS + NA64B3100AS + NK24M3050PS)

  Samsung Inox Ankastre Set (NV60K3110BS + NA64B3100AS + NK24M3050PS)

  19.399 TL
 • Samsung NV7B4420ZAK/TR Ankastre Fırın
  Kredi Fırsatı

  Samsung NV7B4420ZAK/TR Ankastre Fırın

  25.599 TL
 • Samsung NK24N7060VB/TR Davlumbaz Siyah 
  Tükenmek Üzere
  5.0 (2 Değerlendirme)

  Samsung NK24N7060VB/TR Davlumbaz Siyah 

  8.399 TL
 • Çok Satanlar
  Samsung NK24M3050PS/UR INOX Davlumbaz 
  3.8 (6 Değerlendirme)

  Samsung NK24M3050PS/UR INOX Davlumbaz 

  5.499 TL

Modern tasarımları ve yüksek teknolojileri ile dikkat çeken Samsung ankastre set modelleri, bir evin en önemli alanlarından olan mutfakları fonksiyonel hale getirir. Yemek pişirme sürecinin daha keyifli geçmesini sağlayan ankastre set, mutfak dekorasyonunu tamamlayan unsurlardan olmasıyla da öne çıkar. Samsung'un yenilikçi yaklaşımlarıyla tasarlanan ankastre set modelleri; bulaşık makinesi, buzdolapları gibi diğer beyaz eşyalarla da uyum sağlar. Samsung'un ankastre 3'lü set fiyatları, özellikleri ve daha fazlasını siz de Teknosa üzerinden hemen inceleyebilir ve aradığınız ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Samsung Ankastre Set Fiyatları

Samsung ankastre set fiyatları ürünlerin özellikleri ve tasarımlarına göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda set içerisinde yer alan parça sayısına göre de fiyatlandırmalarda farklılıklar olabilir. Ankastre ve set alımlarında genellikle fırın, ocak ve davlumbaz bir aradadır. Bu setler, mutfaklarınızı teknolojiyle dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm parçaları içerir.

Ankastre ocak ile gaz yardımıyla yemek yapabilir; ankastre fırın sayesinde ise fırın yemekleri ve tatlıları pişirebilirsiniz. Ankastre davlumbaz veya ankastre aspiratör ile de ortamdaki kötü kokuları hapsedebilirsiniz. Farklı özelliklere, boyutlara ve tasarımlara sahip ankastre set çeşitlerinin fiyatları da bunlara göre belirlenir. Teknosa'da siz de bütçenize uygun Samsung ankastre set çeşitlerini bulabilirsiniz.

Samsung Ankastre Set Modelleri

Ankastre set Samsung markasında her kullanıcıya yönelik seçeneklere sahip. Böylece setler arasından size en uygun ürünleri seçebilirsiniz. Her mutfak tarzına ve boyutuna uygun alternatifleriyle öne çıkan Samsung ankastre setlerde fırınlar, farklı pişirme özellikleriyle dikkat çeker. Fırınlarda yer alan buharlı pişirme, fan destekli ısı yayma sistemleri, kolay temizleme özelliği ve daha fazlası, bir şef profesyonelliğiyle çalışmanıza yardımcı olur. İkili pişirme, sekizden fazla program ayarı ve daha fazlasını Samsung ankastre fırın çeşitlerinde bulabilirsiniz.

Ankastre ocak modelleri ise mutfağınıza uyumlu tasarımlarıyla öne çıkar. Mutfağınızda yeterli alanınız varsa daha geniş ocakları tercih edebilirsiniz. Böylece iki büyük tencereyi yan yana rahatlıkla koyabilirsiniz. Wok gözü olan ocaklarda et, tavuk gibi ürünleri kolaylıkla pişirme imkanına da sahip olabilirsiniz. Samsung ankastre mikrodalga çeşitlerini de setlerinize ekleyerek dörtlü setleri tamamlayabilir; mutfağınızda mikrodalga fırın kolaylığına erişebilirsiniz. Yemek yaparken ortaya çıkan kötü koku ve dumanları ise Samsung davlumbaz ve aspiratörlerle çözebilirsiniz. Kokular evinize yayılmadan ortadan kaldıran bu cihazlar, ev temizliğini de büyük ölçüde kolaylaştırır.

Samsung Ankastre Kurulumu Nasıl Olur?

Samsung ankastre setlerin zarif tasarımları mutfak dekorasyonunuzu tamamlayan en önemli unsurlardandır. Tasarımın yanı sıra bu ürünler, Samsung'un yenilikçi teknolojileri sayesinde yemek pişirme ve mutfak temizliği konusunda da size zaman kazandırır. Samsung ankastre setlerin kurulumları ise oldukça pratiktir. Yine de herhangi bir problem yaşanmaması adına ilk kurulumun servis yetkilileri tarafından yapılması oldukça önemlidir. Bu sayede herhangi bir olumsuzluk durumunda cihazlarınızın garanti kapsamı dışında kalmasının da önüne geçebilirsiniz.

Ankastre setin monte edileceği alanın ölçülerini alarak satın alım gerçekleştirmeniz önemli. Böylece uyumsuzluk ihtimalinden kurtulabilirsiniz. Cihazlarınız geldiğinde yetkili servis görevlileri fırın, ocak ve davlumbazı kontrollü şekilde kutusundan çıkarır. Elektrik ve gaz bağlantılarını güvenli bir biçimde yaptıktan sonra cihazlarınız kullanıma hazır hale gelir. Kurulumun ardından yetkililer, cihazların çalışıp çalışmadığını da kontrol eder. Doğru ve güvenli şekilde çalışan cihazlarınızı artık yemek yapma sürecinizde kullanabilirsiniz. Servis yetkilileri, ilk kullanımlarda ve daha sonraki tüm aşamalarda dikkat etmeniz gerekenleri size detaylıca anlatacaktır. Bu unsurlara dikkat ederek Samsung ankastre setlerinizi uzun süre kullanabilirsiniz.

Samsung Ankastre Set Nasıl Temizlenir?

Temizlik, özellikle mutfaklarda en önemli detaylardan biri. Elektronik cihazların temizliğinin kolay olması da zaman tasarrufu açısından gerekli. Samsung'un ankastre set modelleri, pratik temizleme şekilleri ile dikkat çeker. Özellikle fırın modellerinde yer alan kendi kendini temizleme teknolojisi, mutfakta temizlik için harcayacağınız zamanı minimuma indirger. Samsung ankastre fırın çeşitlerinde kolay katalitik temizleme sistemi de bulunur. Bu sistem, fırının arka kısmında bulunan katalitik panel yardımıyla yağ ve yemek artıklarını emer. Bu sayede sıçrama ve damlamaları önleyen katalitik temizleme sistemi, artıkların yüksek sıcaklıklarda okside olmasına da yardımcı olur.

Ocak temizliğinde ocağın yüzey yapısına göre en uygun temizleyicileri kullanmak önemlidir. Yüzeyi düzenli olarak nemli bez yardımıyla silerek kalıntıların kalıcı hale gelmesini engelleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik yüzeyler için özel temizleyiciler kullanarak parlamalarını ve her an yeni gibi görünmelerini sağlayabilirsiniz. Ocak temizliğinde gözlerin ve ızgaraların sık sık temizlenmesi de gerekli. Davlumbazların ve aspiratörlerin temizliğinde ise filtrelere dikkat etmelisiniz. Filtrelerin düzenli olarak çıkarılıp temizlenmesi, yağların birikmesini önler. Davlumbazın dış yüzeyini de yüzey temizleyici ürünlerle ve nemli bezle silebilirsiniz.

Samsung Ankastre Setler Teknosa'da

Mutfakta yapılacak işlerinizi azaltan Samsung ankastre set modelleri, yaptığınız yemeklerin çok daha lezzetli olmasına da katkı sunar. Yenilikçi Samsung teknolojileriyle donatılan bu ürünler, gerek tasarımları gerekse de özellikleriyle kullananlardan tam not alır. Teknosa'da yer alan Samsung ankastre setler, hem estetik hem de fonksiyonellik açısından mutfakta vakit geçiren herkesin favorisidir. Fırın, ocak ve davlumbazdan oluşan Samsung ankastre setlerinize dilerseniz Teknosa'da yer alan Samsung ankastre mikrodalga fırınları ekleyebilir; mutfaktaki tüm yardımcılarınıza tek yerden ulaşabilirsiniz.

Siz de hemen Teknosa'ya gelin; aradığınız pişirme çözümlerine size özel avantajlarla sahip olarak yemek pişirmeyi en keyifli noktasına ulaştırın!

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.