Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Samsung Galaxy Buds + Siyah Kablosuz Kulaklık

849 TL
4 x 212,25 TL = 849 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Samsung Galaxy Buds + Siyah Kablosuz Kulaklık

Samsung Galaxy Buds + siyah kablosuz kulaklık, sorunsuz dinleme deneyiminiz için yeniden tasarlandı. Etkili ve yüksek ses performansı, hareket özgürlüğü imkanı ve minimal tasarımıyla bu kulaklık Samsung kalitesi ve Teknosa aracılığıyla kısa yoldan sizin olabilir.

Neden Samsung Galaxy Buds + Siyah Kablosuz Kulaklık Almalıyım?

Bu cihaz; zengin tizler ve derin baslarla AKG ses kalitesi sunan 2 yönlü bir hoparlör sistemine sahip. Böylece ister sevdiklerinizle ister iş arkadaşlarınızla yüksek nitelikte telefon görüşmeleri yapabilir, uzun saatler yeten batarya sayesinde sohbetinize kesintisiz devam edebilirsiniz. Samsung Galaxy Buds+'ın yapabildikleri sadece bununla sınırlı değil. Spor yaparken, yemek pişirirken, bir proje üzerinde çalışırken ya da herhangi bir rutininizi tamamlarken konsantrasyona ihtiyaç duyanlardansanız, favori müziğiniz bu cihazla hep yanınızda. Kuvvetli hoparlörleri ve güçlendirilmiş sürücüsüyle çok daha doğal ses tonları sunan Samsung Galaxy Buds+ ile tizler ve baslar iki kulakta eşit biçimde duyuluyor. Üstelik bunları yaparken, arka plan gürültüsünden koruyan yenilikçi 2 dış mikrofonla rahatsız edilmeniz imkansız. Kısacası, Samsung Galaxy Buds+ ile her ne yapıyorsanız en yüksek kalite ve konfor seviyelerine ulaşabilir, telefon sohbetlerinizi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Kulaklığı Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Samsung Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklığı kullanırken birkaç noktaya dikkat ettiğinizde ürünü, ondan azami faydayı elde ederek kullanmanız mümkün. Örneğin kulaklığınızla müzik dinlerken aynı zamanda arkadaşlarınızı da duymak isterseniz, Galaxy Buds+'ın Ortam Sesi Seviyeleri özelliğini kullanmanız gerekiyor. Bu özellikte minimum, orta ve düşük seviyeler arasından dilediğinizi seçerek dünyanın ne kadarını duyacağınıza siz karar verin. Samsung Galaxy Buds+ siyah kablosuz kulaklık, barındırdığı özelliklerin nasıl kullanılacağını biliyorsanız size pek çok açıdan yardımcı bir cihaz. Örneğin, kulaklığınıza sadece dokunarak onu kolaylıkla yönetmeniz mümkün. Şarkı listesini kontrol etmek, gelen aramalara cevap vermek ya da bu aramalarda sesi ayarlamak için kulaklığınıza dokunmanız yeterli. Favori müziğinizi dinlerken bir anda durdurmanız mı gerekti? O halde kulaklığınız kulağınızdayken ona bir kere tıklamanız gerekiyor. Art arda yapacağınız çift tık ise bir sonraki şarkıya geçmenizi ya da çağrılarınızı başlatıp sonlandırmanızı sağlıyor. Eğer kulaklığınıza üç kere tıklarsanız bir önceki şarkıya dönmeniz mümkün. Samsung Galaxy Buds+ kulaklığınıza dokunup elinizi orada bir süre tuttuğunuzda ise kullanıcı ayarlarını aktive etmiş olursunuz. Kısacası, kulaklığı kullanırken bu gibi noktalara dikkat ederseniz hem cihazı daha uzun süre güvenle kullanabilir hem de ondan maksimum verimi alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds+ Kimler için Uygun?

Samsung Galaxy Buds kablosuz kulaklık, gittiği her ortamda uzun süreler telefonla konuşmak durumunda kalan kişiler için son derece uygun bir cihaz. Zira bu kulaklık ses kalitesi ve kulak içi rahatlığı bakımından kullanıcılara aradıkları performansı vermek konusunda oldukça başarılı. İki adet güçlü iç mikrofonu ve bir adet iç mikrofonu sayesinde tiz ve bas sesleri olabildiğince dengeli veren Galaxy Buds+, müzik dinlemeyi hayatının merkezine almış kişiler için de ideal. Farklı kulak yapıları için özenle tasarlanmış ergonomik yapısı sizi uzun süre rahat ettirirken, ortam seslerini optimum düzeylerde tutmayı başaran teknolojisi, kesintisiz müzik deneyimi yaşamanız için elinden geleni yapıyor. Kısacası Samsung Galaxy Buds + özellikleri, tasarımı ve teknolojisiyle kaliteyi yakınında tutmak isteyen herkes için harika bir seçenek. Ayrıca sıklıkla önemli telefon görüşmeleri yapanlar için vazgeçilmez olabilecek bu cihazın 3 mikrofonlu sistemi, sesinizi dikkat dağıtıcı gürültüleri aşarak karşı tarafa rahatlıkla duyurmanızı sağlıyor. Çevresel sesleri büyük ölçüde engellemeyi başaran Galaxy Buds+ ile eller serbest telefon sohbetleriniz hiç bu kadar konforlu olmamıştı.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Samsung Galaxy Buds + kulaklık, AKG'nin sağladığı ses sistemiyle diğer kulaklıklar arasından sıyrılarak öne çıkıyor. Pek çok ünlü müzisyenin tercih ettiği bu sistem, cihazın dengeli ve zengin sesler üretmesine yardımcı oluyor. Böylece siz de Samsung Galaxy Buds+ sayesinde, dinlediğiniz müziklerde ya da izlediğiniz videolarda duyduğunuz en küçük ayrıntıları bile yakalamanın tadını çıkarabilirsiniz. Galaxy Buds+ ile podcast'ler, sesli kitaplar, müzikler ya da telefon konuşmaları stüdyo kalitesindeki saf ve doğal seslerle duyuluyor. Ürünün öne çıkan bir başka özelliği ise uzun süre yeten pil süresi. Tek bir şarjla 11 saate kadar kesintisiz müzik dinleme imkanı sunan bu kulaklık, hayatınızı daha keyifli hale getirmek için yanınızda. Hatta şarj kutusuyla 22 saate kadar dayanabilen Samsung Galaxy Buds + fiyat performans bakımından sizi memnun edebilecek ürünlerden. Üstelik kulaklığınız güçten düştüğünde onu 3 dakika gibi kısa bir sürede tamamen şarj etmeniz de mümkün. Kulaklığın ve şarj kutusunun kalan pil ömrünü ise akıllı telefonunuzdan rahatlıkla görebilirsiniz. Samsung Galaxy Buds+ kablosuz kulaklığınızı Samsung Cloud hesabınızdaki uyumlu cihazlarla eşleştirmek mi istiyorsunuz? Bu işlemi tek bir adımda yapmak elinizde. Bluetooth bağlantısını açarak telefonunuza, tabletinize ya da diğer Samsung cihazlarınıza kolaylıkla geçiş yapabilir, bağlanmak istediğiniz cihaza sorunsuz bağlanabilirsiniz. Samsung Galaxy Buds+ tüm bu özelliklerinin yanı sıra oldukça da estetik bir görüntüye sahip. Minimal bir tasarım ürünü olan bu cihaz, kulağın yapısı düşünülerek ergonomik biçimde üretilmiş. Bu sayede cihaz, kulağınıza konforlu biçimde yerleşerek dinlediğiniz müziği ya da telefon sohbetinizi ideal biçimde duymanıza olanak veriyor. Hareket özgürlüğü ve rahatlığın yeni adresi olan Samsung Galaxy Buds + Teknosa ayrıcalığı ve Kore teknoloji devi Samsung kalitesiyle burada sizi bekliyor.


2 Yönlü Hoparlör


3 Hoparlör


Kablosuz Şarj


Ses deneyiminizi değiştiren kulaklık. Karşınızda Galaxy Buds+. Zengin tizler ve derin baslarla AKG ses kalitesi sunan 2 yönlü hoparlörler, kristal netliğinde telefon görüşmeleri için uyum sağlayan 3 mikrofonlu sistem ve uzun ömürlü piliyle seçkin bir dinleme deneyimi sağlayan ilk kablosuz kulaklığımız. Her yerde stüdyo kalitesinde ses Yalnızca müzikten oluşan bir dünya Sesler, Galaxy Buds+’ın yeni 2 yönlü dinamik hoparlör sistemi ve güçlendirilmiş sürücüsüyle çok daha zengin ve doğal. Güçlü baslar ve net tizlerle, müzik her yerde yanınızda. Daha fazla mikrofon, daha az gürültü Sesinizi bağırmadan duyurun Sesinizi yakalayan ve arka plan gürültüsünden koruyan yenilikçi 2 dış mikrofonla benzersiz, kristal netliğinde ses kalitesinin keyfini yaşayın. Siz rahatsız olmayın diye gürültüye uyum sağlar Galaxy Buds+’ın 3 mikrofonlu uyumlu sistemi, sesinizi dikkat dağıtıcı gürültülerin üzerinden duyurmanızı sağlar. 2 dış mikrofon, iç mikrofonla birlikte çalışarak görüşme sırasında çevresel sesleri engeller. Gerçek ses kalitesi AKG’nin sağladığı dengeli ve zengin seslerle, müziğin ve videoların en küçük detaylarını bile yakalayın. Podcast’ler, sesli kitaplar ve telefon konuşmalarında stüdyo kalitesindeki saf ve doğal seslerin keyfini çıkarın. Müzik keyfine asla ara vermeyin Müziğe güç verin Pil ömründen endişe etmeden müzik dinleyin. Tek bir şarjla 11 saate kadar kesintisiz müzik dinleyin ve Galaxy Buds+ şarj kutusuyla müzik keyfinizi 22 saate kadar uzatın. Hızlı şarjla yola devam edin Kablosuz kulaklık, kablosuz şarj Pillerinizi Qi uyumlu herhangi bir kablosuz şarj cihazıyla şarj edin veya doğrudan Galaxy telefonunuzdan güç paylaşımı yapın. Şarj zamanının geldiğini fark edin Ne zaman şarj etmeniz gerektiğini anlamak için kulaklıklarda ve şarj kutusunda kalan pil ömrünü akıllı telefonunuzdan kontrol edin. Zengin renklerle baş döndürün Galaxy Buds+’ın ince ve kompakt ambalajı, pek çok farklı renk seçeneği ve kulağınıza konforlu bir şekilde yerleşen, uzun kullanıma uygun ergonomik kulaklık ve kanat uçlarını içerir. Ne müzikten ne de hareket özgürlüğünüzden vazgeçin. Yalnızca duymak istediklerinizi duyun Etrafınızda olup bitenin farkında olmak ve bağlantıda kalmak için dış dünyanın ne kadarını duyacağınıza siz karar verin. Kulaklığınızı çıkarmadan etrafınızdakilerle etkileşim sağlamak için Ortam ses seviyesini açmanız yeterli. Kontrol etmek için dokunmanız yeterli Şarkı listenizi kontrol etmek, aramalara cevap vermek ve sesi ayarlamak için kulaklığınıza dokunmanız yeterli. Daha fazla kontrol sağlamak ve cep telefonunuza ihtiyaç duymamak için dokunma komutlarını kişiselleştirebilirsiniz. Tek adımda bağlantı Galaxy Buds+’ınızı tek bir kolay adımla Samsung Cloud hesabınızdaki uyumlu cihazlarla eşleştirin. Bluetooth bağlantısı, bağlantıyı kesmenize gerek kalmadan telefonunuzdan tabletinize ve diğer Samsung cihazlarınıza geçiş yapar.


Teknik Özellikler

Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 22, 5 mm
Genişlik 17, 5 mm
Derinlik 19, 2 mm
Teknik detaylar
Bluetooth Evet
Hız ölçer Evet
Ürün tipi Kulaklık
Oynatma tuşları Çok-tuşlu
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 849 TL 849 TL
2 424,50 TL 849 TL
3 283 TL 849 TL
4 212,20 TL 849 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Samsung Galaxy Buds + Siyah Kablosuz Kulaklık Yorumları