Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Remington CB7480 Keratin Protect Saç Düzleştirici Tarak

%30
İNDİRİM
859,90 TL
599 TL
6 x 99,83 TL = 599 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 159,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 219,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Remington CB7480 Keratin Protect Saç Düzleştirici Tarak

Kaliteli ve işlevsel küçük ev aletleri üreten Remington, kadınların saç şekillendirme işlemini daha kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirmesi için tasarladığı Keratin Protect saç düzleştirici tarak modeli ile farkını ortaya koyar. Teknik özelliklerinden tasarımına, saç sağlığına yaptığı katkıdan işlevselliğine kadar pek çok bakımdan fayda sağlayan bir ürün olarak ön plana çıkan Remington CB7480 Keratin Protect saç düzleştirici tarak, ısıtmalı sistemi ile hem bir saç fırçası hem de saç düzleştirici olarak kullanılabilir.

Remington Saç Düzleştirici Tarağı Neden Almalıyım?

Saç düzleştirmek ve fön çektirmek için her gün kuaföre gitmek hem masraflı olabilir hem de zaman kaybı yaratabilir. Bunun yerine, bu alandaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak nitelikli bir saç düzleştirme tarağı edinebilirsiniz. Remington CB7480 Keratin Protect saç düzleştirici fırça, tek başına hem fırçalama hem de düzleştirme görevlerini yerine getirir. Gelişmiş bir antistatik iyon teknolojisine sahip olan bu elektronik fırça, negatif iyonların saça aktarılmasını sağlar. Bu sayede kabarmayan, yumuşak ve pürüzsüz saçlar elde edebilirsiniz. Fırça uçları sayesinde saç bakımın temel maddelerinden olan keratin ve badem yağını saçlarınıza nüfuz ettirerek kökten uca hacimli ve sağlıkla parlayan saçlara ulaşmanızı sağlar. Bu yağlar aynı zamanda 150 °C’den 230 °C’ye çıkabilen cihaz ısısının saçlarınız üzerinde yaratabileceği hasarın da önüne geçmiş olur. Cihazın düşük, orta ve yüksek olmak üzere 3 farklı ısı seçeneği sunması, saçınızın ihtiyacı olan ayarı yapmanıza olanak sağlar. Ürünün büyük seramik fırçası saçlarınıza büyük tutamlar halinde işlem yapmanıza imkan verir. Evrensel voltaj sistemine sahip olması ise size cihazı dünyanın her yerinde kullanma şansı sunar.

Remington Düzleştirici Tarağı Nasıl Kullanırım?

Remington CB7480 Keratin Protect saç düzleştirici tarak yorumlarında öne çıkan detaylardan birisi, ürünün son derece kolay bir kullanıma sahip olmasıdır. Oldukça basit bir entegre açma - kapama tuşu ile aktif hale getirebileceğiniz cihaz, 30 saniye içerisinde ısınır ve kullanıma hazır hale gelir. Böylece sabahları işe gitmek üzere hazırlanırken dakikalar içerisinde saç şekillendirme işini halledebilirsiniz. 3 m. uzunluğunda dolaşmayan bir kabloya sahip tarak, hareket kabiliyetinizi kısıtlamaz ve rahat bir kullanım deneyimi sunar. Cihazın ısı ayarını ihtiyacınıza göre değiştirerek arzuladığınız verimi alabilirsiniz. Oldukça ergonomik sap kısmı ve zekice tasarlanmış fırça başlığı sayesinde ürünü konforlu bir şekilde tutabilir, saç kökleriniz dahil olmak üzere tüm saçınızı profesyonel bir şekilde tarayıp düzleştirebilirsiniz. Bu kullanışlı cihazı çalıştırmak için prize takmanız ve açma düğmesine basmanız yeterlidir. Makyaj masasında ve banyoda fazla yer kaplamaz, çantaya ve valize sığar. Kullanmadığınız zamanlarda ürünü çekmeceye veya dolaba kaldırabilirsiniz. Saç yoğunluğunuz ne olursa olsun, ince veya kalın telli saçları doğal hacim dengesini bozmadan hızlı bir şekilde şekillendirebilirsiniz.

Remington CB7480 Tarak Kimler İçin Uygun?

Yoğun iş temposu içerisinde aktif olarak rol alan ve zamanla yarışan günümüz modern kadınının en büyük yardımcısı olan Remington saç düzleştirici tarak CB7480, saçlarını kolayca ve zaman harcamadan düzleştirmek isteyenlerin imdadına koşar. Tek bir üründe iki farklı fonksiyon arayanlar bu cihaz sayesinde hem saçlarını tarayabilir, hem de kuaförden çıkmış gibi düz saçlara sahip olabilir. Acil toplantılar öncesinde hazırlanmak için sadece birkaç dakikası olan kadınların hayatını kurtaran bu pratik ürün, günlük hayatın akışı içerisinde her an bakımlı ve özenle taranmış saçlara sahip olmalarını sağlar. İş seyahatleri ve tatillerde valize eklenebilecek yapıda olması sayesinde cihazı gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Saçlarını düzleştirirken aynı zamanda hacim vermek isteyenlerin beklentisini sonuna kadar karşılayan Keratin Protect, özel teknolojisi ile daha dolgun ve göz alıcı saçlara ulaşmayı amaçlayanların gönlünü fetheder. Keratin ve badem yağı ile saçları düzleştirirken besleyen gelişmiş teknolojiye sahip olan tarak ile saçlarınız işlem sırasında yıpranmaz ve doğal yollardan beslenmiş de olur. Saçlarını kökten uca profesyonel bir şekilde düzleştirmek, yüksek ısının yarattığı olumsuz etkilerden uzaklaşmak ve sağlıkla parlayan bir saç görünümü elde etmek isteyen tüm kadınlara hitap eden cihaz, ulaşılabilir fiyat avantajıyla da her bütçeye uygundur.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Ürünün en çok öne çıkan özelliği şüphesiz doğal ve faydalı yağlar ile saçı beslemesi ve işlem sırasında zarar görüp yıpranmasını engellemesidir. Ayrıca çift amaçlı kullanım imkanı sunan dizaynı sayesinde fırça ve düzleştirici fonksiyonunu bir arada sunar. Kullanıcılarının övgüyle bahsettiği Remington CB7480 keratin protect saç düzleştirici fırça yorumları ile dikkat çeker. Besleyici yağ desteği, kolay kullanım, hızlı ısınma, iyon etkisi ile saçı kabartmama, zaman tasarrufu gibi detaylar ürünü daha önce deneyimleyen kullanıcıların övgüyle bahsettiği noktalar arasında yer alır. Kullanışlı olduğu kadar şık ve modern bir tasarıma da sahip olan Remington Keratin Protect, gri gövde üzerine pembe detaylardan oluşur. İdeal aralıklardaki fırçası saçları iyice kavrar ve ısıtılmış seramik plaka ile saç telleri üzerinde etkin bir biçimde çalışır. Eğer siz de günlük olarak yararlanabileceğiniz kaliteli, etkili, birçok avantaja sahip ve seyahatlerde yanınızda götürebileceğiniz bir elektronik saç düzleştirici tarak arayışı içindeyseniz Remington markasının CB7480 Keratin Protect modeline bir şans verebilirsiniz. Ürünü doğum günü, yılbaşı, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilir, onları da benzersiz teknolojisiyle öne çıkan bu fonksiyonel saç düzleştirici tarak ile tanıştırabilirsiniz.


Gelişmiş iyonik fırça uçları sayesinde Keratin & Badem Yağı saçınıza nüfuz eder


İyon teknolojisi ile kabarmayan pürüzsüz saç modelleri


Büyük seramık fırça başı saçlarınızın büyük bölümünü daha hızlı şekillendirme olanağı sağlar


Uzmanlarımız tarafından saç köklerine ulaşmak ve hacim katmak için özel olarak tasarlandı


3 ısı seçeneği: Düşük (150°C), Orta (190°C) & Yüksek (230°C)


30 saniyelik hızlı ısınma süresi


Dolaşmayan kablo


Açma/kapama tuşu


Isı ayarı değiştirme özelliği


3 m kuaför salonu uzunluğunda kablo


Evrensel voltaj


Gösterişli ve düz saçlar, tarzınızı ortaya koyar ama saçınıza biraz daha "wow" katmak istemez misiniz? Artık, saçlarınızın doğal hacmini korurken mükemmel bir şekilde düzleştirebilirsiniz. Bu sayede doğal görünümlü düz saçlara kavuşurken, saçınızın ihtiyaç duyduğu hacmi de kaybetmezsiniz! Karşınızda Keratin Protect Düzleştirme Fırçası, 2'si 1 arada ısıtmalı fırçası sayesinde saçlarınızdaki sağlıklı ve doğal görünümü korurken, sadece dakikalar içinde şekil vererek düzleştirmenize yardımcı olur. Sağlıklı, doğal görünümlü saçlara sadece bir fırça dokunuşuyla ulaşabilmeniz için, günümüzün olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesi. Fırça ile düzleştiriciyi bir arada sunan, Keratin Protect Düzleştirme Fırçası saçınız için harcadığız zamanı azaltmak için tasarlandı. Sadece dakikalar içinde, saçlarınızı sağlığından feragat etmeden düzleştirin ve kendinize has tarzınızı ifade edin. Gölge grisi ve pembe altın renkleriyle tarzını ortaya koyan büyük fırça başlığı, Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilen ısıtılmış seramik fırçalara sahiptir. Saçlarınızı derinlemesine kavrarken fırça içinde barındırdığı yağların kökten uca kadar saçınıza nüfuz etmesini sağlar. Bu şekilde sağlıklı görünen, pürüzsüz ve düz saçlara sahip olursunuz. Düzleştirici Fırça, nemi saçınıza hapsederek ipeksi bir yumuşaklığa ulaşmasını sağlar. Anti-statik iyonik teknolojisi, siz saçınıza şekil verirken negatif iyonların saçınıza aktarılmasını sağlayarak saçlarınızın kabarmasını engeller. 230ºC'ye kadar üç ısı ayarı ile, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu ısıda bakım yapmanızı sağlar ve düz uçları sayesinde saç köklerinize kadar rahatlıkla inebilirsiniz. Saçın doğal hacmini korumak için saçlarınıza, büyük tutamlar halinde, hızlı bir şekilde müdahale edebileceğiniz bir fırça geliştirdik. Bu sayede, kalın saçlara sahip olsanız dahi, saçlarınıza çok daha hızlı şekil verebilirsiniz. Düz. Güçlü. Gösterişli. HEPSİ BİR ARADA 2'si 1 arada ısıtmalı fırça, saçlarınızı düzleştirirken aynı zamanda şekil de verir. Yeni geliştirilmiş anti statik iyon teknolojisi sayesinde, tarzınıza saçlarınız kabarmadan erişebilirsiniz.


Teknik Özellikler

Teknik detaylar
Ayarlanabilir termostat Evet
İyonik fonksiyon Evet
Performans
Isı ayarları 3
İyon koşullanma Evet
Saç düzleştirme Evet
Saç kıvırma Hayir
Saç kurutma Hayir
Saç şekillendirme Hayir
Seramik ısıtma sistemi Evet
Teknoloji Ilık
Isı maksimum) 230 °C
Enerji yönetimi
Otomatik güç kapalı Evet
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL
6 99,80 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL
5 119,80 TL 599 TL
6 99,80 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 599 TL 599 TL
2 299,50 TL 599 TL
3 199,60 TL 599 TL
4 149,70 TL 599 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Remington CB7480 Keratin Protect Saç Düzleştirici Tarak Yorumları