Ücretsiz Kargo 

Stokta var

Remington AS8810 Keratin Protect Saç Şekillendirici

%7
İNDİRİM
859 TL
799 TL
6 x 133,17 TL = 799 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Sipariş adımlarında Teslimat seçeneği olarak “Aynı Gün Teslimat’ı seçin,
  • Seçtiğiniz ürün aynı gün en geç 22:00’da sizde olsun!

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 219,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 279,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Remington AS8810 Keratin Protect Saç Şekillendirici

Sıradan saç şekillendiricilerden çok daha fazlasını bir arada sunan Remington AS8810 keratin protect, estetik tasarımı ve güçlü donanımıyla yoğun ilgi gören ürünlerin arasında yer alır. Yenilikçi cihaz saç kurutma makinesi ve fırçanın yapabildiklerini tek noktada buluşturur. Kuaförde yapılmış gibi görünen saçlara bu modelle son derece hızlı ve zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Profesyonel seviyede işlem kabiliyetine sahip saç şekillendiriciyle tarzınıza istediğiniz dokunuşları rahatça yapabilirsiniz. Modelin güçlü yapısı ve pratik kullanımı saçları şekillendirme süresinin oldukça kısa olmasını sağlar. Böylece zaman ve enerji tasarrufu yapma imkanı sunar.

Remington AS8810 Saç Şekillendiriciyi Neden Almalıyım?

Profesyonel sonuçları evinize getiren Remington AS8810 keratin protect saç şekillendirici, ortaya koyduğu etkileyici performansla kullanıcılarından tam not almayı başarır. Cihazı tercih etmeniz için birçok farklı özellik ön plana çıkar. Kolay ve pratik kullanım sunması için özel olarak tasarlanan ürün, 1000 W gücündeki yapısıyla son derece hızlı bir şekilde saçlarınızı kurutur. Aynı zamanda böylesine güçlü bir motor istediğiniz dokunuşları yapmanızı kolaylaştırır. Cihaza pratik kullanım ve üstün performans kazandıran bir diğer özellik ise fırçanın döner başlı tasarıma sahip olmasıdır. Çift yöne dönme yeteneğine sahip olan başlıkla birlikte bukle ve dalgalarınızın hangi yönünü belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda cihaz eklenebilen kök destekleyici ile saç diplerinize tarakla müdahale etmek mümkün. Bu işlem saçlarınızın hacim kazanmasına yardımcı olur. Böylece saçlarınızda oluşturduğunuz bukleler çok daha güçlü ve canlı bir görünüm elde eder. Cihazın kurutma ve fırça işlevini kusursuz bir şekilde gerçekleştiren tasarımı sayesinde saçlarınızı oldukça kısa sürede şekillendirebilir ve her yere zamanında yetişebilirsiniz. Özel tasarımla birlikte gelen etkileyici saçlarla girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Remington AS8810 Keratin Protect’i Nasıl Kullanırım?

Hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz görünümü elde etmenizi sağlayan Remington AS8810 saç şekillendirici, kablolu bir kullanım sunar. Yenilikçi saç şekillendirici, 3 metrelik kablo uzunluğu ile geniş hareket alanı kazandırır. Modelin kompakt tasarımı ve ergonomik tutma yeri istediklerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Cihazın iki kademeli hız ve ısı ayarı mevcut. Bu ayarlamaları saç tipinize ve istediğiniz şekillere göre ayarlayarak istediğiniz sonuçlara sahip olabilirsiniz. Saçlarınız için doğru sıcaklığın uygulanması oluşabilecek yıpranmaların da önüne geçer. Bununla birlikte saçlarınızın uzun süre şeklini koruması için modelin soğuk üfleme özelliğini de kullanabilirsiniz. Sadece bir tuşa basarak soğuk üfleme özelliğini aktive edebilirsiniz. Ayrıca saç şekillendiricinin kolayca erişilebilen yön tuşuyla başlığın dönüş yönünü belirlemek de mümkün. Bu özellik sayesinde her kullanıcı kıvrımlarını istediği yöne doğru şekillendirebilir. Yeni nesil özellikleriyle fark yaratan saç şekillendirici modeliyle saç bakımınızı ve stilinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz canlı ve hacimli saçlara hızlı ve zahmetsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Remington AS8810 kullanıcı yorumları da ürünün ne kadar pratik bir kullanımı olduğunu bir kez daha gözler önüne serer.

Remington AS8810 Saç Şekillendirici Kimler İçin Uygun?

Remington AS8810 1000 W hava üflemeli döner şekillendirici modelinin ileri seviye donanımı ve pratik kullanım kazandıran özellikleri her kullanıcının beklentilerini karşılamayı başarır. Modelin güçlü yapısı saçlarınızın hızlı bir şekilde kurumasını sağlarken, bir yandan da döner başlı fırça istediğiniz tarzı oluşturur. Aynı anda birden fazla işlemin altından kalkabilen cihazla birlikte kuaförde yapılmış gibi görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Cihazın kullanışlı yapısının kazandırdığı avantajlardan bir diğeri 50 mm’lik termal karışık fırça ve 40 mm’lik termal yumuşak fırçadır. Bu farklı uzunluk ve özelliklere sahip fırçalar hem saçları hacimlendirme işleminde hem de doğal ve hareketli saçlar elde etmede kusursuz sonuçlar sunar. Böylece saçlarınız ve tercihinize uygun olan fırçayı seçerek her kullanımda yüksek verim elde edebilirsiniz. İki farklı fırçanın yanı sıra modelle birlikte gelen eklenti mevcuttur. Her parçayı rahat bir şekilde kullanmanızı sağlayan saç şekillendiricinin eklentinin kullanımı için açma ve kilitleme mekanizması bulunur. Bu mekanizma sayesinde eklentiyi istediğiniz an aktif hale getirerek kullanabilir ve diğer zamanlarda pratik bir şekilde kilitleyebilirsiniz. Remington AS8810 yorumlar ile daha önce cihazı deneme fırsatı yakalamış olan kullanıcıların düşüncelerini öğrenebilir ve aklınıza takılan noktalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Remington AS8810 Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Remington AS8810 saç şekillendirici modelinin güçlü donanımı, çok yönlü kullanımı, döner başlığı ve ek parçalarının her biri üstün performans sunsa da cihazın en çok öne çıkan özelliği şekillendirme işlemi yaparken bakım da sağlamasıdır. Modelin özel olarak tasarlanan gelişmiş seramik gövdesi saçlarınızın yıpranmasını engeller. Rahat bir şekilde saçlarınızı saran ve hareket eden saç şekillendiricinin gövdesi keratin ve badem yağı sunar. Bu özelliği sayesinde saçlarınız her kullanımda daha güçlü bir yapıya kavuşur. Bir yandan istediğiniz hacimli ve şekilli saçları elde ederken, diğer yandan saçlarınızın ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayabilirsiniz. Keratin ve badem yağıyla zenginleştirilen seramik gövde sayesinde saçlarınız parlak ve canlı görünümünü uzun süre boyunca muhafaza eder. Bununla birlikte saç bakımında fark yaratan bir diğer özellik kök kurumaları için de kullanılabilen kök destekleyici eklentidir. Remington AS8810 kullananlar ürünün ne kadar avantajlı olduğunu yaptıkları yorum ve görüşlerde belirtir. Eğer saçlarınızı pratik ve hızlı bir şekilde şekillendirmenizi ve aynı zamanda güçlü saç yapısına sahip olmanızı sağlayan bir saç şekillendirici arıyorsanız, Remington AS8810 modelini tercih edebilirsiniz.


Hızlı kurutma ve şekil verme için 1000W güç*


Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirilmiş gelişmiş gövde


2 ısı/hız seçeneği


Tarzınızı yakalamanız için soğuk hava üfleme fonksiyonu


Kolayca kullanılan yön tuşu ile dönüş yönünü belirleyin


50 mm termak karışık fırça


Farklı şekiller için 40 mm termal yumuşak fırça


Kök kurumaları ve hacim için Kök Destekleyici Eklenti


Eklenti açma ve kilitleme mekanizması


Asma aparatı


3 m dolaşmaz kablo


Keratın Protect Döner Başlı Fırça Saçlarınıza, saç kurutma makinesi ile fırçayı bir arada buluşturan, saç kurutma makinesi ve fırçaya ihtiyaç duymadan kuaförde fön çekilmiş gibi bir etki yaratan Keratin Protect Döner Başlı Fırça ile güçlü bir tarz verin. Kırık fön, her zaman moda olacak ve saçlarınızın güzel rengi ve durumunu ortaya koyar. Aynı anda bir saç kurutucu ve fırçayı kullanmak, en iyilerimiz için bile zor olabilir. Özellikle de zamana karşı yarışıyorsak! Artık gittiğiniz yerlerde gözleri üzerinize çevirecek parlak ve yüksek hacimli tarzları elde etmek sizin elinizde. Keratin Protect Döner Başlı Fırça, şık gölge grisi ve pembe altın renkleriyle, parlak, canlı ve salon kalitesinde saçları sadece bir ürün ile yapmak isteyenler için geliştirildi. Seramik kaplı pembe altın rengi gövdesi, hacimli, canlı ve sağlıklı görünen saçlara ulaşmanız için, saçlarınıza nüfus edecek olan Keratin & Badem Yağı ile zenginleştirildi. Güç. Stil. Hacim. Kolay kullanım için tasarlanan bu saç bakım ürünü, hızlı kurutma için 1000W'lık güce sahiptir ve size istediğiniz modeli yaratmak için ihtiyacınız olan güç ve kontrolü verir.* Çift yöne doğru hareket edebilen başlığı ile, kıvrımlarınızı istediğiniz yöne doğru vermenizi sağlar. En iyi sonuçlar için saçlarınızı %90 oranında kurulayın ve gerisini döner başlı fırçaya bırakın. Keratin Protect Döner Başlıklı Fırça, 50 mm'lik termal karışık fırça ve 40 mm'lik termal yumuşak fırça ile birlikte gelir. Bu sayede ister hacim, ister doğallıkla dans eden saçlar için istediğiniz boyuttaki fırçayı kullanabilirsiniz. Kök destekleyici eklenti ile saç diplerinize tarak ile ufak müdahalelerde bulunarak, saçlarınıza kolayca hacim verebilir ve her ortamda gözleri üzerinize çekecek bir saç stili yaratabilirsiniz. İki kademeli ısı ayarı ve soğuk üfleme tuşu, saç bakımınızı kendinize göre belirlemenizi ve hayat size ne sunarsa sunsun saç tarzınızı muhafaza etmenizi sağlar.


Teknik Özellikler

Teknik detaylar
Kablosuz Evet
Ayarlanabilir termostat Evet
İyonik fonksiyon Hayir
Güç 1000 W
Performans
Isı ayarları 2
İyon koşullanma Hayir
Saç kıvırma Evet
Saç kurutma Evet
Teknoloji buhar
Enerji yönetimi
Güç kaynağı AC
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
6 133,10 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
5 159,80 TL 799 TL
6 133,10 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 799 TL 799 TL
2 399,50 TL 799 TL
3 266,30 TL 799 TL
4 199,70 TL 799 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Remington AS8810 Keratin Protect Saç Şekillendirici Yorumları