RCF CX10G251 10" 300W 8 Ohm Coaxial Hoparlör
31.319,86 TL
Ürün Kodu: 789724432
Paylaş Kazan
  • 1-2 iş günü içinde kargoda
  • Pazar günü, resmi tatiller ve bayram tatilleri iş günü sayılmamaktadır.
Satıcı: MusicLightMarket
31.319,86 TL
Ürün Açıklaması
* Garanti bankası Bonus Flexi ve Bonus Genç bireysel kartlar için en fazla 3 taksit kullanılabilir.
  • Axess ve Bonus: Telefon kategorisinde 3 taksit, diğer kategorilerde 6 taksit,
  • Bankkart (Ziraat), QNB, Advantage, Paraf, Maximum: 3 taksit,
  • Yapı Kredi (YKB): 2 taksit imkanı sunulmaktadır.
Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.
Havale Bilgileri
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636
Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:
Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.
Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.
Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?