Preo Care PR023 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti

149 TL

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Preo Care PR023 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti

Kişisel bakımınızı erkek kuaförüne gitmeden de mükemmel şekilde gerçekleştirmek üzere işlevsel bir kişisel bakım seti almayı planlıyorsanız, Preo PR-023 Erkek Bakım Seti size hitap ediyor. Seyahate çıktığınızda yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde dizayn edilen ve birden fazla işlev sunan ürün, kablosuz kullanım imkânıyla size ekstra esneklik sağlıyor. Erişilebilir fiyat aralıklarına konumlandırılan Preo PR-023 erkek bakım seti yorumları ve değerlendirmeleri ile tüketicilere fikir veren yayınlardan, teknik yeterlilikleriyle yüksek puanlar alıyor.

Preo PR-023 Modelini Neden Almalıyım?

Sıklıkla seyahat ediyorsanız, kuaför ihtiyaçlarınızı kendiniz gidermek istiyorsanız, kuaför masraflarınızı azaltmayı hedefliyorsanız, tarzınızı doğrudan yansıtan saç ve sakalınızı kendiniz şekillendirmek arzusundaysanız, modeli satın alabilirsiniz. Bunun yanında hijyen konusunda özel beklentileriniz varsa ve kuaförlere, çeşitli nedenlerle gitmek istemiyorsanız, sinekkaydı tıraş hariç tüm gereksinimlerinize yanıt veren ürünü edinebilirsiniz. Simetrik kesimler gerçekleştirmek üzere yönelebileceğiniz model, ergonomik yapısıyla kullanım sırasında size asla rahatsızlık vermeyecektir. Ayrıca giriş seviyesi çözümlerde karşılaşılabilen tüy çekme ve dengesiz kesim yapma gibi istenmeyen durumları da yaşatmayacak cihaz, günlük yaşantınızın vazgeçilmez bir parçası hâline gelecek.

Özellikle saç ve sakalınızın uzunluğunun yanı sıra şeklinin daima aynı formda kalması için değerlendirebileceğiniz aygıt, favorilerinizin ve bıyıklarınızın uzunluğunu düzenlemeniz için de ideal. Beraberinde getirdiği dört farklı rehber tarak ile saç tıraşı, ense tıraşı, sakal düzeltme ve kısaltma, kulak ve burun tüylerinizi kesme gibi özellikler sunan ürün, kullanım kolaylığı sağlayan tasarımı ve dâhilî bataryasıyla beklentilerinizi karşılayacak. Cep telefonlarınızı şarj ettiğiniz adaptörlerle birlikte kullanabileceğiniz USB-A konnektörlü şarj kablosu ile şarj ettikten sonra tam iki saat boyunca kesintisiz şekilde çalıştırabileceğiniz bakım setini, kutu içerisinden çıkan temizleme fırçasıyla temizleyebilirsiniz. Eğer daha kapsamlı bir temizlik yapmak istiyorsanız, hava üfleyen birimlerle, hatta saç kurutma makinesinden destek alarak aygıtın üzerindeki tüyleri pratik şekilde uzaklaştırabilirsiniz.

Ürünün tercih edilebilirliğini artıran unsurlardan biri de uygun fiyatı. Aldığınız birkaç kuaför hizmetinin ederi kadar fiyatlandırmaya sahip kişisel bakım seti, kısa ve orta vadede kuaför giderlerinizi ciddi anlamda azaltmanızı sağlıyor.

Preo PR-023 Erkek Bakım Setini Nasıl Kullanırım?

Kutusundan çıkardığınızda sizi hem cihazın kendisi hem de başlıklar karşılıyor. Her bir rehber tarağın bir işlevi olduğunu göz önünde bulundurarak saç ve sakal düzenleme işlemlerine başlamanız gerekiyor. Bu noktada, ürünün kullanım kılavuzu size yol gösteriyor. Saçınızın ve sakalınızın sıklığı başta olmak üzere birçok parametre doğrultusunda kesim veya kısaltma uygulamasını, Preo PR-023 erkek bakım setinin size sağladığı avantajlarla gerçekleştirebilirsiniz

Tıraş makinesinin üst kısmındaki başlık bölümüne farklı genişliklerdeki rehber tarakları, tarak bağlantısından yardım alarak kolayca takabilirsiniz. Doğrudan saç ya da sakal kesme ve kısaltma işlemi uygulamayacak, kulak ve burun tüylerinizi kesecekseniz, burun-kulak temizleme başlığından destek almalısınız. Ense çizgisi, favori uzunluğu belirleme ve benzeri, hassas kesim süreçlerinde ise mikro ve dar başlık seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tüm bu uygulamalar esnasında cildinizin kuru olmasına dikkat etmelisiniz zira ürün, ıslak ciltle tıraş için uygunluk göstermiyor. Ayrıca kullanım sonrasında temizleme fırçasıyla hem ana başlığı hem de rehber tarakları temizlemeniz öneriliyor. Aksi hâlde başlıkta biriken tüyler, bir sonraki kesim veya kısaltma işlemlerinizi olumsuz etkileyebilir.

5000 mAh kapasiteli bataryası sayesinde saatlerce çalıştırabileceğiniz modeli, USB girişli şarj kablosuyla şarj ederek tam doluluğa ulaştırabilir, dilerseniz kişisel bakım işlemlerine devam edebilirsiniz. Şarj için cep telefonu şarj adaptörünü kullanabileceğiniz gibi taşınabilir şarj cihazı ve hatta bilgisayarınızın USB portundan destek alabilirsiniz. Modelin bataryası, hızlı şarj desteklemediği için adaptörünüzün hızlı şarj destekli olması, ürünün şarj hızını değiştirmeyecektir. Ayrıca tıraş makinesi, bilgisayar üzerinden şarj durumundayken cihazı herhangi bir şekilde çalıştırmanız önerilmiyor.

Preo PR-023 Erkek Bakım Seti Kimler İçin Uygun?

İş hayatı nedeniyle sıklıkla seyahat edenler başta olmak üzere Preo PR-023 erkek bakım seti tüm erkekler için uygun bir ürün. Kuaförde geçirdiğiniz zamanı kendinize ayırabilmenize olanak veren kişisel bakım seti, aynı zamanda saçlarınızı ya da sakallarınızı, dilediğiniz gibi şekillendirebilmeniz için de gayet yeterli. Tarzınızı, kendi dokunuşlarınızla değiştirmek istiyorsanız, daha önce hiç denemediğiniz saç ve sakal stillerinizi uygulamak üzere bir bakım seti arıyorsanız, Preo PR-023 modelini alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Bunun haricinde, erkek kuaförlerinde sırada beklerken sıkılıyorsanız ya da kişisel bakım konusunda kendinizi geliştirmeyi amaçlıyorsanız, ürüne yönelebilirsiniz.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Preo PR-023 erkek bakım setinin en çok öne çıkan özelliği, çok amaçlı kullanıma uygun yapısı ve ergonomik tasarımıdır. Tek bir cihazla saçınızı şekillendirebilmeniz, ense tıraşınızı gerçekleştirebilmeniz, sakalınızı şekillendirmeniz ve tamamen kesmeniz, çoğu zaman zahmetli bir işlem olan burun ve kulak tüylerinizi kesmeniz, bu ürünle mümkün oluyor.

Sürekli prize bağlı kalarak çalışmak zorunda olan cihazlardan, şarj edilebilir bataryasıyla ayrılan model, kablo nedeniyle hatalı kesim yapmanızın önüne geçiyor ve size, kullanım esnasında büyük bir serbesti kazandırıyor. Kişisel bakımınızı, evinizin dilediğiniz yerinde tamamlayabilmenize imkân tanıyan ürün, etkin olduğu anlarda yüksek düzeyde ses çıkarmayarak sizlere rahatsızlık vermiyor. Böylece modeli, günün ilerleyen saatlerinde de gönül rahatlığıyla kullanabilme şansı yakalayabiliyorsunuz.

Kişisel bakım için güvenle kullanabileceğiniz, ergonomik, çok işlevli, şarj edilebilir bataryalı bir erkek bakım seti arayışındaysanız, sepetinize Preo PR-023 erkek bakım setini ekleyin.


Geniş Başlık


Burun/Kulak Temizleme Başlığı


Dar Başlık


Mikro Tıraş Başlığı


3/4/5/6 mm Tarak Bağlantısı


3mm Rehber Tarak


6mm Rehber Tarak


9 mm Rehber Tarak


12mm Rehber Tarak


5000 mAh Pil Performansı Pilin Yeniden Şarj Edilme Süresi 60 Saat Pilin Şarj Süresi 2 Saat 9in1 Tıraş Makineleri Kafa Sayısı 4 2 Saat Kablosuz Kullanım 2 Saat Hızlı Şarj KUTU İÇERİĞİ; 9 ÇEŞİT BAŞLIK 1x ANA GÖVDE 1x USB GİRİŞLİ ŞARJ KABLOSU 1x YERLEŞTİRME TABANI 1x TEMİZLEME FIRÇASI ***Kutu içerisinde sadece USB girişli şarj kablosu bulunmaktadır. Adaptör yoktur.


Teknik Özellikler

Teknik detaylar
Bluetooth Hayir
Garanti kartı Evet
Renk Hayir
Güç LEDi Evet
Islak & Kuru Hayir
Koruma başlığı Evet
Kullanım kılavuzu Evet
Menşe ülkesi Çin
Mobil uygulama desteği Hayir
Pil kapasitesi göstergesi Hayir
Pil seviyesi düşük ikazı Hayir
Soğutma Hayir
Standart bağlantı USB
Turbo modu Hayir
Çalışma zamanı 60 dakika
Makas Evet
Enerji yönetimi
Güç kaynağı USB
Pil seviyesi göstergesi Hayir
Batarya gerekli Evet
Pil performansı 500 mAh
Performans
Çıkma favori kesici Hayir
Traş makinesi kafaları /bıçakları sayısı 4
Hızlı şarj Hayir
Tasarım
İletişim LED göstergeleri Şarj oluyor
Kontrol tipi düğmeler, Kablosuz
Menşe ülkesi Çin
Suya dayanıklı Hayir
Yıkanabilir Hayir
Paket içeriği
Piller dahil Evet
Şarj cihazı Evet
Temizlik fırçası Evet
Torba Hayir
Hızlı başlangıç rehberi Evet
Garanti kartı Evet
Güç kablosu dahil Evet
Kullanım kılavuzu Evet

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Preo Care PR023 9'u 1 Arada Erkek Bakım Kiti Yorumları