Philips S5585/35 5000 Serisi Islak Kuru Tıraş Makinesi

Ürün Kodu: 120242014
 • En geç 07 Ekim Cumartesi günü kargoda
Satıcı: HarikaFiyat PluS
3.599 TL
3.599 TL

Ürün Açıklaması

Profesyonel tıraş hizmetlerinden bireysel bakım süreçlerine kadar S5585/35 tıraş makinesi yanınızda. İster kuru ister ıslak formda kullanabileceğiniz S5585/35 Philips tıraş makinesi, markanın bu pazardaki başarısını da gözler önüne seriyor. 1 saate varan kablosuz kullanım imkânı sayesinde Philips S5585/35 ıslak kuru tıraş makinesi ile kesintisiz bir tıraş deneyimine hazırlanabilirsiniz. Ergonomik öncelikler ile tasarlanan cihaz bu sayede oldukça yumuşak ve konforlu tutma hissini de beraberinde getiriyor. Siz de markanın bu üstün tıraş makinesini kategorimizde ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Hemen alışverişe başlayarak Teknosa’ya özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Philips S5585/35 Tıraş Makinesini Neden Almalıyım?

Philips S5585/35 ıslak ve kuru elektrikli tıraş makinesi keskin bıçakları ile mükemmel bir tıraş deneyimi vadediyor. Cihazın donatıldığı SteelPrecision bıçakları konforlu ve son derece keskin bir kesim işlemine tabi tutuluyor. Bu bıçaklar dakikada 90 bin kesme işlemi sayesinde her harekette çok daha fazla kılı kolayca kesiyor. Böylece yüzünüzdeki tıraşladığınız bölgeler tek bir hamlede dahi etkili bir sonuca ulaşıyor. Philips S5585/35 series 5000 tıraş makinesi, kendiliğinden bilenen 45 yüksek performanslı bıçağı ile profesyonellerin de tercihi olabiliyor. Tüm bunlara ek olarak; kullanım kolaylığı sağlayan avantajlar da cabası. Örnek vermek gerekirse; Philips S5585/35 tıraş makinesi özellikleri içerisinde akıllı yüz kılı sensörü bulunuyor. Bu sensör sayesinde cihaz 125 kez kıl yoğunluğunu okuyabiliyor. Yoğunluğa göre kesme gücünü otomatik olarak ayarlayabilen cihaz, böylece her kıl tipine göre kendiliğinden özelleşebiliyor. Bu açıdan Philips S5585/35 tıraş makinesini kendinize almanızın yanı sıra, profesyonel işletmeniz için de tercih edebilirsiniz. Son derece esnek başlıklar ise 360 derece dönebiliyor. Böylelikle yüz kıvrımlarınıza mükemmelen uyum sağlayan cihaz, optimum cilt teması konforunu sağlıyor. Böylece eksiksiz ve çok rahat bir tıraş deneyimi de artık çocuk oyuncağı. Hızlıca şarj edip kablosuz olarak kullanabileceğiniz Philips S5585/35 hem ıslak hem de kuru ortamlarda çalıştırılabiliyor. Böyle tıraş rutininizi ihtiyaçlarına göre şekillendirebilir, hatta duşun altında dahi rahatça tıraş olabilirsiniz.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Philips S5585/35 ıslak – kuru elektrikli tıraş makinesini kullanırken dikkat edebileceğiniz noktalar da bulunuyor. Örnek vermek gerekirse; bunlardan biri cihazın şarj ve çalışma süresinde saklı. Philips S5585/35 tıraş makinesini tamamen şarj ederseniz 60 dakikaya kadar kablosuz bir şekilde tıraş imkânı sunuluyor. Tam şarj edilmiş pilin sunduğu bu konforun yanı sıra acelesi olanlar için de harika haberler var. 5 dakikalık hızlı şarj özelliğinden yararlanarak 1 tam tıraş için yeterli süreye de sahip olabilirsiniz. Cihazın üzerindeki LED ekran ile sezgisel kullanımın ayrıcalığını da keşfedebilirsiniz. Bu LED ekran önemli bilgileri gösteriyor ve en iyi ayarlamaları yapabilmenizi sağlıyor. Bu ekranda 3 seviyeli pil durumunu, temizleme önerisini ve seyahat kilidi göstergesini görebilirsiniz. Cihazı yolculuklarınızda yanınızda taşıyacaksanız da seyahat kilidini devreye sokarak güvenliği tesis etmeniz mümkün. Islak ve kuru kullanıma imkân tanıyan Philips S5585/35, duştayken jel ve köpük kullanarak dahi tıraş olmanızı sağlıyor. Bu açıdan hiçbir şüpheye gerek duymadan duşun altında dahi Philips S5585/35 tıraş makinesini kullanmak mümkün. Cihazı periyodik olarak temizlemeniz de avantajınıza olacaktır. Bu açıdan Philips S5585/35 elektrikli tıraş makinesini tek bir düğmeye dokunarak açabilirsiniz. Ardından tıraş makinesi başlığını çıkarabilir ve suda durulayabilirsiniz.

Philips S5585/35 Kimler için Uygun?

Philips S5585/35 1 saatlik çalışma süresi sayesinde kesintisiz bir tıraş deneyimi arayan geniş bir kitleye hitap ediyor. Tam doldurulmuş pilin ardından 60 dakika boyunca kullanabileceğiniz Philips S5585/35 elektrikli tıraş makinesi, böylece tek seferde birden fazla tıraşa yetecek bir süre tanıyor. Philips S5585/35 bu açıdan yalnız bireysel kullanımlarda değil, berber gibi profesyonel işletmelerde de tercih edilebiliyor. Cihaz, kullanım kolaylığı ve konforu sunmak için ıslak ortamlarda da çalıştırılabilecek şekilde tasarlanıyor. Örneğin, işten geldiniz ya da bir pazar günü yeni haftaya hazırlanıyorsunuz… Banyo yapmaya başladığınızda da duşun altında Philips S5585/35 tıraş makinesini jel ve köpük kullanarak çalıştırabilirsiniz. Cihaz bu açıdan ıslak kullanımı tercih edenlerin de seçeneği hâline gelebiliyor. Tıraş başlıklarına baktığınız zaman fark edeceksiniz ki Philips S5585/35 tıraş makinesi ekstra hassasiyet için geliştirilmiş bir tasarıma sahip. Bu yeni şekil sayesinde yüzey, kılları takip eden kanallar ile geliştiriliyor. Böylece kılları daha iyi bir konumda kesmek de katbekat kolaylaşıyor. Tıraş öncesinde cihazı şarj etmeyi unutanlar da 5 dakikalık hızlı şarjdan yararlanarak 1 tam tıraş için yeterli süreye hemen ulaşabiliyor. Tüm bunlar Philips S5585/35 elektrikli tıraş makinesinin hem bireysel hem de profesyonel kullanıma hitap ettiğini gösteriyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips S5585/35 yorumlarından da görülebileceği üzere, markanın bu tıraş makinesinin öne çıkan pek çok özelliği bulunuyor. Bunlar, kullanıcıların beklentilerine ve taleplerine göre önem sırasında yer değiştirebiliyor. Örneğin, cihazın kuru ortamlarda olduğu kadar ıslak şartlarda da kullanılabilmesi pek çok kullanıcının konfor talebine yanıt veriyor. Akıllı yüz sensörü sayesinde 125 kez kıl yoğunluğunu okuması da cihazın kesme gücünü otomatik olarak ayarlamasını sağlıyor. Philips S5585/35 bu açıdan farklı yüz ve kıl tiplerine adapte olabilmesi ile de dikkat çekiyor. Tıraş makinesinde yer alan hassas düzeltici de stilinizi tamamlamanız için harika bir fırsat sunuyor. Tıraş makinesinin gövdesine entegre olan bu düzeltici, bıyık ve favorileri düzeltmek için işleri kolaylaştırıyor. Siz de Philips S5585/35 fiyat bilgisi, ürün ayrıntıları ve çeşitli fırsatları burada bulabilir, hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.


SteelPrecision bıçakları


360-D Esnek başlıklar


Hair-Guide hassas başlıklar


Güç Uyum sensörü


Tek dokunuşla açılır


Islak veya kuru tıraş


Hassas düzeltici


60 dakika kablosuz tıraş


1 saat şarj süresi


LED ekran


Sürdürülebilir tıraş yeniliği


Cilde karşı hassas, güçlü tıraş
SkinIQ Teknolojisiyle
Philips 5000 Serisi, her hareketle daha fazla kıl keserek güçlü bir tıraş sunar*. Gelişmiş SkinIQ teknolojisiyle donatılmış bu tıraş makinesi, cildinizin daha fazla rahat etmesi için kıl kalınlığınızı algılayıp uyum sağlar.


Ürün Rengi Çalışma Süresi (Dk)
Mavi 60

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips S5585/35 5000 Serisi Islak Kuru Tıraş Makinesi
4.3
 • 5
  15
 • 4
  7
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  2
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.