Gürültü Seviyesi 75 dB

Philips FC9751/07 Powerpro Max Toz Torbasız Süpürge

Ürün Kodu: 115049427
 • En geç 13 Haziran Salı günü kargoda
Satıcı webdensiparis
5.990 TL
5.990 TL
Diğer Satıcılar (1)
6.999 TL

Ürün Açıklaması

Philips FC9751/07 Powerpro Max toz torbasız süpürge, en ince tozları bile %99,9 oranında toplamayı başaran yüksek emiş güçlü bir torbasız süpürge olma özelliği taşıyor. Siz de evinizi ideal biçimde temizlerken sağlığınız da düşünen böyle bir elektrikli süpürge almak isterseniz, ürüne sayfamız üzerinden birkaç tıkla sahip olabilir, kalite ve konforu aynı anda deneyimleyebilirsiniz.

Neden Philips FC9751/07 Powerpro Max Almalıyım?

Philips FC9751/07 Powerpro Max kullanımı, özellikle aile içinde alerjik bünyeye sahip bireylerin sağlığı açısından son derece önemli. Bunun yanı sıra ürünün SuperTurbo fırçası ve TriActive+ başlığı sayesinde tüm zeminlerde yüksek performans sergilemek amacıyla bu üründen faydalanmak mümkün. Ayrıca toz torbasız olan bu makinenin temizliği de oldukça pratik. Tek bir dokunuşla hijyenik biçimde toz boşaltımı yapabilmenize olanak tanıyan Philips FC9751/07 toz torbasız süpürge ile temizlik yaparken işiniz epey kolay. Ayrıca Philips fc9751/07 toz torbasız elektrikli süpürge, PowerCyclone 8 ile, bu özelliğe sahip olmayan cihazlara kıyasla daha uzun süreli emiş gücü sağlıyor. Bu özel teknoloji, tozu ayırmak için havayı siklonik hazne içinde anında ivmelendirmek üzere tasarlanmış. Siklonik haznedeki bu süper hızlı dönme hareketi, temizliğinizde fark yaratmanız için çalışıyor. Kısacası, PowerCyclone 8 teknolojisi hava akışını ve performansı üst seviyelere taşıyarak A sınıfı temizlik vadediyor. Bu kadar yüksek emiş gücüne rağmen oldukça sessiz çalışabilen Philips FC9751/07 Powerpro Max toz torbasız süpürge, sadece 75dB ses seviyesine sahip. Böylece Philips FC9751/07 Powerpro Max toz torbasız süpürge ile temizliğinizi mümkün olan en sessiz biçimde ve kısa sürede bitirip kendinize ve sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. İki parçalı metal teleskobik borusu, iki litrelik toz kapasitesi, on metre çalışma yarıçapı, SmartLock boru bağlantısı ve dahili aksesuar saklama alanıyla ev temizliğinizin olmazsa olmazı niteliğindeki bu elektrik süpürgesi her bakımdan sizi mutlu etmeye geliyor.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Philips FC9751/07 Powerpro Max torbasız elektrikli süpürgeyi kullanırken ürünün Alerji Kilit sisteminin kapalı olduğundan emin olmanızda fayda var. Bu sayede makine, zeminlerde bulunan tüm ince tozları, temiz ve ultra hijyenik bir ortam sağlamak için hapsediyor. Bunun yanı sıra, ürünün toz haznesini her kullanım sonrası boşaltıp temizlemeniz, Philips FC9751/07 Powerpro Max elektrik süpürgesini uzun vadede verimli biçimde kullanabilmeniz için oldukça önemli. Bunu da tek bir tuşla kolayca yapmak mümkün. Ayrıca ürünün genel bakımı esnasında süpürgenin elektrik bağlantılarından ayrıldığından emin olmanız gerekiyor. Aksi halde istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ayrıca ürünün yedi metrelik kablosu da ev temizliği yaparken geniş bir alana hakim olmak için son derece ideal. Siz de bu işlevsel, şık tasarıma sahip ve yerden tasarruf ettiren toz torbasız elektrik süpürgesinin üstün özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız, ürünü buradan birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

Philips FC9751/07 Powerpro Max Kimler için Uygun?

Allergy H13 filtre sistemi ile alerjik bünyelere sahip kişiler ve SuperTurbo başlığıyla evcil hayvan besleyenler için son derece uygun olan Philips marka FC9751/07 Powerpro Max torbasız elektrikli süpürge, Allergy UK onay sertifikasına sahip. Dolayısıyla ortamdaki alerjenleri kısıtlama ve yok etme konusunda uzmanlarca test edilmiş ve etkinliği kanıtlanmış olan bu ürünü gönül rahatlığıyla ev temizliğinde kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünün SuperTurbo fırçası, başlığın içindeki dönme hareketiyle evcil hayvanların tüylerini rahatlıkla toplayarak halılarınızı derinlemesine temizlemek için ideal. Siz de halılarınızdaki ve koltuklarınızdaki evcil hayvan tüylerinden kurtulmak ve ortamınızı daha hijyenik hale getirmek istiyorsanız, Philips FC9751/07 Powerpro Max torbasız elektrikli süpürgeyi sayfamız üzerinden satın alarak mutlaka denemelisiniz.

Philips fc9751/07'nin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Philips FC9751/07 Powerpro Max'in en çok öne çıkan özelliği, ürünün İngiliz Alerji Kurumu tarafından alerji onay sertifikasına sahip oluşu ve PowerCyclone 8 özelliğidir. Alerji Kilit sistemi ve ideal tasarlanmış fırça başlıkları sayesinde bu cihaz, zeminlerdeki en ufak toz parçacıklarının bile neredeyse tamamını kendi toz haznesi içine hapsediyor. Böylece ailedeki alerjik bünyeli bireyler için hijyenik ortamlar yaratan Philips FC9751/07 Powerpro Max toz torbasız süpürge, tüm zeminlerde yüksek performans için ev temizliğini önemseyen herkes tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerden. Tüm bunların yanı sıra tek seferde 3 temizlik hareketi kullanmak üzere üretilmiş olan TriActive+ başlık, Philips FC9751/07 Powerpro Max toz torbasız elektrikli süpürgenin tüm zeminlerde en yüksek performansı vermesini sağlıyor. Başlığın özel olarak tasarlanmış tabanı halılardaki tozları derinlemesine ve nazikçe temizlerken, ön kısımda yer alan geniş açıklık da daha büyük kalıntıları toplamak için çalışıyor. Başlığın yanlarındaki hava kanalları ve fırçalar ise duvarların ve mobilyaların kenarlarındaki tozları hızlıca alıyor. Böylece tüm zeminleri ideal biçimde süpürebilen Philips FC9751/07 Powerpro Max ile eviniz temiz, içiniz rahat oluyor. Son olarak, Philips FC9751/07 Powerpro Max torbasız elektrikli süpürge, 900W motora sahip. Bu bakımdan kendi sınıfının en yüksek emiş gücüne sahip cihazları arasında yer almayı başaran Philips fc9751/07, dakikada 50.000 devirden yüksek verimliliğiyle adından söz ettiriyor. Ürünün toz haznesini temizlemek içinse tek elinizi kullanmanız yeterli. Zira bu kısım tek elle boşaltım yapabilmek adına özel olarak tasarlanmıştır. Toz haznesi, belirtildiği gibi belli aralıklarla temizlendiğinde, her seferinde yüksek emiş gücü üreten bu süpürgeye hemen şimdi sahip olmanız mümkün.


Yüksek verimliliğe sahip 900 W motor


%99,9 toz toplama**


PowerCyclone 8 teknolojisi


Alerji kilit sistemi


TriActive+ başlık


SuperTurbo fırça


Allergy H13 filtre


Allergy UK


Birlikte gelen aksesuarlar


Dijital güç kontrolü


Hijyenik toz boşaltma


Entegre fırça


Güçlü emiş gücüne sahip Philips PowerPro Max üstün temizlik performansı için tasarlanmıştır. PowerCyclone 8 teknolojisi ve TriActive+ başlığımız, tüm zeminlerde harika sonuçlar verir.


Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik
5500 505 292 292
Gürültü Seviyesi Kablo Uzunluğu Toz Kapasitesi Yıkanabilir Filtre
75 dB 7 M 1, 00-3, 99 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Philips FC9751/07 Powerpro Max Toz Torbasız Süpürge
5.0
 • 5
  142
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek