Disney Collection Oyuncak Fiyatları ve Modelleri

Oyuncak

Oyuncak için 0 ürün bulundu

Disney Collection

Disney izleyicilerle buluşturduğu her filminde, çocuklara sunduğu her animasyonda unutulmayan karakterler yaratmayı başarıyor. Disney gerek kanalında yayınladıkları gerek ayrı animasyonları sayesinde her zaman ilgiyle izlenen bir yapım olmuştur. Bu yönüyle Disney kült olan birçok animasyona imzasını atıyor. Animasyonları izleyen çocuklar oradan çıkan karakterle kendilerine yeni ve çok geniş hayal dünyaları yaratıyorlar. Bu oyuncaklar bazı çocukların yemek arkadaşı bazı çocukların uyku arkadaşı olur. Doğan her yeni bir film yeni yıldız karakter ve yeni bir seriyi de beraberinde getiriyor. Birçok Disney filminin yarattığı çok sevilen karakterler birçok aksesuara, kıyafete, çantaya, oyuna, oyuncaklara resim ve desen olmuştur. Bu çok sevilen her karakterin oyuncakları ve eşyaları çocuktan yetişkine birçok kişinin tercih ettiği oyuncaklar olmuştur.

Disney Oyuncak Çeşitleri Nelerdir?

Disney oyuncakları çıkan her yeni filme genişleyen çok çeşitli ve birbirinden farklı ürün yelpazesine sahiptir. Mickey Fare'nin Kulüp Evi, Winnie the Pooh, Karlar Ülkesi, Tinker Bell, Disney Prenses, Kayıp Balık Dori, Oyuncak Hikayesi, Prenses Sofia, Minnie Fare, Arabalar, Aslan Koruyucular, Doktor Dottie, Marvel, Matter, Mikey Fare, Prenses Rapunzel, Alis, Miles Yarının Ötesinde, Yıldız Savaşları, Prenses Elena bu karakterlerin sadece bir kısmıdır. Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com'da bu geniş yelpazedeki ürünleri müşterilerine sunar. Disney oyuncak çeşitleri şu an ki yetişkin grubunun da çizgi film karakterlerinden başlayıp son çıkan animasyon filmine kadar oluşan sayısız oyuncağa sahiptir. En eskilerden birisi olan Donald Duck, Daisy, Pluto ve Goofy; animasyon olarak kült bir içeriğe sahiptir. Donald Duck ve Daisy birer ördek ve Pluto ve Goofy ise bir köpektir. Eğlenceli maceraları sayesinde ilgiyle izlenir.

Disney Oyuncak Fiyatları

Disney bu yapımları yaparken nasıl geniş bir kitleye hitap etmesi adına çalışmalar yaptıysa yapılan oyuncakların ve karakterleri taşıyan simgelerin de aynı şekilde olması yönünde çabalamıştır. Teknosa da bu konuda aynı şekilde davranmıştır. Teknosa'da bu karakterlerin küçük, orta her çeşidinin her modeli bulunmaktadır. Bu oyuncaklar yumuşak yapıya sahip olup küçük boylar 9cm'dir. Elde yıkanabilir özellikte ola pelüş oyuncaklar polyester malzemeden yapılmıştır. Orta boy pelüşler ise 18 cm boyundadır ve yumuşak özelliktedir. Bu uygun fiyatlı oyuncaklar küçük ve orta boyutlar da değişiklik göstermekle birlikte en çok tercih edilenlerdendir. Hem ucuz hem pahalı seçenekleriyle her cebe hitap eden Teknosa oyuncak konusunda da geniş kitleye ulaşmak amacındadır. Disney'in bu işe başladığında ortaya koyduğu ilk animasyondan şu ana kadar yaptığı son animasyona kadar en sevilen her karakteri Teknosa'da kolayca bulmak mümkün!