Çok Satanlar

Next 7601 A Usb Wifi Anten

Ürün Kodu: 110240794
 • En geç 03 Şubat Cuma günü kargoda
Satıcı Bises Teknoloji
%23
259 TL
199 TL
%23
259 TL
199 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Next 7601 A Usb Wifi Anten

Internet anteni veya internet çubuğu olarak da bilinen Wi-Fi antenler, internete kablosuz olarak erişmeyi sağlayan küçük bir USB cihazdır. Next 7601 A USB Wi-Fi anten, dahili Wi-Fi özelliği bulunmayan uydu alıcılarına kablosuz internet özelliği ekler. Next markasına ait uydu alıcılar için tasarlanan bu cihaz; kablosuz bağlantı özelliği bulunmayan masaüstü bilgisayar, ses sistemi, oyun konsolu ve IPTV gibi çok sayıda cihaz ile de kullanılabilir.

Next 7601 A USB Wi-Fi Anteni Neden Almalıyım?

Next 7601 A USB Wi-Fi antenin en temel önceliği, Wi-Fİ özelliği olmayan uydu alıcısını kablosuz bir uydu alıcısına çevirmektir. Özellikle modeme erişimin zor olduğu alanlarda kablosuz bağlantı büyük kolaylık sağlar. Modeminiz uydu alıcınızdan farklı bir alanda bulunuyorsa kablolu bağlantı için uzun bir Ethernet kablosuna ihtiyacınız olacaktır. Ethernet kablosunun farklı odadan çekilmesi hem masraflı hem de zorlayıcı olabilir. Next Wi-Fi anteni ise bu sorunu tamamen ortadan kaldır. Kablo kirliliği yaşamadan tek bir aparat ile kablosuz bağlantı kurabilmek mümkün olur.

Wi-Fi dongle, USB ağ adaptörü, internet çubuğu veya USB mobil geniş bant çubuğu isimleri ile de anılan Wi-Fi çubuğu, tak kullan yapıda tasarlanır. Son zamanlarda oldukça popüler olan kablosuz internet antenleri kapalı alanlar için esnek kullanım olanakları sunar. Kullanımı ve kurulumu son derece kolay olan Next Wi-Fi çubuğu, sabit hat bağlantılarına kıyasla hem çok yönlüdür hem de hareket halindeyken kullanıma olanak tanır. Uydu alıcılarının fonksiyonlarını geliştiren Next internet çubuğu, çok sayıda cihaz arasında kablosuz ağ oluşturabilmek için de tercih edilebilir.

Next 7601 A USB Wi-Fi Anteni Nasıl Kullanırım?

Tak çalıştır özelliğe sahip olan ürün, Next uydu alıcınızın arka, ön veya yan bölümüne konumlandırılan USB portuna takılarak kullanılır. USB 2.0 ve USB 3.0 gibi eski ya da yeni nesil USB portları üzerinden kullanılabilen anten, birkaç saniye içerisinde aktif hale gelir. USB girişi olmayan veya yazılım olarak kablosuz bağlantıyı desteklemeyen uydu alıcı cihazlar için ise ürünün kullanımı uygun olmayabilir. Bu açıdan uydu alıcınız üzerinde USB portunun bulunup bulunmadığı ve yazılım desteğinin kablosuz bağlantıyı destekleyip desteklemediği mutlaka kontrol edilmelidir.

Ürünü uydu alıcısına bağladıktan sonra ilk olarak kontrol edilmesi gereken yer, uydu alıcısı menüsü içerisinde yer alan kablosuz bağlantı seçenekleridir. Ürün otomatik olarak aktif hale geldiği için herhangi bir donanım tanıtma veya sürücü güncellemeye ihtiyaç duyulmaz. Kablosuz bağlantı menüsünden modeminize ait olan kablosuz ağı bulmanız ardından da kablosuz ağ şifrenizi ilgili alana girmeniz yeterli olacaktır. Kablosuz bağlantı kurulduğu anda cihazınızın internet erişimi de sağlanır. Bu sayede uydu alıcınız ile gelen multimedya içeriklerine ve diğer online içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Next 7601 A USB Wi-Fi Anten Kimler İçin Uygun?

Ürün, uydu alıcısını kablosuz olarak da kullanmak isteyenler için uygundur. Next YE-7601 USB anten; markanın ürün yelpazesi içinde yer alan Next 2000 FTA/HD/USB/HD CX, Next 2023, 2053, 2071, Next Kanky HD, Next Black II S Plus ve Next Punto+S uydu cihazları ile tam uyumlu olarak çalışır. Ürün üzerinde bulunan hareketli anten, istenilen konuma kolayca çevrilebilir. Antenin hareketli olması dar alanlarda kullanıcılara kurulum için esneklik sunar. Cihazın özellikleri ve ideal bant genişliği sayesinde kaliteli ve stabil internet erişimi sağlanır.

Her ne kadar Next 7601 A USB Wi-Fi anten, uydu alıcıları üzerinde kullanım için tasarlanmış olsa da laptop, masaüstü bilgisayar, oyun konsolu ve dijital ses sistemi gibi elektronik cihazlarda da kullanımı destekler. Windows 7 ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarda herhangi bir donanım güncellemesi yapmadan tak kullan şeklinde kablosuz bağlantı sağlanabilir. Diğer aygıtlarda ise harici yazılımlar ve sürücü desteği ile kurulum yapılabilir. Farklı cihazlar arasında kablosuz ağ oluşturma imkânı, Next 7601 A USB Wi-Fi antenin diğer bir kullanım alanı içinde gösterilebilir. Birden çok cihaz, ortak kablosuz ağ üzerinden veri paylaşımına açılabilir.

Ürünün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

En uygun maliyetle ve en pratik şekilde kablosuz internete sahip olmayan bir cihazı Wi-Fİ bağlantıya uygun hale getirmek, ürünün en önemli özelliği olarak gösterilebilir. Kullanıcılar tarafından bırakılan Next YE-7601-A USB Wi-Fi anten yorumları da ürünün pratikliği üzerine yoğunlaşmaktadır. Wi-Fi antenini kullanmak için ürünü sadece USB portuna bağlamak ve mevcut kablosuz ağ şifresi ile eşleştirmek yeterlidir. Donanım tanımlama süreçlerine ve karmaşık kurulum işlemlerine ihtiyaç duyulmaması da ürünü daha elverişli hale getirir. Ayrıca ürünün boyutları ve yapısı itibarıyla hafif ve ufak olması sayesinde onu dilediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Kullanım ihtiyaçlarınız gereği kablosuz bir uydu alıcısına ihtiyacınız varsa ve mevcut cihazınızda dahili Wi-Fİ özelliği bulunmuyorsa TV deneyiminiz dilediğiniz gibi olmayabilir. Bu durumda yeni bir uydu alıcısı almanız gerekebilir. Tam olarak bu noktada devreye giren Next USB Wi-Fi anten, kullanmakta olduğunuz uydu alıcınızı değiştirmeden güncelleyebilmenizi sağlar. Sizi büyük bir masraftan kurtaran pratik anten, dayanıklı yapısı ve sade bileşenleri sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Siz de uydu alıcınız, bilgisayarınız veya oyun konsolunuz için kablosuz bir Wi-Fi aparatı arıyorsanız yeni nesil Next YE-7601-A USB Wi-Fi anteni kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Cihazınızı kolayca kablosuz hale getirebilir; hızlı, kolay ve pratik bir şekilde internete erişimin keyfini yaşayabilirsiniz.


WİFİ


ANTEN


•IEEE 802.11 b/g/n Uyumluluk •802.11n Standardı için Yüksek Hız, Kararlılık ve İletişim Performansı (Tek Anten ile 150 Mbps'e Kadar Hız) •MT-7601 Ana İşlemci •WEP, TKIP, AES, WPA, WPA2 Güvenlik Standartları •5.0 dbi Anten •Windows XP, Vista, Windows 7, Linux İşletim Sistemleri Desteği


Ürün Rengi Wi-Fi Desteği
Siyah Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Next 7601 A Usb Wifi Anten
4.5
 • 5
  14
 • 4
  10
 • 3
  2
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.