text.skipToContent text.skipToNavigation

Mikser

KATEGORÄ°LER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Mikser kategorisinde 7 adet ürün bulundu.

Mikser

Mutfaktaki en temel yardımcılardan biri olan mikser, elektrikli küçük ev aletleri kategorisinde en çok aranan üründür. Elektrik öncesinde de manuel olarak çalıştırılan el mikseri; çorba, püre vb. yemekleri pürüzsüz hale getiren bir çırpıcıdır. Günümüzde ise birçok farklı aparatı sayesinde karıştırıcı, çırpıcı ve doğrayıcı gibi ek fonksiyonlara da sahiptir. Teknosa küçük ev aletleri kategorisinde yer alan mikser ve blender modellerini inceleyerek, eviniz ve aileniz için en doğru ürünü seçebilirsiniz.

Zamandan kazanmak için ister iş yeri ister evinizde kullanmak üzere yapacağınız en doğru tercih olan mikserler; meyve ve sebzeleri ezmek, kesmek ya da suyunu çıkarmak için idealdir. Sert yiyeceklerde ise paslanmaz bıçaklı aparatları ile parçalama işleminde son derece yeterlidir. Sıvı ya da katı karışımları karıştırıcı ve çırpıcı olarak kabul gören mikser setleri; güçlü motorları ve kesme, doğrama, rendeleme, dilimleme ve çırpma gibi ekstra fonksiyonları ile kışlık hazırlıklarınızdan, pastane işi ürünlere ve ana yemeklere kadar çok çeşitli alanda kullanılabilir.

Hazırlanan gıdanın mükemmel karışımı ve lezzeti için her evde bulunması gereken mikserler, genellikle kek ve yumuşak hamurlu gıdaların üretiminde kullanılan yardımcılardır. Mikserlerin sıvı malzeme ve koyu malzeme karışımı için en az iki farklı karıştırma ucu bulunmaktadır. Mükemmel karışım için doğru malzemeler ile doğru mikser aparatlarını seçmek gerekmektedir. Ayrıca karışım hızını da doğru kademede seçmek tarifinizde fark yaratmanızı sağlayabilir.

Mikser fiyatları ve mikser modelleri

Evlerimizde mutfak robotu olarak adlandırdığımız ancak buna karşılık çok daha az yer kaplayan mikser seti tipindeki ürünler; pratik saklama özellikleri ve ana gövdesine takılıp sökülen parçalarıyla günümüzde çok daha tercih edilir hale gelmiştir. Geleneksel ve el blenderı olarak, iki tipte karşınıza çıkacak mikser modelleri; hız seçenekleri, fonksiyonları, motor gücü, bıçak özellikleri ve doğrayıcı kabı haznesinin olup olmamasına göre fiyatlanır. Hafif çırpma ve karıştırma işlemleri düşünülerek tasarlanan el blenderlarına karşılık geleneksel blenderlar, güçlü motorları ile daha fazla iş görmesi nedeniyle daha çok tercih edilmektedir.

Mikser satın almadan önce ihtiyaç duyacağınız; hız, motor gücü, bıçak özellikleri ve ekstra fonksiyonları belirleyerek, en doğru ürünü satın alabilirsiniz. Teknosa, mikser kategorisinde sunulan birçok marka ve fiyat alternatifi içinden, ihtiyacınıza yönelik doğru ürünü, aradığınız satın alım avantajlarıyla yakalayabilirsiniz. Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com’da satışa sunulan mikser modellerinin özelliklerini inceleyerek fiyatlarını karşılaştırıp sizin için en uygun fiyatlı ürünü seçebilirsiniz.

Sinbo, Arçelik, Arzum gibi yerli markalara ve Tefal, Philips gibi dünya markalarına Teknosa ile ulaşabilirsiniz. Türkiye’de elektrikli modellerinden çok daha önce evlerde kendine yer bulan mikser markaları arasında en çok tercih edilen; yerli üretim olması ve fiyat avantajlarıyla öne çıkan Sinbo, Arçelik ve Arzum yer almaktadır. Tefal ve Philips gibi dünya devleri ise kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Teknosa’da birçok modelini bulabileceğiniz Arzum mikser fiyatları, performanslarına göre çeşitlenmektedir. Bıçak kalitesi, motor gücü ve ürün özelliklerine göre artış gösteren fiyatları, Teknosa’nın özel kampanya ve indirimlerinden faydalanarak yakalayabilirsiniz.