0.0 (0 Değerlendirme)

Microsoft 365 İş (Elektronik Lisans)

Ürün Kodu: 125250682
Satıcı: TEKNOSA
5.099 TL
5.099 TL

Ürün Açıklaması

Elektronik Lisanslı Üründür

ESD-Microsoft 365 İş Standart yazılım paketi, bulut destekli olmazsa olmaz Office araçlarıyla geliyor. Microsoft 365 İş Standart; faturalama, randevu zamanlama ve ayırma dahil olmak üzere tüm cihazlarınız için tasarlanmış iş hizmetleri ve uygulamalarıyla birlikte ekiplerin birbirleriyle gerçek zamanlı olarak iş birliği yapmasına olanak tanıyor. Siz de böyle bir ofis yazılım programına sahip olup verimliliğinizi artırmak isterseniz, ürünü sayfamız üzerinden birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

Neden Microsoft 365 İş Standart Yazılım Paketi Almalıyım?

Microsoft 365 İş Standart yazılım paketini satın almak için geçerli sebepleriniz var. Öncelik bu yazılım, tamamen kurumsal ihtiyaçları karşılamak üzere hazırlanmış. Bu üründe her zaman güncel ve verilerinizin güvende kalmasına yardımcı olan profesyonel e-posta, çevrimiçi depolama ve ekip çalışması araçları yer alıyor. Kısacası, işletmenizi yönetebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız üretkenlik araçlarını bu pakette bulabilirsiniz. Örneğin, iş hayatında kullandığınız takviminizin, kişilerinizin ve notlarınızın tüm cihazlarda eşitlenmesini veya onlara tüm diğer cihazlarınızdan erişebilmeyi istiyorsanız Microsoft Exchange uygulamasını çok seveceksiniz. Exchange, canlı ve tanıdık bir Outlook deneyimi aracılığıyla kullanımı kolay ve kurumsal bir e-posta uygulaması olarak tanımlanıyor. Bunun yanı sıra Microsoft Teams aplikasyonu da kurumsal işletmeler için oldukça faydalı. Dizileştirilen ve kalıcı sohbet seçenekleri, ekip üyelerinin güncel kalmasını sağlayan dosya paylaşımı, orijinal içerik üzerinde birlikte yazma ve mevcut proje verilerini düzenleme yeteneği ile proje yönetimi gibi pek çok avantajı içinde barındıran bu uygulamayı da Microsoft 365 İş Standart yazılım paketinde bulmak mümkün. Siz de işinizi ve ekiplerinizi daha verimli hale getirmek için bir araç arıyorsanız, bu her şey dahil yazılım paketini sayfamız üzerinden birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

Ürünü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Microsoft Office 365 İş Standart yazılımını kurarken ve kullanırken birkaç noktaya dikkat etmekte fayda var. Öncelikle bu yazılım en fazla 300 kişiye kadar kullanıcıyı destekliyor. Bu sayıdan fazla kullanıcı için ek bir paket satın almanız gerekebilir. Bunun yanı sıra aboneliğinizi iptal etmeye karar verdiğinizde, verilerinize ne olacağını merak ediyorsanız, endişe edeceğiniz bir durum söz konusu değil. Zira Microsoft 365 aboneliğinizi iptal etmeye karar verirseniz, verilerinizi (ekip sitelerindeki e-posta adresiniz ve belgeleriniz gibi) indirebilir ve başka bir konuma kaydedebilirsiniz. Aboneliğinizi iptal etmeden önce verilerinizi kaydedin. Aboneliğinizi iptal ettikten sonra Microsoft 365 hesabınızla ilişkili veriler 90 gün boyunca sınırlı işleve sahip bir hesapta yöneticileriniz tarafından erişebilir olacaktır. Bunun yanı sıra, işinizi büyüttüğünüzde bu paketin içeriği sizi tatmin etmemeye başlıyorsa, farklı bir Microsoft 365 planına geçiş yapmanız da pekala mümkün. Örneğin aboneliğinizi bir Microsoft 365 İş planından Microsoft 365 Kurumsal planına yükseltebilirsiniz. Ayrıca planları birbiriyle birleştirmek de elinizde. Ancak bu adımda plan düzeyinde bazı lisans sınırlamalarının olduğunu da unutmayın. Ayrıca bu yazılım programının kurulumu da son derece zahmetsiz. Öncelikle, ürünü Windows işletim sistemlerinde başlatmak için Office'in bu sürümüyle ilişkilendirdiğiniz hesapla oturumunuzu açmanız gerekiyor. Oturumunuzu açtıktan sonra giriş yaptığınız hesap türüyle eşleşen adımları ekrandan takip ederek ilerlediğiniz kurulumu hızlıca yapmanız mümkün. Eğer Mac bilgisayarlarda yükleme yapacaksanız da süreç aynı. Bu aşamada dikkat edeceğiniz tek bir unsur var. Office'i şirketinizin Microsoft HUP olarak kişisel kullanım amacıyla satın aldıysanız, burada oturum açamayabilirsiniz. Yükleme yardımı bulmak için Office'i HUP aracılığıyla yükleme bağlantısını incelemeniz faydalı olacaktır. Tüm bu kıstaslara dikkat ederek Microsoft 365 İş Standart yazılım paketinizi gönül rahatlığıyla kullanabilir, işinizden üst düzey verimi elde edebilirsiniz.

Microsoft 365 İş Standart Kimler için Uygun?

Microsoft 365 İş Standart yazılım paketi kurumsal düzeyde ekip, e-posta ve süreç yönetimini iyileştirmek isteyen herkes için uygun bir yazılım paketi olarak buradaki yerini alıyor. Bu program sayesinde ihtiyacınız olan hizmetleri ayırma denetimi; e-posta onayları, takvim davetleri ve dostça anımsatıcılar alma özellikleriyle randevuları zamanlamayı ve yönetmeyi basitleştirerek müşterinizin sadakatini artırmanız mümkün. Üstelik bu programı istediğiniz bilgisayara kurarak dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kullanmakta da özgürsünüz. Kısacası Microsoft 365 İş Standart yazılım paketiyle işiniz ve ekipleriniz planlı ve programlı bir şekilde çalışarak tüm işletmeye olumlu katkı sunuyor.

Bu Yazılımın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Microsoft Office 365 İş Standart yazılımının en çok öne çıkan özelliklerinden biri tüm yararlı uygulamaların tek bir yerde sunulması. E-postadan ekip sohbetlerine veri paylaşımından takvim randevularına kadar pek çok yararlı uygulamayı bu pakette bulmak mümkün. Örneğin e-postalarınızın yanı sıra takvim ve kişilerinizi de düzenli olarak bulabileceğiniz Outlook uygulamasıyla ekiplerin birbiriyle, müşterilerle ve paydaşlarla olan iletişimi son derece düzgün ve tek tip olabiliyor. Diğer yandan Microsoft Teams özelliği ise şirketteki departmanların kendi aralarındaki iş akışını konuşabildiği bir sohbet kanalı olarak faaliyet gösteriyor. Bu da ekip içi iletişime olumlu katkı sunan unsurlardan. İçeriği paylaşıp yöneterek ekip çalışmasını destekleyen SharePoint, kuruluşlar genelinde sorunsuz iş birliğini teşvik eden değerli bilgilere erişimi kolaylaştırıyor. Buna ek olarak Word, Excel, PowerPoint, Access ( yalnızca PC) ve Publisher (yalnızca PC) gibi uygulamalar da ekstra olarak bu yazılım paketinde yer alıyor. Tüm bu uygulamalar Microsoft Office 365 İş Standart yazılım paketi içinde kullanıcılara sunuluyor.


İşinizi kurun
Microsoft 365 ile verimliliğinizin korunmasına ve artmasına yardımcı olurken işlerinizi tamamlayın. Her zaman güncel olan ve verilerinizin güvende kalmasına yardımcı olan profesyonel e-posta, çevrimiçi depolama ve ekip çalışması araçlarıyla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapın.

Her zaman kullanılabilir
Hizmetlerinizin yüzde 99,9 kesintisiz çalıştığını ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle sağlandığını bilerek içiniz rahat etsin.

Yerleşik güvenlik
Beş katmanlı son teknoloji güvenlik ve proaktif izleme özelliği ile müşterilerin verilerini güvende tutun.

Kolay kurulum
BT uzmanlığına gerek duymadan şirketiniz genelinde Microsoft 365’i dağıtın ve yönetin. Birkaç dakikada kullanıcı ekleyip kaldırın.

Yardıma hazır
Telefonla veya sohbetle yanıtlar, nasıl yapılır kaynakları ve kolay kurulum ile hızlı düzeltmeler için diğer Microsoft 365 müşterileriyle bağlantılar sunan Microsoft Desteğine güvenin.


Dil Kullanıcı Lisansı Sayısı Minimum İşlemci Hızı
Türkçe 1 1000

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Microsoft 365 İş (Elektronik Lisans)
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.