Çok Satanlar

Logitech G402 Hyperıon Fury Kablolu Mouse (Siyah)

Ürün Kodu: 125087172
 • En geç 01 Şubat Çarşamba günü kargoda
Satıcı TEKNOSA
Ek Garanti İster misiniz?
829 TL
829 TL
Diğer Satıcılar (3)
Satıcı GTI BİLİŞİM
Satıcı GpnTeknoloji
Satıcı Ebrar Bilgisayar
Ürün Açıklaması

Logitech G402 Hyperıon Fury Kablolu Mouse (Siyah)

FPS türündeki yapımlar başta olmak üzere güncel bilgisayar oyunlarıyla zaman geçiriyor, fare ile yaptığınız hamlelerin daha isabetli olmasını arzu ediyorsanız, Türkiye ve dünyanın en çok tercih edilen oyuncu faresi modellerinden Logitech G402 Hyperion Fury tam size göre. Geliştirdiği oyuncu ekipmanları, ses birimleri ve bilgisayar çevre ürünleriyle adından söz ettiren Logitech’in oyuncuları memnun eden modeli, güncel özellikleri ve dayanıklı yapısıyla oyun seanslarınızın daha keyifli ve verimli geçmesine yardım ediyor. Logitech tarafından hazırlanan G Hub yazılımı ile tüm teknik imkânlarından yararlanabileceğiniz Logitech G402 Hyperion Fury fiyat açısından erişilebilir aralıklarda seyrediyor.

Logitech G402 Hyperion Fury Oyuncu Mouse’unu Neden Almalıyım?

Rekabetçi oyunlara zaman ayırıyor, internet üzerinden arkadaşlarınızla çoklu oyunculu FPS ve TPS oyunlar oynuyorsanız, rakiplerinizin önüne geçebilmek için Logitech G402 Hyperion Fury gaming mouse modelini satın alabilirsiniz. 1 milisaniye rapor hızıyla mouse ile gerçekleştirdiğiniz tüm hamleleri zaman kaybetmeden ekranda görebilmenize yardım eden ürün, Fusion Engine hibrit algılayıcı teknolojisinin de desteğiyle hiçbir hareketinizi kaçırmıyor.

Yüksek çözünürlüklü bir monitör kullanıyorsanız ve farenizle gerçekleştirdiğiniz hamleleri, minimum efor sarf ederek gerçekleştirmeyi hedefliyorsanız, kendi içerisinde döngü destekli DPI çözünürlük değiştirme olanağı sunan Logitech oyuncu faresini edinebilirsiniz. 300 ila 4000 DPI (CPI) arası çözünürlük sunan ve 50’şer DPI’lık artırımlara müsaade eden modelle, etkili atışlar yapabilir, karakterlerinizi konforlu şekilde yönetebilirsiniz.

Sahip olduğunuz mouse pad ile tam uyumluluk gösterecek, aynı zamanda size kablosuz fare konforu sunabilecek bir oyuncu mouse’u edinmeyi hedefliyorsanız, ürünü tercih edebilirsiniz. Logitech G402 kablosuz fare kullanan teknoloji ve oyun meraklılarının da kolayca adapte olabileceği oyuncu mouse’ları içerisinde yer alıyor. Ayrıca ürünü, gerek Logitech imzasını taşıyan gerekse diğer markaların hazırladığı mouse pad’lerle birlikte değerlendirebilirsiniz.

Bilgisayar çantanıza yerleştirip yanınızda taşıyabileceğiniz hafif bir fare almayı planlıyor, Logitech’in şık tasarımlı oyuncu fareleri ilginizi çekiyorsa, tereddüt etmeden ürüne yönelebilirsiniz. Çarpıcı tasarımı ve hafif yapısı ile gün içerisinde laptop çantanıza yerleştirip taşıyabileceğiniz modeli, 144 gramlık ağırlığı sayesinde zorlanmadan kullanabilir, oyun seanslarınızın yanında masaüstü araçlarını değerlendirirken de fareden yararlanabilirsiniz.

Oyun oturumlarınızda farenizi biraz yoruyor, edindiğiniz oyuncu faresinin dayanıklı olmasını bekliyorsanız hem tuşları hem de tabanıyla dayanıklılık noktasında iyi iş çıkaran Logitech G402 Hyperion Fury oyuncu mouse’unu seçebilirsiniz. 250 km boyunca kullanıma dayanıklı tabanlarıyla uzun süreler boyunca yanınızda olan fare, her biri programlanabilir yapıdaki 8 tuşunun sayısız kere tıklanabilmesine imkân tanıyor.

Logitech G402 Hyperion Fury Oyuncu Mouse’unu Nasıl Kullanırım?

Tak çalıştır özelliğine sahip olan ve bu sayede herhangi bir yazılım yüklemeden de doğrudan çalıştırabileceğiniz oyuncu faresini, 2,1 metrelik kablosunun ucunda yer alan USB-A konnektörü ile bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Microsoft imzalı Windows 7 ve üzeri işletim sistemleriyle uyumlu yapıdaki farenin DPI ayarlarını özelleştirmek, mekanik aktivasyonlu tuşlarına atamalar yapmak ve diğer teknik özelliklerini kişiselleştirmek için Logitech G Hub adlı yazılımı kurmanız gerekiyor.

Modelin üzerinde yer alan LED aydınlatma, DPI seviye değişikliğine göre değişiklik gösteriyor. Böylece oyun içerisinde DPI ayarı yapmadan, fare üzerinden gerçekleştireceğiniz çözünürlük ayarlarını doğrudan fare üzerinden görmeniz mümkün oluyor. Özellikle farklı silah türlerinin kullanıldığı FPS oyunlarında LED aydınlatma, işlerinizi oldukça kolaylaştırabiliyor.

Logitech G402 Hyperion Fury Kimler İçin Uygun?

Sağ eliyle fare kullanan, el boyutu orta ve üzeri büyüklüklerde olan, bilgisayar karşısında olduğu müddetçe kendisine konfor sağlayan, oyun seanslarında ise başarı kazandırabilen bir fare edinmeyi planlayan herkese hitap eden ürün, hardcore oyuncuların da favorisi oluyor. Programlanabilir yapıdaki 8 tuşu, özel tarama mekanizmalı algılayıcısı, dayanıklı tabanı ve kullanım rahatlığı sağlayan uzun kablosuyla oyun sahalarında fırtınalar estirmek isteyen oyun tutkunlarının en önemli ekipmanına dönüşen Logitech G402 Hyperion Fury, markaya özgü keskin hatlarıyla şık bir oyuncu mouse’u arayışında olanların da ilgisini çekiyor.

Logitech G402 Hyperion Fury Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Oyuncular için özgün çözümler sunan ve ürettiği bilgisayar çevre birimlerini, güçlü yazılımlarla destekleyerek oyun tutkunlarının takdirini kazanan Logitech’in geliştirdiği G402 Hyperion Fury, birçok özelliği ile öne çıkıyor.

Ürünün, öne çıkan özelliklerinin başında ise şüphesiz tarama teknolojisi ve DPI ayar imkânları geliyor. Fusion Engine hibrit algılayıcı ile güçlendirilerek farklı zeminlerde etkili sonuçlar alabilmenize olanak veren fare, yalnızca cam yüzeylerde hedeflendiği şekilde kullanılamıyor.

Oyuncu faresinin, toplam sekiz adet özellik atanabilir tuşla donatılması, ürünün bir diğer öne çıkan özelliği olarak değerlendiriliyor. Özellikle FPS, MOBA ve rol yapma oyunlarında, teknoloji ve oyun meraklılarının gereksinim duyacakları tüm işlevleri diledikleri gibi fare tuşlarına atayabilmelerine olanak veren Logitech G402 Hyperion Fury, bu yönüyle kendi sınıfındaki modellerden ayrılıyor. Tuş atama işlemi, yalnızca oyunlar için geçerli olmuyor aynı zamanda kullanıcılar diledikleri takdirde masaüstü yazılımlarını kullanırken de Windows işletim sistemi ve diğer yazılımlarla ilintili kısayolları ya da işlevleri mouse’a tanımlayabiliyor.

Modelin dayanıklı olması ve uzun ömürlü kullanım için uygunluk göstermesi, başta oyuncular olmak üzere herkesin takdirini kazanan özelliklerinden biri oluyor. Yoğun geçen oyun seanslarına karşı dayanıklılık sergilemesi, tuşlarının ve tabanının uzun soluklu kullanımlar için hazırlanması, ürünün tercih edilebilirliğini artırıyor.

Eğer siz de hâlihazırda kullandığınız farenin yapısından ve teknik özelliklerinden memnun değilseniz, Logitech G402 Hyperion Fury ile hemen tanışabilir, ürünü zahmetsizce sepetinize ekleyebilirsiniz.


Fusion Engine. Our exclusive Fusion Engine delivers the highest tracking speed yet.


8 programmable buttons. Achieve great results with the default configuration straight out of the box. Or, set up one-button triggers for actions that typically require digging into menus.


On-the-fly DPI shifting. Make the right moves in any game situation. Shift through up to 4 DPI settings, from pixel-precise targeting (250 DPI) to lightning-fast manoeuvres (4,000 DPI).


Constant communication. With a 1-ms report rate, you can be confident that no matter how precise or fast your moves are, they will be communicated to the game at the highest possible speed.


Absolute comfort. We used thermal imaging to determine the right materials and zones to give the optimal feel and function. Lightweight materials and super-low friction feet help ensure that your gaming sessions last as long as you can.


Özellikler Fusion Engine yüksek hızlı tarama Ultra hızlı oyun deneyimi için gelişmiş algılayıcı teknolojisi Hyperion Fury, Logitech Delta Zero teknolojisiyle üretilmiş optik algılayıcıyı, özel Fusion Engine™ hibrid algılayıcıyla birleştirerek 500 IPS'in üzerinde tarama hızına ulaşıyor. 8 adet programlanabilir G tuşu Tarzınızı oyununuzla uyumlu hale getirmek için özelleştirin Mouse'unuzu 8 programlanabilir G tuşuyla özelleştirin. İster el bombası fırlatın, ister çantanıza erişin. Her şey elinizin altında. İsteğe bağlı Logitech Gaming Software her şeyi kolaylaştırıyor. Oyun sırasında DPI değişikliği Oyununuzu daha kolay kontrol etmeniz için 4 farklı ayar Dört farklı DPI ayarı arasında anında geçiş yapın. Göz açıp kapayıncaya kadar kaçmadan önce (4000 DPI), düşmanınızı anında haklayın (250 DPI) Oyun sırasında süper hızlı DPI değiştirme özelliğiyle, savaşın ortasında bile hassas hareket etme imkanı. 32-bit ARM işlemci Eskisinden de akıllı Hyperion Fury yerleşik ARM işlemcisi, inanılmaz tarama hızlarına ulaşmak için Fusion Engine'i kullanırken, siz de en sevdiğiniz makroları kaydedip yeniden oynatmanın keyfini çıkarırsınız. Logitech Gaming Software ile Hyperion Fury üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz makroları oluşturun ve atayın 1ms Bildirme hızı; Sürekli iletişim 1 ms rapor hızıyla, hareketleriniz can sıkıcı gecikmeler olmadan USB yoluyla yüksek hızda iletilir. Rahat ettiren tasarım Daha fazla oyun oynayabilmeniz için maksimum rahatlık G402 Hyperion Fury; G400s'in tasarımında gerçekleştirilen güncellemeler ile sizin rahatınız için üretilmiştir. G402 Hyperion Fury kompakt tasarımı ve kullanılan dayanıklı malzemeler sayesinde uzun ömürlü ve konforlu bir oyun deneyimi sunar Yüksek hızda tıklama Yüksek yanıt verme yeteneğiyle güç sizin elinizde Ayrıştırılmış sol ve sağ tuşlar sayesinde artan yüksek yanıt verme yeteneği. Yüksek hızlı tıklama özelliği sayesinde, yoğun çatışmalar sırasında bile yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Daha hızlı, daha rahat tıklama özelliği Hyperion Fury'yi diğerlerinden ayırıyor.


Güç Kaynağı Kablo Uzunluğu Buton Tipi Dönüş Türü
Kablo 2, 13 Basmalı butonlar Tekerlek
Form Faktörü Hareket Çözünürlüğü Tuş Sayısı Yenileme Yanıt Süresi
sağ-el 4000 8 1
Ağırlık Derinlik Genişlik Ürün Rengi
144 136 72 Siyah
Yükseklik
41
Teslimat Bilgileri

Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00'dan sonra , hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 250 TL ve altı işlemlerde ise 9,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 6 gün boyunca (Pazar hariç) sadece İstanbul için saat 16:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat hizmeti hafta içi 1000 TL üzeri ücretsiz olup, 1000 TL altı 19,90 TL’ dir, hafta sonu 1000 TL üzeri 29,90 TL, 1000 TL altı ise 49,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ertesi Gün Teslimat

Ertesi gün teslimat hizmeti 5 gün boyunca (Cumartesi – Pazar hariç) İstanbul dahil 16 ilimiz'den saat 14:00' a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan ertesi gün teslimat fırsatı 12,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Ertesi Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için ürünlerinizi (satılabilirliğin kaybetmiş ürünler hariç) kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Satılabilirliğini kaybetmiş ürünler (vakumlu/jelatinli ambalajı açık/yırtık ürünler, sim kart takılmış cep telefonu ve cep bilgisayarları, kurulumu yapılmış LCD TV, PC, Notebook vb cihazlar, kartuşu açılmış yazıcı, faks makinesi, ambalajı açılmış tek kullanımlık ürünler, kulaklık, yazılımlar vb), satışı Operatör Temlikli/Sözleşmeli yapılan ürünler ile kişisel bakım ve hijyen ürünlerinin ambalajlarının açılması durumunda değişim/iade işlemleri gerçekleştirilemez.

İade ürünün geleceği adres Teknosa Lojistik Merkezi Depo İade Grubu Barış Mah. 1804 sok. No:5 G1 DEPO KAPISI Gebze-Kocaeli’dir.

Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. UPS Kargo ile göndereceğiniz ürünler için anlaşma kodumuz olan EY6521 ileterek 0850 255 00 66 numaralı telefondan kurye çağırabilir veya https://go.ups.com.tr/kuryecagir üzerinden kurye talep edebilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır.Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Logitech G402 Hyperıon Fury Kablolu Mouse (Siyah)
5.0
 • 5
  41
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.