Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

Logitech G Logitech G 910-005283 G305 Lıghtspeed Kablosuz Gaming Mouse

Ürün Kodu: 125088186
 • En geç 07 Mart Perşembe günü kargoda
Satıcı: GTI BİLİŞİM
1.319 TL
1.319 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (3)
Satıcı
1.499 TL
1.319 TL
Satıcı
TEKNOSA
1.559 TL
Satıcı
1.739 TL

Ürün Açıklaması

Oyun oynarken profesyonel düzeyde performans için çok uygun olan Logitech G305 Lightspeed Kablosuz Gaming Mouse üst seviye teknolojiye sahip bir cihazdır. Logitech G305 ekonomik bir fiyatla son teknolojiyi bir araya getirebilmiş ve yoğun performans amaçlı tasarlanan bir mousedur. Yeni jenerasyon kablosuz oyun deneyimini oyun severlere sağlayan G305 mouse modelini inceleyebilirsiniz.

Logitech G305 Lightspeed Kablosuz Mouse Modelini Neden Almalıyım?

Logitech G üst düzey mühendislik ve tasarımıyla gecikmelerde denge ve bağlantı problemlerini çözebilmek için sağlam bir çözüme sahiptir. Üretilen çözüm ile kablolu performansı sağlayan profesyonel seviyede bir model olan G305 ortaya çıktı. Logitech markasının mühendisleri sensöründen yazılımına devre sistemlerinden dizayna kadar kusursuz bir teknoloji üretimi yapmak istemiştir ve bu proje sonucunda G305 modeli tasarlanmıştır. Logitech’in tecrübeli ekibi oldukça verimli ve yenilikçi bir tasarımla hiçbir şey eksik kalmadan her bileşeni test ederek bu mouse modelini geliştirmiştir. Yalnızca 99 gram ağırlığa sahip model hafif tasarımıyla ve verimli pil kullanımı ile oldukça kullanışlı bir üründür. Tıklamalarda ise kullanım için gerekli olan kuvvet azaltılarak en yoğun oturumlarda yüksek performans alabilmenizi sağlayan ürün, profesyonel düzeyde bir oyuncu deneyimi sağlamasıyla da dikkat çekicidir. Sağlamlığı, hafif dizaynı, fazla alan kaplamaması ve dahili USB nano alıcısıyla G305 modeli oyun severler için ideal bir çözümdür.

Logitech G305 Lightspeed Kablosuz Mouse Modelini Nasıl Kullanırım?

G305 modeli ile günde 8 saate kadar bile performans modunda oyun oynanırsa bir aylık verimli bir kullanım sağlanır. Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming mouse black modelinin yazılımını bilgisayara kurabilirsiniz. Yazılımın menüsünde iki şekilde tasarruf modunu ya da performans modunu tercih edebilirsiniz. Bir gamer için performans modu uygunken yazı yazan ya da iş için mouse modelini tercih edenler tasarruf modunu kullanırsa oldukça üst düzey performans alabilir. Tasarruf modunda kullanımlarda HERO sensör sayesinde model, aylarca süren pil ömrüne sahiptir. Böylece bir kablosuz modeline geçişte akla takılan ilk sorun olan pil süresi problemi ortadan kalkar. Ayrıca bu mouse modeli Logitech markasının diğer bütün modellerinde kullanılan benzer teknik özellikleri barındırdığı için üstün oyun performansı sunar. HERO sensörün çözünürlüğünü yazılım menüsünden kişileştirerek oyun performansınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca yazılım menüsünde mouse modelinin 6 adet tuşuna atama yaparak oyunlarda kendi becerinize göre ayarlama yapabilirsiniz. Model ne çok büyük ne de çok küçük bir üründür. Boyut olarak oldukça ideal olan mouse modeli ergonomik tasarımıyla öne çıkar. Ayrıca daha hafif bir pil takarak modelin ağırlığını düşürebilirsiniz. Oyun oynarken üst düzey DPI çözünürlüğü sayesinde ürünü çok fazla kaldırıp indirmek zorunda kalmazsanız. Böylece mouse oyun oynama esnasında oldukça iyi bir performans ve konfor sağlar. G305 tasarım olarak iki elle de kullanılabilecek bir mouse modelidir. Tuşların tıklamaları ise harikadır. Sol tıklamalarda ise hafif kavisli bir şekle sahip buton oldukça iyi bir hassasiyete sahiptir. Gerginlik ve hassaslık bakımından oldukça iyi bir konfor sağlayan tuşlar tıklamalarda oyun içinde rahatlık ve konfor sağlar. Tuşların hissiyatı elinizin altında fark edilecek bir şekildedir. Fare tekerleği ise adımlı bir hissiyat sunar. Orta sertlikte bir kullanım sunan fare tekerleğini kullanırken oyunlarda üstün performans alabilirsiniz.

Logitech G305 Lightspeed Kablosuz Mouse Modelini Kimler İçin Uygun?

Logitech G305 Lightspeed mouse oyunlarda profesyonel düzeyde performans almak isteyenleri memnun eder. Ayrıca Logitech G305 fiyat bakımından profesyonel düzeyde performans alabilmeyi ancak çok pahalı olmayan bir model satın almak isteyenlere hitap eder. Ayrıca mouse pil ömrü uzun olan ve tasarruflu kullanılabilen bir model arayanlara yönelik bir üründür. Sağlam ve dayanıklı yapıya sahip oldukça kullanışlı bir model arayanlara ürün, hitap edebilmektedir. Ayrıca G305 uzun yıllar boyunca aynı düzeyde performans alınabilecek bir ürün arayanlara yöneliktir. Uzun yıllar boyunca kalitesiyle kullanıma uygun ürün sahip olduğu teknolojiyle de dikkat çekici bir mouse arayanlara uygun bir çözüm sağlar.

Logitech G305 Lightspeed Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming mouse modelinin HERO sensörü üstün performansıyla dikkat çekicidir. HERO sensör Logitech G modelinin üst düzey performansının yanında 10 kata kadar verimlilikle çalışan devrimci yeni optik algılayıcıdır. HERO sensör oldukça kullanışlı bir yumuşatma ve filtreleme sağlar ve 200 DPI’dan 12000 DPI’a geçiş sunarak muhteşem düzeyde doğru ve net performans sağlar. Logitech G305 ile 5 seviyede olacak şekilde 5 adede kadar sensör profili kaydedebilirsiniz. Logitech G305 Lightspeed wireless gaming mouse black modelinin en çok öne çıkan özelliği HERO sensörüdür. HERO sensör teknolojisiyle cihaz devrim niteliğinde bir yenilik olarak sağladığı performansın ve verimliliğin yanında tam anlamıyla çığır açan bir tasarımdır. Yeni jenerasyon oldukça iyi düzeyde performanslı ve uzun kullanım ömrü bulunan oyuncu aksesuarları ürünlerinde kullanım için dizayn edilmiş HERO algılayıcı teknolojisi türünün ilk örneğidir. G305’in hızına devamlı olarak kare hızı işleme ayarı yapabilen modelin teknolojisi, akıllı bir güç dengeleyicidir. Bu üst düzey performans sağlayan teknoloji güç tüketimini de düşürür. Böylece AA enerji düzeyinde bir pil ile 250 saatlik pil ömrü sağlanır. Siz de yüksek teknolojiye sahip ve kullanışlı bir mouse modeli arıyorsanız Logitech G305 Lightspeed Kablosuz Gaming Mouse modelini hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.


The next-generation optical HERO sensor delivers incredible performance and up to 10x the power efficiency over previous generations, with 400 IPS precision and up to 12,000 DPI sensitivity


Ultra-fast LIGHTSPEED wireless technology gives you a lag-free gaming experience, delivering incredible responsiveness and reliability with 1 ms report rate for competition-level performance


G305 wireless gaming mouse boasts an incredible 250 hours of continuous gameplay on just 1 AA battery; switch to Endurance mode via Logitech G HUB software and extend battery life up to 9 months


Wireless does not have to mean heavy, this lightweight computer mouse provides high manoeuvrability at only 99g thanks to efficient lightweight mechanical design and ultra-efficient battery usage


The durable, compact design with built-in nano receiver storage makes G305 not just a great portable USB gaming mouse, but also a great travel companion, use with a gaming laptop and play anywhere


LIGHTSPEED KABLOSUZ HERKES İÇİN
G305, ekonomik fiyatla son teknoloji yenilikleri bir araya getiren, yoğun performans için tasarlanmış LIGHTSPEED kablosuz oyun mouse 'udur.

HERO SENSÖR
HERO, Logitech G’nin üstün performansın yanı sıra 10 kata kadar enerji verimliliği (önceki nesille karşılaştırıldığında) sunan devrim niteliğinde yeni optik algılayıcısıdır. HERO algılayıcı sıfır yumuşatma, filtreleme veya 200'den 12.000 DPI'a geçiş ile olağanüstü derecede doğru ve istikrarlı performans sunar. G305, her birinde en fazla 5 DPI seviyesi olmak üzere 5 adede kadar profili yerleşik belleğe kaydedebilir.

LIGHTSPEED KABLOSUZ
Logitech G uçtan uca mühendislik ve tasarım aracılığıyla gecikme, stabilite ve bağlantı sorunlarını çözmek üzere sağlam bir kablosuz çözüm geliştirdi. Ortaya çıkan sonuç ise kablolu performansına ulaşan profesyonel düzeyde kablosuz bir çözüm olan LIGHTSPEED oldu.

ULTRA UZUN PİL ÖMRÜ
HERO algılayıcı ve LIGHTSPEED kablosuz, aylarca oyun oynamanızı mümkün kılan olağanüstü verim sunar. Tek bir AA pille 250 saate kadar oyun oynama özelliği sunar. Logitech Gaming Software ile seçilebilecek Dayanıklılık modunda tipik kullanımla 9 ay sürecek şekilde ayarlanabilir.

ULTRA HAFİF
Logitech G'de kablosuz oyun mouse'unun ağır olması gerekmez. Yalnızca 99 gram ağırlığındaki G305, hafif mekanik tasarımı ve ultra verimli pil kullanımıyla son derece hafiftir.

6 ADET PROGRAMLANABİLİR TUŞ
G305'in solunda ve sağındaki birincil anahtarları 10 milyon tıklamaya dayanıklıdır. G305'te ayrıca 1 adet orta tuş, DPI düğmesi ve Logitech Gaming Software'le (LGS) dilediğiniz gibi programlayabileceğiniz iki adet yan düğme bulunur.

MEKANİK DÜĞME GERGİNLİĞİ
Mekanik düğme gerginliği ve ayrılmış düğmeler, sağ ve sol birincil mouse düğmelerinin tutarlılığını iyileştirerek tıklama için gereken kuvvetin azaltılmasına yardımcı olur. Böylece en yoğun oyun oturumlarında dahi sorunsuz kullanabileceğiniz net ve güvenilir bir düğme performansı elde edersiniz.

İSTEDİĞİNİZ YERDE OYNAYIN
Dayanıklılığı, hafif tasarımı, az yer kaplaması ve dahili USB nano alıcı saklama bölmesiyle G305, mükemmel bir yol arkadaşıdır.


Güç Kaynağı Buton Tipi Dönüş Türü Form Faktörü
Piller Basmalı butonlar Tekerlek sağ-el
Hareket Çözünürlüğü Işıklandırma Rengi Tuş Sayısı Yenileme Yanıt Süresi
12000 Mavi, Yeşil, Kırmızı 6 1
Ağırlık Derinlik Genişlik Ürün Rengi
99 116, 6 62, 1 Siyah
Yükseklik
38, 2

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit sunulmaktadır.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Logitech G 910-005283 G305 Lıghtspeed Kablosuz Gaming Mouse
4.9
 • 5
  158
 • 4
  10
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 8 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
2+2ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2+1'e Varan
2+1'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi , 750 - 30.000 TL arası siparişlerinizde Vakıfbank kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.