text.skipToContent text.skipToNavigation

Kulaklıklar

KATEGORÄ°LER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Kulaklıklar kategorisinde 429 adet ürün bulundu.

Kulaklık Çeşitleri

Teknosa, birçok kulaklık çeşidini alternatif markalar ve fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Kulaklık satın almak isteyen müşteriler sadece marka değil, model odaklı da bir seçim yapabilir. Örneğin telefon kulaklığı almak istiyorsanız telefonunuzun markasına ve özelliğine uygun bir seçim yapmalısınız. Bu alanda en popüler olan kulaklık çeşitleri, iPhone kulaklıkları ve Samsung kulaklıklarıdır.

Kulaklık çeşitleri yalnızca markalar ile sınırlı değildir. Kablolu ve kablosuz kulaklıklar, mikrofonlu ve mikrofonsuz kulaklıklar, Bluetooth modelindeki kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar, kulak üstü kulaklıklar gibi birçok farklı özellikte satışa sunulan kulaklıkları Teknosa mağazalarında veya Teknosa.com’da bulabilirsiniz. Kulaklıkların çeşitlerine göre belirli fiyatları olmasa da genellikle her kulaklığın her fiyat aralığına ait bir marka tarafından üretilmiş modelleri vardır. Kulaklığın kalitesi, özellikleri, hassasiyeti ve tasarımındaki işçilik arttıkça fiyatları da bu özelliklere göre değişmektedir.

Bluetooth Kulaklık

Günümüzde git gide yaygınlaşan ve en çok tercih edilen kulaklık tipi Bluetooth kulaklıklardır. Bluetooth kulaklıklar çeşitli özellikleriyle yoğun tempoda yaşayan kullanıcılara birçok pratik avantaj sağlamaktadır. Bu özelliklerden ilki, telefon görüşmeleri ile ilgili olandır. Eğer çok sık telefon görüşmesi yapıyor ve bu esnada sorun yaşıyorsanız, Bluetooth kulaklıklar size kolaylık sağlayabilir. Bu kulaklıkların öncelikli özelliği, telefon konuşması sırasında telefon ile bir bağlantı kurmanıza gerek kalmadan ve temas etmeden görüşmeyi yapabilirsiniz.

Bluetooth kulaklıklar tek kulak için ya da iki kulak için olmak üzere iki farklı şekilde satışa sunulmaktadır. Tek kulak için üretilmiş olan Bluetooth tipi kulaklıklar, genellikle araç sürücüleri ve organizatörler için alternatif bir çözümdür. Eğer sadece müzik ve telefon görüşmelerini kolay yoldan gerçekleştirmek için Bluetooth kulaklıklarından alacaksanız, çift kulak için olanlar size sesi daha kaliteli bir şekilde aktarabilir.

Sporcu Kulaklıklar

Günümüzde spor yaparken sıradan kulaklıkları kullanmak gittikçe zorlaşmaktadır. Spor esnasında fazla hareket etme bazı modeldeki kulaklıkların kulaktan düşmesine, kablosunun dolanmasına ve kimi zaman kulaklığın hasar almasına sebep olmaktadır. Kulaklıkların fazla çeşitte olması, spor için alternatif kulaklık modelleri üretilmesini sağlamaktadır. Spor esnasında kullanılacak olan kulaklıklar, bilgisayar kulaklıklarından ve telefon kulaklıklarından farklı özelliklerde olmalıdır.

Spor için alternatif kulaklığı ararken, kulaklığın modeli hariç dikkat etmeniz gereken detaylı özellikler vardır. Teknosa, kulaklık konusunda hem internetten hem de mağazalarından tüm detay bilgilerini vermektedir. Kulaklıkların kablo uzunlukları, şarj süreleri, hassasiyetleri, frekans aralıkları ve tepkileri, ağırlıkları gibi birçok özellik her ne kadar önemsiz gözükse de spor yapmanızı oldukça kolaylaştırır.

Kulaklık Markaları

Teknosa, kullanıcılar için birçok çeşitli kulaklık markası fırsatı sunmaktadır. Tüketiciler kulaklık satın alırken birçok sebebe göre karar verebilir. Kulaklığın türü, fiyatı, kullanışlı olması, müşteri memnuniyeti, görünümü gibi birçok özellik müşteriler tarafından kontrol edilir. Müşterilerin en çok tercih ettiği kulaklık markaları: Sony, Pioneer, Sunix, Philips ve Preo’dur. Bunların yanı sıra; çok fazla çeşitte kulaklık modelleri sunan TTEC, Poweraway, JBL, Beats markaları da Teknosa’da satışa sunulmaktadır. Bu markalar diğerlerine kıyasla daha fazla çeşitte kulaklık üretmektedir.

Ayrıca Apple, Logitech, Flash, Samsung Teknosa’da satışa sunulmaktadır.  Boubou, Thomson ve Vivanco gibi markaları da bünyesinde barındıran Teknosa, kulaklık çeşitliliği konusunda müşterilerine karşı birçok çeşit sunarken, aynı zamanda Teknosa.com üzerinden stok durumu hakkında da bilgi alma imkanı sağlıyor.