Kulak İçi Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

0 Sonuç
Sıralama
Filtreler

İnternet ve akıllı telefonlar insan hayatının hemen her noktasına dahil olduğundan beri kulaklıklar sadece müzik dinlemenin ötesinde birçok amaç için kullanılıyor. Telefon görüşmeleri yapmak, içerik takip etmek, telefon ya da akıllı saatinize komutlar verip farklı işlevleri yerine getirmek bunlardan sadece birkaçı. Ses deneyimini üst seviyelere çıkaran kulaklıklar kulak içi ve kulak üstü gibi farklı tasarımlarda kullanıcılara sunuluyor. Kulak içi kulaklık tasarımları maksimum performans ve minimum ses kaybı gibi özellikleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Android ve iOS uyumlu kulak içi kulaklık modelleri akıllı cihazlara rahatlıkla bağlanıyor ve yüksek kalitede ses deneyimi yaşamanızı mümkün kılıyor. Kolay taşınabilir olmaları, çantanıza hatta cebinize bile sığabilmeleri kulak içi kulaklıkların avantajları arasında yer alıyor. Sesi doğrudan kulağın içine verdiği için ses kaybının büyük ölçüde önüne geçen modeller, ses kalitesi bakımından üst seviyede performans ortaya koyuyor. Outdoor kullanımda ergonomik yapısı sayesinde daha çok tercih edilen kulaklık kulak içi; oyun oynarken, konuşurken ve içerik takip ederken tüm frekansları daha temiz bir şekilde algılamanıza yardımcı oluyor.

Kulak İçi Kulaklık Nedir?

Kulaklılar temel olarak ses iletimi için kullanılıyor. Kulak içi kulaklık ses iletimini minimum kayıpla gerçekleştiren ve dış ortam seslerine karşı yalıtım sağlayabilen, boyutları sayesinde rahatlıkla taşınabilen cihazlar olarak tanımlanıyor. Kulağın içine yerleştirilen uç kısımlar kulağın derinlerinde olduğu için ses kaybı minimum seviyeye iniyor. Yapımda kullanılan yeni nesil materyaller, dışarıya ses vermediği gibi dışarıdan ses de almıyor.

Kulak içi kulaklık modelleri kompakt yapılarının yanında birçok ileri teknolojiyi de bünyesinde barındırıyor. Kulaklığın içindeki sürücüler seramik, alaşım ya da plastik materyalden üretiliyor. Bu sürücüler tiz, bas ve mid frekanslarında farklı tepki veriyor ve sesi her yönüyle duymanızı sağlıyor. Dengeli, doğal ve kaliteli ses arayan kullanıcılar kulak içi kulaklıklarla tüm bu özelliklere zarif tasarımla birlikte sahip oluyor.

Doğrudan bağlantı özellikleri, kulak içi kulaklıkların akıllı cihazlarla uyum hâlinde çalışmasını sağlıyor. Mikrofon özelliği bulunan kulaklıklar, telefondan içerik takip ederken gelen aramaları kulaklık üzerinden yanıtlamanıza olanak tanıyor. Teknosa'da daha birçok özelik barındıran kulak içi kulaklık modelleri geniş marka ve ürün yelpazesinde kullanıcılara sunuluyor. Her ihtiyaç ve bütçeye yönelik modeller Teknosa'da sizleri bekliyor.

Kulak İçi Kulaklık Markaları

Teknosa; Sennheiser, Sony, Xiaomi, Preo, Beats, JBL ve Philips gibi dünya markalarını kullanıcılarla bir araya getiriyor. Her bütçeye hitap edip her ihtiyaca karşılık veren ürün çeşitliliği seçeneklerini artırıyor. Profesyonellerin seçimi Sennheiser yüksek performanslı ürünleriyle dikkat çekiyor. Kulak içi kulaklık JBL hem profesyonel hem de günlük yaşamda kulak içi kulaklık ihtiyacınızı karşılıyor. Xiaomi Piston Fresh Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık, Xiaomi Hybrid Pro2 HD Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık ve Xiaomi Hybrid Pro HD Metal Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık modelleri pratik kullanımları ve fiyat performans bakımından en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Vivanco 34885 Sr3 Stereo Yeşil Kulak İçi Kulaklık modeliyse tasarımda farklılık arayanların ilk seçenekleri arasında bulunuyor.

Kulak İçi Kulaklık Çeşitleri

Kulak içi kulaklık kablosuz ve kulak içi kulaklık oyuncu gibi kulaklık çeşitleri kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor. Kablosuz kulaklıklar kablolu olanlara göre daha ergonomik bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yolda yürürken, egzersiz yaparken kablo karmaşasından uzaklaşmak kullanıcıya daha özgür bir hareket deneyimi kazandırıyor. Bunun yanı sıra kablolu kulaklıklarda ses deneyimi dikkat çekiyor. Kablosuz modeller 10 ila 800 metre arasında etkili bir şekilde kullanılıyor. Bu mesafe kulaklık ve beraberinde kullanılan akıllı cihazın bağlantı özelliklerine göre değişiyor. Kablosuz modeller kulak içi kulaklık Bluetooth olarak da biliniyor. Kablosuz kulaklık tercihinde kulaklığın batarya süresi de önemli. Kablosuz kulak içi kulaklıklar marka ve modelin özelliklerine göre aktif olarak 4 ila 10 saat arasında şarj ömrü sunuyor.

Oyuncu kulak içi kulaklık tavsiyesi yapanlar daha çok ses profilinin dikkate alınması gerektiğini vurguluyor. Dengeli bas ve tiz ses profiline sahip olan kulaklıkların oyun cihazlarıyla uyumluluğu da çok önemli. Oyun tutkunlarının oyuncu kulaklığı alırken kullanacakları cihazla kulaklık uyumluluğunu mutlaka kontrol etmesi gerekiyor. Aynı zamanda komut özelliği de bulunan oyuncu kulak içi kulaklık modelleri de kablolu ve kablosuz seçeneklerle kullanıcılara sunuluyor.

Kulak İçi Kulaklık Fiyatları

Kulak içi kulaklık fiyatları marka, tasarım, kullanım amacı ve bağlantı yolu gibi faktörlere bağlı olarak geniş bir fiyat aralığına sahip. Kullanıcılar ses kalitesinden ziyade pratik bir dinleme deneyimi için daha çok uygun fiyatlı ürünler tercih ediyor. Ses ve bağlantı kalitesi açısından ortalamanın üstünde bir performansa sahip olan cihazlar için biraz daha fazla bütçe ayrılması gerekebiliyor. Kulaklık satın almadan önce, teknik ve ergonomik özellikleri dikkate almak fiyat performans oranını daha iyi tespit etmenize yardımcı oluyor. Kulak içi kulaklık önerisi yapanlar konfora mutlaka önem verilmesi gerektiğini vurguluyor. Kulaklığın kulağa iyi oturması ve rahatsız etmemesi ses deneyiminizi daha yüksek seviyelere taşıyor.

Teknosa kulaklıklar sekmesinde yer alan kulak içi kulaklık modelleri, cazip ödeme koşulları ve uygun fiyat avantajıyla kullanıcılara sunuluyor. Teknosa ayrıcalıkları sizi Sennheiser, Xiaomi, Sony, Vivanco ve Preo gibi dünyanın önde gelen kulaklık üreticilerinin kulak içi kulaklık modelleriyle tanışmaya davet ediyor.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.