0.0 (0 Değerlendirme)

Kenwood KVL4100S Chef XL 1200 Watt 6.7 LT Mutfak Şefi Gümüş

Ürün Kodu: 120021211
 • En geç 28 Mart Salı günü kargoda
Satıcı Premium Sepet
12.990 TL
12.990 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
Ürün Açıklaması

Kenwood KVL4100S Chef XL 1200 Watt 6.7 LT Mutfak Şefi Gümüş

Yemek hazırlık sürecinde gerçekleştirdiği üstün performansla sizlere büyük bir kolaylık sağlayan Kenwood Chef XL, şık tasarımı ile mutfağınızla uyum içerisindedir. Sahip olduğu teknik ve tasarım özellikleri ile bir mutfak şefinden beklenen tüm görevleri başarılı bir şekilde yerine getirir ve memnuniyet temelli bir hizmet sunar. Kaliteli materyalleri ve üst düzey performansı ile uzun ömürlü bir deneyim yaşatan Kenwood marka mutfak şefinizle birbirinden lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz.

Kenwood KVL4100S Chef XL Mutfak Şefini Neden Almalıyım?

Üst düzey performansları ve çok yönlü kullanım avantajları ile mutfakta geçirdiğiniz hazırlık süresi boyunca sizlere profesyonel bir destek sunan mutfak şefleri, yemeklerinize ekstra lezzet katar. Mutfakta geçirdiğiniz süreyi daha eğlenceli hale getiren bu ürünler, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde tasarlanır. KVL4100S, çok yönlü performansı ile yemek hazırlarken sizlere büyük bir pratiklik kazandırarak zamandan da tasarruf elde etmenizi mümkün kılar. Kenwood Chef XL 1200 W değerindeki ekstra güçlü motoruyla sorunsuz ve kesintisiz bir performans sergileyen mutfak şefi, kablolu olarak çalıştığı için herhangi bir kesintiye neden olmaz. 6,7 litrelik bir hazneye sahip olan bu cihaz karıştırmak, yoğurmak, ezmek ya da parçalamak istediğiniz malzemelere geniş bir alan sunar. 38,5x34,5x28 cm ebatındaki ölçüleri ve metalik gri renkli şık tasarımı ile mutfağınızla uyum içinde bir görüntü oluşturur. 6,7 litre kapasitesindeki geniş haznesi 4,5 kg kek, 2,5 kg hamur, 16 adet yumurta, 910 gram un için sorunsuz işlem gerçekleştirebilir. Haznesine konulan ürünleri karıştırır, yoğurur, çırpar ve hazırlamak istediğiniz tarifler için sizlere pratik bir kullanım deneyimi sunar. KVL4100S Chef XL, farklı başlıkları ile farklı işlemleri gerçekleştirmeyi mümkün hale getirir. Örneğin hamur kancası ile birbirinden lezzetli ekmek, pizza, makarna gibi lezzetleri hazırlayabilirken çırpıcı başlığı ile kek, pasta, kurabiye gibi tarifleri hazırlayabilirsiniz.

Kenwood Gümüş Mutfak Şefini Nasıl Kullanırım?

Gerek sahip olduğu özellikleri gerekse üstün başarı düzeyi ile kullanıcılarından tam not almayı başaran Kenwood KVL4100S XL 1200 W 6.7 lt mutfak şefi, sunduğu kullanım kolaylığı ile de dikkatleri üzerine toplamayı başarır. Son derece pratik ve ergonomik bir tasarıma sahip KVL4100S Kenwood marka ürünü, ihtiyacınız halinde kolayca çalıştırarak performansından faydalanabilirsiniz. Makinenin üzerinde yer alan anahtarla gövdesini havaya kaldırarak kullanmak istediğiniz başlığı ilgili kısma yerleştirmeniz gerekir. Ardından malzemelerini eklediğiniz kaseyi de haznesine yerleştirdikten sonra gövdeyi geri indirebilirsiniz. Kasenin içine denk gelen başlığı hareket ettirmek için makinenin gövdesi üzerinde yer alan düğmeyi çevirerek çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Pulse düğmesini sağa çevirerek hız ayarını artırabilir, sola çevirerek azaltabilirsiniz. Cihazı durdurmak için Pulse düğmesini başlangıç konumuna getirmeniz yeterlidir. İşlem süresini elinizin altındaki hız ayarına göre artırıp azaltabilir, kontrolü elinizde tutabilirsiniz. Güçlü ve hızlı parçalama, karıştırma ve çırpma işlemleri ile istediğiniz homojen kıvamı elde etmenize olanak tanıyan Kenwood KVL4100S mutfak şefi, gün içinde mutfakta harcadığınız zamanı da eğlenceli hale getirir.

Kenwood KVL4100S Chef XL Mutfak Şefi Gümüş Kimler için Uygun?

Her türlü mutfakta kullanılan ve kullanıcısına büyük bir kolaylık sunan Kenwood Chef XL KVL4100S, hem bireysel hem profesyonel kullanımlar için uygundur. Mutfakta yemek hazırlarken zamandan ve enerjiden tasarruf etmek isteyen her birey için cazip fırsatlar sunan bu ürün, pratik kullanımının yanı sıra kolay temizlenebilir olma özelliği ile de ön plana çıkar. Sıçrama önleyici kapak tasarımı ile birlikte sunulan bu ürün, işlem gerçekleştirirken hazne içerisindeki malzemelerin hız ve baskıyla birlikte etrafa sıçramasını önleyerek hijyenik bir deneyim sunar. Paslanmaz çelik kullanılarak üretilen aparatlarının suyla teması halinde beklenmedik reaksiyonlar gerçekleşmez ve böylece daha sağlıklı bir deneyim sunar. Hamur işlerinden çeşitli pastalara kadar oldukça geniş bir uygulama çeşitliliğine sahip olan Kenwood KVL4100S Chef XL mutfak şefi sayesinde sizler de sevdikleriniz için birbirinden lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz. Hamur yoğurma işleminin yorucu zahmetine katlanma zorunluluğunuzu ortadan kaldıran Kenwood Chef XL mutfak şefi, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize imkan tanır.

Kenwood KVL4100S Chef XL 1200 Watt 6.7 LT Mutfak Şefi Gümüşün En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Sahip olduğu tüm özellikleri ile kullanıcılarına memnuniyet temelli bir deneyim sunan Kenwood KVL4100S Chef XL 1200 W  6.7 lt mutfak şefi kalitesi, yüksek performansı, şık tasarımı ve kullanım kolaylığı ile adından sıkça söz ettirir. En çok öne çıkan ve kullanıcılarından tam puan almayı başaran opsiyonel hız ayarına sahip olma özelliği, farklı besinler için işlem gerçekleştirmeyi mümkün kılar. Böylece daha sert veya katı malzemeler için yüksek hız ayarını seçerek işlem süresini kısaltabilirsiniz. Özgün tasarımı ile mutfağınızın dekorasyonu ile uyum içinde görünen bu ürün, 7.6 kg’lik ağırlığı sayesinde mutfağın her köşesine taşınabilir. Kolayca yer değişikliği yapabileceğiniz mutfak şefiniz ile farklı mutfak dekorasyonlarına imza atabilirsiniz. Demonte haldeki tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir olan bu cihazı, işiniz bittikten sonra temizleyip kurulayarak muhafaza edebilirsiniz. Doğru şekilde kullanmanız halinde uzun yıllar boyunca mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak olan bu ürün, zamana bağlı olarak performans kaybetmez. Mutfaktaki en iyi yardımcılarınızdan biri olan bu ürün sayesinde ekstra zahmete girmeden birbirinden lezzetli sunumlar hazırlayabilir, tüm bunları oldukça kısa süreler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyat fırsatları ile sunulan Kenwood Chef XL 6.7 lt şefinizi, gerçekleştireceği işleme göre hazırladıktan sonra pratik ve güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kenwood Chef XL fiyat avantajı ile sizler de hayalini kurduğunuz mutfak şefine hemen sahip olabilirsiniz.


Ağırlık Dahili Ekran Derinlik Genişlik
7658 Hayir 280 385
Güç Yükseklik Malzeme Hazne Hacmi
1200 345 Alüminyum 6, 7

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Kenwood KVL4100S Chef XL 1200 Watt 6.7 LT Mutfak Şefi Gümüş
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.