HP X7Q43Aa Z3700 Kablosuz Mouse (Gold)

Ürün Kodu: 125194026
 • En geç 13 Haziran Salı günü kargoda
Satıcı Tekramarket
279 TL
279 TL

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (1)
Satıcı
TEKNOSA
419 TL

Ürün Açıklaması

HP Z3700 kablosuz ince ve sessiz mouse, kalabalık çalışılan ofis ortamlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Gün boyu çok sayıda konuşmanın gerçekleştiği bu ortamlarda genellikle mümkün olan en düşük sese sahip cihazlar tercih ediliyor. Şık tasarımıyla her bilgisayara uyum sağlamayı başaran HP Z3700 kablosuz mouse, sessiz çalışan tasarımı ile tıklama sesi çıkarmıyor. Böylece işlerinize daha iyi odaklanabilmenize imkan tanıyor. Daha verimli çalışmanıza yardımcı olan HP Z3700 kablosuz mouse'a siz de teknosa.com üzerinden birkaç tıkla sahip olabilirsiniz.

HP Z3700 Kablosuz Mouse'u Neden Almalıyım?

HP Z3700, altın ve siyah rengiyle son derece tarz sahibi. Bu dikkat çekici tasarım, bilgisayarınızla mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Yalnızca tasarım anlamında değil, HP Z3700 bluetooth mouse çeşitli işletim sistemleri ile de uyumlu olarak çalışıyor. Siz de Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS 10.3 ve üzeri ya da Chrome OS işletim sistemleri ile kolayca bağlantı kurarak çalışabilirsiniz. Ayrıca USB bağlantı noktasına sahip dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda da bu kablosuz fareyi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. USB nano alıcı ile çalışan HP Z3700, yaklaşık olarak 10 metreye kadar kablosuz bağlantı sağlayabiliyor. Bu geniş çekim alanı; toplantı salonları, sınıflar ve uzak mesafeden bilgisayar ekranını kontrol etmeniz gereken alanlarda son derece rahat bir kullanım sağlıyor. 2,4 GHz hızındaki kablosuz bağlantı, farenizi kullanırken kesilmelerin yaşanmasını da engelliyor ve size daha sabit bir kullanım sunuyor.

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

USB alıcısı ile çalışan farelerde yaşanılan en büyük problem alıcının kaybolması. Mouse'u kablolardan kurtaran bu alıcıyı sürekli olarak bilgisayarınıza takıp çıkarmak ve kullanmadığınız zamanlarda masanın üzerinde bırakmak kolay bir şekilde kaybolmasına neden olabiliyor. Oldukça küçük boyutlarda olan bu alıcılar, rahat kullanım açısından kolaylık sağlıyor fakat kaybolmaları durumunda da bulmak epeyce zorlaşıyor. Ayrıca kimi zaman taşıma esnasında USB alıcı, farenizin üzerindeki saklama haznesinden düşebiliyor. Taşıma sırasında alıcıyı bilgisayarın üzerinde bırakmak da kaybolmasına sebep olabilen diğer bir sebep. USB alıcı, çantanın içesinde yer alan bölmelere veya diğer malzemelere takılarak rahatlıkla port bölümünden düşebilir. Fakat HP Z3700 kablosuz mouse'ta yer alan kapaklı hazne bu gibi problemlerin önüne geçiyor. Bu nedenle HP X7Q43Aa Z3700 kablosuz mouse'un pil bölümünde bir saklama haznesi yer alıyor. Seyahat ederken veya USB girişine farklı bir cihaz bağlamanız gerektiğinde bu alıcıyı haznesinde saklarsanız kaybolmasını da önlemiş olursunuz. Diğer bir konu ise farenizin hassasiyeti hakkında. HP Z3700'ın oldukça yüksek performans sergileyen optik sensörü hemen hemen tüm zeminlerde mükemmel bir hassasiyete sahip. Fakat çok fazla lokasyon değiştiriyor ve farklı zemin tiplerinde çalışmak zorunda kalıyorsanız daha stabil bir performans için mousepad kullanabilirsiniz. Koyu renk, tek düze bir arka plan ile sensörün daha rahat bir şekilde zemini algılayabilmesi mümkün oluyor. Mousepad size bu tek düze zemini oluşturuyor ve farenizin zemin üzerinde daha rahat bir şekilde kaymasını sağlıyor.

HP Z3700 Kablosuz Mouse Kimler için Uygun?

HP Z3700 kablosuz mouse'un herkese hitap edecek bir özelliği bulunuyor. Uzun süre kullanım sağlayan güçlü yapısı ve zarif tasarımı nedeniyle sıkça tercih ediliyor. Tek bir AA pille 16 aya kadar kullanım sunan bu mouse, yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca şık tasarımı sayesinde iki elinizle de kullanabilmeniz için uygun. Göz alıcı renkleri, sessiz tuşları ve her iki elle de kullanılabilir olması sebebiyle HP Z3700, aynı zamanda iyi bir hediye alternatifi. Her kullanıma ve beğeniye uyum sağlayabilecek özellikleri sayesinde hem siz hem de sevdikleriniz için oldukça iyi bir tercih. Harici hiçbir kurulum yapmanıza gerek kalmadan USB alıcısını bilgisayarınıza takıp direkt olarak çalıştırabildiğiniz için kullanımı da çok basit. Bu pratik tak çalıştır özelliği sayesinde her tür cihazda kullanıma uygun olan bu mouse’u ister akıllı televizyonunuzda isterseniz de masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. HP Z3700 kablosuz mouse, hassas optik sensörleri sayesinde her tür zeminde kullanıma da uygun. Camdan ahşaba, metalden plastiğe kadar tüm zeminlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mavi LED özelliği ile kesintisiz olarak zeminleri algılayabilen bu mouse sayesinde nerede olursanız olun işlerinize kesintisiz olarak devam edebilirsiniz.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Sahip olduğu altın detaylar ile HP Z3700 oldukça çarpıcı bir görüntüye sahip. Siyahın ciddiyeti ve altının şıklığı ile HP Z3700 wireless mouse gold X7Q43Aa hem çalışma ortamlarında hem de kişisel kullanımlarda son derece dikkat çekici. İnce bir tasarıma sahip olan bu mouse yalnızca 50 g ağırlığa sahip. Bu nedenle her yere kolayca taşımak için de bir hayli pratiklik sağlıyor. Yüksekliği 25,3 mm olan HP Z3700, sahip olduğu 101 mm genişlikle beraber avucunuzun içerisine tamamen oturuyor. Bu da uzun süreli kullanımlarda parmaklarınızın ve bileğinizin daha az yorulmasını sağlıyor. HP X7Q43Aa Z3700 kablosuz farede bulanan 1200 optik sensör sayesinde olağanüstü hassaslık ve inanılmaz bir hıza sahip olabilirsiniz. İşlerinizi hallederken hızınıza rahatlıkla ayak uydurabilecek bu mouse ile siz de zamanınızı daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ayrıca HP Z3700'ın en çok öne çıkan özelliklerinden biri de sessiz tuşları. Siz çalışırken dikkatinizi hiçbir şeyin bozmasına izin vermeyen bu mouse sayesinde arka plandaki gürültüyü mümkün olduğunca azaltarak işlerinize daha çok yoğunlaşabilirsiniz. Tek bir mouse ile size pek çok avantaj sağlayan HP Z3700'a Teknosa güvencesiyle kolayca sahip olabilirsiniz.


Mavi LED teknolojisi farenizin çeşitli yüzeylerde çalışarak hemen hemen her yerden çalışmanızı sağlar.


1.200 optik sensör olağanüstü hassaslık ve inanılmaz hız sunar.


Pili yerleştirin, USB alıcısını takın ve hazırsınız. Herhangi bir şey yüklemeye gerek yoktur.


USB alıcı farenin içine kolayca yerleşerek zahmetsiz taşınabilirlik sağlar.


Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, Mac OS 10.3 veya üzeri ve Chrome OS işletim sistemlerini destekler.


Kendini gösteren fare Aksesuarlarınızın özgünlüğünüze uyma zamanı geldi. Benzersiz şık tarzıyla çalışma biçiminizi zenginleştirmek için dikkatle tasarlanan yeni kablosuz farenizle[1] tanışın. İşlevsel. Taşınabilir. Şık. Sizin.


Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik
500 60 101 25, 3
Güç Kaynağı Tuş Sayısı Form Faktörü
Piller 3 İki elini de kullanabilen

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.29% 0 5.33% 86.54% 3.697,06 TL 11.091,16 TL
10.000 TL 6 4.39% 0 5.42% 88.37% 2.001,00 TL 12.005,99 TL
10.000 TL 9 4.39% 0 5.41% 88.13% 1.437,60 TL 12.938,60 TL
10.000 TL 12 4.39% 0 5.41% 88.14% 1.159,49 TL 13.913,86 TL
10.000 TL 18 4.39% 0 4.39% 88.06% 888,35 TL 15.990,22 TL
10.000 TL 24 4.39% 0 4.39% 88.06% 759,46 TL 18.227,00 TL
10.000 TL 36 4.39% 0 4.39% 88.06% 642,67 TL 23.135,85 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
HP X7Q43Aa Z3700 Kablosuz Mouse (Gold)
4.7
 • 5
  50
 • 4
  11
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  2
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.

Canlı Destek
 • Teknosa Canlı Destek'e hoş geldiniz!
  Lütfen sohbete başlamadan önce aşağıdaki formu doldurunuz.
Canlı Destek
Görüşmeyi Sonlandır
 • Mesaj

0

Görüşmeyi Sonlandır

Canlı Destek