Çok Satanlar

Ücretsiz Kargo

HP HP Smart Tank 515 + Fotokopi + Tarayıcı + Wifi + Airprint + Çok Fonksiyonlu İnkjet Tanklı Yazıcı 1TJ09A

Ürün Kodu: 125099907
 • En geç 01 Haziran Cumartesi günü kargoda
6.399 TL
6.399 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

HP Smart Tank 515; yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi özelliklerini bir arada bünyesinde barındıran ve üç amaca da hizmet eden çok fonksiyonlu bir üründür. Mürekkepli baskı tekniğine sahip ürün, kartuş yerine mürekkep tankı içerir. Hem renkli hem de siyah baskı yapabilme özelliğine sahip cihaz ile normal evrak yanında broşür ve fotoğraflar da kaliteli bir şekilde basılabilir. Azami kâğıt boyutu A4 olan yazıcı, broşür, fotoğraf kâğıdı, parlak kâğıt, zarf gibi farklı ölçülerdeki kâğıtlar üzerine de baskı yapılmasında kullanılabilir.

HP Smart Tank 515 Yazıcıyı Neden Almalıyım?

Yazıcı, yenilikçi özellikleri kadar renk ve duruşu ile de çekici ve şık bir görünüme sahiptir. Siyah rengin verdiği cazibe ile ofis ve çalışma masalarında estetik bir duruş sergileyen cihaz, kompakt boyutları ile fazla yer kaplamaz. HP Smart Tank 515, 477 mm genişlik, 373 mm derinlik ve 158 mm yüksekliği ile her ortama kolayca uyum sağlar. Ağırlığı ise sadece 5,14 kg olan yazıcıyı, farklı alanlarda kullanmak istediğinizde kolayca taşıyabilirsiniz. HP Smart Tank 515 yazıcı, kartuş veya toner yerine mürekkep tankı kullanan yazıcılar arasında yer alır. Ürün tank kullanımı sayesinde yüksek sayfa sayısına sahip döküm işlerinin bile düşük maliyetlerle yapılabilmesine imkân sağlar. Yazıcı ile 8.000 sayfa sayısına kadar renkli ve 18.000 sayfa sayısına kadar da siyah baskı alınabilir. Bunun doğal sonucu olarak da maliyetler oldukça düşük seviyelerde gerçekleşir. Ürün, düşük baskı maliyeti kadar fiyatı ile de makul sınırlar arasındadır. Siz de ofis veya evinizde kaliteli ve az maliyetli baskı yapabilmenizi sağlayacak ürüne uygun HP Smart Tank 515 yazıcı fiyatı ile kolayca sahip olabilirsiniz.

HP Smart Tank 515’i Nasıl Kullanırım?

Printer ve yazıcı gibi aletlerde aranan özelliklerin başında kolay kullanılabilir olmaları gelir. Yazıcı, 5,08 cm boyutunda LCD ekrana ve kolay kullanım sunan bir ön panele sahiptir. Geniş ekran, yapılan ayarların kolay yapılmasına, baskı ve tarama gibi süreçlerin kolay izlenebilmesine yardımcı olur. Toplamda 100 sayfa kâğıt alabilen haznesi sayesinde uzun süre kâğıt takviyesi yapılmadan kullanılabilir. Fotoğraf veya broşürleri yüksek kalitede basabilen yazıcı ile kenar boşluğu olmayan ve solmaya karşı dayanıklı baskılar elde edilebilir. Azami baskı çözünürlüğü 4800 x 1200 olan printer, metinlerin daha net, fotoğrafların ise daha canlı olmasını sağlar. HP Smart Tank 515 baskı hızında da beklentileri karşılayan bir konumda bulunur. Siyah sayfalar için ilk sayfa çıkış süresi 14 saniye, baskı hızı ise dakikada 11 sayfa olarak gerçekleşir. Renkli sayfaların ilk çıkış süreleri ise siyahlara göre biraz daha fazla, 20 saniyedir. Printer dakikada 5 adet renkli sayfa basabilir. Ürün, daha ziyade fotoğraf baskılarında tercih edilen, kenarlık bulundurmayan baskı tekniği ve çift taraflı baskı özelliği de barındırır. Siz de uygun HP Smart Tank 515 fiyatı ile ihtiyacınız olan cihazı satın alabilir, eviniz veya iş yerinizdeki baskı işlerinin çoğunun üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

HP Smart Tank 515 Kimler İçin Uygun?

Printer, içerdiği birden fazla fonksiyonu ile pek çok amaç için kullanılabilme potansiyeli taşır. Kaliteli fotoğraf baskısı yapabildiği için amatör fotoğraf tutkunlarına kendi baskılarını hızlı ve kolay alabilme imkânı sunar. HP Smart Tank 515 fotokopi çekebilmesi ve belge basmadaki başarısı sayesinde bir ofisin pek çok ihtiyacını karşılar. Düşük maliyetli baskı yapabilmesi ise ev kullanımı için en önemli tercih sebepleri arasında yer alır. Cihaz öğrencilerin başta ödev olmak üzere, fotokopi ve tarama gibi ihtiyaçlarının tümüne cevap verebilir. HP Smart Tank 515 özellikleri arasında en üst sıralarda, mobil cihazlar ile kolay bağlantı sağlaması gelir. Bağlantıyı çift bantlı Wi-Fi kullanarak sağlayan yazıcı, mobil cihazlar ile daha güvenilir ve hızlı bağlantı kurabilir. HP Smart Tank 515 yorumları arasında en çok beğeniyi toplayan bu özellik sayesinde telefon, tablet, notebook gibi cihazlar üzerindeki belge ve fotoğraflar kolay arayüz yazılımları sayesinde, başka herhangi bir aktarma işlemine gerek kalmadan hızlıca basılabilir. Windows ve Mac iOS işletim sistemi desteğine sahip yazıcı, Apple Airprint, HP ePrint, HP Smart, Mopria gibi uygulamalar ile baskı sürecinin son derece basit olmasına katkı sunar. Siz de HP Smart Tank 515 kullanarak notebook veya akıllı telefonlar üzerinden kolay baskı alabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

HP Smart Tank 515’in En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

HP Smart Tank 515 Wireless All-in-One yazıcı birden fazla görevi tek bir cihaz üzerinden yerine getirebilir. Bir yazıcı ve fotokopi makinesi olması yanında aynı zamanda net tarama yapabilen bir tarayıcı olma özelliği taşır. Tarama alanı 216 x 297 mm olan cihaz ile evrak, kitap, fotoğraf gibi pek çok şeyi 1200 x 1200 çözünürlük ile taramak mümkün hâle gelir. Tarama işlemi tek tek yapılabildiği gibi ADF olarak adlandırılan belge besleme özelliği ile birden fazla belge ardışık olarak taranabilir. Özellikle toplu evrak taramalarının pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlayan bu özellik ile 35 sayfaya kadar ardışık tarama yapılması mümkün hâle gelir. Siz de HP Smart Tank 515 çok fonksiyonlu Wireless yazıcı ile ofis işlerinizi daha hızlı ve kolayca yerine getirebilir, belge ve fotoğraflarınızda kaliteli baskı elde edebilirsiniz.


PDF'ye tarama


Baskı, tarama, kopyalama, kablosuz


Dakikada 11 (siyah beyaz) ve 5 (renkli) sayfaya varan baskı hızı


1200 x 1200 görüntülenen dpi'ye kadarHP Smart Tank kartuşsuz yazıcı, kaliteden ödün vermeden baskı kaynaklı iş kesintilerini azaltmaya yardımcı olur. Kutunun içinden çıkan mürekkeple 3 yıla kadar baskı alın, yüksek hacimli baskı ihtiyacınızı düşük maliyetlerle karşılayın![2] Çift bantlı Wi-Fi ile çok daha hızlı bağlantı kurun ve HP'nin mobil baskı uygulaması HP Smart ile kolay mobil baskı alın.[3,4]


Ağırlık Derinlik Ekran Boyutu Genişlik
5140 373 2 447
Ürün Rengi Wi-Fi Desteği Yükseklik Bluetooth
Siyah Evet 158 Evet
Entegre Kart Okuyucu Baskı Teknolojisi
Hayir Termal mürekkep püskürtme

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess ve Bonus kartları için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

*Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına ve sepet tutarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından sepet tutarı 0-1000 TL siparişler için tek çekim, 1001 -15.000 TL için 3 taksit, 15.001-40.000 TL için 4 taksit, 40.001 TL ve üzeri alışverişler için 6 aya varan taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır. Teknosa.com'dan yapılacak harcamalarda satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde yasal taksit sayısını geçmeyecek şekilde azami 2 taksit imkanı alışveriş esnasında uygulanmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1924 (İş Bankası Merkez Kurumsal Şube)
Hesap No: 8901
IBAN: TR02 0006 4000 0011 9240 00 8901
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
HP Smart Tank 515 + Fotokopi + Tarayıcı + Wifi + Airprint + Çok Fonksiyonlu İnkjet Tanklı Yazıcı 1TJ09A
3.6
 • 5
  34
 • 4
  14
 • 3
  7
 • 2
  3
 • 1
  16
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Tanklı Yazıcı
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla HP Tanklı Yazıcı
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
6'ya Varan
6'ya Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.