Ücretsiz Kargo

HP HP 4SB24A 530 Smart Tank Çok Fonksiyonlu Renkli Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı

Ürün Kodu: 125099918
 • En geç 18 Temmuz Perşembe günü kargoda
9.999 TL
9.999 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Ürün Açıklaması

HP 4SB24A çok fonksiyonlu yazıcıları ile baskıdan fotokopiye kadar pek çok işleminizi gerçekleştirmenizi sağlıyor. Tanklı yazıcı olması ile de dikkat çeken model, hem siyah - beyaz hem de renkli baskılarınız, tarama ve fotokopileriniz için iş başında. Siz de HP 4SB24A yazıcı modellerini Teknosa'da inceleyebilir ve sepetinizi hemen doldurabilirsiniz.

HP 4SB24A Tanklı Yazıcıyı Neden Almalıyım?

HP 4SB24A smart tank 530 bir tanklı yazıcı olarak dikkat çekiyor. Tanklı yazıcılar, genel olarak ani mürekkep / kartuş bitmesine de engel olan modeller. Tank bölümüne mürekkebi ekleyerek kullanabileceğiniz bu modeller, böylece mürekkep bitmeye yakın bunu fark etmenizi sağlıyor. Bu sayede her daim baskı alabileceğiniz bir yazıcısı için bu modellere şans verebilirsiniz. Buna ek olarak HP 4SB24A 530 smart tank siyah - beyaz veya renkli baskılara izin veriyor. Bu sayede ödevleriniz, dokümanlarınız ya da bir işletme olarak müşterileriniz için en doğru baskıları da rahatça alabilirsiniz. Yüksek baskı hızı sayesinde de çeşitli işletmelere sahip profesyoneller de iş yerlerinde bu modellere şans tanıyabiliyor. Renkli baskılarda dakikada 5 sayfaya kadar, siyah - beyazda ise dakikada 11 sayfaya kadar çıktı verebiliyor. HP Termal Inkjet baskı teknolojisine sahip olan model, 800 MHz işlemci hızı ile de vakit kaybetmenize neden olmuyor. Tüm bunlara ek olarak Wi - Fi bağlantısına sahip ve mobil uygulama üzerinden çalışabilen bir yazıcı almak istiyorsanız da HP 4SB24A 530 doğru seçim. HP Smart mobil baskı uygulaması sayesinde neredeyse her yerden yönetebileceğiniz model sayesinde farklı ortamlardaki farklı işlerinizi de halledebilirsiniz. Bu açıdan HP 4SB24A tanklı yazıcılar, çalıştırılmak için sürekli başında beklenmesine de ihtiyaç duymuyor. Etkili baskı performansının yanı sıra tarayıcı ve fotokopi fonksiyonları sayesinde de markanın bu yazıcıları çok fonksiyonlular arasında öne çıkıyor.

HP 4SB24A Çok Fonksiyonlu Yazıcıyı Nasıl Kullanırım?

Çok fonksiyonlu HP 4SB24A smart tank 530 yazıcı baskı, tarama, kopyalama gibi işlevler için kullanılabiliyor. Mürekkep püskürtmeli bir baskı teknolojisine sahip olan cihazın aylık baskı kapasitesi ise A4 sayfalar için 1000 adet. Bununla beraber önerilen aylık baskı sayfa sayısı ise 400 ila 800 arasında. Yerleşik çift tabanlı Wi - Fi özelliği sayesinde kablosuz olarak da kullanılabiliyor. Kutunun içeriğinin bilmek de bu noktada oldukça önemli. Yazıcının yanı sıra 3 x HP GT53XL 135 ml Siyah Orijinal Mürekkep Şişesi, HP GT52 Camgöbeği Orijinal Mürekkep Şişesi, HP GT52 Macenta Orijinal Mürekkep Şişesi, HP GT52 Sarı Orijinal Mürekkep Şişesi, Mürekkep dikkat broşürü, kullanım kılavuzu, güç kablosu gibi ekipmanlar da ürün ile beraber kutuda gelenler arasında. Kutunun içinden çıkan mürekkep ile beraber 3 yıla kadar baskı almak mümkün. Yani bu da içerisinden çıkan mürekkeple 18.000 sayfaya kadar siyah veya 8.000 sayfaya kadar renkli baskı kapasitesi elde edebilmeniz anlamına geliyor. Ürünün kopyalama fonksiyonundan yararlanacaksanız da maksimum 99 sayfaya kadar kopya baskı elde edebilirsiniz. Cihazın tank kısmına yakın dokunmatik ekranı üzerinden de gerekli ayarlamaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu noktada cihazı uzaktan çalıştırmanıza yardım edecek HP Smart uygulaması da adından söz ettiriyor. HP Smart, Google Play ya da App Store üzerinden akıllı telefonunuza indirebileceğiniz bir mobil uygulama. İndirip gerekli kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra düzeltme, kırpma, tarama gibi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden kamera açıp ilgili sayfayı okuttuktan sonra yazıcınızın bunu taramasını sağlayabilirsiniz. Bunlar dışında daha çok bilgiyi kullanım kılavuzundan da öğrenebilirsiniz. Cihaz faks içinse uygun değil.

Kimler İçin Uygun?

HP 4SB24A özellikleri itibarıyla küçük işletmeler ve ev ortamındaki kullanıcılar için gayet uygun. Sunduğu baskı hızı, aylık baskı kapasitesi, Wi - Fi ile çalışma özelliği de bunları kanıtlar nitelikte. Maksimum 99 sayfaya kadar kopyalama imkânı sunması, A4, B5, A6 ve DL zarf ortam boyutlarını desteklemesi de yine modelin geniş bir kitle için uygun olduğunu gözler önüne seriyor. Renkli baskılarda dakikada 5 sayfa, siyah - beyazda ise dakikada 11 sayfa kadar çıkarabilmesi de yine modeli ev ortamları, iş yerleri ya da müşterilere hizmet veren çeşitli işletmeler için uygun kılıyor. Bunların yanı sıra yalnızca baskı değil, fotokopi ve tarayıcı fonksiyonlarına ihtiyaç duyuyorsanız da yine HP 4SB24A yazıcıları yerinde bir seçim. Çok fonksiyonlu yapısı ile farklı pek çok ihtiyaca yanıt veren model, böylelikle kapsamlı hizmet sunan bir yazıcı olarak da öne çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak HP 4SB24A tanklı yazıcılar arasında yer alıyor. Tanklı yazıcılar genel olarak ev ve ofis kullanıcıların çokça tercih ettiği yazıcı tipleri arasında yer alıyor. Normal mürekkep yazıcılardan farklı olarak bunları tercih ederseniz de çeşitli avantajları yakalayabilirsiniz. Adından da anlaşılabileceği üzere tanklı yazıcılarda mürekkebin doldurulacağı bir tank alanı bulunuyor. Tankın üzerinde bulunan tüplere kartuşlardaki mürekkep doldurulabiliyor. Ayrıca bu mürekkeplere dışarıdan bakıldığı zaman da seviyeleri kolayca görülebiliyor. Böylece hangi renk mürekkepten ne kadar kaldığını da hemen anlayabilir ve ona göre yeni mürekkep satın alabilirsiniz. HP 4SB24A yazıcıların tank bölümü de tasarım itibarıyla dışarıda, bağımsız bir noktada değil. Kullanmak için gereken uyumlu işletim sistemleri ise şunlar: Windows 11, Windows 10, Windows 7, macOS 10.11 El Capitan, macOS 10.12 Sierra, macOS 10.13 High Sierra, macOS 10.14 Mojave. Son olarak aylık olarak belli bir sayının üzerinde baskı almak isteyenler de daha çok tanklı yazıcılara yöneliyor.

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

HP 4SB24A tanklı yazıcılarının öne çıkan birden çok özelliği bulunuyor. Gelişmiş özellikleri arasında ise HP Smart uygulaması ile mobil cihazdan kontrol imkânı adından söz ettiriyor. Böylece neredeyse dilediğiniz yerden mobil uygulama yoluyla yazıcınızı kontrol edebilirsiniz. Mürekkep sensörüne sahip olması da yine her daim hazırlıklı olmanız açısından öne çıkıyor. Böylece mürekkeplerin seviyesini kolayca kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefonunuzu veya tabletinizi doğrudan yazıcınıza da bağlayabilirsiniz. Bu sayede bir ağa erişmeden de baskı almanız mümkün. Bunlara ek olarak Apple AirPrint teknolojisi de mobil alanda öne çıkıyor. Apple tarafından geliştirilen bu teknoloji sayesinde sürücü indirmenize veya yüklemenize gerek kalmadan son derece kaliteli baskılar alabilirsiniz. Kalite noktasında da modelin öne çıkan pek çok özelliği var. Örneğin, 800 MHz işlemci hızı ile mükemmelen süre yönetimi sağlayan model, A4 kağıtlarda dakikada en fazla 3 sayfa renkli, dakikada en fazla 5 sayfa siyah - beyaz tarama hızı sunuyor. Son olarak koyu renklerin hâkim olduğu modelde, mürekkep seviye noktaları da cihaza renklilik katıyor. Siz de daha fazla marka ve model seçeneğine ulaşmak için dilerseniz Yazıcı, Tarayıcı sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.


PDF'ye tarama


Baskı, tarama, kopyalama, ADF, kablosuz


Dakikada 11 (siyah beyaz) ve 5 (renkli) sayfaya varan baskı hızı


1200 x 1200 görüntülenen dpi'ye kadarHP Smart Tank kartuşsuz yazıcı, kaliteden ödün vermeden baskı kaynaklı iş kesintilerini azaltmaya yardımcı olur. Kutunun içinden çıkan mürekkeple 3 yıla kadar baskı alın, yüksek hacimli baskı ihtiyacınızı düşük maliyetlerle karşılayın![2] Çift bantlı Wi-Fi ile çok daha hızlı bağlantı kurun ve HP'nin mobil baskı uygulaması HP Smart ile kolay mobil baskı alın.[3,4]


Ağırlık Derinlik Ekran Boyutu Ethernet Lan Bağlantısı
6190 373 2.2 Hayir
Genişlik Ürün Rengi Wi-Fi Desteği Yükseklik
449 Siyah Evet 198
Entegre Kart Okuyucu Baskı Teknolojisi
Hayir Termal mürekkep püskürtme

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
HP 4SB24A 530 Smart Tank Çok Fonksiyonlu Renkli Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı
3.9
 • 5
  31
 • 4
  16
 • 3
  10
 • 2
  5
 • 1
  7
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Tanklı Yazıcı
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla HP Tanklı Yazıcı
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.