Hoover Ankastre Set Fiyatları ve Modelleri

5 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
Hoover HVG74WK3W 5 Gözlü Beyaz Ankastre Ocak

Hoover HVG74WK3W 5 Gözlü Beyaz Ankastre Ocak

3.549 TL
Hoover Beyaz Ankastre Set (HOT 3051WI/E + HVW6MW + HDM 656 WTK/1)

Hoover Beyaz Ankastre Set (HOT 3051WI/E + HVW6MW + HDM 656 WTK/1)

8.149 TL
Hoover HECH616/1X 60 CM Duvar Tipi Inox Davlumbaz

Hoover HECH616/1X 60 CM Duvar Tipi Inox Davlumbaz

1.198 TL
Çok Satanlar
Hoover HH64FC Elektrikli Ankastre Ocak 

Hoover HH64FC Elektrikli Ankastre Ocak 

3.139 TL
Hoover Hpm 656 Btk Duvar Tipi Davlumbaz

Hoover Hpm 656 Btk Duvar Tipi Davlumbaz

1.759 TL

Hoover Ankastre Set

Hoover ankastre set ürünleri ile mutfaktaki temel beyaz eşya ürünlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu tasarıma sahip, uzun ömürlü Hoover 3'lü ankastre set ürünleri, sunduğu alım seçenekleri sayesinde de tekli ya da çoklu alışverişe izin veriyor. Cam ocak, elektrikli ocak, davlumbaz gibi ürünleri bulabileceğiniz kategorimizde siz de Teknosa'nın zengin filtreleme yöntemlerini kullanabilir, size uygun ürünleri hemen sıralayabilirsiniz.

Hoover Ankastre Ocaklar

Hoover ankastre ocak modelleri tasarımından çalışma prensibine kadar çeşitlilik sunmasını biliyor. Örneğin, bunlar arasında modern bir tasarım olarak Hoover ankastre cam ocak modelleri öne çıkıyor. Gazlı cam ocak tipine sahip olan bu tür modellerde 4 göz ve temperli cam da bulunuyor. Farklı pek çok mutfak tipi için uygun olan bu modelleri, 220 - 240 voltaj arasında görebilirsiniz. 1 küçük, 1 büyük ve 2 orta gözden oluşan cam ocakların ısıtıcı eleman güçleri de farklı W kapasitelerinde. Bu ürünlerin yüzeyindeki temperli cam, modern bir görünüm kattığı kadar güvenlik noktasında da öne çıkıyor. Bir güvenlik camı olarak da bilinen temperli cam, bilinen sıradan camlara kıyasla katbekat daha dayanıklı. Gazlı modellerin yanı sıra Hoover ankastre set elektrikli ocak modellerini de bulabilirsiniz. Bu ürünlerdeki ana yüzey malzemesi ise temperli cam değil, vitroseramik. Vitroseramik yüzeye sahip ocaklar, pürüzsüz bir yüzey sunması, dijital ekran göstergesine sahip olması, enerji israfının ve zorunlu temizliğin önüne geçmesi ile de çokça tercih ediliyor. Bu modellerde, çalıştırmak istediğiniz göze dokunarak işlem yapabilirsiniz. Herhangi bir girinti ya da çıkıntıya sahip olmaması da vitroseramik ocakların kolay temizlenebilmesini sağlıyor. Temizlemesi kolay olan bu modern tasarımlar, çok yönlü pişirme özelliği sayesinde de kullanıcı dostu bir tasarım sunuyor.

Hoover Ankastre Davlumbazlar

Setin önemli diğer parçalarından biri olarak Hoover ankastre davlumbaz modellerini de inceleyebilirsiniz. Marka bu alanda daha çok duvar tipi davlumbazlar ile öne çıkıyor ve bazı modeller dijital kontrol tipine sahipken bazıları mekanik çalışma prensibine sahip. Dekoratif ada davlumbazlarını ise daha geleneksel tasarımlar takip ediyor. Tüm bu çeşitlilik, Hoover ankastre set yorum ve geri bildirimlerinde de görülebileceği üzere, sevilen özellikler arasında. Örneğin, dijital kontrol tipine sahip, LED aydınlatma ile donatılan modern modeller pek çok mutfağın tercihi. Çok katmanlı yağ filtresine sahip olan bu modellerde, 600 mm, 896 mm gibi farklı genişlikler bulabilirsiniz. Mutfağınızın ölçülerine göre de nokta atışı bir davlumbaz seçimi yapmanız çocuk oyuncağı. Genellikle 3 farklı hız ayarı sunan bu modeller, böylece ocakta pişirdiğiniz yemeklerin yoğunluğuna göre en ideal seviyede çalışabiliyor. Mekanik çalışma prensibine sahip modeller içerisinde de entegre ya da ankastre olarak bulabileceğiniz çokça model var. Bunlarda da genel olarak çok katmanlı yağ filtresi tipini görmek mümkün. Bunlar daha klasik ve geleneksel yapısı ile bugüne değin alışılagelmiş tasarımlardan yana tercih yapacakları kendisine çekebiliyor. Sunulan renkler ise beyaz, siyah ve paslanmaz çelik şeklinde özetlenebilir. Bunlar arasından mutfak dekorasyonunuza uygun olan, fonksiyonları itibarıyla da beklentinizi karşılayan bir modeli kolayca bulabilirsiniz.

Hoover Ankastre Fırınlar

Setin bir diğer vazgeçilmezi fırınlar da A, A+ gibi enerji verimliliğine sahip bir dizi model sunuyor. Bu açıdan bütçe dostu olması ile de sevilen Hoover ankastre fırınlar, multifonksiyonel veya fan assisted pişirme tipleri ile donatılan fırınlara sahip. Multifonksiyonel fırınlar, fan çalıştığı zaman içinde bulunan sıcak havayı eşit şekilde dağıtabiliyor. Sunduğu geniş fonksiyon çeşitliliği sayesinde de multifonksiyonel pek çok gıdaya özgü pişirme seçeneği sunabiliyor. Örneğin, 8 ya da 10 farklı fonksiyona sahip multifonksiyonel ankastre fırınlar Hoover ürün portföyünde görebilirsiniz. Hoover ankastre set fiyatları ise modelden modele değişkenlik gösterebiliyor. Farklı pek çok faktörün etki ettiği fiyatları en çok şekillendiren unsurlardan biri tabii ki ürün çeşitliliği. Söz konusu çeşitlilik aynı zamanda nokta atışı bir tercih yapmanızı da kolaylaştırabilir. Dilerseniz, siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir, ürünlere tıklayarak ayrıntılara da ulaşabilirsiniz. Arzu ederseniz Ankastre Set sayfamızı ziyaret ederek çok daha fazla marka ve modeli de inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hoover ankastre ocak modelleri içerisinde neler var?

Temperli cama sahip, gazlı ocak sistemi ile çalışan modelleri ya da vitroseramik cam yüzeyine sahip elektrikli ocakları inceleyebilirsiniz.

Fırınların enerji sınıfı nedir?

Modelden modele değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak Hoover ankastre fırınlarında A veya A+ enerji sınıflarını görebilirsiniz.

Hoover davlumbazlarda yağ filtreleri nasıl?

Davlumbazların çoğunda çok katmanlı yağ filtresi tasarımını görebilirsiniz.

Multifonksiyonel fırın nedir?

Genel olarak multifonksiyonel fırın, fan çalıştığı zaman içerideki sıcak havayı eşit şekilde dağıtabilen fırın tipleridir. Ayrıca sunduğu zengin fonksiyon sayıları ile de pek çok gıda için en uygun pişirme işlemini yapabilmeniz sağlanıyor.

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.