Stokta var

Goldmaster Pvr-72600 FTA HDMI Uydu Alıcı

%29
İNDİRİM
210,90 TL
149,90 TL
3 x 49,97 TL = 149,90 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Ek Garanti Paket Sigortası
1 Yıl Ek Garanti 25,00 TL
2 Yıl Ek Garanti 36,00 TL
3 Yıl Ek Garanti 49,00 TL

Ek Garanti Paket sigortası sayesinde;

- Cihazınızın garantisini 5 yıla kadar uzatabilir,

- 2 yıl boyunca elektrik, rutubet, nem ve tozlanmaya karşı,

- 1 yıl boyunca kırılmalara, sıvı temasına ve çalınmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.   Ek Garanti Paket Sigortası Nedir?

Goldmaster Pvr-72600 FTA HDMI Uydu Alıcı

Kusursuz televizyon izleme deneyimi sunan Goldmaster PVR-72600 FTA HDMI uydu alıcı üst düzeydeki performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Sağlam malzemelerden elde edilen uydu alıcısı, kesintisiz ve kaliteli yayınlar izlemenize yardımcı olur. Cihaz aracılığıyla uydudan alınan görüntüler eksiksiz olarak televizyon ekranına aktarılır. Alanında uzman olan uydu alıcısı, yüksek görüntü kalitesi sunması bakımından seyir zevkini iki katına çıkartır ve geniş bağlantı özelliği ile her türlü içeriğe rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Kurulumu oldukça kolay olan Goldmaster PVR-72600, beğeni toplayan tasarımıyla en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Goldmaster PVR-72600 FTA HDMI Uydu Alıcısını Neden Almalıyım?

Modern tasarımı, kullanım kolaylığı ve teknik özellikleriyle beğeni toplayan Goldmaster PVR-72600 uydu alıcısı, televizyon seyretmek için ideal bir seçenektir. Cihaz, NXP işlemcisi sayesinde mükemmel hız seviyesinde çalışarak yazılım hatası durumlarında bile kendini korur. Problem oluşturmayan güçlü elektrik devreleri ile merkezi sistemlere uyum sağlar. Cihazın 32 MB SDRam ve 2 MB flash bellek hafızası, sevdiğiniz kanalları kalıcı olarak kayıt altına alır. Kumanda yardımıyla istediğiniz zaman kanalların sıralamasını değiştirmeniz mümkündür. Ekranı 13’e bölme özelliği slayt gösterilerine, frekans ayarı ise kanal bulmanıza yardımcı olur. 1 adet HDMI port ve USB 2.0 bağlantı seçenekleri, televizyon ve farklı aygıtlar arasında düzgün bir şekilde iletişim kurulmasına olanak sağlar. Bağlantıları kullanarak önceden kaydettiğiniz bir yayını televizyon ekranına aktararak seyredebilirsiniz. Çeşitli platformlarda yayınlanan dizi, film, spor, yarışma ve eğlence programlarını izleyebilmek için uydu alıcısının size sunduğu bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ailenizle ve arkadaşlarınızla maç ya da film izleme keyfi yapmak istiyorsanız, yüksek performanslı Goldmaster uydu alıcısı modelini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Goldmaster Uydu Alıcısını Nasıl Kullanırım?

Çözünürlüğü yüksek görüntüler elde etmenizi sağlayan Goldmaster uydu alıcısı, kablolu ve kolay kullanıma sahiptir. İlk olarak cihazın televizyon ile olan bağlantısının eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Tüm bağlantılar tamamlandıktan sonra uydu alıcısının başlatma düğmesine basabilirsiniz. Uydudan gelen sinyalle eşleşen çoklu dil desteği ve altyazı özelliği, yabancı dilde film ve dizi izlemenizi kolaylaştırır. Cihazın ses dili desteği tatmin edici seviyelerde olduğundan evde sinema keyfi yapmanıza olanak sağlar. Kullanışlı menü dizaynı, program aramanızı oldukça pratik bir hale getirir. Otomatik program bulma özelliği ile aradığınız kanala anında ulaşabilirsiniz. En sevdiğiniz kanalları daha kısa süre içerisinde bulabilmeniz açısından cihazda favori kanal listesi oluşturma özelliği yer alır. Favori kanal oluşturma işlemi, listenizin uzunluğuna göre kısa ya da uzun sürebilir. Kumanda yardımıyla teletext desteği alarak sevdiğiniz programın hangi saatte yayınlanacağına dair bilgilere sahip olabilirsiniz. HDMI ve USB girişlerini kullanarak izlemek istediğiniz programları geniş ekranda ve yüksek görüntü çözünürlüğünde izleyebilirsiniz. Alıcının düzenli aralıklarla temizlenmesi hijyen açısından önem taşır. Kullanım aşamasında cihazın sadece tozunu almanız yeterli olur.

Goldmaster PVR-72600 Kimler İçin Uygun?

Goldmaster PVR-72600 model uydu alıcısı, ev konforunda sinema ya da program izlemek isteyenler için uygun bir alternatiftir. Sadece televizyona bağlayarak elektrik bağlantısı ile kullanacağınız ürün, hafif tasarımı sayesinde her yere rahatlıkla sığar. Estetik ve sade görünümüyle ev dekorasyonlarına en iyi şekilde uyum sağlar. Geniş kanal kapasitesine sahip olan model her yaştan kullanıcıya hitap eder. Değişik türdeki yayınlarla kişilerin istediği tarzda dizi, film ve programlar seyretmesine olanak sağlar. Kullanıcılar tarafından yapılan çok sayıda Goldmaster PVR-72600 yorum cihaz hakkında çeşitli bilgiler verir. Ürünü daha önce deneyimlemiş olan kişilerin yorumları sayesinde cihaz hakkında kafanızda oluşan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Uydu ve kanal tarafından desteklenen sinyal seviye göstergesi aradığınız kanallarda değişiklik gösterebilir. Güçlü sinyaller sonucunda net görüntüler elde edebilirsiniz. Filmlerdeki en ince görüntü detaylarını yakalamanız için kaliteli bir uydu alıcısına ihtiyacınız vardır. Keskin renk detayları ve dinamik ekran görüntüsü ile televizyon izlemek her zamankinden çok daha keyifli bir hal alır. Güçlü sinyal alımı ile gerçekleşen yayınları kesintisiz olarak seyretmek isteyenler için Goldmaster PVR-72600 model iyi bir seçenektir.

Goldmaster PVR-72600 Uydu Alıcısının En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Sahip olduğu teknik özelliklerle uydu alıcılar arasında öne çıkan Goldmaster PVR-72600 pratik kuruluma sahiptir. Kurulumu ve çalışması sadece birkaç dakika süren cihaz, TS formatında video kaydı yapılmasına izin verir. MP3 dosyalarını oynatmayı ve JPEG resimlerden oluşan slayt gösterilerini izlemeyi destekleyen görüntü formatıyla kişilerin beğenisini kazanır. Televizyona bağlı olan sistem diseqc ayarını otomatik olarak bulur. Uyduda bulunan tüm frekanslar hızlı bir şekilde taranır. Cihazda otomatik ayar seçeneklerinin yer alması, kullanıcıların işini önemli ölçüde kolaylaştırır. Kullanım talimatlarını takip ederek istediğiniz işlemi sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kolay okunan menü özelliği, yanlış seçim yapma olasılığını en az düzeye indirir. Televizyon ve alıcı arasındaki bağlantı doğru bir şekilde kurulduğu takdirde uydudan alınan sinyaller ekrana iletilir. Uzaktan kumanda ile cihazınızı kontrol edebilirsiniz. Kanalların yerini istediğiniz gibi değiştirebilir ve izlemediğiniz kanalları program listenizden silebilirsiniz. Uydu alıcısı konusunda akla ilk gelen markalar arasında yer alan Goldmaster, yenilikçi modeli ile kişilerin beklentilerini önemli ölçüde karşılar. Uydu alıcısı sadece bir kanalı canlı olarak seyretmenize izin verir. Geniş bağlantı seçenekleriyle televizyonun başka cihazlarla iletişim kurmasını sağlar. Kaliteli televizyon izleme deneyimi yaşamak istiyorsanız, Goldmaster’ın PVR-72600 model uydu alıcısına göz atabilirsiniz.


NXP (Conexant) işlemci ile mükemmel hız 32 Mb SDRam 2 Mb Flash Toplam 6000 kanal kayıt edebilme Harici USB Aygıta Kayıt Yapabilme ve Kaydedilen Dosyayı oynatabilme Zaman Kaydırma (Time Shifting) Yapabilme HDMI ( Yüksek Çözünürlükte görüntü ve ses ) Çıkışı Yanlış yazılım atılması durumunda kendisini koruyabilen flash bellek Problem çıkarmayan güçlü elektronik devreler Çok düzensiz elektrik değişimlerinden bile etkilenmeyen mükemmel besleme devresi Merkezi sistemlerle mükemmel uyumda çalışabilme Kolay ve kullanışlı menü dizaynı Çoklu dil desteği 4 adet Oyun desteği Altyazı desteği (bunun için yayıncı kuruluşun uydudan gelen sinyalle beraber alt yazı desteği de vermesi gerekir.) Teletext desteği (TV’nizde teletext özelliği olmasa bile) Ses dili desteği (bunun için yayıncı kuruluşun uydudan gelen sinyalle beraber ses desteği de vermesi gerekir.) DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 ve USALS(DiSEqC 1.3) uyumlu Gerçek renkli OSD Kanal bilgilerini gösteren EPG Elektronik Program Rehberi Gelişmiş kilit sistemleri: Sistem, Kurulum, Ayar ve Kanal Düzenleme kilitleri Gelişmiş PID düzenleme Kanal Listesi düzenleme Favori listesi düzenleme Uydu/TP düzenleme Kolay uydu kurulum arabirimi Değişik formatta görüntü ölçüleri (4:3 ve 16:9) Elektrik kesintilerinde hafızanın korunması Saklama fonksiyon özelliği USB ve Dahili hafızaya kaydetme ( sistem ayarlarınızı saklayabilir istenildiğinde geri yükleyebilirsiniz) Kolay anten kurulumu için sinyal seviye göstergesi Uydu ve kanal tarafından destekleniyorsa çok dilde yayın alabilme TS formatında video kaydı yapma ve TS formatındaki videoları oynatma MP3 Dosyalarını Oynatabilme JPEG Resimler için Slayt Gösterisi Özelliği Ekranı 13’e bölme (1 kanal canlı izleyebilme) Video kontrol özelliği ( Görüntü renk ayarlarını uydu alıcınızdan ayarlayabilme ) Otomatik Diseqc bulma özelliği ( Bağlı olan sisteminizdeki diseqc ayarlarınızı otomatik bulma) Geniş Arama Fonksiyonu ( Uyduda bulunan tüm frekansları otomatik bularak listeye ekleme) Yazılım ve Kanal Listesi Güncelleyebilme( USB & RS-232 ) Çoklu uydu tarama özelliği


Teknik Özellikler

Depolama birimi
Dahili sabit disk Hayir
Ağ Bağlantıları
Ethernet LAN bağlantısı Hayir
Wi-Fi Hayir
Hafıza
Flash bellek 2 MB
İşlemci
Dahili işlemci Evet
Bağlantı
HDMI port sayısı 1
USB 2.0 bağlantı noktası sayısı 1
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 149,90 TL 149.90 TL
2 74,90 TL 149.90 TL
3 49,90 TL 149.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 149,90 TL 149.90 TL
2 74,90 TL 149.90 TL
3 49,90 TL 149.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 149,90 TL 149.90 TL
2 74,90 TL 149.90 TL
3 49,90 TL 149.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 149,90 TL 149.90 TL
2 74,90 TL 149.90 TL
3 49,90 TL 149.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 149,90 TL 149.90 TL
2 74,90 TL 149.90 TL
3 49,90 TL 149.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 149,90 TL 149.90 TL
2 74,90 TL 149.90 TL
3 49,90 TL 149.90 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 149,90 TL 149.90 TL
2 74,90 TL 149.90 TL
3 49,90 TL 149.90 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Goldmaster Pvr-72600 FTA HDMI Uydu Alıcı Yorumları