GOLDMASTER için 53 ürün bulundu

%16 129,90 TL 109 TL
GOLDMASTER
%30 429,90 TL 299,90 TL
%30 429,90 TL 299,90 TL
%22 229,90 TL 179,90 TL
%25 79,90 TL 59,90 TL
%17 179,90 TL 149,90 TL
%29 210,90 TL 149,90 TL

Goldmaster kullanıcılara dünya üzerindeki teknolojik gelişmeler ışığında kaliteden ödün vermeden modern, pratik ve işlevsel ürünler sunuyor. Goldmaster elektrikli ev aletleri, bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanıyor ve en uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturuluyor. Türkiye'nin dört bir yanında uydu alıcısı ve elektronik sektöründe en çok tanınan markalardan biri olan Goldmaster geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla herkese hitap etmeyi başarıyor. HD uydu alıcıları, oto ses ve görüntü sistemleri, elektrikli kişisel bakım ürünleri, kahve makineleri, navigasyon sistemleri, DVD-HD media player ve daha birçok ürünü bünyesinde barındıran Goldmaster, Teknosa mağazalarında kullanıcılarla bir araya geliyor.

Goldmaster Elektrikli Ev Aletleri

Elektrikli ev aletleri ve kişisel bakım ürünleriyle kullanıcılar arasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Goldmaster, geniş ürün ve renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Pratik ve işlevsel ürünler tasarlamayı hedefleyen Goldmaster modelleri, ergonomik kullanım avantajıyla da kullanıcılardan tam not alıyor. Elektrik süpürgelerinden blendera, vantilatörden ütüye bir evin olmazsa olmaz tüm elektrikli ev aletlerini tek bir adresten almanızı sağlayan marka, kişisel bakımınız için de işlevsel ve pratik ürünler sunuyor. Epilasyon cihazları, saç düzleştiriciler, saç kurutma makineleri, vücut analiz baskülü gibi kadın bakımına yönelik cihazlar, kadınlara günlük yaşamında destek oluyor. Saç sakal şekillendirme makineleri, erkek bakım seti ve tıraş makineleri gibi erkeklere hitap eden kişisel bakım ürünleri de sergilediği üstün performansla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Goldmaster Modelleri

Goldmaster uydu alıcılar, markanın en çok ilgi gören ürünleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Goldmaster Mini Ranger Plus FHD PVR Uydu Alıcısı, HD görüntü kalitesi sunan teknolojisi, kolay ve kullanışlı menüsünün yanı sıra uydu ve kanal tarafından desteklenen çok dilde yayın alabilme özellikleriyle bir uydu alıcısıyla ilgili tüm beklentileri karşılıyor. 4K teknolojisini destekleyen kanal ve televizyonlarla uyumlu şekilde çalışan Goldmaster Android 8K Media Player modeli de büyük ilgi gören uydu alıcıları arasında bulunuyor. Uydu alıcılarının yanı sıra Goldmaster tv ses görüntü sistemleri gibi aksesuarlar da üstün teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor. Telefonunuzdaki müzikleri kablosuz olarak dinleyebilmenizi ve Bluetooth özelliğiyle telefon görüşmeleri yapabilmenizi sağlayan Goldmaster X7 FM Transmitter Araç Kiti, USB ve SD kart girişiyle verileri aracınıza aktarabilmenize yardımcı oluyor.

Sabah uyanmakta güçlük çekenlere Goldmaster Waker Bluetooth Radyolu Alarm Saat (Sd Kart ) - Siyah ile destek olan Goldmaster, tüm gün enerjik hissetmenize katkıda bulunuyor. Güne zinde devam etmenize yardımcı olan Goldmaster Zinde GM-7331 Filtre Kahve Makinesi, evinizi günün istediğiniz her saati mükemmel bir kahve kokusuyla sarıyor. Erkek kişisel bakım ürünleri arasında yer alan Goldmaster tıraş makinesi ve Goldmaster saç, sakal ve vücut tüyü kesme makineleri kategorileri Goldmaster Matrix gibi son teknoloji tasarımlarıyla modern ve pratik kullanım avantajı sunuyor.

Goldmaster Özellikleri

Goldmaster özellikleri teknik ve pratik açıdan hayatınızı kolaylaştıracak şekilde geliştirilmeye devam ediyor. Goldmaster modelleri öncelikle işlevsellik özelliğiyle dikkat çekiyor. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz ürünler, tüm beklentileri yerine getiriyor. Güç, hız, enerji tasarrufu gibi özellikleriyle size destek olan ürünler, anlaşılır ve kolay yönergelerle kullanılabiliyor. Ergonomik tasarımlarıyla evde fazla yer kaplamayan modeller, tasarım ve renkleri sayesinde de ev dekorasyonunuza kolaylıkla uyum sağlıyor.

Goldmaster Fiyatları

Goldmaster fiyatları, en iyi özelliklere sahip elektrikli ev aletlerini en uygun fiyatlarla kullanıcılarla buluşturacak şekilde belirleniyor. Kalitesini kullanıcı beğenisi ve yorumlarıyla kanıtlayan Goldmaster ürünlerine, Teknosa'da ulaşmak mümkün. Siz de Goldmaster ürünlerinden birine sahip olmak isterseniz, avantajlı fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla teknolojiyi herkes için ulaşılabilir hâle getirmeyi hedefleyen Teknosa'yı inceleyebilir ve dilerseniz ürünlerden birini sipariş edebilirsiniz.