0.0 (0 Değerlendirme)

GameSir VX PS4 - Xbox One - Switch - Switch Lite - PC Uyumlu Siyah Klavye ve Mouse Seti

Ürün Kodu: 788250162
 • En geç 29 Eylül Cuma günü kargoda
Satıcı: cosmostech
3.409 TL
3.409 TL

Ürün Açıklaması

GameSir VX anahtarı, kararlı orijinal denetleyici Bağlantısı aracılığıyla Xbox One/PS 4/Ps 3/switch dahil olmak üzere ana konsol platformlarıyla uyumludur.
Apex legends, call of Duty: black ops 4, Anthem, Battlefield V, Rainbow Six Siege, Warframe ve daha fazlası dahil olmak üzere konsollardaki popüler oyunlar için mükemmeldir!
GameSir'e özel çeviklik x teknolojisine sahip 2.4G kablosuz donanım kilidi: sürücüye gerek yok, oyun konsoluna takın, maksimum 32,8 ft kontrol aralığıyla istikrarlı ve anında kablosuz klavye bağlantısı sağlar.
Otantik Mavi mekanik anahtarlı klavye: tuş takımı mobil cihazlara bağlandığında, tuş takımındaki tuşların her biri GameSir g-crux mobil uygulaması aracılığıyla yapılandırılabilir.
Özel fare: ana özelliği ayarlanabilir DPI, yapılandırılabilir yan düğmeler, konsollarla mükemmel uyumlu olacak şekilde hassasiyet ve doğrulukta önceden ayarlanmış. Not : Kablosuz fare olması durumunda, USB alıcı farenin içinde veya fareyle birlikte sağlanacaktır.
Klavye Fare Adaptörü Nintendo Switch Xbox One
GameSir VX AimSwitch, Apex Legends, Fornite, PUBG, Rainbow Six Siege, Call of Duty: Black Ops 4, Anthem, Battlefield V, Splatoon 2, Warframe ve daha fazlasını içeren konsollardaki popüler oyunlar için mükemmeldir!
Önemli Not:
1.Bu GameSir VX AimSwitch Kulaklık / VC işlevini desteklemez. Bu işlevle ilgileniyorsanız, lütfen kulaklığı PS3, PS4, Xbox one ve Switch konsoluna bağlamayı deneyin, bu yolu öneririz.
2. Kutuyu açıp tuş takımını başarıyla bağladığınızda, kullanmadan önce lütfen üretici yazılımını GameSir web sitesinden en son sürüme güncelleyin: gamesir.hk→DESTEK→Öğreticiler ve Kılavuzlar→gamesir vx öğretici. G-Crux uygulamasında Varsayılan Yapılandırmayı kullanmanızı öneririz, böylece daha akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız.
PlayStation 4 Xbox 360 PlayStation 3
GameSir VX AimSwitch, Tüm konsollar için tek kombo!
PS3 / PS4 / Xbox / Switch uyumlu tüm oyunlar oynanabilir.
GameSir VX AimSwitch E-spor Combo, VX tek elli oyun tuş takımı, GM190 oyun faresi ve 2,4 GHz kablosuz dongle içerir, kararlı orijinal denetleyici bağlantısı aracılığıyla doğru ve anında tuş takımı ve fare kontrolü sağlar.
Ana Konsolu Destekleyin
PS4, PS4 Silm, PS4 Pro, PS3
Xbox One, Xbox One S, Xbox One X
Nintendo Anahtarı
Windows 7/8/10
Özellikler
Tak ve oyna
Özel Klavye Fare seti
TTC Mavi Tuş Anahtarları Oyun Klavyesi
Dört Hızlı Ayarlanabilir DPI Fare
Kablolu fare tuş takımına bağlanır
Kablosuz tuş takımı konsola bağlanır
konsol oyunları
Gelişmiş Konsol Giriş Adaptörü
Gelişmiş GameSir'e özel Agility X teknolojisi sayesinde eşsiz oyun içi 1'e 1 hissi.
Sürücüye gerek yok, oyun konsoluna takın, maksimum 32,8 fit kontrol aralığıyla istikrarlı ve anında kablosuz klavye bağlantısı sağlar
Güçlü bir Ar-Ge ekibi, kullanıcılara daha mükemmel bir deneyim sunmak için ürünü sürekli olarak geliştirir.
klavye anahtarları
anahtarı yapılandır
Klavye ve fare adaptörü
Otantik TTC Mavi Mekanik Anahtarlar
Tuş takımı, 38 E-spor seviyesi mekanik anahtar şalteri ile donatılmıştır.
Anahtarların her biri, en düşük basma çalıştırma kuvvetinin keyfini çıkarırken, ayrı ayrı ve anında müdahale olmadan çalışır.
HIP/ ADS Hassasiyet Ayarı Ayrı Ayrı
G serisi tuş için özel tasarım, HIP Hassasiyet Ayarı için G1 G2 kullanımı, ADS Hassasiyet Ayarı için G3 G4 kullanımı.
Çekimlerinizi daha hızlı ve daha doğru hale getirmek için eşsiz esneklik.
MixShift İşlevi - Fn Tuşu
GameSir VX Oyun Tuş Takımı, farklı oyun türleri ve sahnelerle mükemmel bir şekilde ilgilenerek çeşitli oyun taleplerini karşılayabilir.
Yenilikçi GameSir MixShift teknolojisi, Fn+belirli tuşlara basarak kolayca elde edilebilen, çoğu tuş için yepyeni, güçlendirilmiş bir kontrol sağlar.
GameSir VX oyun tuş takımını sıfırlamak için Fn+Esc tuşlarına basın.
Yapılandırılabilir Tuşlar
Ayarlanabilir DPI fare
şarj edilebilir pil
GameSir G-Crux Uygulaması ile Anahtar Yapılandırması
Cep telefonundaki GameSir G-Crux uygulamasıyla, oyun içi kontrolü en üst düzeye çıkarmak için tuşları kendi tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Ek olarak, GameSir G-Crux uygulaması aracılığıyla fare hassasiyeti, pürüzsüzlük, yatay hassasiyet, dikey hassasiyet, ADS ayarı, ölü bölge ayarı ve düğme ayarı dahil olmak üzere çeşitli parametreler tam olarak ayarlanabilir.
VX Klavye için Özel Fare
GameSir GM190'da 4 Seviye ayarlanabilir DPI 500/1000/1500/2000, GameSir GM190 oyun faresinin gösterge ışığı farklı renkte yanıp sönecektir. Ve 4 Seviye yoklama oranı, istediğiniz hızı seçin.
Yan düğmeli fare, konsollarla mükemmel uyumlu olacak şekilde hassasiyet ve doğrulukta önceden ayarlanmıştır.
Otomatik Uyku Modu
GameSir VX Gaming Keypad, 1000MaH pil kapasitesine sahiptir. GameSir VX Oyun Tuş Takımı bağlandığında, hiçbir işlem yapılmadan 600 saniye içinde otomatik olarak uyku moduna geçer ve cihazlarınıza tekrar bağlanmak için G1 düğmesine basın.
Şarj süresi yaklaşık 2-3 saattir. Ve şarj etmek için lütfen 5V-1A Şarj adaptörü kullanın.
1. Farenin oyunda büyük bir gecikmesi var
C: Lütfen ölü bölgenin değerini G-CRUX aracılığıyla ayarlamayı deneyin.
2. VX aldıktan hemen sonra kullanılabilir mi? Düğme özelleştirmesi bir bilgisayar gerektiriyor mu?
C: Evet, GameSir VX'i aldıktan sonra kullanabilirsiniz, ancak önerilen yapılandırmayı G-CRUX aracılığıyla uygulamanızı önemle tavsiye ederiz.
3. VX kulaklıkları destekliyor mu?
C: VX'in kulaklığı desteklemediğini söylediğimiz için üzgünüz.
4. VX klavye ayrı olarak kullanılabilir mi? VX klavye başka bir marka klavye ile değiştirilebilir mi?
C: Üzgünüm, GameSir VX klavyesi ayrı olarak kullanılamaz ve onu başka bir klavye markasıyla değiştirmenizi de önermiyoruz.
5. VX aldıktan hemen sonra kullanılabilir mi? Düğme özelleştirmesi bir bilgisayar gerektiriyor mu?
C: Evet, GameSir VX'i aldıktan sonra kullanabilirsiniz, ancak önerilen yapılandırmayı G-CRUX aracılığıyla uygulamanızı önemle tavsiye ederiz.
6. VX kulaklıkları destekliyor mu?
C: VX'in kulaklığı desteklemediğini söylediğimiz için üzgünüz.
7. Bunun çalıştığı oyun listesi nedir?
A: GameSir VX, konsollardaki popüler FPS oyunlarını destekler, yapılandırmayı G-CRUX'ta bulamazsanız, kendiniz özelleştirebilirsiniz veya bize bir e-posta gönderebilirsiniz, geliştirme ekibinden bir çözüm bulmasını isteyeceğiz.
8. Nintendo Switch'ime bağlanmasını sağlayamıyorum.
C: 1) Öncelikle, lütfen Switch'in "Pro Controller Wired Communication" özelliğinin açık olduğundan emin olun.
2) Daha sonra lütfen "Change Grip/Order" arayüzüne girin ve arayüzde kalın.
3) GameSir VX oyun tuş takımını açın. LED gösterge ışığı yeşil renkte yanıp sönüyor, GameSir VX oyun tuş takımı
bağlanabilir.
4) GameSir GM190 oyun faresini GameSir VX oyun tuş takımının USB bağlantı noktasına takın.
5) Agility X 2.4GHz kablosuz dongle'ı Nintendo Switch'in USB bağlantı noktasına takın. Oyun gösterge ışığı
tuş takımı ve Agility X 2,4 GHz kablosuz dongle yeşil kalır.
6) Nintendo'ya bağlanmak için FN ve GameSir VX oyun tuş takımının 5 numaralı düğmesine aynı anda basın
Anahtar. Gösterge ışığı kırmızı kalır.
7) Daha sonra "Change Grip/Order" arayüzünde GameSir VX klavyesinde Q + E tuşlarına basın ve bağlantıyı bekleyin.
8) Ve ​​lütfen Fn+F5'e değil, Fn+5'e bastığınızdan emin olun.


Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Model Kodu Ürün Rengi
1 İthalatçı Garantili GameSir VX Siyah

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
GameSir VX PS4 - Xbox One - Switch - Switch Lite - PC Uyumlu Siyah Klavye ve Mouse Seti
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.