Stokta var

Frisby Fk-G575QU Işıklı Gaming Klavye

119 TL
3 x 39,67 TL = 119 TL Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri

  • Teslim tarihinden itibaren 21 gün içerisinde ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Frisby Fk-G575QU Işıklı Gaming Klavye

Hem oyun seanslarınızda hem de genel bilgisayar kullanım süreçlerinde değerlendirebileceğiniz; dayanıklı, kompakt boyutlu, RGB LED arka aydınlatmalı bir klavye almayı düşünüyorsanız, Frisby FK-G575QU ışıklı gaming klavye size hitap ediyor. Geliştirdiği bilgisayar ekipmanları ve çevre birimleri ile Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan biri hâline gelen Frisby’nin başta oyunculara seslenen ancak genel kullanım için de uygunluk gösteren modeli, tasarımından sunduğu teknik detaylara kadar her yönüyle beğeni kazanıyor. USB konnektörlü olması sayesinde Windows XP ve üzeri işletim sistemleri yüklü olan PC’lerin yanı sıra macOS işletim sistemli bilgisayarlarla da çalışabilen ürün, taşıdığı olanaklarla markanın alanındaki uzmanlığını gözler önüne seriyor.

Frisby FK-G575QU Klavyeyi Neden Almalıyım?

Gününüzün önemli bir kısmını bilgisayar oyunlarına ayırıyor, oyunlardaki karakterlerinizi ya da araçlarınızı kontrol etmek için hamlelerinize anında tepki verebilen, hassas tuşlara sahip bir oyuncu klavyesi almayı hedefliyorsanız, Frisby FK-G575QU modelini tercih edebilirsiniz. Oyuncuların beğeneceği şekilde tasarlanan ve sadeliği şıklıkla buluşturan 87 tuşlu klavyenin 19 tuşu, anti ghosting özelliği taşıyor. Bu sayede aynı anda birden fazla tuşa basılı tutarak gerçekleştireceğiniz hareket kombinasyonlarını, herhangi bir kesintiye uğramadan yapabilir, Frisby oyuncu klavyesinin size sağladığı imkânları, rakiplerinize karşı avantaja dönüştürebilirsiniz.

Uzun süreler boyunca sorunsuz kullanabileceğiniz, dayanıklı ve sıvı gibi dış etkenlere karşı dirençli bir gaming klavye arıyorsanız, Frisby FK-G575QU ışıklı gaming klavye modelini satın alabilirsiniz. Suç geçirmez formuyla içecek dökülmesi gibi durumlarda endişe etmenize gerek bırakmayan klavyenin tuşları da dayanıklılık noktasında son derece iddialı olduğunu gösteriyor. Zira Frisby tarafından sağlanan bilgilerde, her bir tuşun 10 milyondan fazla tıklanma ömrü olduğu belirtiliyor.

Oyun süreçlerinde motivasyonunuzu zirveye taşıyacak aydınlatmalardan destek alıyor, bilgisayarınızın ve çevre birimlerinizin RGB LED aydınlatmalı olmasından hoşlanıyorsanız, modeli alışveriş listenize ekleyebilirsiniz. Bölgesel LED aydınlatma ile gelen ve bu aydınlatmaları, üzerindeki fonksiyon tuşlarıyla değiştirebilmenize olanak veren klavyeyi edinerek günün ilerleyen saatlerinde ve loş ışıklı ortamlarda oyun seanslarınızın adrenalin seviyenizi artırabilir, oyunlardaki başarınızı yükseltebilirsiniz.

Mekanik hisli klavyeler ilginizi çekiyor, aynı zamanda klavye tuş temizliğine azami özen gösteriyorsanız, kullanım esnasında âdeta bir mekanik klavye gibi ses çıkaran tuşlara sahip ürüne yönelebilirsiniz. Kolayca yerlerinden çıkarabileceğiniz tuşlarını ve tuş altındaki bölgeleri temizleyebileceğiniz klavyeyi, dakikalar içerisinde temizleyip oyun ve çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kullandığınız klavyenin kablosunun kısa sürede aşınmasından yakınıyor, dayanıklı örgü kablolu klavyelere yatırım yapmayı istiyorsanız, Frisby FK-G575QU compact gaming mekanik hisli oyuncu klavyesi modelini seçebilirsiniz. 1,6 metrelik tamamen örgülü kablosuyla hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de üst düzey dayanıklılık gösteren ürünü keyifle kullanabilir, kablo yıpranmalarını geride bırakabilirsiniz.

Frisby FK-G575QU Klavyeyi Nasıl Kullanırım?

Frisby FK-G575QU compact mekanik hisli klavye, kablolu oluşuyla bilgisayar ve akıllı cep telefonlarına fiziksel olarak kolayca takılabiliyor. Kablosunun ucunda yer alan USB-A yapısındaki konnektörü ile pratik şekilde takabileceğiniz ve herhangi bir yazılım kurmadan yönetebileceğiniz klavyenin aydınlatma olanaklarından ise FN tuşundan destek alarak yararlanmanız mümkün oluyor. Klavyenin sağ alt kısmındaki yön tuşlarının aşağı ve yukarı yönlü olanları, FN ile birlikte değerlendirildiğinde aydınlatma seviyesi ayarlanabiliyor. Print Screen gibi tuşlar ise mod değişimi, renk ayarı ve nefes alma efekti gibi özelliklerin etkinleşmesini sağlıyor. F tuşlarının çift işlevli oluşu ise yine FN tuşlarıyla birlikte multimedya araçlarını klavye üzerinden yönetmenize zemin hazırlıyor.

Eğer edindiğiniz klavyeyi Android işletim sistemli ve OTG destekli akıllı cep telefonlarıyla kullanmayı arzu ediyorsanız, ilgili dönüştürücüye klavyenin USB-A konnektörünü takmanız gerekiyor. Cihazların otomatik olarak algılayacağı klavyenin tüm temel işlevlerinden yararlanmanız, Android cihazınızda yazı yazmanız hatta OTG birimi destekli oyunları oynayabilmeniz mümkün hâle geliyor.

Frisby FK-G575QU Klavye Kimler İçin Uygun?

Bilgisayar masasında tam boyutlu bir klavye için ayırabileceği sınırlı alanı bulunan, uygun fiyatlı ve mekanik hisli bir oyun klavyesi edinmeyi planlayan, RGB LED aydınlatmalı çevre birimlerine ilgi duyan herkes için uygun yapıdaki Frisby FK-G575QU, oyunlardaki başarılarını artırmayı hedefleyenlere de sesleniyor. Mekanik hisli oluşuyla oldukça konforlu bir tuş hissi sağlayan, bu sayede oyunlarda gerçekleştireceğiniz refleksif hareketlere anında yanıt verebilen model, numerik tuş bölümünün olmamasıyla masanızda fazla yer kaplamıyor.

Frisby FK-G575QU Klavye Modelinin En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Yazışmalarınızda ve metin tabanlı içerik hazırlama süreçlerinde de değerlendirebileceğiniz Frisby FK-G575QU TR Q kablolu gaming (oyuncu) klavye, birçok özelliği ile öne çıkıyor. Ürünün 10 milyondan fazla tıklanmaya izin veren dayanıklı ve mekanik hisli tuşları, öne çıkan özelliklerinin başında geliyor. Özellikle bilgisayar karşısında uzun zaman geçiren ve klavyesinin azami düzeyde konfor sunmasını bekleyen teknoloji ve oyun meraklılarının gereksinimlerine yanıt veren model, numerik tuş bölümü içermemesiyle de tercih edilebiliyor. Özellikle kompakt bir klavye arayışında olanlar, ürünü alışveriş listelerine ekleyebiliyor.

Oyuncu klavyesinin RGB LED arka aydınlatmasının olması ise öne çıkan bir diğer önemli özelliği olarak değerlendiriliyor. Kullanıcıların kendi beğenileri doğrultusunda şekillendirebilecekleri aydınlatmalar, özellikle oyun süreçlerinde kullanıcılara ekstra motivasyon sağlayabiliyor. Ayrıca bu aydınlatma, loş ışıklı ortamda klavye kullanmak durumundaki teknoloji tutkunlarının da doğru tuşlara basabilmelerine yardım ediyor.

Eğer hâlihazırda kullandığınız klavyenin yapısından ve teknik özelliklerinden memnun değilseniz, zaman kaybetmeden Frisby FK-G575QU modelini satın alabilirsiniz.


Ürün Grubu: Ev Kullanıcısı, Office Kullanıcısı, Oyuncu, Prof. Oyuncu Klavyesi


Klavye Tipi: Multimedya


Klavye Bağlantısı: Kablolu


Klavye Düzeni (Dili): Q Türkçe


Bağlantı Arabirimi: USB


Kablo Uzunluğu: 1.60 cm


Sistem Uyumu: Windows® XP, Windows Vista™, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 8.1, Windows® 10, Mac OS® X 10.4 veya üstü


Macro: Yok


Boyutlar: 363 x 135 x 36 (mm)


Garanti Süresi: 24 Ay


Şık ve konforlu tasarım, su geçirmez 87 tuşlu, kablolu oyun klavyesi 19 tuş anti ghosting 10 milyondan fazla tuş tıklama ömrü Multimedya Fonksiyonu (FN tuşu ile) Farklı renklerle arkadan aydınlatmalı ve solunum modu Örgülü kablo USB bağlantı Teknik Özellikler Çalışma voltajı : DC5V ± 0.25 Çalışma amperi : 100mA Klavye boyutu : 363 x 135 x 36 (mm) Kablo uzunluğu : 1.6m Ağırlık : 655g Sistem Uyumu Windows® XP, Windows® 7, Windows® 8 / 10 ve Mac OS® X Kutu İçeriği Kablolu Klavye Kullanım Kılavuzu&Garanti Belgesi


Teknik Özellikler

Klavye
Klavye dili Türkçe
Klavye düzeni QWERTY
Klavye şekli faktörü Full-size (100%)
Klavye türü Düz
Sayısal tuş takımı Hayir
İşaret aygıtı Hayir
Klavye tuş sayısı 87
Ergonomi
Bilek istirahati Hayir
Taksit Tablosu
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar Toplam
1 119 TL 119 TL
2 59,50 TL 119 TL
3 39,60 TL 119 TL

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Frisby Fk-G575QU Işıklı Gaming Klavye Yorumları