0.0 (0 Değerlendirme)

Aral FIFA 21 PS4 OYUN

Ürün Kodu: 125088439

Ürün Açıklaması

Hem sokakta hem de stadyumda takım kurma ve kendinizi ifade etmenin yeni yöntemleriyle Play PlayStation?4, Xbox One ve PC'de EA SPORTS™ FIFA 21 ile birlikte kazanın. Frostbite™ altyapılı FIFA 21, VOLTA FUTBOLU ve FIFA Ultimate Team™, ile daha büyük galibiyetler kazanmanız için yepyeni özelliklerle oyunu bir sonraki seviyeye taşıyor, yaratıcılığınızı ve kontrolünüzü ödüllendiren üst seviyede yeni bir gerçekçi oyun deneyimi sunuyor. Kariyer Moduyla her an kontrolde olun ve Dünyanın Oyunu içinde gerçeğe en sadık deneyimle benzersiz rekabeti yaşayın.

OYNAYIŞ ÖZELLİKLERİ
________________________________________
Bugüne kadarki en akıllı FIFA oyunundaki yepyeni dinamik atak sistemleriyle her zamankinden daha fazla gol atın.

FIFA 21, oyuncuların zekasını ve kararlarını oyun içinde ve dışında yeni bir seviyeye çıkarır, daha gerçekçi ve akılı manevralar yaratır, 1'e 1 oyunların yoğunluğunu artırır ve tüm sahada yaratıcılığınızı ve kontrolünüzü ödüllendiren gerçekçi futbol deneyimine izin veren koşulların kilidini açar.

Çevik Dribling - Futbolda, 1'e 1 mücadele maçın seyrini belirleyen gol fırsatlarına giden yolu açabilir. FIFA 21'de, yeni Çevik Dribling sistemi bir savunma oyuncusuyla karşı karşıya geldiğinizde daha fazla özellik seçeneği sunar. Hızlı ayak hareketleri, topu tutmanıza ve bire bir mücadelede alan yaratabilmeniz için daha fazla kontrol ve ataklara daha fazla yanıt verebilmeği sağlar. Köprü dribling ve top yuvarlama feyki de yeni manevra becerileri hızlı savunma oyuncularını boşa çıkarabilmenizi sağlar.

Pozisyon Alma Özelliği - Topu alabilmek, önemli bir pozisyona müdahale edebilmek veya dünyanın en iyi oyuncularını diğerlerinden ayıran gol kurtarıcı müdahaleler için doğru zamanda doğru yerde olmak. FIFA 21'de Pozisyon Alma Özelliği futbolcunun oyun içi zekasını, gerçek dünyadaki alan ve zaman algısıyla eşleştirir ve en iyi oyuncuların oyunu öngörmelerini, sahada daha akıllıca hareket etmelerini ve daha avantajlı pozisyon almalarını sağlar. Dünya standartlarındaki forvetler ofsayt olmamak için son savunma oyuncusu ile aynı seviyede kalacak şekilde koşar, oyun kurucular savunma hatları arasında hareket etmek için alan ararken en iyi savunma oyuncuları, karşı takımın fırsat yaratmasını zorlaştırmak için pas koridorlarını daha etkili şekilde kapatır.

Yaratıcı Koşu - Takımınızın topsuz alandaki hareketlerini etkilemek için sunulan yeni seçeneklerle FIFA 21'de oluşturduğunuz atakları baştan yazabilir ve defansı farklı şekillerde kırabilirsiniz:
?Yönlendirmeli Koşu - Koşuyu başlattıktan sonra sağ kola basarak takım arkadaşlarınızın koşu yönünü tamamen kontrol edin.
?Yönlendirmeli Verkaç - Sağ kolu istediğiniz yöne kullanarak pas sonrası takım arkadaşlarınızın hangi yöne hareket edeceğine karar verin.
?Oyuncu Kilidi - Atak sırasında mevcut oyuncunuzu kilitlemek için her iki kola da basın. Daha fazla kontrol istiyorsanız kilitli oyuncudan uzaklaşmak ve geri pas vermeden önce takım arkadaşınızın manevralarını kontrol etmek için sağ kola basın.

Doğal Çarpışma Sistemi - Yeni animasyon sistemleriyle kilidi açılan yeniden yorumlanmış oyuncu çarpışma ve manevra sistemi, sahanın tümünde daha akıcı oyuncu etkileşimi yaratır. FIFA 21'de kale ağzı kapışmaları, orta sahada topa sahip olma mücadeleleri ve ikili ataklar her zamankinden daha akıcı bir şekilde çözülüyor ve topa sahip olmaya çalışan oyuncular arasında daha doğal karşılaşmalarla sonuçlanıyor.

Rekabetçi Mod - Dünyadaki en iyi FIFA oyuncularının oyun stilini yeniden yaratan Rekabetçi Mod ayarı, rakiplerinizin daha iyi beceri hareketleri, dribling manevraları ve taktiklerle oynamasını sağlayarak size Efsanevi ve Ultimate zorluk seviyesinde zorlayıcı ve tatmin edici rakipler sunuyor.

Futbolun Temelleri - Topluluktan gelen geri bildirimlerle yönlendirilen FIFA futbol temellerindeki revizyonlar sahadaki oyun seviyesini yükseltiyor:
?Pas verme - Alanı ve pozisyonları daha iyi algılama, oyuncuların daha akıllıca pas vermesine izin veriyor.
?Durdurma - FIFA 21'deki yeni durdurma sistemi, defans oyuncuları şut ve çapraz pasları durdururken daha dengeli sonuçlar alınmasını sağlar.
?Tepkisellik - Reaksiyon sürelerinin daha hızlı olması oyuncuların daha tepkisel olmasını, rakiplerin baskısı altındayken zorlu durumlardan daha kolay kurtulmalarını sağlar.
?Manuel Kafa Vuruşları - Manuel kafa vuruşlarıyla kafa şutları ve paslarını tamamen kontrol edin ve topu tam de planladığınız yere gönderin.

KARİYER MODU
________________________________________
Takımınızın yükselişinde daha fazla kontrol sahibi olmanız ve menajerlik kariyerinize başlamanın her zamankinden daha kolay olması için size maçlar, transferler ve antrenörlük hakkında daha derinlemesine bilgi sunan yeni oyun özellikleriyle FIFA 21 Kariyer Modunda Her Anı yönetin.

İnteraktif Maç Simülasyonu - Tüm oyunun sonuçlarını kontrol etmenizi sağlayan ve interaktif oyunda büyük bir ilerleme olan İnteraktif Maç Simülasyonu ile sezonu tamamen yeni bir şekilde deneyimleyin. İlerleyişi etkilemek için 90 dakika boyunca istediğiniz an maça girin veya maçtan çıkın veya maçın sonucunu değiştirmenizi sağlayan yeni içeriğe bağlı tepkiler sayesinde penaltı ve serbest atışlar dahil kilit anların kontrolünü elinize alın. Geliştirilmiş maç verileri de oyunu daha hassas şekilde yönetmenizi sağlar, maç istatistiklerine ve oyuncularınızın performans seviyelerine ve dayanıklılıklarına göre simülasyondan doğrudan değişiklik yapmanıza izin verir.

Oyuncu Gelişimi - Yenilenen büyüme sistemiyle oyuncularınızın gelişimini daha detaylı yönetin. Takımınızdaki eksikleri doldurabilmek için sağ bekleri sağ kanat oyuncusuna, defansif orta saha oyuncularını stoper oyuncuya çevirin ve kadronuzun nasıl ilerlediğini görmek için antrenman sırasında özellik değişimlerini takip edin.

Aktif Antrenman ve Maç Oranları - Oyunun en hayati anlarında oyuncularınızın olası performansını gösteren yeni özellik olan Maç Oranları ile takımınızın performans seviyeleri hakkında bilgi sahibi olun. Forvetlerinizin önemli pozisyonları değerlendirebilmesi veya defans oyuncularınızın kilit müdahaleler yapabilmesi ihtimalini artırmak için grup antrenman seansları organize etmenize izin veren yeni Aktif Antrenman Sistemiyle oyuncularınızın maç oranlarını artırın.

Haftalık Antrenman Planlaması - Yeni menajerlik sistemi ile takımınızın antrenman programını planlayın. Kazanan veya kaybeden takım arasındaki farkı yaratmak için oyuncularınızın maç oranlarını moral ve zindelik olarak dengelemek amacıyla hafta boyunca ne zaman dinleneceklerine ve ne zaman antrenman yapacaklarına karar verin.

Oyuncu Geri Bildirim Sistemi - Yeni sistem oyuncularınızın ilerleyen maçlara ne kadar hazır olduğunu görsel olarak gösterir, oyuncularınızın moralini, maç oranlarını ve zindeliklerini bir bakışta görmenizi sağlar. Hangi oyuncuların en iyi durumda ve oyuna hazır olduğunu, kimin daha fazla antrenmana ya da antrenmandan dinlenebilmek için kimin molaya ihtiyacı olduğunu ve maç için ilk on biri seçerken oyun içi istatistiklerine göre oyuncuyu pozisyonu dışında oynatmanın etkilerini görün.

Gelişmiş Karşı Yapay Zeka - Gelişmiş karşı yapay zeka, hem defansta hem de ataklarda rakibin oyun yaklaşımını daha akıllıca görür. Yeni sistemler, markaj, mücadele, pas ve dribling için yapay zekanın daha akıllıca kararlar vermesini sağlar ve bu da size her maçta daha zorlayıcı ve akıllıca rakiplerle karşılaşma ve oyundan oyuna Kariyerinizi taze tutma fırsatını verir.

Yeni Transfer Seçenekleri - Geliştirilmiş gerçekçi transferler, oyuncularla yeni sözleşme yapma yöntemleri sunarak hem insan hem de yapay zeka kontrollü takımlar oluşmasını sağlar. Takımınıza yeni yetenekleri katmak için isteğe bağlı veya zorunlu gelecek transfer ücretli seçenekleri satın almak için kredi çekin, transfer piyasasında uzman olmak için yapay zeka menajerlerin başlattığı oyuncu takas önerilerine karşılık verin.

Yeni Kurulum Seçenekleri - Yeni başlangıç kurulum seçenekleri ile Kariyer Modunuzu özelleştirin. Gerçek Transferler ile transfer piyasasında daha gerçekçi bir oyuncu sözleşme imzalama deneyimi yaşayın ya da Finansman Devri ile takımınızı oluşturmanıza yardımcı olacak başlangıç bütçesini artırın.

Genişletilmiş Lig Temaları - UEFA Şampiyonlar Ligi ve CONMEBOL Libertadores dahil, Kariyer Modunun daha fazla alanına yayılmış olan dünyanın en prestijli ve en çok oynanan mücadelelerinden bazıları için geliştirilmiş özel lig temaları ile daha gerçekçi ve derinlemesine oyun zevkine varın.

EA SPORTS VOLTA FUTBOLU
________________________________________
Daha fazla oynama şekli. Daha fazla özelleştirme. Daha fazla konum. Farklı düşük kadrolu futbol oyunlarıyla dünyanın farklı yerlerindeki kafes ve sahalarda stilinizle hava atarken bir yandan da arkadaşlarınızla birlikte sokağın ruhunu deneyimleyin.

VOLTA TAKIMLARI: Üç kişiye kadar arkadaşlarınızla bir araya gelerek veya diğer VOLTA FUTBOLU oyuncularından oluşan topluluğa katılıp 5'e 5 ortak online oyunu hep birlikte kazanarak futbolu oynamanın yeni bir yolu olan VOLTA TAKIMLARI ile daha sosyal sokak futbolunun tadını çıkarın. Takımınızı ve size özel avatarları aksiyonun merkezine getiren ve yeniden tasarlanmış VOLTA merkezi üzerinden arkadaşlarınızla iletişime geçin, sahaya çıkıp rakiplerinize meydan okuyun, sıraları tırmanın ve haftalık etkinliklerle ödülleri toplayın.

Oynayış özellikleri: Yeni VOLTA FUTBOLU oynanış özellik eklemeleri, daha gerçekçi ve tatmin edici düşük kadrolu futbol deneyimi sunuyor. Yeni oyun temposu v akıllı takım hareketleri sokağın ritmine göre oynamanız için daha fazla fırsat yaratıyor. Enerji dolu beceri hareketleri ve Çevik Dribling, rakip oyuncuları geçmeniz -ve hatta rakibin içinden çekmeniz- dahil farklı şekillerde oyunlar ekleyerek rakibe karşı gelmenin heyecanını artırıyor ve bir yandan da defans tarafında yeni bloklama gibi sistemler 1'e 1 karşılaşmaların topun her iki tarafında da daha tatmin edici olmasını sağlıyor.

Özelleştirme: Adidas, profesyonel futbol kulüpleri, sokak futbolu takımları ve ünlülerin tasarladığı koleksiyonlardan oluşan geniş çaplı yeni giyim seçenekleriyle kadın veya erkek VOLTA AVATARINIZI kişiselleştirerek ve özelleştirerek futbol ve modayı bir araya getirin.

ÖNE ÇIKAN MÜCADELELER: Yepyeni ÖNE ÇIKAN MÜCADELELER modunda, VOLTA TAKIMINIZIN ötesinden ve futbol dünyasının en büyük isimlerini ekibe katın. ÖNE ÇIKAN MÜCADELELER bölümde puan ve ödüller için yarışırken yapay zekanın kontrol ettiği yıldız oyunculara ve VOLTA FUTBOLU topluluğundan takımlara karşı oynayın.

Konumlar: VOLTA FUTBOLUNDA altı kıtadaki 20'den fazla benzersiz saha, size her konuma özgün sokak futbolu kültürünün tadını veren gerçekten eşsiz bir atmosferle hayat buluyor. Sao Paulo şehir merkezindeki parti atmosferine dalın, Milano sokak sahasındaki betonda yeteneklerinizi ortaya çıkarın veya beş yepyeni futbol sahasında becerilerinizi sergilerken göz alıcı yüksek teknolojili Dubai büyük saha kubbesi altında hava atın.

Maç Türleri: İstediğiniz gibi oynayın. 3'e 3 Hızlı (Boş kale), 4'e 4, 4'e 4 Hızlı, 5'e 5 ve Profesyonel Salon Futbolu dahil düşük kadrolu futbolun tüm türlerinin keyfine varın ve farklı saha boylarında, duvarlı veya duvarsız maçlar yapın.

İlave Modlar:
?BAŞLANGIÇ: BAŞLANGIÇ ile sokak futbolu dünyasını keşfedin. Oyundaki en önemli isimlerden bazılarını içeren VOLTA FUTBOLU anlatımlı girişi boyunca kendi yolunuzu seçin.
?VOLTA SANTRA: VOLTA FUTBOLUNUN konumlarından herhangi birinde favori profesyonel takımlarınızla karşılaşın ve hem boş kale hem de kaleci ile düşük kadrolu futbolun farklı formatlarını oynayın.


FIFA ULTIMATE TEAM
________________________________________
FIFA 21 Ultimate Team ile geçmiş ve günümüzdeki rüya oyuncularınızla takımınızı kurarken FIFA'nın bu en popüler modunda yepyeni oynayış şekillerinin keyfini çıkarın.

FUT Ortaklığı - Arkadaşlarınızla online takım kurup ödüller için yarışabilmenizin yeni yöntemi olan FUT Ortaklığı ile FIFA 21 Ultimate Team'de birlikte kazanın. Division Rivals ve Squad Battles'da haftalık ilerlemeyi elde etmek için güçlerinizi birleştirin ve sahada kazanmanın ötesinde birlikte oynamayı ödüllendiren yepyeni Ortak Hedeflere ulaşmak doğru çalışan.

Genişletilmiş Kulüp Özelleştirmesi - Hem sahada hem de stantlarda takımızın görünümünü özelleştirmek için genişletilmiş yeni özelleştirme seçeneklerini kullanın ve FUT Kulübünüzü gerçekten eşsiz hale getirin.

Bir FUT Kulübü - İkili Lisans kullanırken yeni nesil konsola geçerseniz, FUT Kulübünüzü PlayStation 4'ten PlayStation 5'e veya Xbox One'dan Xbox Series X'e ve FUT 21'deki çapraz transfer pazarı ve lider tablosu ile geriye getirebilirsiniz. Disksiz konsollarda yükseltme lisansının dijital olarak satın alınması gerekir. Şart ve koşullara tabidir. Detaylar için www.ea.com/games/fifa/fifa-21/news/dual-entitlement-terms-and-conditions adresine bakın.


EŞSİZ ÖZGÜNLÜK
________________________________________
Dünyanın Oyununun en gerçekçi deneyimini sunan 90'dan fazla stadyum ve 30'dan fazla ligle birlikte 17.000'den fazla oyuncu ve 700'den fazla takımla FIFA 21'de eşsiz oyun özgünlüğünü deneyimleyin. UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesliga ve LaLiga Santander gibi dünyanın en büyük mücadelelerine özel olarak erişebileceğiniz tek yer FIFA 21.


Oyun Türü
Spor
Teslimat Bilgileri

Standart Adrese Teslimat

Standart teslimat ile hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün, hafta içi 14:00'dan sonra , hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

1.000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir, 1.000 TL altı işlemlerde ise 29,90 TL olmaktadır.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim hizmeti 6 gün boyunca (Pazar hariç) sadece İstanbul için saat 16:00’a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan aynı gün teslimat hizmeti hafta içi 2.000 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz, 2.000 TL altındaki siparişleriniz için 49,90 TL'dir. Hafta sonu siparişleriniz için 69,90 TL’ dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Aynı Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ertesi Gün Teslimat

Ertesi gün teslimat hizmeti 5 gün boyunca (Cumartesi – Pazar hariç) İstanbul dahil 23 ilimiz'den saat 14:00' a kadar oluşturulan siparişlerde geçerlidir. Özel bir hizmet olan ertesi gün teslimat fırsatı 29,90 TL' dir.

Satın almak istediğiniz ürün/ürünleri sepete ekleyerek, teslimat adımındaki adresinize göre sepetinizde ilgili ürün/ürünler için 'Ertesi Gün Teslimat' seçeneği gösterilecektir.

Ürün İadesi

Yaptığınız alışverişten herhangi bir nedenle memnun kalmadığınız ürünlerinizi (satılabilirliğin kaybetmiş ürünler hariç) kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları orijinal ambalajı ve faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde siparişinizi teslim aldığınız andan itibaren 14 gün içerisinde cezai şart ödemeksizin iade edebilirsiniz. Ürününüzü isterseniz anlaşmalı kargo firmaları ile depomuza ücretsiz gönderebilir ya da mağazalarımıza iade edebilirsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız ödeme yönteminize göre iade edilir.

Mesafeli Sözleşmeler yönetmeliğinde yer alan Cayma Hakkının İstisnaları maddesi uyarınca tüketici aşağıdaki ürünlerde cayma hakkını kullanamaz: a) Satılabilirliğini kaybetmiş ürünler (vakumlu/jelatinli ambalajı açık/yırtık ürünler, sim kart takılmış cep telefonu ve cep bilgisayarları b) kurulumu yapılmış LCD TV, PC, Notebook vb cihazlar c) kartuşu açılmış yazıcı, faks makinesi, ambalajı açılmış tek kullanımlık ürünler, kulaklık, yazılımlar vb, d) satışı Operatör Temlikli/Sözleşmeli yapılan ürünler e) ambalajı açılmış kişisel bakım ve hijyen ürünleri e) tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler f) çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler g) tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünlerden; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler h) tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler ı) malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemeleri k) ambalajı açılmış yazılım ve/veya oyun CD'si l) tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VDC, CD ve kasetler, kişisel bakım ürünleri (traş makinesi, traş köpüğü, epilatör, diş bakım ürünleri,baskül vs.) ile sarf malzemeleri (toner, kartuş...vs) ancak ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade alınabilmektedir.

İade başvurusu için ‘Siparişlerim’ bölümüne gidip ilgili siparişinizde iade başvurusunu yapabilirsiniz. İşlem sonrasında size özel oluşturulan iade kargo kodunu kullanarak ürünleri ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Horoz Lojistik iade alımları için 0850 222 55 99 numaralı Teknosa müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.

Ürün Değişimi

Değişim işlemlerinizin başlayabilmesi için ürününüzün yetkili servis tarafından incelenmesi gerekmektedir. yetkili servis incelemesi sonucunda 'Değişime Uygundur' ibaresi bulunan raporlar için değişim işlemi yapılır.

Değişim işlemleriniz de size en yakın mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Satın alınan ürünün stoklarda olması halinde birebir değişim yapılmaktadır. Talep edilen ürünün stokta olmaması haline tutar iadesi yapılmaktadır.

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

*Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit, Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.


Detaylı bilgi için tıklayınız

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 100.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 4.09% 0 TL 5.26% 84.94% 3.693,92 TL 11.081,76 TL
10.000 TL 6 4.19% 0 TL 5.37% 87.31% 1.998,00 TL 11.990,67 TL
10.000 TL 9 4.19% 0 TL 5.37% 87.24% 1.435,04 TL 12.915,35 TL
10.000 TL 12 4.19% 0 TL 5.37% 87.26% 1.156,88 TL 13.882,51 TL
10.000 TL 18 4.19% 0 TL 5.36% 87.18% 885,59 TL 15.940,75 TL
10.000 TL 24 4.19% 0 TL 5.36% 87.20% 756,54 TL 18.156,90 TL
10.000 TL 36 4.19% 0 TL 5.36% 87.21% 639,45 TL 23.019,91 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
FIFA 21 PS4 OYUN
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.000 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 9 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
9'a Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
2'ye Varan
2'ye Varan
2'ye Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde , 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.