Electrolux Ew7w3164lb 10 KG Yıkama 6 KG Kurutma 1600 Devir Çamaşır Makinesi

8.999 TL

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi,ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Electrolux Ew7w3164lb 10 KG Yıkama 6 KG Kurutma 1600 Devir Çamaşır Makinesi

Geliştirdiği modellerle hayatı çok daha pratik bir konuma taşıyan Electrolux, çamaşır makinesi modelleriyle de beklentileri karşılamayı başarıyor. Başarılı markanın ürünlerinde kullandığı yeni nesil teknolojiler sayesinde derinlemesine temizliğe ulaşmak eskisinden çok daha kolay bir hal alıyor. Electrolux EW7W3164LB 10 kg yıkama 6 kg kurutma 1600 devir kurutmalı çamaşır makinesi beyaz modelinin çok yönlü kullanımı ve üstün performansı dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yenilikçi özellikleriyle ön plana çıkan modelle kıyafetler yeni gibi görünmeye devam ediyor. Standart makinelerin aksine yıkama ve kurutma işleminin her ikisini de oldukça başarılı bir şekilde yapabilen cihazın üstün performansı da kullanıcılardan tam not alıyor.

Neden Bu Modeli Almalıyım?

Electrolux EW7W3164LB modeli, her kullanımda üstün performans sunan yeni nesil özellikleriyle kullanıcıların yoğun ilgisini görüyor. Yıkama ve kurutma işlemlerinde ortaya koyduğu etkileyici performans beklentileri karşılıyor. Aynı zamanda derinlemesine temizlik ve kurutmaya sahip olurken bir yandan da tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Bu yenilikçi çamaşır makinesi birbirinden avantajlı özellikleriyle sizleri bekliyor. Peki, modelin fark yaratan özellikleri neler?

Electrolux EW7W3164LB çamaşır makinesinin yeni nesil teknolojileri ve sistemleri her kullanımda farkını ortaya koyuyor. Cihazın DualCare System teknolojisi tüm kıyafetlerinizin derinlenmesine temizlenmesini ve kurutulmasını bir arada yapıyor. Makinenin özel iç yapısıyla birlikte bu teknoloji çamaşırlarınızın yıpranmasına izin vermiyor. Sıradan kurutmalı çamaşır makinelerinde kıyafetlerin yıpranma problemi ön plana çıkabiliyor. Bu sorun için özel olarak geliştirilen makine, hassas çamaşırlarınızı bile güvenle yıkayabileceğiniz birçok programa sahip. Bu özel program seçenekleri yün, outdoor gibi hassas kıyafetlerinizin kurutma işleminde de etkileyici sonuçlar sunuyor.

Yeni nesil kurutmalı çamaşır makinesi modeliyle en zorlu kumaş türleri bile artık bir problem olmaktan çıkıyor. Cihazda bulunan SteamCare buhar teknolojisi giysilerinizin bakımını dikkatli bir şekilde yapıyor ve kırışıklıklardan arındırılmış bir şekilde sizlere sunuyor. Tazelenen kıyafetler yeni görünümünü uzun süre boyunca korumayı başarıyor. Bu yenilikçi teknolojiyle birlikte eşsiz Electrolux parfümlerinin kullanılması sayesinde kıyafetler hem temizleniyor hem de mis gibi kokuyor. Buhar ve parfümle birlikte tazelenen bir görünüme kavuşan çamaşırlar etrafa oldukça hoş bir koku yayıyor. Buhar teknolojisinin bir diğer avantajı son derece düşük su harcaması oluyor. Standart hassas yıkama programlarının kullandığı çok miktarda suyun aksine asıl işi buharın yapması hem bütçenizi hem de çevreyi koruyor.

Fark yaratan kurutmalı çamaşır makinesinin bir diğer yenilikçi özelliği olan SensiCare System, makineye yerleştirdiğiniz çamaşır miktarına uygun düzenlemeleri yapabiliyor. Bu özellik sayesinde az miktarda çamaşır yıkaması gerçekleştirdiğinizde gereğinden fazla enerji harcaması yapılmıyor. Makinenin içerisinde yer alan giysilerin türü ve miktarına uygun su ve enerji tüketimi yapılırken aynı zamanda program süresi de bu duruma göre belirleniyor. Bu özellik sayesinde yıkama yapmak için makinenin dolmasını beklemenize gerek kalmıyor. Yenilikçi teknoloji sayesinde dilediğiniz anda yıkama gerçekleştirebilir ve tasarrufu elden bırakmayabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Electrolux EW7W3164LB A 10 kg yıkama / 6 kg kurutma 1600 devir çamaşır makinesi modelinin kullanımında belirli noktalara dikkat etmeniz yeterli oluyor. Cihazın akıllı yapısında yer alan sensörler gereğinden fazla güç harcanmasının önüne geçiyor. Akıllı sensör tasarımı aynı zamanda kurutma işleminde de pratik bir kullanım kazandırıyor. Modelin yıkama ve kurutma fonksiyon tuşları sayesinde makineyi kullanmak hiç olmadığı kolay. Makineye çamaşırları yerleştirdikten sonra çamaşırların türüne ve kir seviyelerine uygun programı ve yapmak istediğiniz işlemi seçmeniz gerekiyor. Bu noktadan sonrası makinenin becerilerine kalıyor. Cihazın koruma sistemleri de herhangi bir olumsuz duruma karşı güven aşılıyor. Bu makineyle derinlemesine temizlik ve hoş kokulu çamaşırlara aynı anda sahip olabilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Yeni nesil kurutmalı çamaşır makinesi kısa süre içerisinde birçok farklı program seçeneği, fark yaratan teknolojileri ve akıllı donanımıyla her evin vazgeçilmez bir parçası oluyor. Üstün performans isteyen her kullanıcı bu modelle istediği sonuçlara kolay bir şekilde ulaşıyor. Farklı tarzdaki kıyafetlere istenilen yoğunluktaki yıkama ve kurutmayı pratik bir şekilde gerçekleştiren makine, aceleniz olduğunda da fark yaratıyor. Yenilikçi makineyle kıyafetleriniz sadece bir saat içerisinde kullanıma hazır hale geliyor. Cihazın yıka/kurut 60 dakika programı oldukça kısa bir sürede yıkama ve kurutma işlemini tamamlıyor. Sizlere bu çok yönlü makinenin keyfini çıkarmak kalıyor. Günlük hayatın yoğun temposu arasında en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olacak olan modelle istediğiniz etkili sonuçlara sahip olmaya başlayabilir ve aradaki farkı kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Makineyi deneme fırsatı yakalamış kullanıcıların Electrolux EW7W3164LB yorum ve görüşleri cihazın ne kadar kullanışlı ve avantajlı olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Cihazın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Electrolux EW7W3164LB A+++ 10 kg 1600 devir çamaşır makinesi modelinin özellikleri her kullanımda farkını hissettirse de aralarında en çok öne çıkanı çok yönlü kullanım oluyor. Yıkama ve kurutma işlemini bir arada sunan model, yeni nesil teknolojilerle birlikte istediğiniz yüksek verimi sizlere kazandırıyor. İki işlemi birleştiren modelle birlikte zaman ve enerji tasarrufuyla avantaj kazanmaya her kullanımda devam edebilirsiniz. A+++ enerji sınıfında yer alan modelin akıllı sensörleri ve yenilikçi programlarıyla kıyafetlerinizin yeni gibi görünmesini sağlarken bir yandan da bütçenizi ve çevreyi koruyabilirsiniz. PM Inverter motorla birlikte gelen avantajlı tasarım ve üstün performansın ayrıcalığına uzun süre boyunca sahip olabilirsiniz.


10 kg Yıkama, 6 kg Kurutma Kapasitesi


1600 devire kadar ayarlanabilir sıkma hızı


DualCare Yıkarken ve Kuruturken Koruma Teknolojisi


Woolmark Blue Onaylı Yünlü Yıkama ve Kurutma


Outdoor Giyim Yıkama ve Kurutma


Anti-Alerjik Yıkama Programı


60 dk 1 kg Yıkama ve Kurutma Hızlı Programı


Kazan Temizleme Programı


Tiftik Arındırma Programı


Parfüm ve Buharla Tazeleme Programı


Buharla Kırışıklık Giderme Programı


Time Manager 5 Kademeli Süre Hızlandırma


Ekstra Yumuşak Fonksiyonu


Yıkama ve Kurutma Fonksiyonları Pratik Seçimi


10 yıl garantili Eco Inverter Motor


SensiCare Hızlı Yük Tespit Sistemi


DualCare System Teknolojisi ile gardırobunuzdaki her tür giysiyi güvenle yıkayıp kurutun Standart kurutmalı çamaşır makinelerinin aksine DualCare System kurutmalı çamaşır makinesinde elde yıkanması gereken yünlü, outdoor ve hassas giysilerinizi dahi güvenle yıkayıp kurutabileceğiniz özel programlar mevcuttur. SteamCare Buhar Teknolojisi ile giysilerinizi tazeleyin, kırışıklıkları giderin SteamCare Buhar Teknolojisi sayesinde giysilerinizin kırışıklıklarını giderin. Benzersiz Electrolux parfümlerini kullanarak giysilerinizi buhar ve parfüm ile tazeleyin, 15 dakikada yeni yıkanmış gibi güzel kokmasını sağlayın. SensiCare System ile az miktarda giysinizi tasarruftan ödün vermeden yıkayın Giysilerinizin türü ve miktarına göre program süresi, su ve enerji tüketimini en iyi ideal şekilde ayarlayan SensiCare System ile en sevdiğiniz giysilerinizi yıkamak için makinenizin dolmasını beklemeniz gerekmez. Giysilerinizi 60 dakikada yıkar, kurutur ve giyilmeye hazır hale getirir Yıka/Kurut 60 dakika programı en sevdiğiniz giysilerinizi 60 dakikada yıkar, kurutur ve giyilmeye hazır hale getirir. Günlük hayat temponuza mükemmel uyum sağlar. Yıkama ve Kurutma Fonksiyon tuşları ile kurutmalı çamaşır makinesi kullanmak artık çocuk oyuncağı Kurutmalı çamaşır makinesini kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Giysilerinize uygun programı seçin, yıkama ve kurutma işlemlerinden hangisini yapmak istiyorsanız o tuşa/tuşlara basın. Gerisini makinenize bırakın.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Enerji tüketimi 6, 7 kWh
Yıllık enerji tüketimi yıkama 184 kWh
Yıllık enerji tüketimi yıkama & kurutma 1340 kWh
Yıllık su tüketimi yıkama 12200 ml
Yıllık su tüketimi yıkama & kurutma 23000 ml
Enerji verimlilik sınıfı A
Su tüketim yıkama & kurutma 70 ml
Su tüketim yıkama 61 ml
Enerji tüketimli yıkama 0, 92 kWh
Enerji tüketimi yıkama & kurulama 6, 7 kWh
Döngü başına su tüketimi 115 ml
Bağlı yükleme 2200 W
AC girdi voltajı 230 V
AC girdi frekansı 50 Hz
Performans
Ayarlanabilir dönüş hızı Evet
Buruşma önleme fonksiyonu Evet
Ek durulama function Evet
Kurutma sistemi yoğunlaşma
Gecikmeli başlangıç 24 Saat
Gürültü seviyesi (kurutma) 60 dB
Gürültü seviyesi (yıkama) 51 dB
Kurulama program sayısı 10
Kuruyan kapasite 6 kg
Maksimum dönüş hızı 1600 RPM
Seramik ısıtma sistemi Hayir
Yarı yük Evet
Yıkama kapasitesi 10 kg
Yıkama sınıfı A
Motor türü Fırçasız
Özellikler
Kasa dizaynı Ayrı duran
Program sayısı 14
Teknik detaylar
Bluetooth Hayir
Motor türü Fırçasız
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 850 mm
Genişlik 600 mm
Derinlik 631 mm
Yıkama programları
Alerji yıkama programı Evet
Bluz/gömlek yıkama programı Hayir
Elde/yün yıkama programı Evet
Ön yıkama programı Evet
Hızlı yıkama programı Evet
Pamuk yıkama programı Evet
Sentetik yıkama programı Evet
Sessiz yıkama programı Hayir
Soğuk yıkama programı Hayir
Zamanlı yıkama programı Evet
Yönetim özellikleri
Wi-Fi kontrollü Hayir
Kurutma programları
Ayakkabı kurutma programı Hayir
Battaniye kurutma programı Hayir
Eko kurutma programı Evet
Hızlı kurutma programı Evet
Karışık kurutma programı Evet
Mikrofiber kurutma programı Evet
Narin/ipek kurutma programı Evet
Otomatik kurutma programı Evet
Sentetik kurutma programı Evet
Spor kurutma programı Evet
Ütülemelik kurutma Evet
Yün kurutma programı Evet
Zamanlamalı kurutma programı Evet
Ergonomi
Kalan süre göstergesi Evet
LED program göstergesi Hayir
Davlumbaz iç ışığı Hayir
Tasarım
Yükleme tipi Önden yüklemeli
Davul hacmi 69 ml
Döner kapı Hayir
Kapı menteşesi Sol
Kurutma sistemi yoğunlaşma
Çocuk kilidi Evet
Kasa dizaynı Ayrı duran
Kontrol tipi Rotary, Dokunmatik
Motor türü Fırçasız

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Electrolux Ew7w3164lb 10 KG Yıkama 6 KG Kurutma 1600 Devir Çamaşır Makinesi Yorumları