Gürültü Seviyesi 79

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V Şarjlı Süpürge

Ürün Kodu: 115049397
Paylaş Kazan
Yeni
 • En geç 05 Aralık Pazartesi günü kargoda
Satıcı Derka Shop
3.199 TL
3.199 TL
Diğer Satıcılar (1)
Satıcı Anatoptan
Ürün Açıklaması

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V Şarjlı Süpürge

Gündelik yaşamın iş, okul ve farklı uğraşları arasında en büyük yardımcılardan bir tanesi konumunda süpürgeler yer alıyor. Farklı özellik ve tasarımlara sahip modellerin avantajlarıyla daha pratik bir kullanım elde edilebiliyor. Uzun yıllardır geliştirdiği ev aletleriyle kullanıcılarının güvenini kazanan Electrolux, yeni nesil özelliklere ve kompakt tasarıma sahip modelleriyle sınırları zorluyor. Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V şarjlı süpürge modelinin dik yapısı rahat bir kullanım sunuyor. Cihazın güçlü motor yapısı en küçük tozları bile rahat bir şekilde çekerek derinlemesine temizlik sağlıyor. Bu yeni nesil şarjlı süpürge modeliyle siz de hijyenik ortamlara kolayca sahip olabilirsiniz.

Neden Electrolux EER75 Modelini Almalıyım?

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V şarjlı süpürge modelini tercih etmeniz için birçok farklı özellik ön plana çıkıyor. Süpürgenizden etkili temizlik sonuçları, pratik kullanım, güçlü ve dayanıklı tasarım, uzun kullanım ömrü ve yüksek hareket kabiliyeti istiyorsanız, Electrolux EER75 tam size göre! Cihazın her kullanımda ortaya koyduğu performans kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Peki, bu yeni nesil ürün sizlere ne gibi avantajlar sunuyor?

Dikey şarjlı süpürge modelinin sunduğu avantajlardan bir tanesi ileri teknoloji ürünü uzun süre kullanım imkanı sağlayan batarya yapısı oluyor. Yeni nesil süpürge modeli yeni nesil Lityum TurboPower batarya tasarımına sahip. Standart nikel bataryalara oranla iki kat daha fazla çalışma süresi sunan cihazla geniş alanlar rahat bir şekilde temizleniyor. Güçlü olduğu kadar hafif bir yapıya sahip olan batarya 35 dakikaya kadar çalışmasını devam ettirebiliyor. Her kullanımda yüksek verim almanızı sağlayan batarya yapısı pratik bir şekilde değiştirilebiliyor. Cihazın üzerinde yer alan ışıklı şarj göstergesi kişisel kullanımda fark yaratıyor. Model, gelişmiş ekranıyla temizliğin yarıda kalmasına izin vermiyor. Bu yeni nesil ürünle siz de yüksek performans ve pratik kullanıma aynı anda sahip olabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V süpürge modelinin kompakt tasarımı sizlere oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Yenilikçi şarjlı süpürge modeli özel tasarımıyla çok yönlü kullanıma sahip. Cihazın takıp çıkarılabilir yapısı sayesinde ister dikey olarak ister el süpürgesi olarak kullanımı bulunuyor. İki özelliği tek cihazda buluşturan Electrolux, yen nesil fonksiyonel tasarımıyla en ufak tozu bile gözden kaçmasına izin vermiyor. Üstün esneklik sunan şarjlı süpürge modeliyle her türlü toz ve kirin üstesinden pratik bir şekilde geliniyor. İster geniş bir alanı süpürmeniz gerektiğinde ister sandalye arası veya köşeler gibi ulaşılması güç noktalara ulaşmanız gerektiğinde Ergorapido modeliyle zahmetsiz bir temizliğe sahip olabilirsiniz. Cihazın son derece pratik bir şekilde çıkarılabilen el süpürgesiyle tezgah, mobilya ve hatta arabanızı bile kısa süre içerisinde temizleyebilirsiniz.

Ergorapido şarjlı süpürge modelinin özel kompakt tasarımı yenilikçi özelliklerle birlikte son derece pratik bir kullanım sunuyor. Dikey kullanımı bulunan modelin EasySteer manevra kabiliyeti 180 derecelik geniş hareket alanı kazandırıyor. Ergonomik tutuş yerine sahip olan modelin dikey kullanımı daha az efor harcamanızı sağlıyor. Cihazın büyük arka tekerlekleri gittiğiniz her yere kolay bir şekilde geliyor. Tüm zemin türlerinde rahatça hareket edebilen süpürgeyle yumuşak hareketler sizleri bekliyor. Aynı zamanda süpürgenin iki kademeli güç modu mevcut. Zeminin türüne göre seçebileceğiniz bu modlar temizliğin çok daha etkili olmasına katkıda bulunuyor. Cihazın kompakt yapısı temizlik sonrası pratik bir şekilde kaldırılırken oldukça küçük bir alan kaplıyor.

Kimler İçin Uygun?

Electrolux EER75 şarjlı süpürge modelinin yeni nesil özellikleri ve özel tasarımı her ev için beklentileri karşılamayı başarıyor. Cihazın kompakt yapısı ve güçlü motoru geniş alanlardan dar noktalara kadar her bölgede üstün performans gösteriyor. Süpürge modelinin iyileştirilmiş başlık yapısı özel tasarımıyla farkını her kullanımda hissettiriyor. Başlık yapısının pratik kullanımı temizlik sonuçlarının her zaman yüksek olmasını sağlıyor. Geniş hareket kabiliyeti sunan modelle hem zaman hem de enerji tasarrufu yapılabiliyor. Aynı zamanda süpürge modeli İngiliz Alerji Derneği tarafından gerçekleştirilen testlerde de etkileyici sonuçlara imza atıyor. Tozlarla birlikte alerjenleri de ortadan kaldıran modelle her açıdan kazanım sağlayabilirsiniz.

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V şarjlı süpürge modelinin yenilikçi başlık yapısı da fark yaratıyor. Güçlü çekim yapabilen cihazın başlığında DualSpotter LED ışıkları yer alıyor. Özel Ergorapido başlığı temizlik deneyimine sınıf atlatıyor. En karanlık noktaları bile net bir şekilde görmenizi sağlayan bu özellik sayesinde sonuçlar çok daha etkili oluyor. Işıklı başlık yapısıyla birlikte uzman temizlik sonuçları sizi bekliyor. Bu yenilikçi süpürge modeliyle evinizin her noktasında üstün hijyen performansına hazır olun. Evin her noktasında üstün performans isteyen kullanıcılar bu yenilikçi özellikle istedikleri performansı elde ediyor.

Cihazın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V modelinin en çok öne çıkan özelliği yenilikçi BrushRoll Clean teknolojisi oluyor. LED ışıklı yapısıyla etkileyici performans sunan başlık tasarımında yer alan bu teknoloji, fırçanın otomatik olarak temizlenmesini sağlıyor. Patentli teknolojiden faydalanmak için sadece bir pedala basmanız yeterli. Süpürgenin ucundan kıl ve lif temizleme problemi ileri teknoloji ürünü başlıkla birlikte tarihe karışıyor. Fırça üzerinde yer alan bıçaklar temizleme işlemini sizin yerinize gerçekleştiriyor. Bu özellik sizlere pratik bir kullanım sağlamasının yanı sıra her kullanımda güçlü çekiş yapılmasına da katkıda bulunuyor. Böylelikle dikey şarjlı süpürgeden aldığınız verim her kullanımda yüksek kalıyor. Ergorapido süpürgeyle çağın ötesinde bir temizlik performansına çok daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.


Ergorapido Şarjlı Dikey Süpürgeler Yeni hem dikey hem el süpürgesi olarak kullanılabilen, Turbo Güçlü Lityum HD bataryaları sayesinde tek şarjda 105m² alanı temizleyebilen ve 180° EasySteer™ manevra kabiliyetine sahip Ergorapido pratik temizlikte en büyük yardımcınız olacak. İngiliz Alerji Derneği tarafından yapılan testler sonucunda Ergorapido'nun alerjenleri ortadan kaldırdığı kanıtlanmıştır. 2'si 1 Arada: Hem Dikey Süpürge Hem El Süpürgesi Üstün esneklik ve fonksiyonel tasarım tecrübesine kapılarınızı açın. İster geniş bir alanı, ister ulaşılması zor, küçük bir noktayı temizlemeniz gereksin, Ergorapido her görevin üstesinden gelir. Kolayca çıkabilen el ünitesi sayesinde mutfak tezgahınızı, mobilyalarınızı veya arabanızın içini zahmetsizce temizleyebilirsiniz. 180° EasySteer™ manevra kabiliyeti 180° EasySteer™ hareket kabiliyeti, ergonomik tasarım, iyileştirilmiş başlık ve büyük arka tekerlekler, tüm zeminlerde temizliğinize esneklik ve yumuşak hareketler katacaktır. İki aşamalı güç modu sayesinde farklı yüzeylere göre temizlik seçeneğini değiştirin ve temizlik sonrasında süpürgeyi kolay bir şekilde şarj standına yerleştirin. Uzun Ömürlü Lityum TurboPower Batarya Nikel bataryalara karşın iki kat daha uzun çalışan ve hafif olduğu kadar kullanım kolaylığı sağlayan yüksek performanslı Lityum TurboPower bataryası sayesinde daha uzun süre dayanan daha fazla güce sahip olun. Değiştirilmesi kolay bu hızlı şarj edilebilir batarya ile 35 dakikaya kadar çalışma süresine sahip olun. Işıklı şarj göstergesi sayesinde ne zaman şarj edilmesi gerektiğini kolayca görün. Fırçanın kendi kendini temizlemesini sağlayan bıçak:BrushRollClean™ Bundan sonra asla elektrikli süpürgenizin fırçasından kıl ve lif temizlemeyeceksiniz. Bırakın, yeni Ergorapido'nun patentli BrushRollClean™ teknolojisi sadece bir pedala basarak, fırça üzerindeki bıçak sayesinde bu işi sizin yerinize yapsın! DustSpotter™ LED ışıkları 180 derecelik manevra kabiliyetinin yanı sıra DustSpotter™ LED Işıklarıyla gelen Ergorapido başlığı, uzman bir temizlik deneyimi yaşamanız içindir. En karanlık yerlerde bile neyi ve nereli temizlediğinizi görerek hiçbir şeyi gözden kaçırmadığınıza emin olun.


Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik
2460 145 265 1145
Gürültü Seviyesi Şarj Süresi Toz Kapasitesi Yıkanabilir Filtre
79 4 0, 5 Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 25.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

YapıKredi Alışveriş Kredisi İle Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tutarı 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 5.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade, tablet bulunması durumunda ise en fazla 6 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 5.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL 3 2,39% 0 TL 3,3667% 40,4000% 1.763,17 TL 5.289,51 TL
5.000 TL 6 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3970% 918,95 TL 5.513,70 TL
5.000 TL 9 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3975% 638,22 TL 5.743,98 TL
5.000 TL 12 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 498,36 TL 5.980,32 TL
5.000 TL 24 2,39% 0 TL 3,3664% 40,3963% 291,05 TL 6.985,20 TL
5.000 TL 36 2,39% 0 TL 3,3665% 40,3985% 224,53 TL 8.083,08 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 5.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 5.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V Şarjlı Süpürge
4.8
 • 5
  56
 • 4
  11
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
4'e Varan
3'e Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi veya Akbank Direkt Öde, 500 - 25.000 TL arası siparişlerinizde ING kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.