Ücretsiz Kargo 

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V Şarjlı Süpürge

1.299 TL

  • ING Alışverişçi , Yapı Kredi Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde ile bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz!
  • 500-25.000TL arası siparişlerinizde Yapıkredi Alışveriş Kredisi, ING Alışveriş Kredisi veya Akbank Direkt Öde kullanılabilir
  • 36 Aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilir,
  • ING ,YKB veya Akbank müşterisi iseniz anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Üstelik masrafsız ve kolay!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V Şarjlı Süpürge

Gündelik yaşamın iş, okul ve farklı uğraşları arasında en büyük yardımcılardan bir tanesi konumunda süpürgeler yer alıyor. Farklı özellik ve tasarımlara sahip modellerin avantajlarıyla daha pratik bir kullanım elde edilebiliyor. Uzun yıllardır geliştirdiği ev aletleriyle kullanıcılarının güvenini kazanan Electrolux, yeni nesil özelliklere ve kompakt tasarıma sahip modelleriyle sınırları zorluyor. Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V şarjlı süpürge modelinin dik yapısı rahat bir kullanım sunuyor. Cihazın güçlü motor yapısı en küçük tozları bile rahat bir şekilde çekerek derinlemesine temizlik sağlıyor. Bu yeni nesil şarjlı süpürge modeliyle siz de hijyenik ortamlara kolayca sahip olabilirsiniz.

Neden Electrolux EER75 Modelini Almalıyım?

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V şarjlı süpürge modelini tercih etmeniz için birçok farklı özellik ön plana çıkıyor. Süpürgenizden etkili temizlik sonuçları, pratik kullanım, güçlü ve dayanıklı tasarım, uzun kullanım ömrü ve yüksek hareket kabiliyeti istiyorsanız, Electrolux EER75 tam size göre! Cihazın her kullanımda ortaya koyduğu performans kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Peki, bu yeni nesil ürün sizlere ne gibi avantajlar sunuyor?

Dikey şarjlı süpürge modelinin sunduğu avantajlardan bir tanesi ileri teknoloji ürünü uzun süre kullanım imkanı sağlayan batarya yapısı oluyor. Yeni nesil süpürge modeli yeni nesil Lityum TurboPower batarya tasarımına sahip. Standart nikel bataryalara oranla iki kat daha fazla çalışma süresi sunan cihazla geniş alanlar rahat bir şekilde temizleniyor. Güçlü olduğu kadar hafif bir yapıya sahip olan batarya 35 dakikaya kadar çalışmasını devam ettirebiliyor. Her kullanımda yüksek verim almanızı sağlayan batarya yapısı pratik bir şekilde değiştirilebiliyor. Cihazın üzerinde yer alan ışıklı şarj göstergesi kişisel kullanımda fark yaratıyor. Model, gelişmiş ekranıyla temizliğin yarıda kalmasına izin vermiyor. Bu yeni nesil ürünle siz de yüksek performans ve pratik kullanıma aynı anda sahip olabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V süpürge modelinin kompakt tasarımı sizlere oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Yenilikçi şarjlı süpürge modeli özel tasarımıyla çok yönlü kullanıma sahip. Cihazın takıp çıkarılabilir yapısı sayesinde ister dikey olarak ister el süpürgesi olarak kullanımı bulunuyor. İki özelliği tek cihazda buluşturan Electrolux, yen nesil fonksiyonel tasarımıyla en ufak tozu bile gözden kaçmasına izin vermiyor. Üstün esneklik sunan şarjlı süpürge modeliyle her türlü toz ve kirin üstesinden pratik bir şekilde geliniyor. İster geniş bir alanı süpürmeniz gerektiğinde ister sandalye arası veya köşeler gibi ulaşılması güç noktalara ulaşmanız gerektiğinde Ergorapido modeliyle zahmetsiz bir temizliğe sahip olabilirsiniz. Cihazın son derece pratik bir şekilde çıkarılabilen el süpürgesiyle tezgah, mobilya ve hatta arabanızı bile kısa süre içerisinde temizleyebilirsiniz.

Ergorapido şarjlı süpürge modelinin özel kompakt tasarımı yenilikçi özelliklerle birlikte son derece pratik bir kullanım sunuyor. Dikey kullanımı bulunan modelin EasySteer manevra kabiliyeti 180 derecelik geniş hareket alanı kazandırıyor. Ergonomik tutuş yerine sahip olan modelin dikey kullanımı daha az efor harcamanızı sağlıyor. Cihazın büyük arka tekerlekleri gittiğiniz her yere kolay bir şekilde geliyor. Tüm zemin türlerinde rahatça hareket edebilen süpürgeyle yumuşak hareketler sizleri bekliyor. Aynı zamanda süpürgenin iki kademeli güç modu mevcut. Zeminin türüne göre seçebileceğiniz bu modlar temizliğin çok daha etkili olmasına katkıda bulunuyor. Cihazın kompakt yapısı temizlik sonrası pratik bir şekilde kaldırılırken oldukça küçük bir alan kaplıyor.

Kimler İçin Uygun?

Electrolux EER75 şarjlı süpürge modelinin yeni nesil özellikleri ve özel tasarımı her ev için beklentileri karşılamayı başarıyor. Cihazın kompakt yapısı ve güçlü motoru geniş alanlardan dar noktalara kadar her bölgede üstün performans gösteriyor. Süpürge modelinin iyileştirilmiş başlık yapısı özel tasarımıyla farkını her kullanımda hissettiriyor. Başlık yapısının pratik kullanımı temizlik sonuçlarının her zaman yüksek olmasını sağlıyor. Geniş hareket kabiliyeti sunan modelle hem zaman hem de enerji tasarrufu yapılabiliyor. Aynı zamanda süpürge modeli İngiliz Alerji Derneği tarafından gerçekleştirilen testlerde de etkileyici sonuçlara imza atıyor. Tozlarla birlikte alerjenleri de ortadan kaldıran modelle her açıdan kazanım sağlayabilirsiniz.

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V şarjlı süpürge modelinin yenilikçi başlık yapısı da fark yaratıyor. Güçlü çekim yapabilen cihazın başlığında DualSpotter LED ışıkları yer alıyor. Özel Ergorapido başlığı temizlik deneyimine sınıf atlatıyor. En karanlık noktaları bile net bir şekilde görmenizi sağlayan bu özellik sayesinde sonuçlar çok daha etkili oluyor. Işıklı başlık yapısıyla birlikte uzman temizlik sonuçları sizi bekliyor. Bu yenilikçi süpürge modeliyle evinizin her noktasında üstün hijyen performansına hazır olun. Evin her noktasında üstün performans isteyen kullanıcılar bu yenilikçi özellikle istedikleri performansı elde ediyor.

Cihazın En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V modelinin en çok öne çıkan özelliği yenilikçi BrushRoll Clean teknolojisi oluyor. LED ışıklı yapısıyla etkileyici performans sunan başlık tasarımında yer alan bu teknoloji, fırçanın otomatik olarak temizlenmesini sağlıyor. Patentli teknolojiden faydalanmak için sadece bir pedala basmanız yeterli. Süpürgenin ucundan kıl ve lif temizleme problemi ileri teknoloji ürünü başlıkla birlikte tarihe karışıyor. Fırça üzerinde yer alan bıçaklar temizleme işlemini sizin yerinize gerçekleştiriyor. Bu özellik sizlere pratik bir kullanım sağlamasının yanı sıra her kullanımda güçlü çekiş yapılmasına da katkıda bulunuyor. Böylelikle dikey şarjlı süpürgeden aldığınız verim her kullanımda yüksek kalıyor. Ergorapido süpürgeyle çağın ötesinde bir temizlik performansına çok daha kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.


Ergorapido Şarjlı Dikey Süpürgeler Yeni hem dikey hem el süpürgesi olarak kullanılabilen, Turbo Güçlü Lityum HD bataryaları sayesinde tek şarjda 105m² alanı temizleyebilen ve 180° EasySteer™ manevra kabiliyetine sahip Ergorapido pratik temizlikte en büyük yardımcınız olacak. İngiliz Alerji Derneği tarafından yapılan testler sonucunda Ergorapido'nun alerjenleri ortadan kaldırdığı kanıtlanmıştır. 2'si 1 Arada: Hem Dikey Süpürge Hem El Süpürgesi Üstün esneklik ve fonksiyonel tasarım tecrübesine kapılarınızı açın. İster geniş bir alanı, ister ulaşılması zor, küçük bir noktayı temizlemeniz gereksin, Ergorapido her görevin üstesinden gelir. Kolayca çıkabilen el ünitesi sayesinde mutfak tezgahınızı, mobilyalarınızı veya arabanızın içini zahmetsizce temizleyebilirsiniz. 180° EasySteer™ manevra kabiliyeti 180° EasySteer™ hareket kabiliyeti, ergonomik tasarım, iyileştirilmiş başlık ve büyük arka tekerlekler, tüm zeminlerde temizliğinize esneklik ve yumuşak hareketler katacaktır. İki aşamalı güç modu sayesinde farklı yüzeylere göre temizlik seçeneğini değiştirin ve temizlik sonrasında süpürgeyi kolay bir şekilde şarj standına yerleştirin. Uzun Ömürlü Lityum TurboPower Batarya Nikel bataryalara karşın iki kat daha uzun çalışan ve hafif olduğu kadar kullanım kolaylığı sağlayan yüksek performanslı Lityum TurboPower bataryası sayesinde daha uzun süre dayanan daha fazla güce sahip olun. Değiştirilmesi kolay bu hızlı şarj edilebilir batarya ile 35 dakikaya kadar çalışma süresine sahip olun. Işıklı şarj göstergesi sayesinde ne zaman şarj edilmesi gerektiğini kolayca görün. Fırçanın kendi kendini temizlemesini sağlayan bıçak:BrushRollClean™ Bundan sonra asla elektrikli süpürgenizin fırçasından kıl ve lif temizlemeyeceksiniz. Bırakın, yeni Ergorapido'nun patentli BrushRollClean™ teknolojisi sadece bir pedala basarak, fırça üzerindeki bıçak sayesinde bu işi sizin yerinize yapsın! DustSpotter™ LED ışıkları 180 derecelik manevra kabiliyetinin yanı sıra DustSpotter™ LED Işıklarıyla gelen Ergorapido başlığı, uzman bir temizlik deneyimi yaşamanız içindir. En karanlık yerlerde bile neyi ve nereli temizlediğinizi görerek hiçbir şeyi gözden kaçırmadığınıza emin olun.


Teknik Özellikler

Enerji yönetimi
Güç kaynağı Pil
Tasarım
Toz torbası tipi Torbasız
Ağırlık & Boyutlar
Yükseklik 1145 mm
Genişlik 265 mm
Derinlik 145 mm
Performans
Vakumlu temizleme hava filtresi Siklon
Teknik detaylar
Çıkabilen filtre Evet
Gürültü seviyesi 79 dB

Taksitli Satış Detayları

Taksitli alışveriş için sepet tutarınız 0-100 TL siparişler için tek çekim, 101-500 TL için 3 taksit, 501-3000 TL için 6 taksit ve 3000 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Bireysel ve ticari kredi kartları için;

0-100 TL siparişler için tek çekim,
101-500 TL için max. 3 taksit,
501-3000 TL için max. 6 taksit,
3000 TL üzeri alışverişler için max.12 taksit uygulanır.

Teknosa.com’dan yapacağınız bilgisayar ve cep telefonu alışverişlerinizde 3 - 12 aya varan, tablet alışverişlerinizde ise 3-6 aya varan, diğer ürün kategorilerinde yapacağınız alışverişlerinizde 3-36 aya varan vade seçenekleri ile online alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

Yasal sınırlaması olan ürün gruplarında BDDK' nın belirlediği taksit sınırlamaları geçerlidir.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın.
İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayar ve tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.
** 3500 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 3500 TL üzerindeki cep telefonlarında vade 3 ay ile sınırlıdır.

Örneğin, sepetinizde 3600 TL ve 2500 TL değerinde iki ayrı telefon varsa kullanabileceğiniz maksimum vade 3 aydır.

1 Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
2 İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
3 Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
ING Alışverişçi Taksit Detayları
YapıKredi Alışveriş Kredisi Taksit Detayları

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
1.000 TL 6 1,84% 0 TL 2,4967% 29,9601% 179,78 TL 1.078,68 TL
2.000 TL 12 1,84% 0 TL 2,4965% 29,9584% 191,54 TL 2.298,48 TL
5.000 TL 24 1,84% 0 TL 2,4971% 29,9651% 270,63 TL 6.495,12 TL
7.500 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9612% 304,16 TL 10.949,76 TL
10.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4968% 29,9620% 405,55 TL 14.599,80 TL
15.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9628% 608,33 TL 21.899,88 TL
25.000 TL 36 1,84% 0 TL 2,4969% 29,9624% 1.013,88 TL 36.499,68 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Akbank Direkt Öde ile Öde

Kredi Maliyet Tablosu

Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar

Detaylı bilgi için tıklayınız

Yorumlar (8)

Electrolux EER75 Now Ergorapido 18V Şarjlı Süpürge Yorumları