Electrolux Süpürge Fiyatları ve Modelleri

Süpürgeler
FİYAT
Gürültü Seviyesi
STOK KONUMU
STOK DURUMU

Süpürgeler için 16 ürün bulundu

ELECTROLUX
Filtreleri Temizle
%15 3.299 TL 2.799 TL
%13 3.999 TL 3.499 TL
%13 3.999 TL 3.499 TL
%8 6.499 TL 5.999 TL
%12 3.399 TL 2.999 TL
%32 69 TL 47 TL
%12 2.099 TL 1.849 TL
%14 2.099 TL 1.799 TL
%30 1.999 TL 1.399 TL
%13 1.599 TL 1.399 TL

Ev yaşamınızı kolaylaştıran Electrolux süpürge modelleri, yenilikçi tasarımlarıyla evinizi çok kısa zaman içerisinde temizleyebilmenize olanak tanıyor. Son teknoloji ile donatılan ve sürekli gelişen cihazlar, kullanım kolaylığı ile temizliği keyifli bir hale getiriyor. Çevre dostu ürünler ile evinizi tertemiz bir ortama dönüştürebilirsiniz.

Electrolux Süpürge Çeşitleri

Electrolux elektrik süpürgesi modelleri farklı özellikler bakımından birbirinden ayrılıyor ve farklı inovasyonlara ev sahipliği yapıyor. Markanın geliştirdiği Ultracaptic serisi, yüksek emiş gücü ile en favori süpürge tasarımları arasında üst sıralarda yer alıyor. En çok tercih edilen modeller arasında zirveye oynayan bu süpürge modelleri oldukça yüksek bir performans sergiliyor. İçerisinde bulunan gelişmiş teknoloji ise havada bulunan toz zerrelerini yakalayarak temiz bir hava vadediyor.

Electrolux süpürge çeşitleri, dikey ya da yatay olarak kullanıma sunulması açısından da farklı model alternatiflerine ev sahipliği yapıyor. Özellikle son dönemlerde sıklıkla karşılaşılan dikey süpürgeler, yer kaplamayan boyutları ve kaliteli yapısı ile en iyi performansı sunuyor. Dikey süpürgelerin şarjlı ve kablosuz şekilde kullanılabilmesi de temizlik esnasında büyük kolaylık sağlıyor. Kablosuz olması prizin yakın olmadığı durumlarda ya da kablo kalabalığı olmadan zeminlerin rahatlıkla süpürülebilmesine yardımcı oluyor. Ultrapower serisinin uzun süren dayanıklı şarj kapasitesi ile tüm evi baştan sonra herhangi bir güç kaybı yaşamadan hızlıca süpürebilirsiniz. Electrolux'e ait olan bir diğer model ise popülaritesi hızla artmaya devam eden robot süpürgeler. Robot süpürge modeli ile teknolojide çığır açan marka, oldukça kaliteli bir işe imza atıyor. Bu ürünü Bluetooth özelliği ile uzaktan kontrol ederek evde olmadığınız zamanlarda bile çalıştırabilir ve evinizin tertemiz kalmasını sağlayabilirsiniz.

Electrolux Elektrikli Süpürge

Yenilikçi ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen Electrolux elektrikli süpürge modelleri evlerin kusursuz bir şekilde temizlenmesine yardımcı oluyor. Hayatı kolaylaştıran süpürgeler pek çok farklı yüzey üzerinde etkin temizlik sunuyor. Electrolux süpürge çeşitleri, farklı yüzey alanlarının yanında farklı kullanım alanlara özgü olarak toz torbalı, toz torbasız, şarjlı dikey ve robot süpürgeler olarak dizayn ediliyor. Toz torbalı modeller arasında 57 desibel ile en sessiz çalışan elektrikli süpürgelerinden biri de yer alıyor. Sessiz süpürge sayesinde çocuğunuz uyurken dahi evinizi temizleme şansına erişebilirsiniz. Aynı şekilde günün her saatinde komşularınızı rahatsız etmeden süpürgenizi çalıştırabilme fırsatını da yakalayabilirsiniz. Sunulan özelliğin yanında koldan kumanda ve güçlü emiş performansı da torbalı süpürgelerin ön plana çıkmasını sağlıyor.

Torba değişimi ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar için de toz torbasız süpürge modelleri üretiliyor. Tüm zeminlerde kusursuz performans gösteren Electrolux PC91 Animt Pure C9 Animal Elektrikli Süpürge, 7 kademeli filtrasyon özelliği sayesinde tozları hazne bölümünün içerisinde hapsediyor. Ürünün devrim niteliği taşıyan 3 boyutlu filtre fonksiyonu ise asgari bir emiş kaybı sağlıyor. Model, ekstra büyük yapıdaki tekerlekleri ve hassas yol tutuşu ile evin yer alanında zahmetsizce ilerliyor.

Electrolux Dikey Şarjlı Süpürge

Şık ve zarif duruşlarıyla beğeni toplayan Electrolux şarjlı süpürge çeşitleri sunduğu çok fonksiyonlu özellikleri sayesinde büyük kolaylıklar sağlıyor. Modeller arasında yer alan hem şarjlı hem de fişli süpürgeler uzun süreli kullanım ömrü sunuyor. Her açıdan istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan süpürgeler sayesinde temizlik sırasında çok fazla yorulmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Pratikliğin yanı sıra modellerin teknik donanımları da kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Güçlü manevra kabiliyeti ile Ergorapido Şarjlı Dikey Süpürge modelini hem el süpürgesi hem de dikey olarak kullanabilirsiniz. Bu modellerin Turbo Güçlü Lityum HD bataryaları tek şarj ile 105 m² kadar büyük bir alanı rahatlıkla temizleyebiliyor. İngiliz Alerji Derneği tarafından onay alan Ergorapido, ortamda bulunan alerjenleri ortadan kaldırıyor. El süpürgesi özelliği ile ister geniş bir alan, isterseniz de ulaşılması zor küçük bir nokta olsun; her işin üstesinden gelebilirsiniz. Fırçanın kendi kendini temizleme fonksiyonu ise fırça kılı ve lif temizleme derdine son veriyor. Çıkarılabilir el ünitesi ile mutfak tezgahından arabanızın içine kadar her yeri zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

Model çeşitliliği arasında yer alan Alrgy Pure F9 Alerji Dikey Şarjlı Süpürge ise toz haznesi dolarken bile temizlikte tam performans göstermeye devam ediyor. Cihazın birinci sınıf mikro toz filtresi ile toz havadan ayrılıyor ve emilen hava 5 aşamadan geçerek temiz bir şekilde dışarıya çıkıyor. Pure F9'un ayarlanabilir teleskopik sapını istediğiniz yüksekliğe getirerek evinizi yorulmadan kolayca süpürebilirsiniz. Gelişmiş sensörleri ile temizlediğiniz yüzeye uygun olan toz toplamayı optimize eden ürün, havanın akışını ve emişini de otomatik olarak ayarlayabiliyor. Hafif yapıda dizayn edilen ürünler, süpürgeyi istediğiniz her alana taşıma imkanı da sunuyor.

Electrolux Süpürge Fiyatları

Electrolux markalı süpürgeler kullanılan ortamı en iyi şekilde temizleyebilmesi için birbirinden farklı teknolojiler kullanılarak üretiliyor. Yüksek emiş gücünün yanında güçlü motorlara da sahip olan süpürge modelleri maksimum verim alabilmenize imkan tanıyor. Electrolux süpürge fiyatları ürünün sessiz olup olmamasından ürün tipine kadar birçok faktörden etkileniyor. Toz torbalı modeller diğer ürün çeşitlerine nazaran daha uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Cihazların enerji sınıfı da fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerin başında yer alıyor. A sınıfı enerji ile üretilen modellerin fiyatı standart modellere göre daha uygun olsa da elektrikten sağladığı tasarruf ile uzun vadede bütçeye katkı sağlıyor.

Electrolux süpürge modellerini uygun fiyat avantajıyla Teknosa'da bulabilir, hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.