Ücretsiz Kargo

0.0 (0 Değerlendirme)

DJI DJI Mavic 3 Pro RC Kumandalı Fly More Combo Drone

Ürün Kodu: 789630283
 • En geç 16 Temmuz Salı günü kargoda
Satıcı: FOTO ÇARŞI
127.899 TL
127.899 TL

Ücretsiz Kargo

Tüm pazar yeri satıcılarımızdan Teknosa güvencesiyle alışveriş yapabilirsiniz. Üründen memnun kalmadığınız durumda, bizimle iletişime geçerek iade/değişim koşullarımız kapsamında destek alabilirsiniz.

Diğer Satıcılar (2)
132.997 TL
Satıcı
141.999 TL

Ürün Açıklaması

DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC)
KUTUDA
DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo ve DJI RC
Uzaktan kumanda
Bir Çift Kontrol Çubuğu
3 x Akıllı Uçuş Bataryası
6 x Düşük Gürültülü Pervane Çifti
100 W USB-C Güç Adaptörü
100 W USB-C Güç Adaptörü AC Güç Kablosu
100W Pil Şarj Merkezi
Saklama Kapağı
ND Filtre Seti (ND8, ND16, ND32 ve ND64)
2 x USB-C Kablosu
Sırt çantası
Mükemmele Odaklanın
Mavic 3 Pro'nun üçlü kamera sistemi, farklı odak uzunluklarına sahip üç sensör ve lensi bir arada barındırarak yeni bir kameralı drone çağını başlatıyor. Hasselblad kamera ve çift tele kameralarla donatılmış Mavic 3 Pro, yeni çekim perspektiflerinin kilidini açan, yaratıcı özgürlüğü daha da kucaklamanıza, büyüleyici manzaralar yakalamanıza, fotoğraf hikaye anlatımını keşfetmenize ve sinematik şaheserler yaratmanıza olanak tanıyan üçlü kameralı bir drone'dur.
Görüntüleme Sistemi
Rakipsiz Üç Kameralı Amiral Gemisi
Bir drone, Üç lens ve sonsuz hayal gücü. Üçlü kamera sistemi ile çoklu odak uzaklığına sahip olan Mavic 3 Pro, zengin bir kamera dili elde edebilir ve üstün çoklu senaryo yetenekleriyle yaratıcılığınızı tam olarak ifade edebilir. Farklı odak uzunlukları arasında geçiş yapmak ve farklı senaryolarda farklı kompozisyon stillerini kolayca birleştirmek için ekrana dokunabilirsiniz.
DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (DJI RC) Fiyatı
Hasselblad Kamera, Büyük Detay
Mavic 3 Serisinin 4/3 CMOS Hasselblad kamerasını devralan Mavic 3 Pro, profesyonel yaratımın bir sonraki adımıdır. Hasselblad kamera, 12,8 durağa kadar yerel dinamik aralıkla 12 bit RAW fotoğraf çekmeyi destekleyerek unutulmaz görüntü ayrıntıları sunar. Hasselblad Doğal Renk Çözümü (HNCS), insan gözünün algıladığı renkleri doğru bir şekilde geri yüklediğinden, yoğun post prodüksiyon veya karmaşık renk ön ayarlarına gerek kalmadan etkileyici çekimler elde eder.
70mm Orta Tele Kamera, Dinamik Çerçeveleme Olanakları
Sadece ilhama odaklanın ve bırakın Mavic 3 Pro gözlerinizin önünde bir ışık ve gölge konçertosu yapsın.
Çok yönlü Video Özellikleri
DJI Mavic 3 Pro
166mm Tele Kamera
Daha yüksek çözünürlük ve daha geniş bir f/3.4 diyafram açıklığına sahiptir. 7x optik zoom ve 12MP fotoğraflarla 4K/60fps video çekmeyi destekler. Hibrit zoom 28 kata kadar ulaşır. Zoomlayın ve kendinizi zengin görüntü ayrıntılarına bırakın.
DJI Mavic 3 Pro
4K/60fps
Yakın uçma riskine gerek yok. Hayvanları rahatsız etmeden uzaktan zahmetsizce gözlemleyebilir veya karla kaplı dağları ve binaları güvenli bir şekilde keşfedebilir, yüksek kaliteli hava fotoğraflarını verimlilik ve gönül rahatlığıyla çekebilirsiniz.
DJI Mavic 3 Pro
Endüstri Lideri Performans
Uzatılmış Uçuş Süresi
Mavic 3 Pro, 43 dakikaya kadar uçuş süresi sağlar, pil seviyesi konusunda endişe etmeden uçuşa devam edebilmeniz için size güvence verir.
DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo DJI RC
Çok Yönlü Engel Algılama ve APAS 5.0
Sekiz geniş açılı görüş sensörü, her yöndeki engelleri tam olarak algılamak ve bunlardan kaçınmak amacıyla güvenli bir uçuş rotası planlar, yüksek performanslı görüş hesaplama motoruyla birlikte kusursuz çalışır.
DJI Mavic 3 Pro
Amiral Gemisi Video İletimi
DJI O3 +, 15 km'ye kadar iletim mesafesine sahiptir[3] kararlı sinyallerle daha tutarlı bir kamera görüntüsü sunar. Yüksek kare hızlarında 1080p / 60fps HD canlı yayın iletebilir, bu da Mavic 3 Pro'yu kontrolünüze daha duyarlı hale getirir ve monitörünüzde size daha canlı bir video akışı sağlar. DJI Mavic 3 Pro
Waypoint Uçuşu
Yol Noktası Uçuş işlevi, otomatik uçuş deneyimini yükseltir. Mavic 3 Pro, kullanıcının önceden ayarlanmış yol noktalarına göre otomatik olarak bir uçuş rotası planlar ve rotaları tam olarak tekrarlayabilir.
Cruise Kontrol
Mavic 3 Pro'yu kontrol çubuklarına sürekli basmadan herhangi bir yönde uçacak şekilde ayarlayın. Bu, uzun mesafeli uçuşu zahmetsiz hale getirir ve daha yumuşak kamera hareketi için manuel kontrol sırasında titremeyi azaltmaya yardımcı olur.
Gelişmiş RTH
Gelişmiş RTH ve geleneksel RTH’nin avantajlarını birleştiren Mavic 3 Pro, eve dönüş yolundaki engelleri kolayca atlayabilir.
Akıllı Özellikler
Focus Track
Hasselblad kamera ve Mavic 3 Pro'nun medium telecamera'sı, Active Track 5.0, Spotlight ve İlgi Çekici Noktayı içeren Focus Track'i destekleyerek birden çok yönde kararlı izleme çekimleri sağlar.
DJI Mavic 3 Pro
Master Shots[8]
Ana Çekimleri etkinleştirmek için dokunun; Mavic 3 Pro daha sonra otomatik olarak çekim yapar, düzenler, film müzikleri ekler ve sinematik görüntüler oluşturur.
Quick Shots Mavic 3 Pro'nun Ronnie, Rocket, Circle ve Helix gibi çeşitli kamera hareketlerini gerçekleştirmesini sağlar.
Panorama
Mavic 3 Pro, daha nefes kesici bir manzara yakalamak için doğrudan 100 MP kayıpsız panorama fotoğrafı oluşturabilir.
Yüksek Hızlı Hızlı Aktarım
Uzaktan kumandayı bağlamadan fotoğrafları ve videoları akıllı telefonunuza hızla aktarın.
DJI Mavic 3 Pro
Light Cut
Özellikle Ana Çekimler için yapılmış şablonları deneyin ve etkileyici, hayranlık uyandıran havadan videoları zahmetsizce oluşturun.
Çeşitli Aksesuarlar ve Çarpıcı Uçuş
DJI Mavic 3 Pro Geniş Açılı Lens
108 ° süper genişlikte FOV sunmak ve her karede daha fazlasını yakalamak için Mavic 3 Pro Hasselblad kamera ile uyumludur.
DJI Mavic 3 Pro ND Filtre Seti
Set ND8/16/32/64 filtreler, daha düşük enstantane hızlarında çekimler ve görüntüler oluşturmanıza olanak tanır.
DJI Mavic 3 Serisi Akıllı Uçuş Bataryası
Mavic 3 Pro'ya 43 dakikaya kadar uçuş süresi sağlar.
DJI Mavic 3 Serisi 100W Batarya Şarj İstasyonu
DJI 100W USB-C Güç Adaptörüne bağlandığında, Pil Şarj Göbeği, daha fazla verimlilik için sırayla üç pili şarj edebilir.
DJI 100W USB-C Güç
Adaptörü
Pili ve uzaktan kumandayı aynı anda veya USB-C bağlantı noktasına sahip mobil cihazları hızlı bir şekilde şarj edin.
DJI 65W Araç Şarj Cihazı
Araç şarj cihazı hafif ve portatiftir, evrensel bir bağlantı noktası kullanır. Pili, uzaktan kumandayı, akıllı telefonu, dizüstü bilgisayarı ve diğer cihazları şarj edebilir.
DJI MAVIC 3 PRO FLY MORE COMBO (DJI RC) KUTU İÇERİĞİ
KARŞILAŞTIRMA TABLOSU
DJI Mavic Karşılaştırması
Notlar:
* Engelsiz bir kablosuz sinyal ile uygun koşullarda kapalı bir ortamda DJI Mavic 3 Pro üretim modeli ile test edilmiştir. Gerçek sonuçlar ortama, kullanıma ve ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak değişebilir.
** Bu sayfadaki tüm videolar ve fotoğraflar yerel yasa ve yönetmeliklere sıkı sıkıya bağlı olarak çekilmiştir. Vahşi yaşam da dahil olmak üzere demolar güvenli bir mesafeden çekildi ve yalnızca referans amaçlı kullanıldı. Lütfen yerel yasa ve yönetmeliklere uyun ve uçmadan önce uçağın ilgili sertifikaları aldığından emin olun.
*** Mavic 3 Pro C2 sertifikalıdır ve Mavic 3 Classic, Avrupa Birliği Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) tarafından C1 sertifikalıdır.
1. Sadece DJI Mavic 3 Pro Cine tarafından desteklenir.
2. Pil seviyesi% 0'a ulaşana kadar deniz seviyesinde rüzgarsız bir ortamda 32,4 km / s sabit hızda uçan Mavic 3 Pro ile ölçülmüştür. Veriler sadece referans içindir. Uçuşunuz sırasında lütfen DJI Fly uygulamasındaki RTH hatırlatıcılarına dikkat edin.
3. Açık, açık bir ortamda, parazitsiz ve FCC uyumluluğu ile ölçülür. Yukarıdaki veriler, tek yönlü, dönüşsüz uçuşlar için en uzak iletişim aralığını göstermektedir. Uçuşunuz sırasında DJI Fly uygulamasındaki RTH hatırlatıcılarına dikkat edin.
4. ActiveTrack, 4k'dan yüksek video çözünürlüklerinde veya 60 fps'nin üzerindeki kare hızlarında kullanılamaz.
5. Sistem yapılandırması nedeniyle gerçek kullanılabilir depolama alanı azaltılabilir. Ayrıntılar için lütfen Mavic 3 Pro'nun teknik özelliklerine bakın. 6. Uçağı, 13,8 m / s'yi aşan şiddetli rüzgar, kar, yağmur, sis, dolu veya şimşek gibi şiddetli hava koşullarında kullanmayın. Uçağı 6000 m (19.685 ft.) veya deniz seviyesinden daha yüksek. Uçağı, sıcaklığın -10 ° C'nin (14 ° F) altında veya 40 ° C'nin (104 ° F) üzerinde olduğu ortamlarda uçurmayın. Araba veya tekne gibi hareketli nesnelerden kalkmayın. Su veya kar gibi yansıtıcı yüzeylere yakın uçmayın. Aksi takdirde, görme sistemi düzgün çalışmayabilir. GNSS sinyali zayıf olduğunda, uçağı iyi aydınlatmaya ve görünürlüğe sahip ortamlarda uçurun. Düşük ortam ışığı görme sisteminin anormal çalışmasına neden olabilir. Manyetik veya radyo paraziti olan alanların yakınında uçmayın. Bilinen manyetik veya radyo parazit kaynakları arasında Wi-Fi etkin noktaları, yönlendiriciler, Bluetooth cihazları, yüksek voltaj hatları, büyük ölçekli güç iletim istasyonları, radar istasyonları, mobil baz istasyonları ve yayın kuleleri bulunur. Çöl veya plaj alanlarında havalanırken uçağa kum girmekten kaçının. Uçağı kalabalıktan uzak açık alanlarda uçurun. Binalar, dağlar ve ağaçlar GNSS sinyalini engelleyebilir ve yerleşik pusulayı etkileyebilir.
7. 166mm tele kamera ActiveTrack 5.0'ı desteklemez, ancak Spotlight ve Point of Interest desteklenir.
8. Sadece DJI Mavic 3 Pro Hasselblad kamera tarafından desteklenir.
9. Ayrı satılır.


Ağırlık Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Model Kodu
958 G 2 Resmi Distribütör Garantili Mavic 3 Pro
Dahili Kamera Pil Kapasitesi Drone Ağırlığı Sivil Havacılık İzni Gerekli
Evet 5000 mAh 500 gr üstü Evet

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Garanti Bankası’na ait Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlara 3 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit, satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde 2 taksit yapılır.

* Teknosa satıcısı olan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess için 9 ,Bonus kartlar için 6, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Satıcısı Teknosa olmayan ürünlerde Ticari kart ile alımlarda sepet sınırları dahilinde Axess, Bonus, Maximum, World, Cardfinans, Advantage, Paraf, Bankkart (Ziraat) kartları için 2 taksit yapılır.

* Taksit sayısı alışveriş tutarına göre değişmekte olup, sepet tutarı 0-1.000 TL arası alışverişler için tek çekim, 1.001-15.000 TL arası alışverişler için 3 taksit, 15.001-30.000 TL arası alışverişler için 4 taksit, 30.001 TL üzeri alışverişler için 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

* Kredi kartı kampanyaları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anında Dijital Kredi ile Ödeme, 750 TL - 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak satın almanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Anında Dijital Kredi ile Ödeme seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass'e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip Teknosa'dan ayrılmadan kredinizi kullanabilirsiniz.
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

* Peşin fiyatına taksit kampanyalı ürünlerde vade sınırı kampanyaya göre değişebilir.

 • 1Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
DJI Mavic 3 Pro RC Kumandalı Fly More Combo Drone
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti
Satıcısı Teknosa olan ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 23 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
1.500 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla Drone Multikopter
Daha Fazla Cep Telefonu
Daha Fazla DJI Drone Multikopter
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Listelerim
Bu ürünü aynı anda birden fazla listeye ekleyebilirsiniz. Eklemek için aşağıdaki liste başlıklarını işaretledikten sonra 'Kaydet' e tıklamanız yeterli
Yeni Liste Ekle
Liste adında maximum uzunluğa ulaştınız
Listeme Kaydet
Oluşturduklarım
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.