0.0 (0 Değerlendirme)

DJI Inspire 1 V2 Profesyonel 360 Derece Dönebilen Kameralı Drone Seti

Ürün Kodu: 789630125
 • En geç 25 Mart Cumartesi günü kargoda
Satıcı oyuncakhobi
45.699 TL
45.699 TL
Ürün Açıklaması

DJI Inspire 1 V2 Profesyonel 360 Derece Dönebilen Kameralı Drone Seti

INSPIRE 1

V2.0

.
Gelişmiş Uçuşa Hazır Tasarım

Geleceği elinizde tuttuğunuzu hayal edin. Güçlü olması için tasarlanmasına rağmen hafif yapısı, esnek olmasına rağmen stabil tasarımı ile Inspire 1 V2.0 DJI'ın en gelişmiş komple setidir. Havadan görüntüleme sistemleri için geliştirilmiş en yeni teknolojiler, tekbir uçuşa hazır sistemle birleşerek dakikalar içinde gökyüzünde olmanızı sağlar.

Aerodinamik, Dönüşen Tasarım

Karbon fiber kollar hava manevralarınız için güçlendirilmiştir aynı zamanda dönüşerek kameranızın görüş alanından çıkacak sizlere engelsiz 360 derece görüş ve istediğiniz özgürlüğe sahip kayıtlar almanızda yardımcı olacaktır. Kayıtlarınız uçuş açısından bağımsızlaşacak profesyonel seviyede hareketli görüntülere ulaşacaksınız.

Aerodinamik Tasarım
Rotor Tasarımı

Yeni 13 inç hızlı ayrılabilir rotorlar, DJI'a özel "Z-Blade" tasarımıdır. Kompozit karbonfiber tasarım ile güçlü ve stabil kullanıma olanak tanır.

Eğimli Mıknatıs

DJI tarafında öncülüğü yapılan fırçasız motorlar zamanımızın endüstri standartı olmuştur. Fakat Inspire 1 V2.0 fırçasız motor gelişimini bir adım daha öne taşıyarak eğimli mıknatıslarla bütün motor dış yüzeyi eğimini kaplayabilmektedir. üretimi standart modellere göre çok daha zorda olsa bu manyetikler motor içindeki hava akımı boşluğunu minimuma düşürmekte, performansı ise arttırmaktadır.

Tek Sarım Tasarımı

Bakır kablo birçok farklı sarımla uygulanan teknik, tek ve yoğun tek sarım olacak şekilde yenilenmiştir. Boşa harcanan alan düşürülerek motor başına daha fazla bakır, daha fazla güç sağlayarak daha düşük direnç üretir. Merkezkaç ile oluşan hava akışı daha düzgün sarılı bakır kablo üzerinden, ısıyı daha etkili dışarı atmaya yarayacak şekilde geçebilecek, motor ömrünüzü uzatacaktır.

Yeni ESC

Sinusodial Sürücülü devrimsel elektornik hız kontrolcüleri (ESC) geleneksel ESC'lerin yapısını değiştirerek bütün sürücü sistemini yenilemektedir. Patentli ESC algoritimleri, Inspire için özel olarak tasarlanmış ve planlanmış yapısıyla, örneğin kapalı döngü tork kontrolü gibi,ayırıcı fonksiyonlarda en yüksek verimlilikle ve güveninirlikle çalışmaktadır.

Akıllı Güç Yönetimi Sistemi

Tam aplike akıllı batarya Inspire 1'inize güç sağlarken kendisini sanal olarak kontrol edecektir. Uçuş sırasında, canlı olarak kalan batarya gücünü takipedebilecek, ne kadar süre ile uçabileceğinizi, kalan uçuş sürenizi görebileceksiniz. Gelişmiş kontrol sistemi siz ve cihazınız arasındaki mesafeyi hesaplayarak güvenli eve dönüş mesafesini hesaplayabilecek ve size bildirecektir. Akıllı batarya herbir hücre durumunu raporlayabilir. Toplam kullanım ve şarj edilme sayılarını gösterebilir ve batarya durumuyla sağlık raporunu verebilir. Tüm bunlar Inspire 1 multikopterinizi uzun yıllar kullanabilmeniz için gerekli verilerdir.

Akıllı Batarya
Pozisyonlama

Uçuş sırasında Inspire 1 V2.0 sürekli olarak konumunu güncelleyerek kaydedecektir. Yüksek güçte ve akıllı GLONASS + GPS sistemlerini kullanmaktadır. Dual pozisyonlama sistemi daha yüksek tutarlılıkta çalışmakta ve daha hızlı uydu bağlantısı yakalamaktadır, bu sayede havaaracınızı canlı harita görüntüsü üzerinde görebilir, kumandayı serbest bıraktığınızda, bıraktığınız noktada asılı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ana Kontrol Ünitesi

Bütün sistemin "Beyni" görevini gören ünitedir, saniyeler içinde binlerce bitlik veriyi alarak uçuş için gerekli komutlara çevirir. Ana Kontrol Ünitesi Inspire 1 V2.0 'a ne yapması gerektiğini anlatır. Gerçek zamanlı olarak çevresel şartları değerlendirir ve havaaracının sizin komutlarınıza anında cevap vermesini sağlar.

Otopilot
IMU

DJI 'ın gelişmiş yerleşik ölçüm ünitesi (IMU) sayesinde DJI Inspire 1 V2.0 ile stabil uçuş hiç olmadığı kadara kolay. IMU ünitesi 6 eksenli gyroskop ve akselometre ile birlikte çalışarak hareket ve tiltte en ufak değişikliği algılayabilecektir. Bu sayede havaaracının bu değişikliklere anında karşılık verebilmesi, pozisyonunu koruyabilmesi mümkün olacaktır.

Güvenlik

Yukarıda listelediğimiz bütün bu özellikler birleşerek Inspire 1 V2.0'ınızın gerektiğinde Otopilota geçmesini sağlar. Bataryanız azaldığında yada kumandanız ile bağlantınız kesildiğinde akıllı uçuş teknolojisi ve gelişmiş pozisyon bilgisi sayesinde eve geri dönerek iniş yapar.

Güvenlik
İçmekan Stabil Uçuş

DJI Vision positioning teknolojisi ile, iç mekanlarda ve GPS sinyalinin yetersiz olduğu alanlarda bir tuşa basarak Inspire 1 V2.0'ın kalkış ve iniş yapmasını sağlayabilir, 3m'nin altı mesafelerde stabil uçuşlar yapmasını sağlayabilirsiniz.

Sonar ve Görsel Verinin Birleşimi

DJI Vision pozisyonlama sistemi baştan aşağıya yenilenerek, havadan görüntüleme platformunuzun stabil uçuşu için gereklilikleri karşılayacak yeterlilikte tasarlamıştır.
Bu sistem görsel veri ile sonar dalgalarının tek bir ünitede birleşimiyle, dokuda ve desende oluşan değişimleri mevcut yükseklikte algılayacaktır, bu veri Inspire 1 V2.0 multikopteri mevcut konumunda sabit tutacak aynı zamanda yerden kalkış ve iniş sırasında kolları iniş ve kalkış konumuna gelecek şekilde otomatik olarak ayarlayacaktır.

CPU

Sonar ve görsel veri sadece sistemin yarısını oluşturmaktadır, tam entegre sistem için bu verileri işleyecek CPU-İşlemci gereklidir. Bu entegre gerçek zamanlı olacak şekilde veri girişi ve çıkışını kontrol edecektir. Objeler ve yer desenini birbirinden ayıracak yetenektedir. Butün bu veri Inspire 1 V2.0 ana kontrol ünitesine aktarılarak bütün havaaracına iletişim verisi sağlayar.

.
Kamera
Inspire 1 V2
4K Kamera ve Fazlası

Yeni 9 Katmanlı lensler ile en iyi havadan görüntüleme çözümü.

Rektilinear ve eğimli lens tasarımı görüntüde bozunmayı engelleyerek, balık gözü olmadan 20mm geniş açı çekimler yapmanızı sağlayacaktır.

Bu derece güçlü bir kamerayı ufak ve hafif yapmak oldukça zor olsada, bu kompakt kamera 4Kp30 yada 1080p60 video kayıd, keskin ve berrak 12 megapixel fotoğraf çekebilmektedir.

Inspire 1 V2
Gelişmiş GIMBAL

DJI'ın temelini oluşturan teknolojilerin hepsi mühendislikle Zenmuse X3 gimbal'eaktarılmıştır. Zenmuse X3 kameranızı sabit tutarak gökyüzünde kıpırtısız görüntüler kaydetmenizi sağlar.
3 eksenli gimbal gerçek zamanlı olarak ana kontrol sisteminden veri alacaktır, uçuş parametrelerini bildiği için doğru hareket düzeltmelerini milisaniyeler düzeyinde yapacaktır. Açısal velosite, momentum, direnç ve hatta GPS verileri Zenmuse X3 gimbalin karşı gücü oluşturmasında yardımcı olacaktır. Bu nedenle nasıl uçarsanız uçun görüntüleriniz sarsıntısız, profesyonel kalitede olacaktır.
Bu derece tutarlı ve hızlı çalışma ancak DJI'a özel Gimbal kontrol ünitesi sayesinde mümkün olmaktadır. İşlemci gerçek zamanlı olarak aldığı verileri değerlendirebilecek güçte ve kararlılıktadır, üç ekseni, fırçasız motorları gereken hızda ve tepkide kontrol edecek, yaw,tilt ve roll dengesini daha güce maruz kalmadan kurabilecektir.
Gimbalın çalışmasını sağlayan fırçasız elektrik motorları yüksek tutarlılık hassasiyeti ve uzun süreli kullanım için üretilmiştir. Uçuş stresini rahatlıkla karşılayacak kapasitededirler. Yüksek kontrol hızında 120°/s tilt, 180°/s pan tepkisi verebilmektedirler. Kamera pozisyonunu tercih ettiğiniz 360° pan ve -90° dan +30° 'a tilt açısıyla ve ±0.03° tutarlılıkla kontrol edebilirsiniz.

Modüler Geliştirlebilir Sistem

Kameranızı Zenmuse X5 ile değiştirerek havadan görüntüleme platformunuzu Inspire PRO veya Inspire RAW'a yükseltebilir, X3 kameranızı dilerseniz OSMO sisteminizde kullanabilirsiniz.

 
"Göster ve Çek" Yeniden Tanımlandı

Tablet yada telefonunuzdan parmağınızın bir hareketiyle kamera açınızı ayarlayın. Dokunarak ve çekerek kameranın sizin bakmak istediğiniz yere bakmasını sağlayabilirsiniz. Inspire 1 V2.0 'ın sunduğu tam 360 derece hareket imkanı kelimenin tam anlamıyla parmaklarınızın uçunda. Multikopteriniz hangi yönde uçuyor olursa olsun istediğiniz açıda kayıt imkanı sizlerle. Gelişmiş DJI GO App komutlarınıza anında tepki vererek, yepyeni bir kontrol yöntemine hayat verecektir.

.
Inspire 1 Kumanda
Kesin Kontrol

DJI Inspire 1 V2.0 kumandası DJI'ın en gelişmiş kontrol teknolojilerinden biridir, aynı zamanda çift operatör desteği sağlar. Daha önce hiç bir kumanda özellikle kamera ve uçuş kontrolüne özel üretilmemiştir. Yüksek teknolojilerin buluşmasıyla ve yazılım desteği ile hem uçuş kontrolü hemde kamera kontrolü desteğini ve aynı anda görüntü aktarım teknolojilerini birlikte bünyesinde barındırır.

Inspire 1 V2
DJI LIGHTBRIDGE

DJI'ın gelişmiş Lightbridge HD Video Aktarım sistemi uzaktan kumanda ile entegredir. Bu sayede canlı görüntü aktarımı ile kameranız ne görüyorsa 5km mesafeye kadar sizlerde görebileceksiniz.

 
Ayrılmış Tuşlar

Kolaylıkla hem uçuşu hemde kamera fonksiyonlarını doğrudan kumanda üzerinden kontrol edebilirsiniz. Fotoğraf ve video kaydı için ayrılmış tuşlar, kamera tilti ve ayarları için kadran, bir tuşla eve dön komutu doğrudan kumandanızın üzerindedir.

İkinci Kumanda

İlk kumanda ana kontrol kumandası Inspire 1 V2.0'ınızı kontrol ederken ikinci operatör kumandası ise kamerayı kontrol edebilecektir. Her iki kumandada canlı görüntü alabilecek fakat sadece ana kumanda Inspire 1 V2.0 'a kontrol sinyalleri gönderecektir. İkinci kumanda asıl kumandaya şifre yardımıyla bağlanmalıdır, aksi durumda gimbal kontrolü sağlayamayacaktır.

4K Kamera
Inspire 1 V2
Uçuş Yazılımı

DJI'ın uçuş kontrol teknolojisi ve deneyimi kumanda yazılımınıza yansıtılarak, yumuşak, sezgisel ve sarsıntısız uçuş deneyimini yaşamanız sağlanır. Tamamiyle özel olarak ayarlanmış kontrol algoritimleri sayesinde kendinizi kokpitte hissedeceksiniz, pazarda bulunan hiçbir multikopter sizlere bu hissiyatı yaşatmayacaktır.

 
Kullanım Süresi

Yerleşik 6000 mAh LiPo 2S şarj edilebilir batarya, birçok uçuşu endişe etmeden tamamlamanız için yeterlidir. Kalan batarya ömrünü, kumandanız üzerinde rahatlıkla görebilirsiniz. Batarya ömrünüz krittik seviyeye ulaştığında ise sesli olarak alarmla sizleri uyaracaktır.

.
DJI Go App
DJI GO APP

DJI GO APP yazılımı ile birçok DJI ürününü kontrol edebilir, fotoğraflarınızı kayıt altına alabilir, etkileyici videolar çekebilirsiniz. Bu ürünlerin en başlıcaları Phantom 3 serisi, OSMO ve Inspire serisidir. Evrensel uyumluluk ve yazılım güncelleme imkanı düşünülerek tasarlanmıştır. Basitçe mobil cihazınıza yada tabletinize bağlanarak uygulamayı başlatabilirsiniz.

Canlı HD Görüntü

Canlı görüntü aktarımı doğrudan kameranızdan ekranınıza aktarılacaktır. Kameranız ne görüyor ise aynı anda görecek, ayarlarınızı değiştirme imkanı bulacaksınız.

Tam Kamera Kontrolü

DJI GO kameranın bütün özelliklerine ulaşarak kontrol etmenizi sağlayacaktır, canlı HD video aktarımı ile kameranız ne görüyor ise gerçek zamanlı görebilecek, gerekli ayarları uçuş ve kayıt sırasında gerektiği anda yapabileceksiniz.

YOUTUBE LIVE STREAMING

Uçuşunuzu canlı olarak bütün dünya, aile ve arkadaşlarınızla, tamda uçuş sırasında Youtube üzerinden canlı yayınlayarak paylaşın.

Inspire 1 V2
Anında Video İndirme

Aktarılan Canlı Video otomatik olarak mobil cihazınıza kaydedilerek kolay görüntüleme ve montaj için saklanır. Bu videoyu referans görüntüsü olarak kullanabilir, tam kalite görüntüyü ise birkaç tıklama ile indirebilirsiniz.

4K Kamera
Kolay Video Montaj

DJI Director Video Editor yardımı ile Profesyonel görünen videoları dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz. Sizler için önceden hazırlanmış taslaklar yardımı ile, kolay, pratik ve hızla size en uygun oluşturup paylaşabilirsiniz.

Kapsamlı Görsel Kütüphane

DJI GO uygulamasını kullanarak yaptığınız bütün kayıtlar ve çektiğiniz bütün fotoğraflar tek bir kütüphane altında toplanarak, kolay ulaşım sağlar. Rahatlıkla ortak kütüphanenizden paylaşım yapabilirsiniz, ister OSMO ister Inspire 1 V2.0 cihazınızdan kaydedilmiş olsun.

Kreatif Yanınızı Paylaşın

En iyi çalışmalarınızı SkyPixel üzerinden paylaşın! Özel olarak havadan fotoğraflama ve film yapımcılarına ayrılmış bu iletişim ve paylaşım alanı, tüm dünyadan kullanıcılar için tasarlanmıştır. DJI GO uygulaması Facebook, Twitter ve Tumblr hesaplarınızada doğrudan paylaşım imkanı sunmaktadır.

Canlı Harita ve Radar

Kayıt sırasında harita üzerinde Inspire 1 V2.0 multikopterinizin yerini ve hangi yöne baktığını görün ve kayıt altına alın. Kayıt altına aldığınız alanları tam olarak bilin.

Detaylı Raporlama

Her saniye hatırlanması gereken bir deneyimdir. DJI GO herbir uçuşunuzun kayıtlarını tutar, daha sonra görüntülemeniz için hazır bekletir.

İnteraktif Uçuş simulasyonu

Uçuş antrenmanı yaparak yeteneklerinizi keskinleştirin. Yazılımla birlikte gelen uçuş simülasyonu, gerçek benzeri bir deneyimle Inspire 1 V2.0 'ınızı güvenle uçurabilmeniz için gerekli çalışmayı sağlarken güvenli bir ortamda kumanda alışkanlığınız ve pilotaj yetinizi geliştirebilirsiniz.

DJI Inspire 1 V2.0 Havadan Görüntüleme Multikopter Seti (Drone)

ÖNEMLİ:
Kullanırken Ülkemizin yasalarına uyarı ve yürütmeliklerine uyunuz.

Çevre Şartlarını kontrol edin.
1. Uyumsuz hava durumlarından kaçının. (rüzgar, yağış, kar, vs.)
2. Yakınınızda insan yada hayvan olmadığından emin olun.
3. Çevredeki binalardan, elektrik direklerinden vb. kaçının.
4. Manyetik karışmaya sebep olacak alan ve yüzeylerden kaçının, örneğin metal yüzeyler.
5. Uçuşa kapalı bölgelerden yeterli uzaklıkta bulunduğunuzdan emin olun. Askeri alanlar, Hava alanları, otobanlar, Hava trafik yolları vb.

Multikopterinizi kontrol edin.
1. Pervanelerinizi, motorlarınızı, kumanda ve cihazınızın bataryalarını kontrol edin.
2. Gimbal ünitenizin sağlıklı bağlandığından, düşme koruması olduğundan emin olunuz.
3. Eğer kullanıyorsanız lens kapaklarını ve gimbal koruyucularınızı çıkartınız.
4. Cihazınızı açarken;
- ilk olarak uzaktan kumandanızı açın. (mode anahtarlarının en üst konumda olduğundan emin olun)
- Varsa Range Extender ünitenizi açın.
-Daha sonra multikopterinizi çalıştırın.
5. İlk kontrollerinizi yapın. Uzaktan kumandanızın, Multikopterinizin, ve diğer ünitelerin şarjlarını kontrol edin.

Güvenli Uçuşlar için uyarıları dikkate alınız.
INSPIRE 1 V2.0

Teknik Özellikleri

HAVAARACI
Model
T600
Ağırlık (Batarya dahil)
2935 g
Asılı Kalma Tutarlılığı
(GPS Modunda)
Dikey: 0.5 m
Yatay: 2.5 m
Maks. Açısal Velosite
Pitch: 300°/s
Yaw: 150°/s


Ağırlık Garanti Süresi (Yıl) Garanti Tipi Dahili Kamera
2935 G 2 Resmi Distribütör Garantili Evet
Maksimum Çalışma Mesafesi Pil Kapasitesi
5 KM 6000 mAh

Teknosa’nın ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

* Cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksitlendirme işlemi yapılmaz. Kredi kartıyla yapılan satışlarda bilgisayarlara en fazla 12, beyaz eşya ve elektrikli eşyalara en fazla 9 taksit, tabletlere en fazla 6, elektronik eşyalara 4 taksit yapılmaktadır. Fiyatı 5.000 TL ve üzeri olan televizyonlara en fazla 4 taksit, ürün fiyatı 5.000 TL’ye kadar olan televizyonlara ise 9 taksit yapılmaktadır. *Garanti Bankası’na ait Shop&Fly,AMEX ve Miles&Smiles banka kartlara tek taksit,Odea Bankası’na ait Axess kartlara en fazla 4 taksit,Bonus Flexi kartlarına en fazla 3 taksit imkanı sunulmaktadır.

ING Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

ING müşterisiyseniz;

ING Alışverişçi için başvuru sürecini tamamlayıp nihai kredi onayınızı aldığınızda sepet tutarı anında Teknosa hesabına havale edilmekte ve siparişiniz Teknosa tarafından hazırlanıp kargoya verilmektedir.

ING müşterisi değilseniz;

ING Alışverişçi başvurusu yaptıysanız ve henüz ING müşterisi değilseniz, kredi başvuru süreciniz tamamladıktan sonra telefonunuza ING tarafından SMS gönderilir. SMS'teki link üzerinden ING müşterisi olma süreciniz dijital olarak tamamlandıktan sonra krediniz açılır ve böylelikle siparişiniz tamamlanır.Teknosa tarafından siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 70.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

1. Akbank Direkt Öde – Akbank İnternet veya Mobil Uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.

2. Alışverişinizi Akbank Direkt Öde ile ister hesaptan havale, ister Direkt Kredi ile anında 36 aya kadar* taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile Ödeme Seçeneği Nasıl Kullanılır?

Tek seferde yapacağınız 500 TL ile 50.000 TL arası alışverişlerinizde, sepet tutarınız kadar alışveriş kredisi kullanabilir 36 aya varan vade seçenekleriyle alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz.

Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 12.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 3 ay, bilgisayar ya da tutarı 12.000 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

*Örneğin sepetinizde 12.100 TL ve 2.500 TL değerinde iki ayrı cep telefonu bulunması durumunda kullanılacak alışveriş kredisi vadesi maksimum 3 ay olacaktır.

**YKB Kredili ödeme hizmetinden sadece YKB müşterileri faydalanabilir.

***Alışveriş kredisi ile satın aldığınız ürünler için iade işlemi yapılırsa krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ürün bedeli kredinin bağlı bulunduğu hesabınıza gönderilecek olup, ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kredi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Akdi Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Yıllık Efektif Faiz Oranı
(Sigortalar Hariç)
Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL 3 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5773% 3.568,49 TL 10.705,47 TL
10.000 TL 6 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4631% 1.875,91 TL 11.255,46 TL
10.000 TL 9 2,79% 0 TL 3,7000% 54,5436% 1.313,70 TL 11.823,30 TL
10.000 TL 12 2,79% 0 TL 3,6900% 54,5420% 1.034,08 TL 12.408,96 TL
10.000 TL 24 2,79% 0 TL 3,6900% 54,4320% 621,91 TL 14.925,84 TL
10.000 TL 36 2,79% 0 TL 3,6900% 54,3958% 491,96 TL 17.710,56 TL

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.

* Bilgisayarlarda vade 12 ay ile sınırlıdır.

* Tabletlerde vade 6 ay ile sınırlıdır.

* 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında ise vade 3 ay ile sınırlıdır.

 • 1Alışveriş kredisi kullamak istediğiniz bankayı seçin
 • 2İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
 • 3Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin

Akbank Direkt Öde ile hesaptan havale seçeneğini kullanarak ödemenizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Akbank Direkt Ödeme işleminden faydalanabilmeniz için internet/mobil bankacılık hizmetini kullanmanız ve hesabınızın internet işlemlerine açık olması yeterlidir. Sipariş ödeme aşamasında Akbank Direk Ödeme seçeneğini kullanırsanız webte iseniz bankanın sayfasına, mobilde iseniz bankanın mobil uygulamasına yönlendirilirsiniz. Açılan sayfada istenilen bilgilerin girişini yaparak ödemenizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ödemeniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak www.teknosa.com'a yönlendirileceksiniz.

Havale Bilgileri

Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 1256 (İş Bankası Kozyatağı Kurumsal Şube)
Hesap No: 220211
IBAN:TR07 0006 4000 0011 2560 2202 11
Alıcı Adı: Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.
Şube Kodu: 798(Akbank Asya Kurumsal Şubesi)
Hesap No: 6636
IBAN:TR63 0004 6007 9888 8000 00 6636

Havale/EFT yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

Siparişinizin iptal olmaması için havale/EFT ödemenizi 1 iş günü içerisinde gerçekleştirmelisiniz. Ödemesi tarafımıza ulaşmayan siparişler, 1 iş günü sonunda otomatik olarak iptal edilir.

Siparişinizin havale/EFT ödemesinin işleme alınması için ödeme esnasında dekontun açıklama kısmına 10 haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmelisiniz.

Açıklama bölümüne 10 haneli sipariş numarınız dışında bir metin yazmamalısınız.

Havale/EFT ödeme işlemlerinde alıcı adınaTeknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. yazmalısınız.

10 haneli sipariş numaranızı, siparişinizi tamamladıktan sonra sipariş onay sayfasından, "Hesabım-Siparişlerim" bölümünden ve sipariş sonrası tarafınıza iletilen e-postadan görüntüleyebilirsiniz.

Havale/EFT işlemi ne zaman onaylanır?

Yapılan ödemeler açıklama kısmına sipariş numarası yazılması durumunda,' hafta içi aynı gün içerisinde, sipariş numarası belirtilmeden yapılan ödemeler ise 2 iş günü içerisinde onaylanır.

İnternet bankacılığından veya banka şubesinden sipariş numarası belirtilerek yapılan havale/EFT ödemeleri, ATM'den yapılan ödemelere göre daha hızlı işleme alınır. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numarası girilemediğinden, ödemenin kontrolü ve siparişin gönderimi aşamalarında süre uzayabilir.

Süreci hızlandırmak için dekontunuzu bilgilendirme@teknosa.com adresine e-posta göndererek bize ulaştırabilirsiniz.

Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneğiyle almak çok kolay!
Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 36 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır. Size uyan Havale/EFT yöntemini seçebilirsiniz:
 • 1 Akbank Direkt Öde ile ödemeyi seçerseniz, Akbank İnternet/Mobil uygulamaya bağlanarak ödeme işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz anında onaylanacaktır.
 • 2 Diğer Bankalardan Havale/EFT ile ödemeyi seçerseniz, Havale - EFT sipariş ödemenizi sipariş oluştuktan sonra teknosa.com hesabına havale/eft yolu ile yapabilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz hesabımıza geçtikten sonra onaylanacaktır.
DJI Inspire 1 V2 Profesyonel 360 Derece Dönebilen Kameralı Drone Seti
0.0
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Yorum yapabilmeniz için bu ürünü sipariş vermeniz ve giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz bu ürünün yorumu bulunmamaktadır.
Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Memnuniyet Değişim Uygulaması
Satın aldığınız ürününüzü “kullanmış olsanız dahi” 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Hızlı Teslimat
İstanbul için Aynı Gün Teslimat, İstanbul dahil 25 il için Ertesi Gün Teslimat Teknosa'da
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
250 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kolay İade
Kolay İade
Ürünlerinizi teslim aldığınız veya siparişi verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 12 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
6'ya Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 500 - 50.000 TL arası siparişlerinizde Yapıkredi ve ING , 500 - 70.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Sepetinizde farklı satıcılardan ürün/ürünler bulunduğu için İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Sepetinizde İklimsa ürünü bulunduğu için farklı bir İklimsa ürünü ekleyemezsiniz.
Ürün favori listenize eklendi.
Ürün favori listenizden silindi.
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.