text.skipToContent text.skipToNavigation

Çay Makineleri

KATEGORÄ°LER
STOK DURUMU
MARKALAR
FİYAT

Çay Makineleri kategorisinde 25 adet ürün bulundu.

%20 149 TL 119,20 TL

Çay makineleri özellikleri

Çay tiryakileri için birçok farklı marka ve model seçeneği bulunan çay makineleri, kullanım koşulları ve pratiklikleri sayesinde gün geçtikçe mutfaklarda daha fazla yer almaya başladı. Size en uygun olan çay makinesini satın almadan önce, özelliklerini ve kalitesini isteklerinize uygun şekilde seçmeniz daha kararlı bir seçim olacaktır. Çayın su ısıtıcı bölümünün kapasitesinin ve kaç kişi için demleneceğini belirlemeniz çay makinesi seçimine yardımcı olur. Günlük kullanımlarda 0,7 litre kapasiteli bir ısıtıcı yeterli olur. Ama kalabalık ailelerde, yüksek kapasiteye ve su ısıtıcıya sahip olan çay makineleri daha uygun olur. Çayın hem sağlık hem de lezzeti açısından daha dikkatli olanlar için çay makinesinin yapıldığı malzeme büyük önem arz etmektedir. Çay makinelerinin ısıtıcı kısmının plastik olması sağlık açısından tereddüt yaratabilir. Böyle bir durumda cam çay makineleri de bulunmaktadır. Çay makineleri sıcak suyu hazır halde tutma, çay çeşitlerini demleyebilme, çayı hızlı kaynatma ve otomatik kapama vb. birçok özelliğe sahiptir.

Çay makinesi fiyatları

Çay makineleri özelliklerine ve kalitesine göre fiyat farklılıkları gösterirler. Çaycının gücüne, demlik kapasite ölçümlerine, su ısıtıcı kapasitesine, demlik malzemesine, ürün tasarımına, ürün rengine, ürün modeline vb. mevcut özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapılmıştır.

Arçelik çay makineleri dilediğiniz zaman demlemeniz için zamanlama fonksiyonuna sahip, çayınızın hazır olmasını istediğiniz saati belirleme ve demlenme seçimini bile tercih edebileceğiniz özelliklere sahip çeşitleriyle piyasada bulunur. Bu özellikler sayesinde programlanan zaman dilimlerinde çayınız hazır bir hale gelir. Su kaynadığı zaman taşma yapmayacak, suyun soğumasını engelleyecek, demlik filtresi paslanmaz çelik olan, kireç filtresi bulunan vb. özellik ve kalite durumlarına göre fiyat farklılıkları gözetilmektedir. Piyasaya sunulan her yeni Philips çay makinesi bir önce üretilmiş olan modele göre kalite, özellik, içerik, tasarım vb. gelişmiş özelliklere sahip olduğundan fiyatları da değişiklik gösterir.

Nasıl bir ürün alacağınıza bağlı olarak ürünün hem özellikleri hem kalitesi hem kullanım kolaylığı hem de fiyat açısından teknosa bu ürünleri size geniş bir yelpazede sunar.