Canon Fotoğraf Makinesi Fiyatları ve Modelleri

51 Sonuç
Sıralama
Filtreler
TL
TL
 • Canon EOS R8 24-50 MM Kit (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R8 24-50 MM Kit (Canon Eurasia Garantili)

  59.679 TL
 • Çok Satanlar
  Canon EOS 2000D 18-55MM IS DSLR Dijital Fotoğraf Makinesi
  4.5 (43 Değerlendirme)

  Canon EOS 2000D 18-55MM IS DSLR Dijital Fotoğraf Makinesi

  18.999 TL
 • Çok Satanlar
  Canon EOS R50 Content Creator Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)
  4.0 (0 Değerlendirme)

  Canon EOS R50 Content Creator Kit Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  %6
  32.830 TL
  30.989 TL
 • Canon EOS R100 RF-S 18-45 MM STM Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R100 RF-S 18-45 MM STM Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  25.297 TL
 • Çok Satanlar
  Canon EOS 2000D 18-55MM DC III DSLR Dijital Fotoğraf Makinesi
  4.5 (28 Değerlendirme)

  Canon EOS 2000D 18-55MM DC III DSLR Dijital Fotoğraf Makinesi

  17.297 TL
 • Çok Satanlar
  Canon EOS 4000D 18-55 DC III DSLR Fotoğraf Makinesi (İthalatçı Garantili)

  Canon EOS 4000D 18-55 DC III DSLR Fotoğraf Makinesi (İthalatçı Garantili)

  16.499 TL
 • Canon EOS R7 18-150 MM Lensli Kit
  5.0 (0 Değerlendirme)

  Canon EOS R7 18-150 MM Lensli Kit

  71.299 TL
 • Çok Satanlar
  Canon PowerShot V10 Vlog Kamerası (Canon Eurasia Garantili)

  Canon PowerShot V10 Vlog Kamerası (Canon Eurasia Garantili)

  17.999 TL
 • Canon Eos R10 - RF-S 18-45 IS STM Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon Eos R10 - RF-S 18-45 IS STM Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  39.699 TL
 • Canon Eos R10 - RF-S 18-150MM F3.5-6.3 IS STM Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon Eos R10 - RF-S 18-150MM F3.5-6.3 IS STM Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  52.997 TL
 • Canon EOS R6 Mark II Gövde Aynasız Fotoğraf Makinesi

  Canon EOS R6 Mark II Gövde Aynasız Fotoğraf Makinesi

  72.999 TL
 • Çok Satanlar
  Canon Zoemini S2 Dark Teal Şipşak Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon Zoemini S2 Dark Teal Şipşak Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  5.099 TL
 • Canon EOS R5 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)
  4.8 (5 Değerlendirme)

  Canon EOS R5 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  %14
  150.690 TL
  129.999 TL
 • Canon EOS R10 Body + EF-EOS R Mount Adaptör Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R10 Body + EF-EOS R Mount Adaptör Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  37.457 TL
 • Canon EOS R10 + 18-150mm Lens + Mount Adaptörlü Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R10 + 18-150mm Lens + Mount Adaptörlü Aynasız Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  57.240 TL
 • Canon EOS R6 Mark II - RF 24-105 MM F/4 L IS USM Lens Kit

  Canon EOS R6 Mark II - RF 24-105 MM F/4 L IS USM Lens Kit

  137.999 TL
 • Canon EOS 700D 18-55 IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi (İthalatçı Garantili)

  Canon EOS 700D 18-55 IS STM DSLR Fotoğraf Makinesi (İthalatçı Garantili)

  17.999 TL
 • Canon EOS R10 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Lens + EF-EOS R Mount Adapter

  Canon EOS R10 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM Lens + EF-EOS R Mount Adapter

  44.789 TL
 • Canon EOS R3 Body Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  Canon EOS R3 Body Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi (Canon Eurasia Garantili)

  204.399 TL
 • Canon EOS R6 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi

  Canon EOS R6 Body Aynasız Fotoğraf Makinesi

  75.999 TL
51 üründen  ürün görüntülediniz

Fotoğrafçılık, gözle görülemeyen güzellikleri ve anları ölümsüzleştiren bir sanat olarak kabul ediliyor. Bu sanatı uygulamanın en iyi yolu ise en iyi fotoğraf makinesi modellerini kullanmak oluyor. Profesyonel ve kolay kullanımlı fotoğraf makinesi sayesinde kullanıcılar, doğadaki tüm güzellikleri ve en özel anları ölümsüzleştirebiliyor. Canon fotoğraf makinesi, profesyonel ve amatör fotoğrafçıların tercih ettiği ürün modelleri olarak dikkat çekiyor. Canon, yılların deneyimi ve sürekli yenilenen teknolojisi ile her seviyede fotoğrafçıya hitap ediyor. Farklı modellerle herkese hitap eden Canon fotoğraf makinesi çeşitleri, özellikleri ve tasarımı bakımından da beğeni kazanıyor. Canon fotoğraf makinesi özellikleri ve modellerine Teknosa ile siz de hemen ulaşabilir ve aradığınız ürünü kolayca satın alarak fotoğrafçılık sanatındaki başarınızı zirveye taşıyabilirsiniz.

Canon Fotoğraf Makinesi Çeşitleri

Fotoğraf makinesi markaları arasında en dikkat çekenlerden biri olan Canon, birçok farklı ürün seçeneği ile kullanıcılara hitap ediyor. Kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlanan ürünler, çalışma prensiplerine göre de birbirinden ayrılıyor. Bunlar arasında en sık tercih edilenlerden biri DSLR fotoğraf makineleri. Yüksek kaliteli görüntü ve profesyonel sonuçlar elde etmek isteyen kullanıcılar için ideal olan DSLR fotoğraf makinesi çeşitleri, lens seçenekleri ve manuel kontrol özellikleri sunması bakımından da kullanıcılarına özgürlük tanıyor.

Canon fotoğraf makineleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de aynasız fotoğraf makineleri oluyor. Aynasız fotoğraf makinesi çeşitleri, hafif ve kompakt yapılarıyla öne çıkıyor. Yüksek çözünürlüğe sahip görüntüler sunan aynasız fotoğraf makinesi, taşınabilir ve ergonomik seçenekler arayanlar için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Kompakt fotoğraf makineleri de Canon'un vazgeçilmezlerinden biri oluyor. Taşınabilir ve kolay kullanımlı fotoğraf makineleri arayanlar için önerilen kompakt fotoğraf makinesi, gelişmiş özellikleri ile her an ve her yerde kaliteli fotoğraflar çekebilmeye olanak tanıyor.

Canon Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Canon fotoğraf makinesi özellikleri, her modelde farklılık gösteriyor. Bu farklılık sayesinde kullanıcılar, kendi seviyelerine ve beklentilerine en uygun Canon fotoğraf makinesini tercih edebiliyor. Yüksek çözünürlüklü sensörler, hızlı otomatik odaklama ve düşük ışık performansı gibi bazı ortak özelliklere ek olarak zenginleştirilmiş teknolojilerle donatılan Canon fotoğraf makineleri ile fotoğrafçılık sanatının keyfini çıkarabilirsiniz. Bu ürünlerin en önemli özelliklerinden bazıları şunlar:

 1. Sensör Boyutu ve Çözünürlük: Canon fotoğraf makineleri, APS-C ve tam kare sensör boyutlarına sahip modeller sunuyor. Tam kare sensörler, geniş açılar ve yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmek için ideal oluyor. APS-C sensörler ise daha hafif ve kompakt yapıda makineler için tercih ediliyor.
 2. Otomatik Odaklama (AF) Sistemi: Canon fotoğraf makineleri, hızlı ve hassas otomatik odaklama sistemleriyle dikkat çekiyor. Özellikle spor ve doğa fotoğrafçılığı için önemli olan bu özellik hareketli nesneleri net bir şekilde yakalamaya yardımcı oluyor.
 3. ISO Performansı: Canon fotoğraf makinesi özellikleri arasında düşük ışık koşullarında bile yüksek kaliteli görüntüler sunan ISO performansı da bulunuyor. Yüksek ISO değerleri, düşük ışıkta daha net fotoğraflar çekmenize olanak tanıyor. Dolayısıyla gece karanlığında bile yüksek kaliteli, gözle görülen kadar gerçekçi çekimler yapılabiliyor.
 4. Video Kayıt Özellikleri: Canon fotoğraf makineleri, video kayıt özellikleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Full HD ve 4K video kayıt seçenekleri sunan Canon, her seviyede kullanıcıya hitap eden modelleriyle dikkat çekiyor. Video kayıt özellikleri için yüksek performans bekliyorsanız satın alacağınız fotoğraf makinesinin video kayıt için sunduğu teknolojileri inceleyebilirsiniz.

Daha birçok teknolojiye sahip ürünler sunan Canon, fotoğrafçılık konusunda yeni bir anlayış sunuyor. Hem amatör hem de profesyonel düzeyde fotoğraf makineleri sayesinde Canon markası ile çarpıcı kareler yakalayabilir ve etkileyici video kayıtları alabilirsiniz.

En İyi Canon Fotoğraf Makineleri

Canon'un en iyi fotoğraf makineleri, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak nitelik ve özellikleri ile ön plana çıkıyor. Profesyonel kullanıcılar için üretilen EOS serisi aynasız modeller, tam kare sensör, 8K video kayıt ve hızlı otomatik odaklama özellikleriyle dikkatleri üzerine topluyor. APS-C sensörle donatılmış olan EOS serisi DSLR modeller, seri çekim hızlarıyla öne çıkarken geniş kullanıcı kitlelerine de hitap edebiliyor.

PowerShot serisi ile Canon'un kompakt yapısı ile dikkat çeken ürün modelleri arasında yer alıyor. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı bulunan modeller, sosyal medya paylaşımları için ideal hale geliyor. Aynı zamanda seyahat ve vlog çekimleri için de popülerleşiyor. Diğer tüm modellerle fotoğraf makinesi sektöründe en iyi seçenekleri sunan Canon, kullanıcıların tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı başarıyor.

Uygun Fiyatlarıyla Canon Fotoğraf Makineleri

Uygun fiyatları ve geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların beğenisini kazanan Canon, kaliteli fotoğraf makinesi deneyimini daha fazla kişiye ulaştırıyor. Her bütçeye ve seviyeye uygun modeller sunan Canon, herkesin fotoğrafçılık konusundaki becerilerini geliştirebilmesine yardımcı oluyor. Profesyonel ve yüksek özellikli modellerin yanı sıra, daha uygun fiyatlı ve kolay kullanımlı fotoğraf makineleri de Canon'un ürün yelpazesinde yerini alıyor. Bu ürünler arasından kendiniz için en uygun modeli tercih edebilirsiniz.

Canon fotoğraf makinesi çeşitleri, kullanıcıların beklentilerini karşılayan özellikleri, hafif tasarımları, kolay taşıma imkanları, yüksek çekim kaliteleri ve daha fazlası ile tam not almayı başarıyor. Siz de öne çıkan Canon fotoğraf makinesi modellerine Teknosa ile ulaşabilir; fotoğrafçılık sanatında kendinize yer edinmenizi sağlayacak Canon fotoğraf makinenize Teknosa ayrıcalıkları ile hızlıca sahip olabilirsiniz!

Destek Alın
Yardıma ihtiyacınız var mı? Teknosa ekibi olarak size yardımcı olmak için buradayız.
Kredi / Banka Kartı ile Ödeme
Teknosa’dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak peşin veya 6 aya varan taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
12'ye Varan
12'ye Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
3'e Varan
2'ye Varan
Alışveriş Kredisi İle Ödeme
Teknosa.com’da 750 - 100.000 TL arası siparişlerinizde ING, 500 - 100.000 TL arası siparişlerinizde Akbank Direkt Öde ve Yapıkredi kullanarak 36 aya varan vade seçenekleriyle alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Mağaza ve Online Alışveriş Kredisi
Online Alışveriş Kredisi
Karşılaştır
Uyarı

Karşılaştırma listesine en fazla 3 ürün eklenebilir.